www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

19:30Haasrode B-Haacht Statie2 -2
20:00

KV Tremelo

-Betekom B3-0
.

Tielt-Winge A

-Eendr.Eizer2-0

zondag 22/09/2019

15:00Erps-Kwerps-

Rotselaar B

1 -6
.Meerbeek-

Steenokkerzeel

1 -4
.Berg-Op-Tildonk3 -3
.

NV Keerbergen

-Moorsel3 -1
.Baal-Bierbeek B2 -2

zaterdag 28/09/2019

18:00Rotselaar B3- 6Meerbeek-
20:00Bierbeek B6- 3NV Keerbergen-

zondag 29/09/2019

15:00Steenokkerzeel1 -4Tielt-Winge A-
.Haacht Statie6-2Erps-Kwerps-
.Moorsel3-3KV Tremelo-
.Eendr.Eizer3-0Hoeilaart B-
.Berg-Op2 -3Baal-
18:00Betekom B3-0Haasrode B-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Bierbeek B1371.
2.KV Tremelo*129
3.Tielt-Winge A*1110
4.Baal1153.
5.Haacht Statie1110.-3(0)
6.NV Keerbergen106
7.Meerbeek*107
8.Moorsel96.-1(3)
9.Haasrode B*74
10.Tildonk74.4
11.Rotselaar B76-4.(3)
12.Eendr.Eizer66
13.Berg-Op64.2
14.Erps-Kwerps*54
15.Steenokkerzeel54
16.Betekom B44-2.(0)
17.Hoeilaart B*00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale B --> NV Keerbergen

Bierbeek B

1.Wo-28/08/1918:30Haacht Statie-Bierbeek B4 -6

3

34
2.Zo-01/09/1915:00Bierbeek B-Betekom B2 -0

3

62
3.Wo-04/09/1920:00Moorsel-Bierbeek B3 -1066
4.Za-07/09/1920:00Bierbeek B-Tildonk4 -0

3

93
5.Za-14/09/1920:00Bierbeek B-Berg-Op9 -2

3

121
6.Zo-22/09/1915:00Baal-Bierbeek B2 -21131
7.Za-28/09/1920:00Bierbeek B-

NV Keerbergen

-.
8.Za-05/10/1920:00KV Tremelo-Bierbeek B -.
9.Za-12/10/1920:00Bierbeek B-Haasrode B -.
10.Zo-20/10/1915:00Erps-Kwerps-Bierbeek B -.
11.Zo-27/10/1900:00Bierbeek B-Meerbeek -.
12.Zo-03/11/1900:00Tielt-Winge A-Bierbeek B -.
13.Zo-10/11/1900:00Bierbeek B-Hoeilaart B -.
15.Zo-24/11/1900:00Bierbeek B-Eendr.Eizer -.
16.Zo-01/12/1900:00Steenokkerzeel-Bierbeek B -.
17.Zo-08/12/1900:00Bierbeek B-Rotselaar B -.
18.Zo-15/12/1900:00Bierbeek B-Haacht Statie -.
19.Zo-22/12/1900:00Betekom B-Bierbeek B -.
20.Zo-05/01/2000:00Bierbeek B-Moorsel -.
21.Zo-12/01/2000:00Tildonk-Bierbeek B -.
22.Zo-19/01/2000:00Berg-Op-Bierbeek B -.
23.Zo-26/01/2000:00Bierbeek B-Baal -.
24.Zo-02/02/2000:00

NV Keerbergen

-Bierbeek B -.
25.Zo-09/02/2000:00Bierbeek B-KV Tremelo -.
26.Zo-16/02/2000:00Haasrode B-Bierbeek B -.
27.Zo-01/03/2000:00Bierbeek B-Erps-Kwerps -.
28.Zo-08/03/2000:00Meerbeek-Bierbeek B -.
29.Zo-15/03/2000:00Bierbeek B-Tielt-Winge A -.
30.Zo-22/03/2000:00Hoeilaart B-Bierbeek B -.
32.Zo-05/04/2000:00Eendr.Eizer-Bierbeek B -.
33.Zo-26/04/2000:00Bierbeek B-Steenokkerzeel -.
34.Zo-03/05/2000:00Rotselaar B-Bierbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

NV Keerbergen

1.Wo-28/08/1918:30Eendr.Eizer-

NV Keerbergen

1 -2

3

35
2.Zo-01/09/1915:00

NV Keerbergen

-Steenokkerzeel1 -1144
3.Wo-04/09/1920:30Rotselaar B-

NV Keerbergen

1 -3

3

71
4.Zo-08/09/1915:00

NV Keerbergen

-Haacht Statie0 -2078
5.Za-14/09/1918:00Betekom B-

NV Keerbergen

3 -2078
6.Zo-22/09/1915:00

NV Keerbergen

-Moorsel3 -1

3

106
7.Za-28/09/1920:00Bierbeek B-

NV Keerbergen

-.
8.Zo-06/10/1915:00

NV Keerbergen

-Berg-Op -.
9.Zo-13/10/1915:00Baal-

NV Keerbergen

-.
10.Zo-20/10/1915:00

NV Keerbergen

-Tildonk -.
11.Zo-27/10/1900:00

NV Keerbergen

-KV Tremelo -.
12.Zo-03/11/1900:00Haasrode B-

NV Keerbergen

-.
13.Zo-10/11/1900:00

NV Keerbergen

-Erps-Kwerps -.
14.Zo-17/11/1900:00Meerbeek-

NV Keerbergen

-.
15.Zo-24/11/1900:00

NV Keerbergen

-Tielt-Winge A -.
16.Zo-01/12/1900:00Hoeilaart B-

NV Keerbergen

-.
18.Zo-15/12/1900:00

NV Keerbergen

-Eendr.Eizer -.
19.Zo-22/12/1900:00Steenokkerzeel-

NV Keerbergen

-.
20.Zo-05/01/2000:00

NV Keerbergen

-Rotselaar B -.
21.Zo-12/01/2000:00Haacht Statie-

NV Keerbergen

-.
22.Zo-19/01/2000:00

NV Keerbergen

-Betekom B -.
23.Zo-26/01/2000:00Moorsel-

NV Keerbergen

-.
24.Zo-02/02/2000:00

NV Keerbergen

-Bierbeek B -.
25.Zo-09/02/2000:00Berg-Op-

NV Keerbergen

-.
26.Zo-16/02/2000:00

NV Keerbergen

-Baal -.
27.Zo-01/03/2000:00Tildonk-

NV Keerbergen

-.
28.Zo-08/03/2000:00KV Tremelo-

NV Keerbergen

-.
29.Zo-15/03/2000:00

NV Keerbergen

-Haasrode B -.
30.Zo-22/03/2000:00Erps-Kwerps-

NV Keerbergen

-.
31.Zo-29/03/2000:00

NV Keerbergen

-Meerbeek -.
32.Zo-05/04/2000:00Tielt-Winge A-

NV Keerbergen

-.
33.Zo-26/04/2000:00

NV Keerbergen

-Hoeilaart B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Bierbeek B*915:2+13
2KV Tremelo*99:2+7
3Tielt-Winge A*76:1+5
4Moorsel69:5+4
5Haacht Statie*610:9+1
6Baal*57:6+1
7Haasrode B**49:3+6
8Rotselaar B*47:70
9NV Keerbergen*44:40
10Tildonk*38:3+5
11Erps-Kwerps*36:8-2
12Eendr.Eizer*34:6-2
13Betekom B*37:10-3
14Berg-Op**24:40
15Meerbeek**11:4-3
16Steenokkerzeel*17:15-8
17Hoeilaart B**04:9-5

alle wedstrijden (6/32)

1Bierbeek B1324:11+13
2KV Tremelo*1218:8+10
3Tielt-Winge A*117:1+6
4Baal1114:10+4
5Haacht Statie1115:12+3
6NV Keerbergen1011:9+2
7Meerbeek*107:6+1
8Moorsel914:9+5
9Haasrode B*719:12+7
10Tildonk712:10+2
11Rotselaar B716:15+1
12Eendr.Eizer67:11-4
13Berg-Op613:23-10
14Erps-Kwerps*510:12-2
15Steenokkerzeel513:24-11
16Betekom B49:17-8
17Hoeilaart B*06:25-19

uitwedstrijden (4/16)

1Meerbeek*96:2+4
2Baal*67:4+3
3NV Keerbergen*67:5+2
4Haacht Statie*55:3+2
5Tielt-Winge A**41:0+1
6Bierbeek B*49:90
7Steenokkerzeel*46:9-3
8Tildonk*44:7-3
9Berg-Op49:19-10
10KV Tremelo**39:6+3
11Haasrode B*310:9+1
12Rotselaar B*39:8+1
13Moorsel**35:4+1
14Eendr.Eizer*33:5-2
15Erps-Kwerps**24:40
16Betekom B*12:7-5
17Hoeilaart B*02:16-14