www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:00

Beekhoek

-Rauw4-2
19:30

Kasterlee

-Linda Olen2-1
.Herenthout-

Exc.Bouwel

0-4
.KFC Mol-

Excelsior Vorst

0-3

zondag 01/09/2019

15:00FC Turnhout B-

Arendonk Sport

0-4
.Gierle-

Olmen

1-5
.Noordstar-Flandria2-2
.

Zwaneven

-Poederlee3-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Olmen

-KFC Mol2-1
.

Rauw

-Gierle5-2
.Arendonk Sport-Zwaneven2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Flandria

-Herenthout4-0
.

Poederlee

-Noordstar3-1
.

Excelsior Vorst

-FC Turnhout B2-0
.Linda Olen-

Beekhoek

2-5
.Exc.Bouwel-

Kasterlee

3-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Kasterlee

-Flandria2-1
.Herenthout-Poederlee0-0
.

KFC Mol

-Rauw4-0

zondag 15/09/2019

15:00

Excelsior Vorst

-Olmen3-1
.Beekhoek-

Exc.Bouwel

1-2
.FC Turnhout B-

Zwaneven

0-4
.Gierle-

Linda Olen

2-4
.Noordstar-Arendonk Sport2-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Arendonk Sport

-Herenthout4-2
.

Olmen

-FC Turnhout B4-2
.Rauw-

Excelsior Vorst

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Flandria-

Beekhoek

0-3
.Linda Olen-

KFC Mol

1-3
.Poederlee-Kasterlee1-1
.

Exc.Bouwel

-Gierle3-1
.

Zwaneven

-Noordstar5-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Kasterlee-

Arendonk Sport

0-5
.Herenthout-

Zwaneven

0-4
.KFC Mol-

Exc.Bouwel

1-2
.

Olmen

-Rauw4-3

zondag 29/09/2019

15:00Excelsior Vorst-

Linda Olen

1-3
.

FC Turnhout B

-Noordstar2-1
.

Beekhoek

-Poederlee3-0
.Gierle-

Flandria

2-3

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Arendonk Sport

-Beekhoek3-2
.

Rauw

-FC Turnhout B2-1

zondag 06/10/2019

15:00

Zwaneven

-Kasterlee1-0
.

Noordstar

-Herenthout4-2
.Linda Olen-

Olmen

2-3
.Exc.Bouwel-Excelsior Vorst2-2
.

Flandria

-KFC Mol2-0
.

Poederlee

-Gierle5-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Rauw

-Linda Olen4-0
.

Kasterlee

-Noordstar2-0
.

Olmen

-Exc.Bouwel6-2
.KFC Mol-

Poederlee

1-5

zondag 13/10/2019

15:00

Excelsior Vorst

-Flandria6-1
.

Beekhoek

-Zwaneven4-1
.Gierle-

Arendonk Sport

0-3
.

FC Turnhout B

-Herenthout3-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Arendonk Sport-

KFC Mol

0-1
.

Herenthout

-Kasterlee3-2

zondag 20/10/2019

15:00

Zwaneven

-Gierle3-0
.Noordstar-

Beekhoek

2-4
.Linda Olen-

FC Turnhout B

2-5
.Exc.Bouwel-Rauw3-3
.

Flandria

-Olmen2-0
.

Poederlee

-Excelsior Vorst5-3

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Olmen

-Poederlee5-2
.KFC Mol-

Zwaneven

2-5
.

Rauw

-Flandria2-1

zondag 27/10/2019

15:00Excelsior Vorst-

Arendonk Sport

3-4
.Linda Olen-

Exc.Bouwel

1-3
.

Beekhoek

-Herenthout3-2
.Gierle-

Noordstar

0-2
.

FC Turnhout B

-Kasterlee2-1

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30Kasterlee-

Beekhoek

1-3
.Arendonk Sport-Olmen1-1

zondag 03/11/2019

14:30

Zwaneven

-Excelsior Vorst4-2
.

Noordstar

-KFC Mol3-0
.Exc.Bouwel-

FC Turnhout B

1-4
.Flandria-Linda Olen3-3
.Poederlee-Rauw2-2

zaterdag 29/02/2020

19:30Herenthout-Gierle-

speeldag 11

periode 2

vrijdag 08/11/2019

20:15

Olmen

-Zwaneven3-1

zaterdag 09/11/2019

19:30Rauw-

Arendonk Sport

0-7
.KFC Mol-Herenthout2-2

zondag 10/11/2019

14:30

Excelsior Vorst

-Noordstar3-0
.

Linda Olen

-Poederlee5-4
.

Exc.Bouwel

-Flandria3-1
.

Gierle

-Kasterlee2-1
.FC Turnhout B-

Beekhoek

0-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Herenthout

-Excelsior Vorst4-1
.Flandria-

FC Turnhout B

0-1
.Kasterlee-

KFC Mol

0-2

zondag 17/11/2019

14:30

Arendonk Sport

-Linda Olen4-0
.

Zwaneven

-Rauw3-0
.Noordstar-

Olmen

0-2
.

Beekhoek

-Gierle4-1
.

Poederlee

-Exc.Bouwel2-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Rauw-

Noordstar

1-4
.KFC Mol-

Beekhoek

0-5
.

Olmen

-Herenthout4-1

zondag 24/11/2019

14:30Excelsior Vorst-

Kasterlee

3-4
.Linda Olen-

Zwaneven

0-3
.Exc.Bouwel-

Arendonk Sport

1-5
.Flandria-

Poederlee

1-4
.

FC Turnhout B

-Gierle3-0

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Herenthout-

Rauw

1-2
.

Kasterlee

-Olmen3-1

zondag 01/12/2019

14:30

Arendonk Sport

-Flandria1-0
.

Zwaneven

-Exc.Bouwel3-1
.

Noordstar

-Linda Olen3-0
.Beekhoek-Excelsior Vorst0-0
.

Gierle

-KFC Mol2-1
.FC Turnhout B-Poederlee0-0

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Flandria-Zwaneven0-0
.

Rauw

-Kasterlee1-0
.Olmen-Beekhoek1-1
.KFC Mol-

FC Turnhout B

0-5

zondag 08/12/2019

14:30

Excelsior Vorst

-Gierle2-0
.Linda Olen-

Herenthout

0-1
.Exc.Bouwel-

Noordstar

0-3
.Poederlee-

Arendonk Sport

0-3

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Rauw-Beekhoek1-1
.

Olmen

-Gierle3-2

zondag 15/12/2019

14:30

Excelsior Vorst

-KFC Mol3-1
.Poederlee-

Zwaneven

0-4
.

Flandria

-Noordstar5-2
.Exc.Bouwel-Herenthout1-1
.

Linda Olen

-Kasterlee3-1
.

Arendonk Sport

-FC Turnhout B2-0

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30

Kasterlee

-Exc.Bouwel6-3
.Herenthout-

Flandria

1-2
.KFC Mol-

Olmen

0-4

zondag 05/01/2020

14:30Zwaneven-

Arendonk Sport

1-4
.

FC Turnhout B

-Excelsior Vorst2-0
.Gierle-

Rauw

1-4
.Beekhoek-

Linda Olen

1-3
.Noordstar-Poederlee2-2

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30

Rauw

-KFC Mol3-1
.Flandria-

Kasterlee

2-3
.

Olmen

-Excelsior Vorst6-1

zondag 12/01/2020

14:30

Arendonk Sport

-Noordstar3-1
.Poederlee-

Herenthout

2-3
.Exc.Bouwel-

Beekhoek

1-2
.

Linda Olen

-Gierle3-0
.

Zwaneven

-FC Turnhout B4-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30KFC Mol-

Linda Olen

1-2
.Herenthout-Arendonk Sport2-2
.

Kasterlee

-Poederlee3-1

zondag 19/01/2020

14:30

Noordstar

-Zwaneven2-0
.FC Turnhout B-

Olmen

0-1
.

Excelsior Vorst

-Rauw5-3
.Gierle-

Exc.Bouwel

4-5
.Beekhoek-Flandria1-1

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30Rauw-Olmen1-1
.

Flandria

-Gierle5-3

zondag 26/01/2020

14:30

Exc.Bouwel

-KFC Mol3-0
.

Linda Olen

-Excelsior Vorst2-0
.

Zwaneven

-Herenthout4-0
.Arendonk Sport-

Kasterlee

0-2
.Poederlee-Beekhoek0-0
.

Noordstar

-FC Turnhout B2-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Herenthout-Noordstar2-2
.

Olmen

-Linda Olen2-1
.KFC Mol-

Flandria

1-4
.Kasterlee-Zwaneven1-1

zondag 02/02/2020

15:00FC Turnhout B-Rauw3-3
.

Excelsior Vorst

-Exc.Bouwel3-2
.Gierle-

Poederlee

0-2
.Beekhoek-

Arendonk Sport

0-1

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30Herenthout-

FC Turnhout B

0-3

zondag 29/03/2020

15:00Poederlee-KFC Mol-
.Flandria-Excelsior Vorst-
.Exc.Bouwel-Olmen-
.Linda Olen-Rauw-
.Noordstar-Kasterlee-
.Zwaneven-Beekhoek-
.Arendonk Sport-Gierle-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Rauw-

Exc.Bouwel

0-1
.

Olmen

-Flandria2-1
.

Kasterlee

-Herenthout4-1
.KFC Mol-

Arendonk Sport

0-2

zondag 16/02/2020

15:00Gierle-

Zwaneven

0-4
.

Beekhoek

-Noordstar2-1
.

Excelsior Vorst

-Poederlee3-2
.FC Turnhout B-Linda Olen-PP

speeldag 24

periode 3

zaterdag 22/02/2020

14:30Exc.Bouwel-Linda Olen-
19:30Kasterlee-FC Turnhout B-
.Herenthout-Beekhoek-
.Arendonk Sport-Excelsior Vorst-

zondag 23/02/2020

15:00Zwaneven-KFC Mol-
.Poederlee-Olmen-
.Flandria-Rauw-
.Noordstar-Gierle-

speeldag 25

periode 3

zondag 03/11/2019

14:30

Gierle

-Herenthout2-1

zaterdag 29/02/2020

19:30Rauw-Poederlee-
.Olmen-Arendonk Sport-
.KFC Mol-Noordstar-

zondag 01/03/2020

15:00Excelsior Vorst-Zwaneven-
.Beekhoek-Kasterlee-
.FC Turnhout B-Exc.Bouwel-
.Linda Olen-Flandria-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Kasterlee-Gierle-
.Arendonk Sport-Rauw-
.Herenthout-KFC Mol-

zondag 08/03/2020

15:00Noordstar-Excelsior Vorst-
.Zwaneven-Olmen-
.Poederlee-Linda Olen-
.Flandria-Exc.Bouwel-
.Beekhoek-FC Turnhout B-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:30Olmen-Noordstar-
.Rauw-Zwaneven-
.KFC Mol-Kasterlee-

zondag 15/03/2020

15:00Linda Olen-Arendonk Sport-
.Excelsior Vorst-Herenthout-
.Gierle-Beekhoek-
.FC Turnhout B-Flandria-
.Exc.Bouwel-Poederlee-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30Arendonk Sport-Exc.Bouwel-
.Herenthout-Olmen-
.Kasterlee-Excelsior Vorst-

zondag 22/03/2020

15:00Beekhoek-KFC Mol-
.Noordstar-Rauw-
.Zwaneven-Linda Olen-
.Poederlee-Flandria-
.Gierle-FC Turnhout B-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

15:00Flandria-Arendonk Sport-
.Exc.Bouwel-Zwaneven-
.Linda Olen-Noordstar-
.Rauw-Herenthout-
.Olmen-Kasterlee-
.Excelsior Vorst-Beekhoek-
.KFC Mol-Gierle-
.Poederlee-FC Turnhout B-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00FC Turnhout B-KFC Mol-
.Gierle-Excelsior Vorst-
.Beekhoek-Olmen-
.Kasterlee-Rauw-
.Herenthout-Linda Olen-
.Noordstar-Exc.Bouwel-
.Zwaneven-Flandria-
.Arendonk Sport-Poederlee-

23/30

1.Arendonk Sport*5278
2.Olmen*51108
3.Zwaneven*4878
4.Beekhoek*4458
5.Excelsior Vorst*3598
6.Kasterlee*35108
7.FC Turnhout B*3248
8.Exc.Bouwel*3098
9.Rauw*2928
10.Flandria*2878
11.Noordstar*2878
12.Poederlee*2748
13.Linda Olen**2599
14.Herenthout1717
15.KFC Mol*1308
16.Gierle*908
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Arendonk Sport*5216+426210+3342
2.Olmen*5116+30615+619
3.Zwaneven*4815+35606+1529
4.Beekhoek*4413+25507+1627
5.Excelsior Vorst*3511+4512-1214
6.Kasterlee*3511+3434-219
7.FC Turnhout B*3210+4395+524
8.Exc.Bouwel*309-6476-126
9.Rauw*298-8432-822
10.Flandria*288-1413-617
11.Noordstar*288-2413-919
12.xPoederlee*277-3423-422
13.Linda Olen**258-13384-617
14.xHerenthout174-29302-2017
15.xKFC Mol*134-36223-910
16.xGierle*93-45260-2610

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Zwaneven258+2032
2.Beekhoek248+1732
3.Olmen227+1231
4.Arendonk Sport216+1528
5.Exc.Bouwel175+225
6.Excelsior Vorst165+627
7.FC Turnhout B155-319
8.Poederlee154+323
9.Rauw144+124
10.Flandria144-119
11.Kasterlee134-515
12.Noordstar113-319
13.KFC Mol93-1013
14.Linda Olen72-1219
15.Herenthout*41-1810
16.Gierle*00-249

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Arendonk Sport258+2431
2.Olmen237+1626
3.Zwaneven196+1123
4.Kasterlee186+523
5.Linda Olen186018
6.Beekhoek174+816
7.Noordstar165+219
8.Rauw144-816
9.FC Turnhout B134+414
10.Excelsior Vorst134-418
11.Herenthout123-416
12.Flandria113-217
13.Exc.Bouwel103-819
14.Poederlee92-715
15.Gierle62-1615
16.KFC Mol41-218

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

4/10

1

2

3

4

1.Arendonk Sport**62+33
2.Excelsior Vorst**62+26
3.Olmen**62+24
4.Zwaneven**41+45
5.FC Turnhout B**41+36
6.Kasterlee**41+35
7.Flandria**31+25
8.Poederlee**31+14
9.Exc.Bouwel**3103
10.Beekhoek**3102
11.Gierle*31-52
12.Noordstar**10-13
Rauw**10-13
14.Herenthout10-74
15.Linda Olen***00-11
16.KFC Mol**00-51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing