www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale D

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:00

Zillebeke

-Houthem3-1

zondag 01/09/2019

13:45Vlamertinge B-Hollebeke4-4
15:00

St.Eloois-Winkel B

-Poperinge B4-0
.Ledegem B-

Vleteren

0-3
.

Elverdinge

-Dadizele B3-2
.

Kruiseke

-Reningelst 1-0
.Westouter-Voormezele2-2

vrij: Moorsele B

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00

Dadizele B

-Westouter2-1

zondag 08/09/2019

15:00Houthem-

St.Eloois-Winkel B

0-5
.Hollebeke-

Kruiseke

0-3
.Reningelst -Zillebeke1-1
.

Vleteren

-Elverdinge2-1
.

Voormezele

-Vlamertinge B3-1
.

Moorsele B

-Ledegem B3-2

vrij: Poperinge B

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

18:00

St.Eloois-Winkel B

-Reningelst 2-0
19:00

Zillebeke

-Hollebeke2-0

zondag 15/09/2019

14:00

Poperinge B

-Houthem2-1
15:00Vlamertinge B-

Dadizele B

4-7
.

Elverdinge

-Moorsele B3-1
.

Kruiseke

-Voormezele3-1
.

Westouter

-Vleteren3-1

vrij: Ledegem B

speeldag 4

periode 1

vrijdag 20/09/2019

19:30Moorsele B-

Westouter

0-2

zaterdag 21/09/2019

19:00

Dadizele B

-Kruiseke5-1

zondag 22/09/2019

15:00Ledegem B-

Elverdinge

0-6
.

Vleteren

-Vlamertinge B3-1
.

Voormezele

-Zillebeke1-0
.Hollebeke-St.Eloois-Winkel B1-1
.

Reningelst

-Poperinge B2-0

vrij: Houthem

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

17:00Vlamertinge B-Moorsele B2-2
18:00

St.Eloois-Winkel B

-Voormezele4-0

zondag 29/09/2019

14:00Poperinge B-

Hollebeke

0-2
15:00Zillebeke-

Dadizele B

1-4
.Houthem-

Reningelst

0-2
.

Westouter

-Ledegem B4-1
.

Kruiseke

-Vleteren3-1

vrij: Elverdinge

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Dadizele B-

St.Eloois-Winkel B

1-2

zondag 06/10/2019

15:00

Moorsele B

-Kruiseke5-2
.Ledegem B-Vlamertinge B1-1
.Elverdinge-Westouter2-2
.Hollebeke-Houthem0-0
.

Voormezele

-Poperinge B2-1
.Vleteren-

Zillebeke

1-10

vrij: Reningelst

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:00Zillebeke-

Moorsele B

2-4
.Poperinge B-

Dadizele B

1-3

zondag 13/10/2019

13:45Vlamertinge B-

Elverdinge

1-4
15:00

St.Eloois-Winkel B

-Vleteren8-2
.Reningelst -Hollebeke1-1
.Kruiseke-

Ledegem B

0-1

zondag 22/12/2019

14:30Houthem-

Voormezele

0-2

vrij: Westouter

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00

Dadizele B

-Houthem6-2

zondag 20/10/2019

15:00Moorsele B-

St.Eloois-Winkel B

0-5
.Ledegem B-Zillebeke1-1
.Elverdinge-

Kruiseke

1-3
.Westouter-Vlamertinge B1-1
.

Voormezele

-Reningelst 2-0
.

Vleteren

-Poperinge B3-1

vrij: Hollebeke

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

18:00St.Eloois-Winkel B-Ledegem B2-2
19:00

Zillebeke

-Elverdinge2-1

zondag 27/10/2019

14:00Poperinge B-Moorsele B0-0
15:00

Houthem

-Vleteren3-2
.Reningelst -

Dadizele B

2-3
.Hollebeke-

Voormezele

0-4
.Kruiseke-Westouter2-2

vrij: Vlamertinge B

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:00Dadizele B-Hollebeke1-1

zondag 03/11/2019

13:45

Vlamertinge B

-Kruiseke3-1
14:30Westouter-Zillebeke4-4
.

Vleteren

-Reningelst 4-1
15:00

Elverdinge

-St.Eloois-Winkel B2-0
.

Ledegem B

-Poperinge B5-4
.Moorsele B-Houthem2-2

vrij: Voormezele

speeldag 11

periode 1

zaterdag 09/11/2019

18:00

St.Eloois-Winkel B

-Westouter4-0
19:00

Zillebeke

-Vlamertinge B5-2

zondag 10/11/2019

14:00Poperinge B-

Elverdinge

0-4
14:30Houthem-

Ledegem B

0-2
.Reningelst -Moorsele B1-1
.

Voormezele

-Dadizele B4-1
15:00Hollebeke-Vleteren3-3

vrij: Kruiseke

speeldag 12

periode 1

zondag 17/11/2019

13:45Vlamertinge B-

St.Eloois-Winkel B

0-2
14:30

Vleteren

-Voormezele2-1
.

Westouter

-Poperinge B5-2
15:00

Moorsele B

-Hollebeke5-2
.

