www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:00

Beekhoek

-Rauw4-2
19:30

Kasterlee

-Linda Olen2-1
.Herenthout-

Exc.Bouwel

0-4
.KFC Mol-

Excelsior Vorst

0-3

zondag 01/09/2019

15:00FC Turnhout B-

Arendonk Sport

0-4
.Gierle-

Olmen

1-5
.Noordstar-Flandria2-2
.

Zwaneven

-Poederlee3-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Olmen

-KFC Mol2-1
.

Rauw

-Gierle5-2
.Arendonk Sport-Zwaneven2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Flandria

-Herenthout4-0
.

Poederlee

-Noordstar3-1
.

Excelsior Vorst

-FC Turnhout B2-0
.Linda Olen-

Beekhoek

2-5
.Exc.Bouwel-

Kasterlee

3-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Kasterlee

-Flandria2-1
.Herenthout-Poederlee0-0
.

KFC Mol

-Rauw4-0

zondag 15/09/2019

15:00

Excelsior Vorst

-Olmen3-1
.Beekhoek-

Exc.Bouwel

1-2
.FC Turnhout B-

Zwaneven

0-4
.Gierle-

Linda Olen

2-4
.Noordstar-Arendonk Sport2-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Arendonk Sport

-Herenthout4-2
.

Olmen

-FC Turnhout B4-2
.Rauw-

Excelsior Vorst

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Flandria-

Beekhoek

0-3
.Linda Olen-

KFC Mol

1-3
.Poederlee-Kasterlee1-1
.

Exc.Bouwel

-Gierle3-1
.

Zwaneven

-Noordstar5-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Kasterlee-

Arendonk Sport

0-5
.Herenthout-

Zwaneven

0-4
.KFC Mol-

Exc.Bouwel

1-2
.

Olmen

-Rauw4-3

zondag 29/09/2019

15:00Excelsior Vorst-

Linda Olen

1-3
.

FC Turnhout B

-Noordstar2-1
.

Beekhoek

-Poederlee3-0
.Gierle-

Flandria

2-3

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Arendonk Sport

-Beekhoek3-2
.

Rauw

-FC Turnhout B2-1

zondag 06/10/2019

15:00

Zwaneven

-Kasterlee1-0
.

Noordstar

-Herenthout4-2
.Linda Olen-

Olmen

2-3
.Exc.Bouwel-Excelsior Vorst2-2
.

Flandria

-KFC Mol2-0
.

Poederlee

-Gierle5-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Rauw

-Linda Olen4-0
.

Kasterlee

-Noordstar2-0
.

Olmen

-Exc.Bouwel6-2
.KFC Mol-

Poederlee

1-5

zondag 13/10/2019

15:00

Excelsior Vorst

-Flandria6-1
.

Beekhoek

-Zwaneven4-1
.Gierle-

Arendonk Sport

0-3
.

FC Turnhout B

-Herenthout3-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Arendonk Sport-

KFC Mol

0-1
.

Herenthout

-Kasterlee3-2

zondag 20/10/2019

15:00

Zwaneven

-Gierle3-0
.Noordstar-

Beekhoek

2-4
.Linda Olen-

FC Turnhout B

2-5
.Exc.Bouwel-Rauw3-3
.

Flandria

-Olmen2-0
.

Poederlee

-Excelsior Vorst5-3

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Olmen

-Poederlee5-2
.KFC Mol-

Zwaneven

2-5
.

Rauw

-Flandria2-1

zondag 27/10/2019

15:00Excelsior Vorst-

Arendonk Sport

3-4
.Linda Olen-

Exc.Bouwel

1-3
.

Beekhoek

-Herenthout3-2
.Gierle-

Noordstar

0-2
.

FC Turnhout B

-Kasterlee2-1

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30Kasterlee-

Beekhoek

1-3
.Arendonk Sport-Olmen1-1

zondag 03/11/2019

14:30

Zwaneven

-Excelsior Vorst4-2
.

Noordstar

-KFC Mol3-0
.Exc.Bouwel-

FC Turnhout B

1-4
.Flandria-Linda Olen3-3
.Poederlee-Rauw2-2

zondag 01/03/2020

00:00Herenthout-Gierle-

speeldag 11

periode 2

vrijdag 08/11/2019

20:15

Olmen

-Zwaneven3-1

zaterdag 09/11/2019

19:30Rauw-

Arendonk Sport

0-7
.KFC Mol-Herenthout2-2

zondag 10/11/2019

14:30

Excelsior Vorst

-Noordstar3-0
.

Linda Olen

-Poederlee5-4
.

Exc.Bouwel

-Flandria3-1
.

Gierle

-Kasterlee2-1
.FC Turnhout B-

Beekhoek

0-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Herenthout

-Excelsior Vorst4-1
.Flandria-

FC Turnhout B

0-1
.Kasterlee-

KFC Mol

0-2

zondag 17/11/2019

14:30

Arendonk Sport

-Linda Olen4-0
.

Zwaneven

-Rauw3-0
.Noordstar-

Olmen

0-2
.

Beekhoek

-Gierle4-1
.

Poederlee

-Exc.Bouwel2-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Rauw-Noordstar-
.KFC Mol-Beekhoek-
.Olmen-Herenthout-

zondag 24/11/2019

14:30Excelsior Vorst-Kasterlee-
.Linda Olen-Zwaneven-
.Exc.Bouwel-Arendonk Sport-
.Flandria-Poederlee-
.FC Turnhout B-Gierle-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Herenthout-Rauw-
.Kasterlee-Olmen-

zondag 01/12/2019

14:30Arendonk Sport-Flandria-
.Zwaneven-Exc.Bouwel-
.Noordstar-Linda Olen-
.Beekhoek-Excelsior Vorst-
.Gierle-KFC Mol-
.FC Turnhout B-Poederlee-

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Flandria-Zwaneven-
.Rauw-Kasterlee-
.Olmen-Beekhoek-
.KFC Mol-FC Turnhout B-

zondag 08/12/2019

14:30Excelsior Vorst-Gierle-
.Linda Olen-Herenthout-
.Exc.Bouwel-Noordstar-
.Poederlee-Arendonk Sport-

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Rauw-Beekhoek-
.Olmen-Gierle-

zondag 15/12/2019

14:30Excelsior Vorst-KFC Mol-
.Poederlee-Zwaneven-
.Flandria-Noordstar-
.Exc.Bouwel-Herenthout-
.Linda Olen-Kasterlee-
.Arendonk Sport-FC Turnhout B-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30Kasterlee-Exc.Bouwel-
.Herenthout-Flandria-
.KFC Mol-Olmen-

zondag 05/01/2020

14:30Zwaneven-Arendonk Sport-
.FC Turnhout B-Excelsior Vorst-
.Gierle-Rauw-
.Beekhoek-Linda Olen-
.Noordstar-Poederlee-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Rauw-KFC Mol-
.Olmen-Excelsior Vorst-
.Arendonk Sport-Noordstar-
.Poederlee-Herenthout-
.Flandria-Kasterlee-
.Exc.Bouwel-Beekhoek-
.Linda Olen-Gierle-
.Zwaneven-FC Turnhout B-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Herenthout-Arendonk Sport-
.Noordstar-Zwaneven-
.FC Turnhout B-Olmen-
.Excelsior Vorst-Rauw-
.KFC Mol-Linda Olen-
.Gierle-Exc.Bouwel-
.Beekhoek-Flandria-
.Kasterlee-Poederlee-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Exc.Bouwel-KFC Mol-
.Linda Olen-Excelsior Vorst-
.Rauw-Olmen-
.Zwaneven-Herenthout-
.Arendonk Sport-Kasterlee-
.Poederlee-Beekhoek-
.Flandria-Gierle-
.Noordstar-FC Turnhout B-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Beekhoek-Arendonk Sport-
.Kasterlee-Zwaneven-
.Herenthout-Noordstar-
.FC Turnhout B-Rauw-
.Olmen-Linda Olen-
.Excelsior Vorst-Exc.Bouwel-
.KFC Mol-Flandria-
.Gierle-Poederlee-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Poederlee-KFC Mol-
.Flandria-Excelsior Vorst-
.Exc.Bouwel-Olmen-
.Linda Olen-Rauw-
.Noordstar-Kasterlee-
.Zwaneven-Beekhoek-
.Arendonk Sport-Gierle-
.Herenthout-FC Turnhout B-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00KFC Mol-Arendonk Sport-
.Gierle-Zwaneven-
.Beekhoek-Noordstar-
.Kasterlee-Herenthout-
.FC Turnhout B-Linda Olen-
.Rauw-Exc.Bouwel-
.Olmen-Flandria-
.Excelsior Vorst-Poederlee-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Zwaneven-KFC Mol-
.Arendonk Sport-Excelsior Vorst-
.Poederlee-Olmen-
.Flandria-Rauw-
.Exc.Bouwel-Linda Olen-
.Herenthout-Beekhoek-
.Noordstar-Gierle-
.Kasterlee-FC Turnhout B-

speeldag 25

periode 3

zondag 03/11/2019

14:30

Gierle

-Herenthout2-1

zondag 01/03/2020

00:00Olmen-Arendonk Sport-
.Excelsior Vorst-Zwaneven-
.KFC Mol-Noordstar-
.Beekhoek-Kasterlee-
.FC Turnhout B-Exc.Bouwel-
.Linda Olen-Flandria-
.Rauw-Poederlee-

speeldag 26

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Herenthout-KFC Mol-
.Noordstar-Excelsior Vorst-
.Zwaneven-Olmen-
.Arendonk Sport-Rauw-
.Poederlee-Linda Olen-
.Flandria-Exc.Bouwel-
.Kasterlee-Gierle-
.Beekhoek-FC Turnhout B-

speeldag 27

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Linda Olen-Arendonk Sport-
.Rauw-Zwaneven-
.Olmen-Noordstar-
.Excelsior Vorst-Herenthout-
.KFC Mol-Kasterlee-
.Gierle-Beekhoek-
.FC Turnhout B-Flandria-
.Exc.Bouwel-Poederlee-

speeldag 28

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Beekhoek-KFC Mol-
.Kasterlee-Excelsior Vorst-
.Herenthout-Olmen-
.Noordstar-Rauw-
.Zwaneven-Linda Olen-
.Arendonk Sport-Exc.Bouwel-
.Poederlee-Flandria-
.Gierle-FC Turnhout B-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Flandria-Arendonk Sport-
.Exc.Bouwel-Zwaneven-
.Linda Olen-Noordstar-
.Rauw-Herenthout-
.Olmen-Kasterlee-
.Excelsior Vorst-Beekhoek-
.KFC Mol-Gierle-
.Poederlee-FC Turnhout B-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00FC Turnhout B-KFC Mol-
.Gierle-Excelsior Vorst-
.Beekhoek-Olmen-
.Kasterlee-Rauw-
.Herenthout-Linda Olen-
.Noordstar-Exc.Bouwel-
.Zwaneven-Flandria-
.Arendonk Sport-Poederlee-

12/30

1.Beekhoek3012
2.Zwaneven289
3.Olmen2810
4.Arendonk Sport2710
5.Exc.Bouwel206
6.Excelsior Vorst193
7.FC Turnhout B189
8.Poederlee184
9.Flandria141
10.Rauw144
11.KFC Mol134
12.Kasterlee130
13.Noordstar116
14.Linda Olen104
15.Herenthout84
16.Gierle66
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

12/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Beekhoek3010+21375+1018
2.Zwaneven289+21363+617
3.Olmen289+16363+312
4.Arendonk Sport278+26395+2025
5.Exc.Bouwel206+3294+314
6.Excelsior Vorst196+6312-313
7.FC Turnhout B186-3203+213
8.Poederlee185+3291-611
9.Flandria144-4201-89
10.Rauw144-9240-1010
11.KFC Mol134-8173-17
12.Kasterlee134-8161-39
13.Noordstar113-8191-96
14.Linda Olen103-15242-511
15.Herenthout82-16170-1210
16.Gierle62-25140-155

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Zwaneven258+2032
2.Beekhoek248+1732
3.Olmen227+1231
4.Arendonk Sport216+1528
5.Exc.Bouwel175+225
6.Excelsior Vorst165+627
7.FC Turnhout B155-319
8.Poederlee154+323
9.Rauw144+124
10.Flandria144-119
11.Kasterlee134-515
12.Noordstar113-319
13.KFC Mol93-1013
14.Linda Olen72-1219
15.Herenthout*41-1810
16.Gierle*00-249

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

2/10

1

2

3

4

1.Arendonk Sport62+1111
2.Beekhoek62+45
Olmen62+45
4.Herenthout41+36
5.KFC Mol41+24
6.Zwaneven31+14
Exc.Bouwel31+14
8.Poederlee3106
9.Excelsior Vorst3104
10.FC Turnhout B3101
11.Gierle31-23
12.Linda Olen31-35
13.Kasterlee00-31
Flandria00-31
15.Noordstar00-50
16.Rauw00-100

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

1/10

1

2

3

4

1.Gierle31+12
2.Beekhoek*0000
Arendonk Sport*0000
Olmen*0000
Zwaneven*0000
Kasterlee*0000
Excelsior Vorst*0000
Flandria*0000
KFC Mol*0000
Noordstar*0000
Linda Olen*0000
Exc.Bouwel*0000
FC Turnhout B*0000
Poederlee*0000
Rauw*0000
16.Herenthout00-11

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing