www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 22/09/2020

vbal4

Nationaal : 3de klasse A - vv

zaterdag 19/09/2020

19:30Sint-Niklaas-

Torhout

1 -4
20:00Overijse-Melsele2 -2
.Lebbeke-Eppegem2 -2

zondag 20/09/2020

15:00Wolvertem Merchtem-

Hamme

0-3
.Voorde-Appelterre-Rhodienne-De Hoek2 -2

woensdag 23/09/2020

20:00Lochristi-Oostkamp-
.Bambrugge-Anzegem-
.Stekene-Jong Lede-

zaterdag 26/09/2020

19:30Torhout-Overijse-
.Oostkamp-Voorde-Appelterre-
.Hamme-Stekene-
20:00Melsele-Bambrugge-

zondag 27/09/2020

15:00Jong Lede-Sint-Niklaas-
.Rhodienne-De Hoek-Wolvertem Merchtem-
.Eppegem-Lochristi-
.Anzegem-Lebbeke-

1/30

1.Torhout3Wvl
2.Hamme3Ovl
3.Eppegem1Brab
Melsele1Ovl
Rhodienne-De Hoek1Brab
6.Lebbeke1Ovl
Overijse1Brab
Voorde-Appelterre1Ovl
9.Stekene*0Ovl
Lochristi*0Ovl
Jong Lede*0Ovl
Oostkamp*0Wvl
Anzegem*0Wvl
Bambrugge*0Ovl
15.Sint-Niklaas0Ovl
16.Wolvertem Merchtem0Brab

Nationaal : 3de klasse A - vv --> Voorde-Appelterre

periode 1

1/10

1.Hamme3
Torhout3
3.Lebbeke1
Eppegem1
Overijse1
Melsele1
Voorde-Appelterre1
Rhodienne-De Hoek1
9.Stekene*0
Lochristi*0
Jong Lede*0
Oostkamp*0
Anzegem*0
Bambrugge*0
15.Sint-Niklaas0
Wolvertem Merchtem0

periode 2

0/10

1.Sint-Niklaas0
Hamme0
Lebbeke0
Stekene0
Lochristi0
Jong Lede0
Eppegem0
Wolvertem Merchtem0
Torhout0
Overijse0
Melsele0
Oostkamp0
Voorde-Appelterre0
Anzegem0
Bambrugge0
Rhodienne-De Hoek0

periode 3

0/10

1.Sint-Niklaas0
Hamme0
Lebbeke0
Stekene0
Lochristi0
Jong Lede0
Eppegem0
Wolvertem Merchtem0
Torhout0
Overijse0
Melsele0
Oostkamp0
Voorde-Appelterre0
Anzegem0
Bambrugge0
Rhodienne-De Hoek0

Voorde-Appelterre

1.Zo-06/09/2015:00

Voorde-Appelterre

-Jong Lede -PP.1-
2.Zo-13/09/2015:00Hamme-

Voorde-Appelterre

-PP.1-
3.Zo-20/09/2015:00

Voorde-Appelterre

-Rhodienne-De Hoek2 -2116
4.Za-26/09/2019:30Oostkamp-

Voorde-Appelterre

-.
5.Zo-04/10/2015:00

Voorde-Appelterre

-Eppegem -.
6.Za-10/10/2019:30Anzegem-

Voorde-Appelterre

-.
7.Zo-18/10/2015:00

Voorde-Appelterre

-Melsele -.
8.Zo-08/05/2200:00Torhout-

Voorde-Appelterre

-.
9.Ma-09/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Overijse -.
10.Di-10/05/2200:00Bambrugge-

Voorde-Appelterre

-.
11.Wo-11/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Lebbeke -.
12.Do-12/05/2200:00Lochristi-

Voorde-Appelterre

-.
13.Vr-13/05/2200:00Sint-Niklaas-

Voorde-Appelterre

-.
14.Za-14/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Wolvertem Merchtem -.
15.Zo-15/05/2200:00Stekene-

Voorde-Appelterre

-.
16.Ma-16/05/2200:00Jong Lede-

Voorde-Appelterre

-.
17.Di-17/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Hamme -.
18.Wo-18/05/2200:00Rhodienne-De Hoek-

Voorde-Appelterre

-.
19.Do-19/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Oostkamp -.
20.Vr-20/05/2200:00Eppegem-

Voorde-Appelterre

-.
21.Za-21/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Anzegem -.
22.Zo-22/05/2200:00Melsele-

Voorde-Appelterre

-.
23.Ma-23/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Torhout -.
24.Di-24/05/2200:00Overijse-

Voorde-Appelterre

-.
25.Wo-25/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Bambrugge -.
26.Do-26/05/2200:00Lebbeke-

Voorde-Appelterre

-.
27.Vr-27/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Lochristi -.
28.Za-28/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Sint-Niklaas -.
29.Zo-29/05/2200:00Wolvertem Merchtem-

Voorde-Appelterre

-.
30.Ma-30/05/2200:00

Voorde-Appelterre

-Stekene -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Jong Lede

1.Zo-06/09/2015:00

Voorde-Appelterre

-Jong Lede -PP.1-
2.Zo-13/09/2015:00Jong Lede-Wolvertem Merchtem -PP.1-
3.Wo-23/09/2020:00Stekene-Jong Lede -.
4.Zo-27/09/2015:00Jong Lede-Sint-Niklaas -.
5.Zo-04/10/2015:00Jong Lede-Hamme -.
6.Zo-11/10/2015:00Rhodienne-De Hoek-Jong Lede -.
7.Zo-18/10/2015:00Jong Lede-Oostkamp -.
8.Zo-08/05/2200:00Eppegem-Jong Lede -.
9.Ma-09/05/2200:00Jong Lede-Anzegem -.
10.Di-10/05/2200:00Melsele-Jong Lede -.
11.Wo-11/05/2200:00Jong Lede-Torhout -.
12.Do-12/05/2200:00Overijse-Jong Lede -.
13.Vr-13/05/2200:00Jong Lede-Bambrugge -.
14.Za-14/05/2200:00Lebbeke-Jong Lede -.
15.Zo-15/05/2200:00Jong Lede-Lochristi -.
16.Ma-16/05/2200:00Jong Lede-

Voorde-Appelterre

-.
17.Di-17/05/2200:00Wolvertem Merchtem-Jong Lede -.
18.Wo-18/05/2200:00Jong Lede-Stekene -.
19.Do-19/05/2200:00Sint-Niklaas-Jong Lede -.
20.Vr-20/05/2200:00Hamme-Jong Lede -.
21.Za-21/05/2200:00Jong Lede-Rhodienne-De Hoek -.
22.Zo-22/05/2200:00Oostkamp-Jong Lede -.
23.Ma-23/05/2200:00Jong Lede-Eppegem -.
24.Di-24/05/2200:00Anzegem-Jong Lede -.
25.Wo-25/05/2200:00Jong Lede-Melsele -.
26.Do-26/05/2200:00Torhout-Jong Lede -.
27.Vr-27/05/2200:00Jong Lede-Overijse -.
28.Za-28/05/2200:00Bambrugge-Jong Lede -.
29.Zo-29/05/2200:00Jong Lede-Lebbeke -.
30.Ma-30/05/2200:00Lochristi-Jong Lede -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (1/15)

1Lebbeke10
.Overijse10
.Voorde-Appelterre10
4Hamme*00
.Stekene*00
.Lochristi*00
.Jong Lede*00
.Eppegem*00
.Torhout*00
.Melsele*00
.Oostkamp*00
.Anzegem*00
.Bambrugge*00
.Rhodienne-De Hoek*00
15Sint-Niklaas0-3
16Wolvertem Merchtem0-3

alle wedstrijden (1/30)

1Torhout3+3
2Hamme3+3
3Eppegem10
.Melsele10
.Rhodienne-De Hoek10
6Lebbeke10
.Overijse10
.Voorde-Appelterre10
9Stekene*00
.Lochristi*00
.Jong Lede*00
.Oostkamp*00
.Anzegem*00
.Bambrugge*00
15Sint-Niklaas0-3
16Wolvertem Merchtem0-3

uitwedstrijden (1/15)

1Torhout3+3
2Hamme3+3
3Eppegem10
.Melsele10
.Rhodienne-De Hoek10
6Sint-Niklaas*00
.Lebbeke*00
.Stekene*00
.Lochristi*00
.Jong Lede*00
.Wolvertem Merchtem*00
.Overijse*00
.Oostkamp*00
.Voorde-Appelterre*00
.Anzegem*00
.Bambrugge*00