www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale C

zaterdag 16/11/2019

19:30

Herenthout

-Excelsior Vorst4 -1
.Flandria-

FC Turnhout B

0-1
.Kasterlee-

KFC Mol

0-2

zondag 17/11/2019

14:30

Arendonk Sport

-Linda Olen4 -0
.

Zwaneven

-Rauw3-0
.Noordstar-

Olmen

0-2
.

Beekhoek

-Gierle4 -1
.

Poederlee

-Exc.Bouwel2-1

zaterdag 23/11/2019

19:30Rauw9- 3Noordstar-
.KFC Mol1- 9Beekhoek-
.Olmen12 -1Herenthout-

zondag 24/11/2019

14:30Excelsior Vorst6-0Kasterlee-
.Linda Olen3-6Zwaneven-
.Exc.Bouwel5-12Arendonk Sport-
.Flandria7 -3Poederlee-
.FC Turnhout B9-0Gierle-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Beekhoek3012.-3(0)
2.Zwaneven289
3.Olmen2810.2
4.Arendonk Sport2710
5.Exc.Bouwel206
6.Excelsior Vorst1931.
7.FC Turnhout B189-4.(0)
8.Poederlee184
9.Flandria141
10.Rauw1443.
11.KFC Mol134.-1(0)
12.Kasterlee130
13.Noordstar116
14.Linda Olen1044.
15.Herenthout84
16.Gierle66-2.(0)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 3de Provinciale C --> Kasterlee

periode 1

10/10

Zwaneven25
2.Beekhoek24
3.Olmen22
4.Arendonk Sport21
5.Exc.Bouwel17
6.Excelsior Vorst16
7.FC Turnhout B15
8.Poederlee15
9.Rauw14
10.Flandria14
11.Kasterlee13
12.Noordstar11
13.KFC Mol9
14.Linda Olen7
15.Herenthout*4
16.Gierle*0

periode 2

2/10

1.Arendonk Sport6
2.Beekhoek6
Olmen6
4.Herenthout4
5.KFC Mol4
6.Zwaneven3
Exc.Bouwel3
8.Poederlee3
9.Excelsior Vorst3
10.FC Turnhout B3
11.Gierle3
12.Linda Olen3
13.Kasterlee0
Flandria0
15.Noordstar0
16.Rauw0

periode 3

1/10

1.Gierle3
2.Beekhoek*0
Arendonk Sport*0
Olmen*0
Zwaneven*0
Kasterlee*0
Excelsior Vorst*0
Flandria*0
KFC Mol*0
Noordstar*0
Linda Olen*0
Exc.Bouwel*0
FC Turnhout B*0
Poederlee*0
Rauw*0
16.Herenthout0

Excelsior Vorst

1.Za-31/08/1919:30KFC Mol-Excelsior Vorst0 -3

3

34
2.Zo-08/09/1915:00Excelsior Vorst-FC Turnhout B2 -0

3

63
3.Zo-15/09/1915:00Excelsior Vorst-Olmen3 -1

3

91
4.Za-21/09/1919:30Rauw-Excelsior Vorst1 -2

3

121
5.Zo-29/09/1915:00Excelsior Vorst-Linda Olen1 -30125
6.Zo-06/10/1915:00Exc.Bouwel-Excelsior Vorst2 -21135
7.Zo-13/10/1915:00Excelsior Vorst-Flandria6 -1

3

164
8.Zo-20/10/1915:00Poederlee-Excelsior Vorst5 -30165
9.Zo-27/10/1915:00Excelsior Vorst-Arendonk Sport3 -40166
10.Zo-03/11/1914:30Zwaneven-Excelsior Vorst4 -20166
11.Zo-10/11/1914:30Excelsior Vorst-Noordstar3 -0

3

196
12.Za-16/11/1919:30Herenthout-Excelsior Vorst4 -10196
13.Zo-24/11/1914:30Excelsior Vorst-

Kasterlee

-.
14.Zo-01/12/1914:30Beekhoek-Excelsior Vorst -.
15.Zo-08/12/1914:30Excelsior Vorst-Gierle -.
16.Zo-15/12/1914:30Excelsior Vorst-KFC Mol -.
17.Zo-05/01/2014:30FC Turnhout B-Excelsior Vorst -.
18.Zo-12/01/2000:00Olmen-Excelsior Vorst -.
19.Zo-19/01/2000:00Excelsior Vorst-Rauw -.
20.Zo-26/01/2000:00Linda Olen-Excelsior Vorst -.
21.Zo-02/02/2000:00Excelsior Vorst-Exc.Bouwel -.
22.Zo-09/02/2000:00Flandria-Excelsior Vorst -.
23.Zo-16/02/2000:00Excelsior Vorst-Poederlee -.
24.Zo-23/02/2000:00Arendonk Sport-Excelsior Vorst -.
25.Zo-01/03/2000:00Excelsior Vorst-Zwaneven -.
26.Zo-08/03/2000:00Noordstar-Excelsior Vorst -.
27.Zo-15/03/2000:00Excelsior Vorst-Herenthout -.
28.Zo-22/03/2000:00

Kasterlee

-Excelsior Vorst -.
29.Zo-05/04/2000:00Excelsior Vorst-Beekhoek -.
30.Zo-19/04/2000:00Gierle-Excelsior Vorst -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kasterlee

1.Za-31/08/1919:30

Kasterlee

-Linda Olen2 -1

3

37
2.Zo-08/09/1915:00Exc.Bouwel-

Kasterlee

3 -4

3

64
3.Za-14/09/1919:30

Kasterlee

-Flandria2 -1

3

92
4.Zo-22/09/1915:00Poederlee-

Kasterlee

1 -11103
5.Za-28/09/1919:30

Kasterlee

-Arendonk Sport0 -50107
6.Zo-06/10/1915:00Zwaneven-

Kasterlee

1 -00108
7.Za-12/10/1919:30

Kasterlee

-Noordstar2 -0

3

137
8.Za-19/10/1919:30Herenthout-

Kasterlee

3 -20139
9.Zo-27/10/1915:00FC Turnhout B-

Kasterlee

2 -101310
10.Za-02/11/1919:30

Kasterlee

-Beekhoek1 -301311
11.Zo-10/11/1914:30Gierle-

Kasterlee

2 -101311
12.Za-16/11/1919:30

Kasterlee

-KFC Mol0 -201312
13.Zo-24/11/1914:30Excelsior Vorst-

Kasterlee

-.
14.Za-30/11/1919:30

Kasterlee

-Olmen -.
15.Za-07/12/1919:30Rauw-

Kasterlee

-.
16.Zo-15/12/1914:30Linda Olen-

Kasterlee

-.
17.Za-04/01/2019:30

Kasterlee

-Exc.Bouwel -.
18.Zo-12/01/2000:00Flandria-

Kasterlee

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Kasterlee

-Poederlee -.
20.Zo-26/01/2000:00Arendonk Sport-

Kasterlee

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Kasterlee

-Zwaneven -.
22.Zo-09/02/2000:00Noordstar-

Kasterlee

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Kasterlee

-Herenthout -.
24.Zo-23/02/2000:00

Kasterlee

-FC Turnhout B -.
25.Zo-01/03/2000:00Beekhoek-

Kasterlee

-.
26.Zo-08/03/2000:00

Kasterlee

-Gierle -.
27.Zo-15/03/2000:00KFC Mol-

Kasterlee

-.
28.Zo-22/03/2000:00

Kasterlee

-Excelsior Vorst -.
29.Zo-05/04/2000:00Olmen-

Kasterlee

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Kasterlee

-Rauw -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/15)

1Zwaneven*1819:4+15
2Olmen*1824:11+13
3Beekhoek*1519:8+11
4Poederlee*1418:9+9
5Excelsior Vorst*1218:9+9
6Rauw*1214:13+1
7Arendonk Sport*1114:8+6
8Flandria*1011:7+4
9Kasterlee*97:12-5
.FC Turnhout B*97:12-5
11Noordstar*813:12+1
12Exc.Bouwel*815:150
13Herenthout**77:11-4
14Gierle69:19-10
15KFC Mol*410:17-7
16Linda Olen*313:23-10

alle wedstrijden (12/30)

1Beekhoek3037:16+21
2Zwaneven2836:15+21
3Olmen2836:20+16
4Arendonk Sport2739:13+26
5Exc.Bouwel2029:26+3
6Excelsior Vorst1931:25+6
7FC Turnhout B1820:23-3
8Poederlee1829:26+3
9Flandria1420:24-4
10Rauw1424:33-9
11KFC Mol1317:25-8
12Kasterlee1316:24-8
13Noordstar1119:27-8
14Linda Olen1024:39-15
15Herenthout817:33-16
16Gierle614:39-25

uitwedstrijden (7/15)

1Arendonk Sport*1625:5+20
2Beekhoek*1518:8+10
3Exc.Bouwel*1214:11+3
4Zwaneven*1017:11+6
5Olmen*1012:9+3
6FC Turnhout B*913:11+2
7KFC Mol*97:8-1
8Excelsior Vorst*713:16-3
9Linda Olen*711:16-5
10Kasterlee*49:12-3
11Poederlee*411:17-6
12Flandria*49:17-8
13Noordstar*36:15-9
14Rauw*210:20-10
15Herenthout110:22-12
16Gierle**05:20-15