www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale B

speeldag 1

woensdag 28/08/2019

18:30Tildonk-

Meerbeek

0-1
.Eendr.Eizer-

NV Keerbergen

1-2
.Haacht Statie-

Bierbeek B

4-6
20:00Tielt-Winge A-Erps-Kwerps0-0
.Hoeilaart B-

Haasrode B

2-6
.Betekom B-

Moorsel

1-4
20:30Rotselaar B-Berg-Op2-2

donderdag 29/08/2019

19:30Steenokkerzeel-

Baal

0-4

vrij: KV Tremelo

speeldag 2

zaterdag 31/08/2019

20:30

KV Tremelo

-Eendr.Eizer2-1

zondag 01/09/2019

15:00

Baal

-Rotselaar B3-2
.Berg-Op-Haacht Statie1-1
.

Erps-Kwerps

-Hoeilaart B4-0
.NV Keerbergen-Steenokkerzeel1-1
.

Bierbeek B

-Betekom B2-0
.Meerbeek-Tielt-Winge A0-0
.Moorsel-

Tildonk

0-1

vrij: Haasrode B

speeldag 3

woensdag 04/09/2019

18:30

Haacht Statie

-Baal3-1
.

Eendr.Eizer

-Haasrode B3-2
.Tildonk-

Tielt-Winge A

0-1
20:00Betekom B-

Berg-Op

3-4
.Hoeilaart B-

Meerbeek

2-3
.

Moorsel

-Bierbeek B3-1
20:30Rotselaar B-

NV Keerbergen

1-3
21:00Steenokkerzeel-

KV Tremelo

3-7

vrij: Erps-Kwerps

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

19:30

Haasrode B

-Steenokkerzeel7-1
20:00

KV Tremelo

-Rotselaar B4-1
.

Bierbeek B

-Tildonk4-0
.

Tielt-Winge A

-Hoeilaart B4-1

zondag 08/09/2019

15:00Erps-Kwerps-

Eendr.Eizer

1-2
.Baal-Betekom B2-2
.NV Keerbergen-

Haacht Statie

0-2

zondag 12/01/2020

00:00Berg-Op-Moorsel-

vrij: Meerbeek

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

18:00

Rotselaar B

-Haasrode B4-2
.

Betekom B

-NV Keerbergen3-2
20:00

Bierbeek B

-Berg-Op9-2

zondag 15/09/2019

15:00Moorsel-

Baal

1-2
.

Tildonk

-Hoeilaart B8-1
.

Haacht Statie

-KV Tremelo3-2
.Steenokkerzeel-Erps-Kwerps4-4
.Eendr.Eizer-

Meerbeek

0-2

vrij: Tielt-Winge A

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

19:30Haasrode B-Haacht Statie-
20:00KV Tremelo-Betekom B-
.Tielt-Winge A-Eendr.Eizer-

zondag 22/09/2019

15:00Erps-Kwerps-Rotselaar B-
.Meerbeek-Steenokkerzeel-
.Berg-Op-Tildonk-
.NV Keerbergen-Moorsel-
.Baal-Bierbeek B-

vrij: Hoeilaart B

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

18:00Rotselaar B-Meerbeek-
20:00Bierbeek B-NV Keerbergen-

zondag 29/09/2019

15:00Steenokkerzeel-Tielt-Winge A-
.Haacht Statie-Erps-Kwerps-
.Moorsel-KV Tremelo-
.Eendr.Eizer-Hoeilaart B-
.Berg-Op-Baal-
18:00Betekom B-Haasrode B-

vrij: Tildonk

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

19:30Haasrode B-Moorsel-
20:00Tielt-Winge A-Rotselaar B-
.KV Tremelo-Bierbeek B-
.Hoeilaart B-Steenokkerzeel-

zondag 06/10/2019

15:00Meerbeek-Haacht Statie-
.Baal-Tildonk-
.NV Keerbergen-Berg-Op-
.Erps-Kwerps-Betekom B-

vrij: Eendr.Eizer

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

18:00Betekom B-Meerbeek-
.Rotselaar B-Hoeilaart B-
20:00Bierbeek B-Haasrode B-

zondag 13/10/2019

15:00Moorsel-Erps-Kwerps-
.Berg-Op-KV Tremelo-
.Baal-NV Keerbergen-
.Haacht Statie-Tielt-Winge A-
.Tildonk-Eendr.Eizer-

vrij: Steenokkerzeel

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

19:30Haasrode B-Berg-Op-
20:00Hoeilaart B-Haacht Statie-
.KV Tremelo-Baal-
.Tielt-Winge A-Betekom B-

zondag 20/10/2019

15:00Meerbeek-Moorsel-
.Eendr.Eizer-Steenokkerzeel-
.NV Keerbergen-Tildonk-
.Erps-Kwerps-Bierbeek B-

vrij: Rotselaar B

speeldag 11

zondag 27/10/2019

00:00Betekom B-Hoeilaart B-
.Moorsel-Tielt-Winge A-
.Bierbeek B-Meerbeek-
.Berg-Op-Erps-Kwerps-
.Baal-Haasrode B-
.NV Keerbergen-KV Tremelo-
.Rotselaar B-Eendr.Eizer-
.Tildonk-Steenokkerzeel-

vrij: Haacht Statie

speeldag 12

zondag 03/11/2019

00:00Meerbeek-Berg-Op-
.Tielt-Winge A-Bierbeek B-
.Hoeilaart B-Moorsel-
.Eendr.Eizer-Haacht Statie-
.Steenokkerzeel-Rotselaar B-
.KV Tremelo-Tildonk-
.Haasrode B-NV Keerbergen-
.Erps-Kwerps-Baal-

vrij: Betekom B

speeldag 13

zondag 10/11/2019

00:00Betekom B-Eendr.Eizer-
.Bierbeek B-Hoeilaart B-
.Berg-Op-Tielt-Winge A-
.Baal-Meerbeek-
.NV Keerbergen-Erps-Kwerps-
.KV Tremelo-Haasrode B-
.Haacht Statie-Steenokkerzeel-
.Tildonk-Rotselaar B-

vrij: Moorsel

speeldag 14

zondag 17/11/2019

00:00Meerbeek-NV Keerbergen-
.Tielt-Winge A-Baal-
.Hoeilaart B-Berg-Op-
.Eendr.Eizer-Moorsel-
.Steenokkerzeel-Betekom B-
.Rotselaar B-Haacht Statie-
.Haasrode B-Tildonk-
.Erps-Kwerps-KV Tremelo-

vrij: Bierbeek B

speeldag 15

zondag 24/11/2019

00:00Betekom B-Rotselaar B-
.Moorsel-Steenokkerzeel-
.Bierbeek B-Eendr.Eizer-
.Baal-Hoeilaart B-
.NV Keerbergen-Tielt-Winge A-
.KV Tremelo-Meerbeek-
.Haasrode B-Erps-Kwerps-
.Tildonk-Haacht Statie-

vrij: Berg-Op

speeldag 16

zondag 01/12/2019

00:00Meerbeek-Haasrode B-
.Tielt-Winge A-KV Tremelo-
.Hoeilaart B-NV Keerbergen-
.Eendr.Eizer-Berg-Op-
.Steenokkerzeel-Bierbeek B-
.Rotselaar B-Moorsel-
.Haacht Statie-Betekom B-
.Tildonk-Erps-Kwerps-

vrij: Baal

speeldag 17

zondag 08/12/2019

00:00Betekom B-Tildonk-
.Moorsel-Haacht Statie-
.Bierbeek B-Rotselaar B-
.Berg-Op-Steenokkerzeel-
.Baal-Eendr.Eizer-
.KV Tremelo-Hoeilaart B-
.Haasrode B-Tielt-Winge A-
.Erps-Kwerps-Meerbeek-

vrij: NV Keerbergen

speeldag 18

zondag 15/12/2019

00:00Moorsel-Betekom B-
.Erps-Kwerps-Tielt-Winge A-
.Haasrode B-Hoeilaart B-
.NV Keerbergen-Eendr.Eizer-
.Baal-Steenokkerzeel-
.Berg-Op-Rotselaar B-
.Bierbeek B-Haacht Statie-
.Meerbeek-Tildonk-

vrij: KV Tremelo

speeldag 19

zondag 22/12/2019

00:00Tielt-Winge A-Meerbeek-
.Tildonk-Moorsel-
.Betekom B-Bierbeek B-
.Haacht Statie-Berg-Op-
.Rotselaar B-Baal-
.Steenokkerzeel-NV Keerbergen-
.Eendr.Eizer-KV Tremelo-
.Hoeilaart B-Erps-Kwerps-

vrij: Haasrode B

speeldag 20

zondag 05/01/2020

00:00Berg-Op-Betekom B-
.Bierbeek B-Moorsel-
.Meerbeek-Hoeilaart B-
.Haasrode B-Eendr.Eizer-
.KV Tremelo-Steenokkerzeel-
.NV Keerbergen-Rotselaar B-
.Baal-Haacht Statie-
.Tielt-Winge A-Tildonk-

vrij: Erps-Kwerps

speeldag 21

zondag 08/09/2019

15:00

Moorsel

-Berg-Op5-1

zondag 12/01/2020

00:00Hoeilaart B-Tielt-Winge A-
.Tildonk-Bierbeek B-
.Betekom B-Baal-
.Haacht Statie-NV Keerbergen-
.Rotselaar B-KV Tremelo-
.Steenokkerzeel-Haasrode B-
.Eendr.Eizer-Erps-Kwerps-

vrij: Meerbeek

speeldag 22

zondag 19/01/2020

00:00NV Keerbergen-Betekom B-
.Baal-Moorsel-
.Berg-Op-Bierbeek B-
.Meerbeek-Eendr.Eizer-
.Erps-Kwerps-Steenokkerzeel-
.Haasrode B-Rotselaar B-
.KV Tremelo-Haacht Statie-
.Hoeilaart B-Tildonk-

vrij: Tielt-Winge A

speeldag 23

zondag 26/01/2020

00:00Steenokkerzeel-Meerbeek-
.Eendr.Eizer-Tielt-Winge A-
.Tildonk-Berg-Op-
.Bierbeek B-Baal-
.Moorsel-NV Keerbergen-
.Betekom B-KV Tremelo-
.Haacht Statie-Haasrode B-
.Rotselaar B-Erps-Kwerps-

vrij: Hoeilaart B

speeldag 24

zondag 02/02/2020

00:00Haasrode B-Betekom B-
.KV Tremelo-Moorsel-
.NV Keerbergen-Bierbeek B-
.Baal-Berg-Op-
.Hoeilaart B-Eendr.Eizer-
.Tielt-Winge A-Steenokkerzeel-
.Meerbeek-Rotselaar B-
.Erps-Kwerps-Haacht Statie-

vrij: Tildonk

speeldag 25

zondag 09/02/2020

00:00Haacht Statie-Meerbeek-
.Rotselaar B-Tielt-Winge A-
.Steenokkerzeel-Hoeilaart B-
.Tildonk-Baal-
.Berg-Op-NV Keerbergen-
.Bierbeek B-KV Tremelo-
.Moorsel-Haasrode B-
.Betekom B-Erps-Kwerps-

vrij: Eendr.Eizer

speeldag 26

zondag 16/02/2020

00:00Meerbeek-Betekom B-
.Erps-Kwerps-Moorsel-
.Haasrode B-Bierbeek B-
.KV Tremelo-Berg-Op-
.NV Keerbergen-Baal-
.Hoeilaart B-Rotselaar B-
.Tielt-Winge A-Haacht Statie-
.Eendr.Eizer-Tildonk-

vrij: Steenokkerzeel

speeldag 27

zondag 01/03/2020

00:00Moorsel-Meerbeek-
.Betekom B-Tielt-Winge A-
.Haacht Statie-Hoeilaart B-
.Steenokkerzeel-Eendr.Eizer-
.Tildonk-NV Keerbergen-
.Baal-KV Tremelo-
.Berg-Op-Haasrode B-
.Bierbeek B-Erps-Kwerps-

vrij: Rotselaar B

speeldag 28

zondag 08/03/2020

00:00Hoeilaart B-Betekom B-
.Tielt-Winge A-Moorsel-
.Meerbeek-Bierbeek B-
.Erps-Kwerps-Berg-Op-
.Haasrode B-Baal-
.KV Tremelo-NV Keerbergen-
.Eendr.Eizer-Rotselaar B-
.Steenokkerzeel-Tildonk-

vrij: Haacht Statie

speeldag 29

zondag 15/03/2020

00:00Berg-Op-Meerbeek-
.Bierbeek B-Tielt-Winge A-
.Moorsel-Hoeilaart B-
.Haacht Statie-Eendr.Eizer-
.Rotselaar B-Steenokkerzeel-
.Tildonk-KV Tremelo-
.NV Keerbergen-Haasrode B-
.Baal-Erps-Kwerps-

vrij: Betekom B

speeldag 30

zondag 22/03/2020

00:00Eendr.Eizer-Betekom B-
.Hoeilaart B-Bierbeek B-
.Tielt-Winge A-Berg-Op-
.Meerbeek-Baal-
.Erps-Kwerps-NV Keerbergen-
.Haasrode B-KV Tremelo-
.Steenokkerzeel-Haacht Statie-
.Rotselaar B-Tildonk-

vrij: Moorsel

speeldag 31

zondag 29/03/2020

00:00NV Keerbergen-Meerbeek-
.Baal-Tielt-Winge A-
.Berg-Op-Hoeilaart B-
.Moorsel-Eendr.Eizer-
.Betekom B-Steenokkerzeel-
.Haacht Statie-Rotselaar B-
.Tildonk-Haasrode B-
.KV Tremelo-Erps-Kwerps-

vrij: Bierbeek B

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Rotselaar B-Betekom B-
.Steenokkerzeel-Moorsel-
.Eendr.Eizer-Bierbeek B-
.Hoeilaart B-Baal-
.Tielt-Winge A-NV Keerbergen-
.Meerbeek-KV Tremelo-
.Erps-Kwerps-Haasrode B-
.Haacht Statie-Tildonk-

vrij: Berg-Op

speeldag 33

zondag 26/04/2020

00:00Haasrode B-Meerbeek-
.KV Tremelo-Tielt-Winge A-
.NV Keerbergen-Hoeilaart B-
.Berg-Op-Eendr.Eizer-
.Bierbeek B-Steenokkerzeel-
.Moorsel-Rotselaar B-
.Betekom B-Haacht Statie-
.Erps-Kwerps-Tildonk-

vrij: Baal

speeldag 34

zondag 03/05/2020

00:00Tildonk-Betekom B-
.Haacht Statie-Moorsel-
.Rotselaar B-Bierbeek B-
.Steenokkerzeel-Berg-Op-
.Eendr.Eizer-Baal-
.Hoeilaart B-KV Tremelo-
.Tielt-Winge A-Haasrode B-
.Meerbeek-Erps-Kwerps-

vrij: NV Keerbergen

5/32

1.Bierbeek B129
2.Baal107
3.Meerbeek*1010
4.Haacht Statie1010
5.KV Tremelo*99
6.Moorsel96
7.Tielt-Winge A*88
8.NV Keerbergen74
9.Haasrode B*66
10.Tildonk66
11.Eendr.Eizer66
12.Erps-Kwerps*55
13.Berg-Op54
14.Rotselaar B43
15.Betekom B44
16.Steenokkerzeel22
17.Hoeilaart B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

5/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Bierbeek B124+1322107
2.Baal103+4122+37
3.Meerbeek*103+463+46
4.Haacht Statie103+3131+23
5.KV Tremelo*93+7151+39
6.Moorsel93+7131+34
7.Tielt-Winge A*82+451+11
8.NV Keerbergen72082+27
9.Haasrode B*62+7171+110
10.Tildonk62+291-31
11.Eendr.Eizer62-27103
12.Erps-Kwerps*51+39004
13.Berg-Op51-10101-109
14.Rotselaar B41-4100-43
15.Betekom B41-590-22
16.Steenokkerzeel20-1490-62
17.Hoeilaart B00-1960-142

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden