www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
West-Vlaanderen : 4de Provinciale D
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Wevelgem B | - | Vlamertinge B | 5
| - | 1
|
. | Hollebeke | - | Dadizele | 0 | - | 2 |
. | Menen | - | Houthem | 2
| - | 2 |
. | Kruiseke | - | Westouter | 1 | - | 1 |
. | Rekkem | - | Passendale | 2 | - | 0 |
. | WS Lauwe B | - | Poperinge B | 4
| - | 2
|
. | Langemark-Poelk. | - | Reningelst | 8
| - | 0
|
17:30 | KVKO B | - | Boezinge B | 3
| - | 5
|
vrijdag 26/04/2024 |
20:00 | Poperinge B | 4 | - |
1 | Rekkem | | - | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Boezinge B | 7 | - |
3 | Kruiseke | | - | |
. | Westouter | 7 |
- | 3 | KVKO B | | - | |
. | Vlamertinge B | 5 | - | 6 | Hollebeke | | - | |
. | Reningelst | 0 | - | 7 | Menen | | - | |
. | Passendale | 0 | - | 8 | Wevelgem B | | - | |
. | Houthem | 6 |
- | 9 | Langemark-Poelk. | | - | |
. | Dadizele | 9 | - | 7 | WS Lauwe B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 4de Provinciale D --> KVKO B
periode 1
10/10 |
| Dadizele | 30 |
2. | WS Lauwe B | 23 |
3. | Langemark-Poelk. | 21 |
4. | KVKO B | 19 |
5. | Boezinge B | 18 |
6. | Vlamertinge B | 17 |
7. | Westouter | 16 |
8. | Wevelgem B | 15 |
9. | Kruiseke | 14 |
10. | Houthem | 13 |
11. | Hollebeke | 9 |
12. | Menen | 8 |
13. | Poperinge B | 8 |
14. | Reningelst | 8 |
15. | Rekkem | 7 |
16. | Passendale | 0 |
periode 2
10/10 |
| Dadizele | 28 |
2. | Langemark-Poelk. | 27 |
3. | Vlamertinge B | 22 |
4. | Wevelgem B | 18 |
5. | Hollebeke | 18 |
6. | Westouter | 15 |
7. | Houthem | 15 |
8. | Boezinge B | 15 |
9. | Kruiseke | 14 |
10. | Poperinge B | 13 |
11. | WS Lauwe B | 13 |
12. | Menen | 11 |
13. | Rekkem | 8 |
14. | Reningelst | 7 |
15. | KVKO B | 4 |
16. | Passendale | 2 |
periode 3
9/10 |
1. | Dadizele | 24 | |
2. | Wevelgem B | 23 | |
3. | WS Lauwe B | 22 | |
4. | Boezinge B | 20 | x |
5. | Langemark-Poelk. | 19 | x |
6. | Menen | 13 | x |
7. | Westouter | 13 | x |
8. | KVKO B | 12 | x |
9. | Houthem | 11 | x |
10. | Kruiseke | 10 | x |
11. | Vlamertinge B | 10 | x |
12. | Hollebeke | 9 | x |
13. | Poperinge B | 8 | x |
14. | Rekkem | 8 | x |
15. | Reningelst | 0 | x |
16. | Passendale | 0 | x |
Westouter
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Westouter | - | Dadizele | 0 - | 4 | | 0 | 0 | | 15 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Hollebeke | - | Westouter | 0 - | 1 | | 3 | 3 | | 10 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Houthem | - | Westouter | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 11 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Westouter | - | Vlamertinge B | 4 - | 2 | | 3 | 7 | | 7 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Wevelgem B | - | Westouter | 4 - | 4 | | 1 | 8 | | 6 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Westouter | - | Menen | 2 - | 2 | | 1 | 9 | | 7 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Reningelst | - | Westouter | 0 - | 2 | | 3 | 12 | | 7 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Westouter | - | Rekkem | 2 - | 0 | | 3 | 15 | | 6 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | WS Lauwe B | - | Westouter | 2 - | 2 | | 1 | 16 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Westouter | - | Boezinge B | 2 - | 4 | | 0 | 16 | | 7 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Passendale | - | Westouter | 1 - | 7 | | 3 | 19 | | 7 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | KVKO B | - | Westouter | 4 - | 2 | | 0 | 19 | | 7 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Westouter | - | Langemark-Poelk. | 1 - | 2 | | 0 | 19 | | 7 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:00 | Poperinge B | - | Westouter | 1 - | 0 | | 0 | 19 | | 10 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Westouter | - | Reningelst | 2 - | 0 | | 3 | 22 | | 9 | |
12. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Westouter | - | Kruiseke | 1 - | 3 | | 0 | 22 | | 10 | |
17. | Za-13/01/24 | 18:45 | Boezinge B | - | Westouter | 3 - | 1 | | 0 | 22 | | 10 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Westouter | - | WS Lauwe B | 1 - | 0 | | 3 | 25 | | 9 | |
20. | Za-03/02/24 | 18:45 | Vlamertinge B | - | Westouter | 3 - | 4 | | 3 | 28 | | 8 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Westouter | - | Passendale | 5 - | 0 | | 3 | 31 | | 7 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Westouter | - | Wevelgem B | 1 - | 2 | | 0 | 31 | | 7 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Dadizele | - | Westouter | 5 - | 0 | | 0 | 31 | | 7 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Westouter | - | Houthem | 5 - | 0 | | 3 | 34 | | 7 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Rekkem | - | Westouter | 1 - | 1 | | 1 | 35 | | 7 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Langemark-Poelk. | - | Westouter | 2 - | 3 | | 3 | 38 | | 7 | |
26. | Za-23/03/24 | 17:00 | Westouter | - | Poperinge B | 1 - | 1 | | 1 | 39 | | 7 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Menen | - | Westouter | 2 - | 2 | | 1 | 40 | | 7 | |
28. | Za-13/04/24 | 18:00 | Westouter | - | Hollebeke | 2 - | 0 | | 3 | 43 | | 7 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kruiseke | - | Westouter | 1 - | 1 | | 1 | 44 | | 7 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Westouter | - | KVKO B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
KVKO B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | KVKO B | - | Menen | 2 - | 1 | | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Rekkem | - | KVKO B | 0 - | 4 | | | 3 | 6 | | 3 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | KVKO B | - | Kruiseke | 4 - | 2 | | | 3 | 9 | | 3 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:45 | Boezinge B | - | KVKO B | 4 - | 2 | | | 0 | 9 | | 4 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | KVKO B | - | Langemark-Poelk. | 2 - | 1 | | | 3 | 12 | | 4 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Reningelst | - | KVKO B | 2 - | 3 | | | 3 | 15 | | 3 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | KVKO B | - | Vlamertinge B | 0 - | 2 | | | 0 | 15 | | 4 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Hollebeke | - | KVKO B | 2 - | 0 | | | 0 | 15 | | 4 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | KVKO B | - | Houthem | 4 - | 1 | | | 3 | 18 | | 3 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:00 | Wevelgem B | - | KVKO B | 2 - | 2 | | | 1 | 19 | | 4 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | KVKO B | - | Poperinge B | 1 - | 1 | | | 1 | 20 | | 5 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | KVKO B | - | Westouter | 4 - | 2 | | | 3 | 23 | | 4 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Passendale | - | KVKO B | - | | F2 | | 0 | 23 | | 5 | |
15. | Za-09/12/23 | 18:00 | KVKO B | - | WS Lauwe B | 3 - | 5 | | | 0 | 23 | | 5 | |
16. | Za-16/12/23 | 18:45 | Vlamertinge B | - | KVKO B | 4 - | 1 | | | 0 | 23 | | 7 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:00 | Dadizele | - | KVKO B | 6 - | 1 | | | 0 | 23 | | 9 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | KVKO B | - | Hollebeke | 3 - | 4 | | | 0 | 23 | | 9 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | KVKO B | - | Wevelgem B | 0 - | 4 | | | 0 | 23 | | 10 | |
20. | Zo-04/02/24 | 14:00 | Poperinge B | - | KVKO B | 4 - | 0 | | | 0 | 23 | | 11 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Langemark-Poelk. | - | KVKO B | 3 - | 1 | | | 0 | 23 | | 11 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | KVKO B | - | Rekkem | 2 - | 0 | | | 3 | 26 | | 11 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | WS Lauwe B | - | KVKO B | 3 - | 0 | | | 0 | 26 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 14:30 | KVKO B | - | Passendale | 5 - | 1 | | | 3 | 29 | | 9 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Menen | - | KVKO B | 8 - | 1 | | | 0 | 29 | | 11 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | KVKO B | - | Dadizele | 0 - | 1 | | | 0 | 29 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Houthem | - | KVKO B | 1 - | 3 | | | 3 | 32 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | KVKO B | - | Reningelst | 2 - | 1 | | | 3 | 35 | | 10 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Kruiseke | - | KVKO B | 2 - | 1 | | | 0 | 35 | | 11 | |
29. | Zo-21/04/24 | 17:30 | KVKO B | - | Boezinge B | 3 - | 5 | | | 0 | 35 | | 11 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Westouter | - | KVKO B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Dadizele* | 39 | +55 |
2 | Langemark-Poelk. | 37 | +48 |
3 | Wevelgem B | 33 | +30 |
4 | WS Lauwe B | 33 | +27 |
5 | Kruiseke | 26 | +11 |
6 | Houthem* | 25 | +9 |
7 | Boezinge B* | 25 | +5 |
8 | KVKO B | 25 | +4 |
9 | Poperinge B* | 23 | +11 |
10 | Westouter* | 23 | +9 |
11 | Menen | 23 | +23 |
12 | Vlamertinge B* | 22 | +2 |
13 | Hollebeke | 20 | +9 |
14 | Rekkem | 17 | -10 |
15 | Reningelst* | 7 | -20 |
16 | Passendale* | 2 | -63 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Dadizele | 82 | +92 |
2 | Langemark-Poelk. | 67 | +65 |
3 | WS Lauwe B | 58 | +46 |
4 | Wevelgem B | 56 | +41 |
5 | Boezinge B | 53 | +13 |
6 | Vlamertinge B | 49 | +5 |
7 | Westouter | 44 | +10 |
8 | Houthem | 39 | -3 |
9 | Kruiseke | 38 | +2 |
10 | Hollebeke | 36 | -5 |
11 | KVKO B | 35 | -23 |
12 | Menen | 32 | +4 |
13 | Poperinge B | 29 | -10 |
14 | Rekkem | 23 | -35 |
15 | Reningelst | 15 | -55 |
16 | Passendale | 2 | -157 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Dadizele | 43 | +37 |
2 | Langemark-Poelk.* | 30 | +17 |
3 | Boezinge B | 28 | +8 |
4 | Vlamertinge B | 27 | +3 |
5 | WS Lauwe B* | 25 | +19 |
6 | Wevelgem B* | 23 | +11 |
7 | Westouter | 21 | +1 |
8 | Hollebeke* | 16 | -14 |
9 | Houthem | 14 | -12 |
10 | Kruiseke* | 12 | -9 |
11 | KVKO B* | 10 | -27 |
12 | Menen* | 9 | -19 |
13 | Reningelst | 8 | -35 |
14 | Poperinge B | 6 | -21 |
15 | Rekkem* | 6 | -25 |
16 | Passendale | 0 | -94 |