vrijdag 01/09/2023 | ||||||
19:30 | Vlamertinge B | - | Langemark-Poelk. | 3 | - | 3 |
zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:00 | Wevelgem B | - | Rekkem | 2 | - | 2 |
19:30 | KVKO B | - | Menen | 2 | - | 1 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | Boezinge B | 0 | - | 3 |
15:00 | Reningelst | - | Kruiseke | 0 | - | 0 |
. | Westouter | - | Dadizele | 0 | - | 4 |
. | Passendale | - | WS Lauwe B | 0 | - | 17 |
. | Houthem | - | Hollebeke | 3 | - | 2 |
vrijdag 08/09/2023 | ||||||
19:30 | Boezinge B | - | Vlamertinge B | 2 | - | 3 |
. | Kruiseke | - | Passendale | 6 | - | 0 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
19:00 | Dadizele | - | Poperinge B | 3 | - | 0 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Houthem | 6 | - | 2 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | WS Lauwe B | - | Wevelgem B | 5 | - | 0 |
. | Menen | - | Reningelst | 5 | - | 1 |
. | Hollebeke | - | Westouter | 0 | - | 1 |
. | Rekkem | - | KVKO B | 0 | - | 4 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
18:00 | Wevelgem B | - | Poperinge B | 3 | - | 1 |
18:45 | Vlamertinge B | - | Dadizele | 0 | - | 1 |
19:30 | KVKO B | - | Kruiseke | 4 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Passendale | - | Boezinge B | 0 | - | 4 |
. | Houthem | - | Westouter | 1 | - | 1 |
. | Rekkem | - | Reningelst | 3 | - | 1 |
. | Menen | - | WS Lauwe B | 3 | - | 4 |
. | Hollebeke | - | Langemark-Poelk. | 1 | - | 1 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
18:45 | Boezinge B | - | KVKO B | 4 | - | 2 |
19:00 | Dadizele | - | Hollebeke | 7 | - | 0 |
19:30 | Reningelst | - | Passendale | 3 | - | 1 |
. | Langemark-Poelk. | - | Wevelgem B | 2 | - | 1 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | Houthem | 3 | - | 2 |
15:00 | Westouter | - | Vlamertinge B | 4 | - | 2 |
. | Kruiseke | - | Menen | 3 | - | 2 |
. | WS Lauwe B | - | Rekkem | 4 | - | 1 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:00 | Wevelgem B | - | Westouter | 4 | - | 4 |
19:30 | KVKO B | - | Langemark-Poelk. | 2 | - | 1 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | WS Lauwe B | - | Reningelst | 2 | - | 2 |
. | Hollebeke | - | Vlamertinge B | 0 | - | 0 |
. | Menen | - | Dadizele | 1 | - | 3 |
. | Kruiseke | - | Boezinge B | 0 | - | 3 |
. | Passendale | - | Houthem | 1 | - | 7 |
. | Rekkem | - | Poperinge B | 3 | - | 2 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
18:45 | Vlamertinge B | - | Wevelgem B | 0 | - | 4 |
. | Boezinge B | - | Rekkem | 6 | - | 2 |
19:00 | Dadizele | - | Passendale | 12 | - | 0 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | WS Lauwe B | 4 | - | 0 |
. | Reningelst | - | KVKO B | 2 | - | 3 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | Hollebeke | 0 | - | 0 |
15:00 | Houthem | - | Kruiseke | 2 | - | 1 |
. | Westouter | - | Menen | 2 | - | 2 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:00 | Wevelgem B | - | Dadizele | 0 | - | 2 |
19:30 | KVKO B | - | Vlamertinge B | 0 | - | 2 |
. | Reningelst | - | Westouter | 0 | - | 2 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | WS Lauwe B | - | Boezinge B | 4 | - | 2 |
. | Menen | - | Poperinge B | 1 | - | 1 |
. | Passendale | - | Hollebeke | 0 | - | 4 |
. | Kruiseke | - | Langemark-Poelk. | 1 | - | 1 |
. | Rekkem | - | Houthem | 0 | - | 2 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
18:45 | Vlamertinge B | - | Menen | 4 | - | 3 |
. | Boezinge B | - | Reningelst | 0 | - | 2 |
19:00 | Dadizele | - | Kruiseke | 2 | - | 1 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Passendale | 12 | - | 0 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Poperinge B | - | WS Lauwe B | 0 | - | 4 |
. | Hollebeke | - | KVKO B | 2 | - | 0 |
. | Houthem | - | Wevelgem B | 2 | - | 3 |
. | Westouter | - | Rekkem | 2 | - | 0 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:00 | Wevelgem B | - | Hollebeke | 4 | - | 2 |
19:30 | Reningelst | - | Dadizele | 1 | - | 3 |
. | KVKO B | - | Houthem | 4 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Rekkem | - | Langemark-Poelk. | 1 | - | 3 |
. | WS Lauwe B | - | Westouter | 2 | - | 2 |
. | Menen | - | Boezinge B | 3 | - | 1 |
15:00 | Passendale | - | Vlamertinge B | 1 | - | 4 |
. | Kruiseke | - | Poperinge B | 6 | - | 2 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
18:00 | Poperinge B | - | Passendale | 11 | - | 0 |
18:45 | Vlamertinge B | - | Reningelst | 4 | - | 1 |
19:00 | Wevelgem B | - | KVKO B | 2 | - | 2 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Menen | 4 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Dadizele | - | Rekkem | 3 | - | 0 |
. | Westouter | - | Boezinge B | 2 | - | 4 |
. | Houthem | - | WS Lauwe B | 2 | - | 3 |
15:00 | Hollebeke | - | Kruiseke | 2 | - | 3 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
18:45 | Boezinge B | - | Houthem | 2 | - | 1 |
19:30 | KVKO B | - | Poperinge B | 1 | - | 1 |
. | Reningelst | - | Langemark-Poelk. | 0 | - | 2 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | WS Lauwe B | - | Dadizele | 1 | - | 1 |
. | Rekkem | - | Hollebeke | 4 | - | 1 |
. | Menen | - | Wevelgem B | 2 | - | 0 |
15:00 | Passendale | - | Westouter | 1 | - | 7 |
. | Kruiseke | - | Vlamertinge B | 1 | - | 2 |
zaterdag 23/12/2023 | ||||||
15:00 | Houthem | - | Menen | 3 | - | 0 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
18:45 | Vlamertinge B | - | Rekkem | 3 | - | 2 |
19:00 | Wevelgem B | - | Passendale | 10 | - | 0 |
. | Dadizele | - | KVKO B | 6 | - | 1 |
zondag 07/01/2024 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | Reningelst | 3 | - | 0 |
14:30 | Westouter | - | Kruiseke | 1 | - | 3 |
15:00 | Langemark-Poelk. | - | Boezinge B | 5 | - | 0 |
. | Hollebeke | - | WS Lauwe B | 5 | - | 0 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
14:30 | WS Lauwe B | - | Vlamertinge B | 0 | - | 3 |
18:45 | Boezinge B | - | Dadizele | 0 | - | 2 |
19:30 | KVKO B | - | Westouter | 4 | - | 2 |
. | Reningelst | - | Houthem | 1 | - | 3 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | Langemark-Poelk. | 1 | - | 3 |
14:30 | Menen | - | Hollebeke | 1 | - | 0 |
15:00 | Kruiseke | - | Wevelgem B | 1 | - | 0 |
. | Passendale | - | Rekkem | 1 | - | 1 |
zaterdag 02/12/2023 | |||||||
18:45 | Vlamertinge B | - | Poperinge B | 2 | - | 1 | |
19:00 | Wevelgem B | - | Boezinge B | 2 | - | 0 | |
zondag 03/12/2023 | |||||||
14:30 | WS Lauwe B | - | Kruiseke | 3 | - | 0 | |
. | Dadizele | - | Houthem | 4 | - | 0 | |
. | Westouter | - | Langemark-Poelk. | 1 | - | 2 | |
. | Rekkem | - | Menen | 0 | - | 0 | |
15:00 | Passendale | - | KVKO B | - | F2 | ||
woensdag 20/12/2023 | |||||||
19:00 | Hollebeke | - | Reningelst | 2 | - | 3 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
18:00 | KVKO B | - | WS Lauwe B | 3 | - | 5 |
18:45 | Boezinge B | - | Hollebeke | 1 | - | 2 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Dadizele | 0 | - | 1 |
. | Reningelst | - | Wevelgem B | 0 | - | 4 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | Westouter | 1 | - | 0 |
14:30 | Houthem | - | Vlamertinge B | 3 | - | 1 |
. | Menen | - | Passendale | 12 | - | 0 |
15:00 | Kruiseke | - | Rekkem | 3 | - | 1 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
18:45 | Vlamertinge B | - | KVKO B | 4 | - | 1 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Kruiseke | 3 | - | 2 |
20:00 | Wevelgem B | - | WS Lauwe B | 4 | - | 1 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Dadizele | - | Menen | 4 | - | 0 |
. | Rekkem | - | Boezinge B | 1 | - | 2 |
. | Houthem | - | Poperinge B | 4 | - | 2 |
. | Westouter | - | Reningelst | 2 | - | 0 |
15:00 | Hollebeke | - | Passendale | 3 | - | 0 |
zaterdag 13/01/2024 | |||||||
18:45 | Boezinge B | - | Westouter | 3 | - | 1 | |
19:00 | Poperinge B | - | Wevelgem B | 2 | - | 1 | |
19:30 | Reningelst | - | Rekkem | 0 | - | 2 | |
. | KVKO B | - | Hollebeke | 3 | - | 4 | |
zondag 14/01/2024 | |||||||
14:30 | WS Lauwe B | - | Langemark-Poelk. | 2 | - | 3 | |
. | Menen | - | Vlamertinge B | 1 | - | 2 | |
15:00 | Passendale | - | Dadizele | 0 | - | 5 | F1 |
. | Kruiseke | - | Houthem | 2 | - | 0 |
woensdag 24/01/2024 | ||||||
19:30 | Dadizele | - | Reningelst | 4 | - | 0 |
woensdag 31/01/2024 | ||||||
19:30 | Wevelgem B | - | Menen | 3 | - | 1 |
donderdag 08/02/2024 | ||||||
19:30 | Vlamertinge B | - | Kruiseke | 1 | - | 1 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
15:00 | Rekkem | - | WS Lauwe B | 2 | - | 5 |
16:00 | Houthem | - | Boezinge B | 1 | - | 2 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | KVKO B | 3 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Westouter | - | Passendale | 5 | - | 0 |
15:00 | Hollebeke | - | Poperinge B | 3 | - | 2 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
18:45 | Boezinge B | - | Menen | 2 | - | 0 |
19:30 | KVKO B | - | Wevelgem B | 0 | - | 4 |
. | Reningelst | - | Poperinge B | 1 | - | 0 |
. | Langemark-Poelk. | - | Hollebeke | 4 | - | 0 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Rekkem | - | Vlamertinge B | 3 | - | 4 |
. | Westouter | - | WS Lauwe B | 1 | - | 0 |
. | Houthem | - | Passendale | 4 | - | 0 |
15:00 | Kruiseke | - | Dadizele | 0 | - | 3 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
18:45 | Vlamertinge B | - | Westouter | 3 | - | 4 |
19:00 | Wevelgem B | - | Langemark-Poelk. | 3 | - | 4 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | KVKO B | 4 | - | 0 |
15:00 | Dadizele | - | Boezinge B | 3 | - | 0 |
. | WS Lauwe B | - | Houthem | 3 | - | 1 |
. | Hollebeke | - | Rekkem | 4 | - | 0 |
. | Menen | - | Kruiseke | 2 | - | 2 |
. | Passendale | - | Reningelst | 1 | - | 1 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
18:45 | Boezinge B | - | Passendale | 3 | - | 0 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Vlamertinge B | 1 | - | 1 |
. | KVKO B | - | Rekkem | 2 | - | 0 |
. | Reningelst | - | Hollebeke | 1 | - | 2 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | Menen | 2 | - | 3 |
15:00 | Houthem | - | Dadizele | 0 | - | 6 |
. | Westouter | - | Wevelgem B | 1 | - | 2 |
. | Kruiseke | - | WS Lauwe B | 3 | - | 4 |
vrijdag 23/02/2024 | ||||||
19:30 | Menen | - | Langemark-Poelk. | 0 | - | 1 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
18:45 | Vlamertinge B | - | Boezinge B | 1 | - | 5 |
19:00 | Wevelgem B | - | Reningelst | 7 | - | 2 |
. | Passendale | - | Poperinge B | 1 | - | 3 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | WS Lauwe B | - | KVKO B | 3 | - | 0 |
. | Rekkem | - | Kruiseke | 5 | - | 1 |
. | Dadizele | - | Westouter | 5 | - | 0 |
woensdag 13/03/2024 | ||||||
19:30 | Hollebeke | - | Houthem | 1 | - | 2 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
18:45 | Boezinge B | - | Wevelgem B | 2 | - | 2 |
19:00 | Poperinge B | - | Dadizele | 1 | - | 3 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Rekkem | 3 | - | 1 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
14:30 | KVKO B | - | Passendale | 5 | - | 1 |
15:00 | WS Lauwe B | - | Menen | 4 | - | 0 |
. | Westouter | - | Houthem | 5 | - | 0 |
woensdag 20/03/2024 | ||||||
20:00 | Kruiseke | - | Hollebeke | 1 | - | 2 |
. | Reningelst | - | Vlamertinge B | 1 | - | 2 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
18:45 | Boezinge B | - | Poperinge B | 3 | - | 1 |
. | Vlamertinge B | - | WS Lauwe B | 2 | - | 2 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Rekkem | - | Westouter | 1 | - | 1 |
. | Passendale | - | Kruiseke | 1 | - | 5 |
. | Menen | - | KVKO B | 8 | - | 1 |
. | Hollebeke | - | Wevelgem B | 1 | - | 1 |
. | Houthem | - | Reningelst | 4 | - | 1 |
. | Dadizele | - | Langemark-Poelk. | 5 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
18:45 | Vlamertinge B | - | Passendale | 3 | - | 0 |
19:00 | Wevelgem B | - | Houthem | 1 | - | 0 |
. | Menen | - | Rekkem | 2 | - | 2 |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Westouter | 2 | - | 3 |
. | KVKO B | - | Dadizele | 0 | - | 1 |
. | Reningelst | - | Boezinge B | 0 | - | 2 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | Kruiseke | 2 | - | 0 |
15:00 | WS Lauwe B | - | Hollebeke | 4 | - | 2 |
vrijdag 22/03/2024 | ||||||
20:00 | Boezinge B | - | WS Lauwe B | 1 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
15:00 | Rekkem | - | Wevelgem B | 0 | - | 5 |
17:00 | Westouter | - | Poperinge B | 1 | - | 1 |
19:00 | Dadizele | - | Vlamertinge B | 2 | - | 0 |
. | Passendale | - | Langemark-Poelk. | 0 | - | 6 |
. | Kruiseke | - | Reningelst | 3 | - | 0 |
19:30 | Hollebeke | - | Menen | 2 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Houthem | - | KVKO B | 1 | - | 3 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
17:00 | WS Lauwe B | - | Passendale | - | ||
18:45 | Vlamertinge B | - | Houthem | - | ||
19:00 | Wevelgem B | - | Kruiseke | - | ||
. | Menen | - | Westouter | - | ||
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Poperinge B | - | ||
. | KVKO B | - | Reningelst | - | ||
. | Hollebeke | - | Boezinge B | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Rekkem | - | Dadizele | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
18:45 | Boezinge B | - | Langemark-Poelk. | - | ||
19:00 | Dadizele | - | Wevelgem B | - | ||
. | Passendale | - | Menen | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
14:00 | Poperinge B | - | Vlamertinge B | - | ||
15:00 | Reningelst | - | WS Lauwe B | - | ||
. | Kruiseke | - | KVKO B | - | ||
. | Westouter | - | Hollebeke | - | ||
. | Houthem | - | Rekkem | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Wevelgem B | - | Vlamertinge B | - | ||
. | Hollebeke | - | Dadizele | - | ||
. | KVKO B | - | Boezinge B | - | ||
. | Menen | - | Houthem | - | ||
. | Kruiseke | - | Westouter | - | ||
. | Rekkem | - | Passendale | - | ||
. | WS Lauwe B | - | Poperinge B | - | ||
. | Langemark-Poelk. | - | Reningelst | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Boezinge B | - | Kruiseke | - | ||
. | Westouter | - | KVKO B | - | ||
. | Vlamertinge B | - | Hollebeke | - | ||
. | Reningelst | - | Menen | - | ||
. | Passendale | - | Wevelgem B | - | ||
. | Houthem | - | Langemark-Poelk. | - | ||
. | Poperinge B | - | Rekkem | - | ||
. | Dadizele | - | WS Lauwe B | - |
26/30 | |||||||||
Dadizele | 76 | 12 | 4 | ||||||
2. | Langemark-Poelk. | 58 | 6 | 4 | |||||
3. | Boezinge B | 49 | 10 | 4 | |||||
4. | WS Lauwe B | 49 | 7 | 4 | |||||
5. | Wevelgem B | 47 | 8 | 4 | |||||
6. | Vlamertinge B | 47 | 7 | 4 | |||||
7. | Westouter | 39 | 8 | 4 | |||||
8. | Hollebeke | 35 | 4 | 4 | |||||
9. | Houthem | 34 | 6 | 4 | |||||
10. | Kruiseke | 34 | 6 | 4 | |||||
11. | KVKO B | 32 | 6 | 4 | |||||
12. | Poperinge B | 28 | 4 | 4 | |||||
13. | Menen | 27 | 5 | 4 | |||||
14. | Rekkem | 20 | 2 | 4 | |||||
15. | Reningelst | 15 | 0 | 4 | |||||
16. | Passendale | 2 | 0 | 4 |
26/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
Dadizele | 76 | 25 | +88 | 95 | 12 | +31 | 35 | ||
2. | x | Langemark-Poelk. | 58 | 18 | +47 | 80 | 8 | +11 | 31 |
3. | x | Boezinge B | 49 | 16 | +17 | 57 | 8 | +6 | 28 |
4. | x | WS Lauwe B | 49 | 15 | +35 | 82 | 7 | +15 | 45 |
5. | x | Wevelgem B | 47 | 14 | +33 | 72 | 6 | +9 | 27 |
6. | x | Vlamertinge B | 47 | 14 | +9 | 56 | 8 | +7 | 26 |
7. | x | Westouter | 39 | 11 | +8 | 55 | 5 | +1 | 28 |
8. | x | Hollebeke | 35 | 10 | -1 | 47 | 5 | -12 | 21 |
9. | x | Houthem | 34 | 11 | -7 | 51 | 4 | -12 | 21 |
10. | x | Kruiseke | 34 | 10 | +3 | 51 | 3 | -7 | 21 |
11. | x | KVKO B | 32 | 10 | -21 | 48 | 3 | -26 | 18 |
12. | x | Poperinge B | 28 | 8 | -4 | 47 | 1 | -15 | 17 |
13. | x | Menen | 27 | 7 | +3 | 56 | 1 | -20 | 15 |
14. | x | Rekkem | 20 | 5 | -29 | 37 | 1 | -21 | 14 |
15. | x | Reningelst | 15 | 4 | -42 | 24 | 2 | -26 | 14 |
16. | x | Passendale | 2 | 0 | -149 | 9 | 0 | -87 | 2 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Dadizele | 30 | 10 | +37 | 40 | |
2. | WS Lauwe B | 23 | 7 | +29 | 45 |
3. | Langemark-Poelk. | 21 | 6 | +25 | 37 |
4. | KVKO B | 19 | 6 | +6 | 23 |
5. | Boezinge B | 18 | 6 | +11 | 29 |
6. | Vlamertinge B | 17 | 5 | +3 | 22 |
7. | Westouter | 16 | 4 | +1 | 20 |
8. | Wevelgem B | 15 | 4 | +1 | 23 |
9. | Kruiseke | 14 | 4 | +5 | 23 |
10. | Houthem | 13 | 4 | 0 | 24 |
11. | Hollebeke | 9 | 2 | -6 | 13 |
12. | Menen | 8 | 2 | -3 | 22 |
13. | Poperinge B | 8 | 2 | -5 | 20 |
14. | Reningelst | 8 | 2 | -10 | 13 |
15. | Rekkem | 7 | 2 | -17 | 12 |
16. | Passendale | 0 | 0 | -77 | 3 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Dadizele | 28 | 9 | +31 | 33 | |
2. | Langemark-Poelk. | 27 | 9 | +18 | 29 |
3. | Vlamertinge B | 22 | 7 | +8 | 25 |
4. | Wevelgem B | 18 | 6 | +20 | 31 |
5. | Hollebeke | 18 | 6 | +6 | 24 |
6. | Westouter | 15 | 5 | +7 | 24 |
7. | Houthem | 15 | 5 | +3 | 20 |
8. | Boezinge B | 15 | 5 | -6 | 12 |
9. | Kruiseke | 14 | 4 | -1 | 15 |
10. | Poperinge B | 13 | 4 | +2 | 17 |
11. | WS Lauwe B | 13 | 4 | -3 | 20 |
12. | Menen | 11 | 3 | +3 | 19 |
13. | Rekkem | 8 | 2 | -7 | 16 |
14. | Reningelst | 7 | 2 | -17 | 6 |
15. | KVKO B | 4 | 1 | -24 | 14 |
16. | Passendale | 2 | 0 | -50 | 3 |
6/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Dadizele | 18 | 6 | +20 | 22 | |
2. | Boezinge B | 16 | 5 | +12 | 16 | |
3. | Wevelgem B | 14 | 4 | +12 | 18 | |
4. | WS Lauwe B | 13 | 4 | +9 | 17 | |
5. | Langemark-Poelk. | 10 | 3 | +4 | 14 | |
6. | KVKO B | 9 | 3 | -3 | 11 | |
7. | Menen | 8 | 2 | +3 | 15 | |
8. | Westouter | 8 | 2 | 0 | 11 | |
9. | Hollebeke | 8 | 2 | -1 | 10 | |
10. | Vlamertinge B | 8 | 2 | -2 | 9 | |
11. | Poperinge B | 7 | 2 | -1 | 10 | |
12. | Kruiseke | 6 | 2 | -1 | 13 | |
13. | Houthem | 6 | 2 | -10 | 7 | |
14. | Rekkem | x | 5 | 1 | -5 | 9 |
15. | Reningelst | x | 0 | 0 | -15 | 5 |
16. | Passendale | x | 0 | 0 | -22 | 3 |