Ledegem B

-Reningelst 2-1
.

Elverdinge

-Houthem7-1
.

Kruiseke

-Zillebeke2-1

vrij: Dadizele B

speeldag 13

periode 1

zaterdag 23/11/2019

18:00

St.Eloois-Winkel B

-Kruiseke5-0F1

zondag 24/11/2019

14:00Poperinge B-Vlamertinge B1-1
14:30Houthem-

Westouter

2-5
.Reningelst -

Elverdinge

1-2
.Voormezele-

Moorsele B

2-6
15:00Dadizele B-Vleteren4-4
.

Hollebeke

-Ledegem B3-0

vrij: Zillebeke

speeldag 14

periode 1

zaterdag 30/11/2019

19:00Zillebeke-

St.Eloois-Winkel B

2-3

zondag 01/12/2019

13:45Vlamertinge B-

Houthem

1-2
14:30Westouter-Reningelst 2-2
15:00

Moorsele B

-Dadizele B4-0
.

Ledegem B

-Voormezele1-0
.

Elverdinge

-Hollebeke1-0
.

Kruiseke

-Poperinge B5-0

vrij: Vleteren

speeldag 15

periode 1

zaterdag 07/12/2019

19:00

Dadizele B

-Ledegem B3-0

zondag 08/12/2019

14:00Poperinge B-

Zillebeke

1-6
14:30Houthem-

Kruiseke

0-4
.

Reningelst

-Vlamertinge B3-1
.

Voormezele

-Elverdinge3-0
.

Vleteren

-Moorsele B3-1
15:00Hollebeke-

Westouter

0-1

vrij: St.Eloois-Winkel B

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:00Dadizele B-Elverdinge1-1

zondag 15/12/2019

14:00Poperinge B-

St.Eloois-Winkel B

1-4
14:30

Vleteren

-Ledegem B2-1
.

Voormezele

-Westouter3-1
.Reningelst -

Kruiseke

1-3
.Houthem-

Zillebeke

0-3
15:00

Hollebeke

-Vlamertinge B3-2

vrij: Moorsele B

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

18:00St.Eloois-Winkel B-Houthem3-3
19:00

Zillebeke

-Reningelst 3-1
.Elverdinge-

Vleteren

0-1

zondag 05/01/2020

13:45Vlamertinge B-

Voormezele

1-5
14:30

Westouter

-Dadizele B2-1
15:00Ledegem B-

Moorsele B

0-1
.

Kruiseke

-Hollebeke1-0

vrij: Poperinge B

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:00

Dadizele B

-Vlamertinge B3-0

zondag 12/01/2020

14:30

Reningelst

-St.Eloois-Winkel B1-0
.

Houthem

-Poperinge B4-3
.

Vleteren

-Westouter1-0
.Voormezele-

Kruiseke

0-1
15:00Hollebeke-

Zillebeke

0-3
.Moorsele B-Elverdinge1-1

vrij: Ledegem B

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

18:00

St.Eloois-Winkel B

-Hollebeke4-0
19:00

Zillebeke

-Voormezele4-2

zondag 19/01/2020

13:45Vlamertinge B-

Vleteren

3-5
14:00

Poperinge B

-Reningelst 3-2
14:30

Westouter

-Moorsele B4-0
15:00

Elverdinge

-Ledegem B2-1
.

Kruiseke

-Dadizele B2-0

vrij: Houthem

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:00

Dadizele B

-Zillebeke3-2

zondag 26/01/2020

14:30Voormezele-St.Eloois-Winkel B0-0
.

Reningelst

-Houthem6-0
.Vleteren-

Kruiseke

0-1
15:00Ledegem B-

Westouter

0-1
.

Moorsele B

-Vlamertinge B6-0
.

Hollebeke

-Poperinge B2-1

vrij: Elverdinge

speeldag 21

periode 2

zaterdag 01/02/2020

18:00

St.Eloois-Winkel B

-Dadizele B6-3

zondag 02/02/2020

14:00Poperinge B-

Voormezele

1-2
14:15Vlamertinge B-Ledegem B3-3
15:00

Kruiseke

-Moorsele B2-0
.Westouter-

Elverdinge

0-1
.Houthem-

Hollebeke

2-5
.

Zillebeke

-Vleteren6-0

vrij: Reningelst

speeldag 22

periode 2

zaterdag 08/02/2020

19:00

Dadizele B

-Poperinge B6-2

zondag 01/03/2020

15:00Vleteren-St.Eloois-Winkel B-
.Voormezele-Houthem-
.Hollebeke-Reningelst -
.Elverdinge-Vlamertinge B-
.Ledegem B-Kruiseke-
.Moorsele B-Zillebeke-

vrij: Westouter

speeldag 23

periode 2

zaterdag 15/02/2020

18:00

St.Eloois-Winkel B

-Moorsele B2-1
19:00

Zillebeke

-Ledegem B1-0

zondag 16/02/2020

14:00Poperinge B-

Vleteren

0-2
14:15Vlamertinge B-

Westouter

2-3
15:00Kruiseke-Elverdinge0-0
.Reningelst -Voormezele0-0
.Houthem-

Dadizele B

1-3

vrij: Hollebeke

speeldag 24

periode 2

zaterdag 22/02/2020

19:00Dadizele B-Reningelst -
.Elverdinge-Zillebeke-

zondag 23/02/2020

15:00Ledegem B-St.Eloois-Winkel B-
.Moorsele B-Poperinge B-
.Vleteren-Houthem-
.Voormezele-Hollebeke-
.Westouter-Kruiseke-

vrij: Vlamertinge B

speeldag 25

periode 2

zaterdag 07/03/2020

18:00St.Eloois-Winkel B-Elverdinge-
19:00Zillebeke-Westouter-

zondag 08/03/2020

14:00Poperinge B-Ledegem B-
15:00Houthem-Moorsele B-
.Kruiseke-Vlamertinge B-
.Hollebeke-Dadizele B-
.Reningelst -Vleteren-

vrij: Voormezele

speeldag 26

periode 2

zaterdag 14/03/2020

19:00Dadizele B-Voormezele-

zondag 15/03/2020

14:15Vlamertinge B-Zillebeke-
15:00Westouter-St.Eloois-Winkel B-
.Elverdinge-Poperinge B-
.Ledegem B-Houthem-
.Moorsele B-Reningelst -
.Vleteren-Hollebeke-

vrij: Kruiseke

speeldag 27

periode 2

vrijdag 20/03/2020

19:30Reningelst -Ledegem B-

zaterdag 21/03/2020

18:00St.Eloois-Winkel B-Vlamertinge B-
19:00Zillebeke-Kruiseke-
.Poperinge B-Westouter-

zondag 22/03/2020

15:00Hollebeke-Moorsele B-
.Houthem-Elverdinge-
.Voormezele-Vleteren-

vrij: Dadizele B

speeldag 28

periode 2

zondag 29/03/2020

00:00Kruiseke-St.Eloois-Winkel B-
.Vlamertinge B-Poperinge B-
.Westouter-Houthem-
.Elverdinge-Reningelst -
.Ledegem B-Hollebeke-
.Moorsele B-Voormezele-
.Vleteren-Dadizele B-

vrij: Zillebeke

speeldag 29

periode 2

zondag 05/04/2020

00:00Dadizele B-Moorsele B-
.Voormezele-Ledegem B-
.Hollebeke-Elverdinge-
.Reningelst -Westouter-
.Houthem-Vlamertinge B-
.Poperinge B-Kruiseke-
.St.Eloois-Winkel B-Zillebeke-

vrij: Vleteren

speeldag 30

periode 2

zondag 19/04/2020

00:00Zillebeke-Poperinge B-
.Kruiseke-Houthem-
.Vlamertinge B-Reningelst -
.Westouter-Hollebeke-
.Elverdinge-Voormezele-
.Ledegem B-Dadizele B-
.Moorsele B-Vleteren-

vrij: St.Eloois-Winkel B

22/28

1.St.Eloois-Winkel B*49107
2.Kruiseke*44107
3.Zillebeke*3997
4.Dadizele B3996
5.Vleteren*3867
6.Elverdinge**3788
7.Voormezele*3657
8.Westouter*3697
9.Moorsele B**2938
10.Hollebeke**2168
11.Reningelst **2078
12.Ledegem B**1918
13.Houthem**1238
14.Vlamertinge B*917
15.Poperinge B*807
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

22/28

1

2

3

4

5

6

7

1.St.Eloois-Winkel B*4915+47666+1422
2.Kruiseke*4414+14406-119
3.Zillebeke*3912+30624+1731
4.Dadizele B3912+16625-327
5.Vleteren*3812-6454-924
6.Elverdinge**3711+20425+1021
7.Voormezele*3611+10394+119
8.Westouter*3610+12455018
9.Moorsele B**298+6433-417
10.xHollebeke**215-12272-615
11.xReningelst **205-3281-109
12.xLedegem B**195-18232-1013
13.xHouthem**123-42241-1812
14.xVlamertinge B*91-33340-1910
15.xPoperinge B*82-41240-2414

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

14/14

1

2

3

4

St.Eloois-Winkel B3511+3747
2.Elverdinge289+1937
3.Dadizele B268+1242
4.Voormezele258+627
5.Kruiseke258+530
6.Westouter246+934
7.Vleteren237-634
8.Moorsele B226+634
9.Zillebeke216+1440
10.Ledegem B185-1318
11.Reningelst 133-517
12.Hollebeke122-917
13.Houthem82-2914
14.Vlamertinge B81-1623
15.Poperinge B51-3013

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

8/14

1

2

3

4

1.Kruiseke*196+910
2.Zillebeke*186+1622
3.Vleteren*155011
4.St.Eloois-Winkel B*144+1019
5.Dadizele B134+420
6.Westouter*124+311
7.Voormezele*113+412
8.Hollebeke**93-310
9.Elverdinge**92+15
10.Reningelst **72+211
11.Moorsele B**7209
12.Houthem**41-1310
13.Poperinge B*31-1111
14.Ledegem B**10-55
15.Vlamertinge B*10-1711

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing