www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Nationaal : 3de Nationale A

zaterdag 15/02/2020

19:30

Torhout

-Eppegem2-1
.

Ninove

-Oostnieuwkerke2-0
20:00Overijse -

Stekene

0-3
.

Lebbeke

-Wolvertem Merchtem 2-1
.

Melsele

-Wingene3-0
.Wetteren-

Lochristi A

0-1

zondag 16/02/2020

15:00

Olsa Brakel

-Jong Lede4 -1
.Bornem-

Zelzate

0 -8

zaterdag 22/02/2020

19:30Wingene9- 0Bornem-

zondag 23/02/2020

15:00Eppegem4- 6Olsa Brakel-
.Oostnieuwkerke3 -4Lebbeke-
.Stekene7-9Ninove-
.Jong Lede1-0Melsele-
.Zelzate 12-6Wetteren-
.Wolvertem Merchtem 7 -3Torhout -
.Lochristi A4-4Overijse -
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

Opgelet: het degradatie mechanisme is aangepast.(lees Sportleven WK08)
De rangschikking wordt op het einde van het seizoen mogelijk aangepast.
De ploegen zonder licentie verhuizen naar de laatste plaatsen.

22/30

1.Zelzate *49Ovl9.2
2.Ninove46Ovl12-2.(0)
3.Olsa Brakel42Ovl9
4.Wetteren*39Ovl6.-4(0)
5.Lebbeke*35Ovl9
6.Eppegem*30Brab7
7.Jong Lede*29Ovl1.4
8.Lochristi A*29Ovl71.
9.Stekene*29Ovl10.-1(0)
10.Wingene28Wvl33.
11.Overijse 26Brab0
12.Wolvertem Merchtem *25Brab5
13.Torhout *25Wvl7
14.Oostnieuwkerke*21Wvl3.-3(0)
15.Melsele*20Ovl6
16.Bornem*5Antw3
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale A --> Overijse

periode 1

10/10

Eppegem21
2.Wetteren21
3.Zelzate 21
4.Jong Lede21
5.Olsa Brakel20
6.Lebbeke18
7.Ninove17
8.Wingene15
9.Lochristi A14
10.Overijse 12
11.Oostnieuwkerke9
12.Torhout 8
13.Melsele8
14.Stekene8
15.Wolvertem Merchtem 7
16.Bornem1

periode 2

10/10

Zelzate 25
2.Ninove23
3.Olsa Brakel19
4.Wetteren18
5.Stekene18
6.Wolvertem Merchtem 18
7.Overijse 14
Lebbeke14
9.Torhout 14
10.Oostnieuwkerke12
11.Lochristi A12
12.Wingene10
13.Melsele9
14.Eppegem9
15.Jong Lede8
16.Bornem4

periode 3

2/10

1.Ninove6
2.Zelzate *3
3.Stekene*3
Melsele*3
5.Olsa Brakel3
6.Lebbeke*3
Torhout *3
Lochristi A*3
9.Wingene3
10.Eppegem*0
Wetteren*0
Wolvertem Merchtem *0
13.Oostnieuwkerke*0
14.Jong Lede*0
15.Overijse 0
16.Bornem*0

Lochristi A

1.Za-31/08/1918:00Lochristi A-Wolvertem Merchtem 3 -0

3

32
2.Za-07/09/1920:00Lebbeke-Lochristi A1 -1144
3.Zo-15/09/1915:00Lochristi A-Torhout 2 -0

3

73
4.Zo-22/09/1915:00Olsa Brakel-Lochristi A2 -1077
5.Zo-29/09/1914:30Lochristi A-Melsele0 -1078
6.Zo-06/10/1915:00Bornem-Lochristi A1 -3

3

106
7.Zo-13/10/1914:30Lochristi A-Wetteren2 -40109
8.Za-19/10/1920:00

Overijse

-Lochristi A0 -1

3

139
9.Zo-27/10/1915:00Lochristi A-Ninove0 -10139
10.Zo-03/11/1914:30Stekene-Lochristi A1 -11149
11.Za-09/11/1918:30Oostnieuwkerke-Lochristi A2 -10149
12.Zo-17/11/1914:30Lochristi A-Zelzate 1 -11159
13.Za-23/11/1919:30Wingene-Lochristi A1 -11169
14.Zo-01/12/1914:30Lochristi A-Jong Lede1 -401610
15.Zo-08/12/1914:30Eppegem-Lochristi A3 -5

3

199
16.Zo-15/12/1914:30Wolvertem Merchtem -Lochristi A2 -001911
17.Zo-05/01/2014:30Lochristi A-Lebbeke1 -0

3

2210
18.Za-11/01/2019:30Torhout -Lochristi A2 -212311
19.Zo-19/01/2014:30Lochristi A-Olsa Brakel1 -502311
20.Za-01/02/2020:00Melsele-Lochristi A0 -1

3

269
22.Za-15/02/2020:00Wetteren-Lochristi A0 -1

3

298
23.Zo-23/02/2015:00Lochristi A-

Overijse

-.
21.Zo-01/03/2015:00Lochristi A-Bornem -.
24.Za-07/03/2019:30Ninove-Lochristi A -.
25.Zo-15/03/2015:00Lochristi A-Stekene -.
26.Zo-22/03/2014:30Lochristi A-Oostnieuwkerke -.
27.Zo-29/03/2000:00Zelzate -Lochristi A -.
28.Zo-05/04/2000:00Lochristi A-Wingene -.
29.Zo-19/04/2000:00Jong Lede-Lochristi A -.
30.Zo-26/04/2000:00Lochristi A-Eppegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Overijse

1.Za-31/08/1920:00

Overijse

-Olsa Brakel0 -10011
2.Za-07/09/1920:00Melsele-

Overijse

2 -21110
3.Za-14/09/1920:00

Overijse

-Bornem6 -0

3

48
4.Zo-22/09/1915:00Wetteren-

Overijse

5 -1049
5.Zo-29/09/1915:00Oostnieuwkerke-

Overijse

2 -21510
6.Za-05/10/1920:00

Overijse

-Ninove2 -1

3

89
7.Zo-13/10/1915:00Stekene-

Overijse

0 -01910
8.Za-19/10/1920:00

Overijse

-Lochristi A0 -10910
9.Zo-27/10/1915:00Zelzate -

Overijse

4 -10910
10.Zo-03/11/1914:30

Overijse

-Wingene2 -1

3

1210
11.Zo-10/11/1914:30Jong Lede-

Overijse

1 -111310
12.Za-16/11/1920:00

Overijse

-Eppegem2 -0

3

168
13.Zo-24/11/1914:30Wolvertem Merchtem -

Overijse

2 -101610
14.Za-30/11/1920:00

Overijse

-Lebbeke1 -0

3

198
15.Za-07/12/1919:30Torhout -

Overijse

2 -21208
16.Zo-15/12/1915:00Olsa Brakel-

Overijse

0 -3

3

238
17.Za-04/01/2020:00

Overijse

-Melsele3 -0

3

266
18.Zo-12/01/2014:30Bornem-

Overijse

3 -10267
19.Za-18/01/2020:00

Overijse

-Wetteren1 -40268
20.Zo-02/02/2015:00

Overijse

-Oostnieuwkerke0 -10268
21.Za-08/02/2019:30Ninove-

Overijse

3 -00269
22.Za-15/02/2020:00

Overijse

-Stekene0 -302611
23.Zo-23/02/2015:00Lochristi A-

Overijse

-.
24.Za-07/03/2020:00

Overijse

-Zelzate -.
25.Za-14/03/2019:30Wingene-

Overijse

-.
26.Za-21/03/2020:00

Overijse

-Jong Lede -.
27.Zo-29/03/2000:00Eppegem-

Overijse

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Overijse

-Wolvertem Merchtem -.
29.Zo-19/04/2000:00Lebbeke-

Overijse

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Overijse

-Torhout -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Olsa Brakel2527:10+17
2Ninove*2431:6+25
3Lebbeke2417:9+8
4Zelzate ***2221:7+14
5Torhout 2122:15+7
6Wetteren*1925:10+15
7Wingene*1913:10+3
8Overijse *1817:12+5
9Melsele*1717:170
10Eppegem**1621:18+3
11Wolvertem Merchtem *1412:120
12Jong Lede**1215:12+3
13Oostnieuwkerke**119:15-6
14Lochristi A***1011:16-5
15Stekene***108:80
16Bornem*49:41-32

alle wedstrijden (22/30)

1Zelzate *4948:18+30
2Ninove4651:16+35
3Olsa Brakel4244:20+24
4Wetteren*3948:23+25
5Lebbeke*3524:18+6
6Eppegem*3036:26+10
7Jong Lede*2933:35-2
8Lochristi A*2929:31-2
9Stekene*2924:17+7
10Wingene2822:28-6
11Overijse 2631:36-5
12Wolvertem Merchtem *2523:25-2
13Torhout *2530:37-7
14Oostnieuwkerke*2115:38-23
15Melsele*2021:41-20
16Bornem*514:84-70

uitwedstrijden (12/15)

1Zelzate 2727:11+16
2Ninove*2220:10+10
3Wetteren**2023:13+10
4Stekene1916:9+7
5Lochristi A1918:15+3
6Olsa Brakel**1717:10+7
7Jong Lede*1718:23-5
8Eppegem*1415:8+7
9Wolvertem Merchtem **1111:13-2
10Lebbeke***117:9-2
11Oostnieuwkerke*106:23-17
12Wingene*99:18-9
13Overijse *814:24-10
14Torhout ***48:22-14
15Melsele**34:24-20
16Bornem**15:43-38