www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/02/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale B

speeldag 1

woensdag 28/08/2019

18:30Tildonk-

Meerbeek

0-1
.Eendr.Eizer-

NV Keerbergen

1-2
.Haacht Statie-

Bierbeek B

4-6
20:00Tielt-Winge A-Erps-Kwerps0-0
.Hoeilaart B-

Haasrode B

2-6
.Betekom B-

Moorsel

1-4
20:30Rotselaar B-Berg-Op2-2

donderdag 29/08/2019

19:30Steenokkerzeel-

Baal

0-4

vrij: KV Tremelo

speeldag 2

zaterdag 31/08/2019

20:30

KV Tremelo

-Eendr.Eizer2-1

zondag 01/09/2019

15:00

Baal

-Rotselaar B3-2
.Berg-Op-Haacht Statie1-1
.

Erps-Kwerps

-Hoeilaart B4-0
.NV Keerbergen-Steenokkerzeel1-1
.

Bierbeek B

-Betekom B2-0
.Meerbeek-Tielt-Winge A0-0
.Moorsel-

Tildonk

0-1

vrij: Haasrode B

speeldag 3

woensdag 04/09/2019

18:30

Haacht Statie

-Baal3-1
.

Eendr.Eizer

-Haasrode B3-2
.Tildonk-

Tielt-Winge A

0-1
20:00Betekom B-

Berg-Op

3-4
.Hoeilaart B-

Meerbeek

2-3
.

Moorsel

-Bierbeek B3-1
20:30Rotselaar B-

NV Keerbergen

1-3
21:00Steenokkerzeel-

KV Tremelo

3-7

vrij: Erps-Kwerps

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

19:30

Haasrode B

-Steenokkerzeel7-1
20:00

KV Tremelo

-Rotselaar B4-1
.

Bierbeek B

-Tildonk4-0
.

Tielt-Winge A

-Hoeilaart B4-1

zondag 08/09/2019

15:00Erps-Kwerps-

Eendr.Eizer

1-2
.Baal-Betekom B2-2
.NV Keerbergen-

Haacht Statie

0-2

zondag 12/01/2020

14:30

Berg-Op

-Moorsel2-1

vrij: Meerbeek

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

18:00

Rotselaar B

-Haasrode B4-2
.

Betekom B

-NV Keerbergen3-2
20:00

Bierbeek B

-Berg-Op9-2

zondag 15/09/2019

15:00Moorsel-

Baal

1-2
.

Tildonk

-Hoeilaart B8-1
.

Haacht Statie

-KV Tremelo3-2
.Steenokkerzeel-Erps-Kwerps4-4
.Eendr.Eizer-

Meerbeek

0-2

vrij: Tielt-Winge A

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

19:30Haasrode B-Haacht Statie2-2
20:00

KV Tremelo

-Betekom B3-0
.

Tielt-Winge A

-Eendr.Eizer2-0

zondag 22/09/2019

15:00Erps-Kwerps-

Rotselaar B

1-6
.Meerbeek-

Steenokkerzeel

1-4
.Berg-Op-Tildonk3-3
.

NV Keerbergen

-Moorsel3-1
.Baal-Bierbeek B2-2

vrij: Hoeilaart B

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

18:00

Rotselaar B

-Meerbeek2-1
20:00Bierbeek B-

NV Keerbergen

1-2

zondag 29/09/2019

15:00Steenokkerzeel-

Tielt-Winge A

1-3
.

Haacht Statie

-Erps-Kwerps3-1
.

Moorsel

-KV Tremelo2-1
.

Eendr.Eizer

-Hoeilaart B3-0
.Berg-Op-

Baal

1-4
18:00Betekom B-

Haasrode B

0-4

vrij: Tildonk

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

19:30Haasrode B-Moorsel1-1
20:00

Tielt-Winge A

-Rotselaar B1-0
.KV Tremelo-

Bierbeek B

2-3
.

Hoeilaart B

-Steenokkerzeel7-1

zondag 06/10/2019

15:00

Meerbeek

-Haacht Statie3-0
.

Baal

-Tildonk3-1
.

NV Keerbergen

-Berg-Op4-2
.Erps-Kwerps-

Betekom B

1-2

vrij: Eendr.Eizer

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

18:00Betekom B-

Meerbeek

1-2
.

Rotselaar B

-Hoeilaart B5-2
20:00

Bierbeek B

-Haasrode B5-1

zondag 13/10/2019

15:00Moorsel-

Erps-Kwerps

0-1
.Berg-Op-KV Tremelo2-2
.

Baal

-NV Keerbergen5-2
.Haacht Statie-Tielt-Winge A2-2
.

Tildonk

-Eendr.Eizer4-0

vrij: Steenokkerzeel

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

19:30

Haasrode B

-Berg-Op4-0
20:00Hoeilaart B-

Haacht Statie

1-5
.KV Tremelo-Baal3-3
.

Tielt-Winge A

-Betekom B4-3

zondag 20/10/2019

15:00Meerbeek-Moorsel0-0
.

Eendr.Eizer

-Steenokkerzeel4-1
.

NV Keerbergen

-Tildonk3-2
.Erps-Kwerps-Bierbeek B2-2

vrij: Rotselaar B

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

18:00

Rotselaar B

-Eendr.Eizer1-0
.

Betekom B

-Hoeilaart B2-1
20:00Bierbeek B-

Meerbeek

0-1

zondag 27/10/2019

15:00Moorsel-

Tielt-Winge A

0-3
.

Berg-Op

-Erps-Kwerps2-1
.

Baal

-Haasrode B3-1
.

NV Keerbergen

-KV Tremelo5-0
.

Tildonk

-Steenokkerzeel3-2

vrij: Haacht Statie

speeldag 12

zaterdag 02/11/2019

19:30Haasrode B-NV Keerbergen3-3
20:00KV Tremelo-

Tildonk

1-3
.

Tielt-Winge A

-Bierbeek B4-0
.Hoeilaart B-Moorsel3-3

zondag 03/11/2019

14:30Eendr.Eizer-

Haacht Statie

2-4
.Erps-Kwerps-

Baal

1-4
.

Steenokkerzeel

-Rotselaar B2-0

zondag 29/12/2019

14:30Meerbeek-

Berg-Op

1-3

vrij: Betekom B

speeldag 13

zaterdag 09/11/2019

19:30Betekom B-

Eendr.Eizer

1-3
20:30KV Tremelo-

Haasrode B

1-2

zondag 10/11/2019

14:30Berg-Op-Tielt-Winge A1-1
.

Baal

-Meerbeek2-0
.

NV Keerbergen

-Erps-Kwerps7-0
.

Haacht Statie

-Steenokkerzeel5-0
.

Tildonk

-Rotselaar B4-2
15:00

Bierbeek B

-Hoeilaart B8-0

vrij: Moorsel

speeldag 14

zaterdag 16/11/2019

18:00

Rotselaar B

-Haacht Statie2-0
20:00Tielt-Winge A-Baal2-2
.Hoeilaart B-

Berg-Op

0-4

zondag 17/11/2019

14:30Meerbeek-

NV Keerbergen

0-1
.

Eendr.Eizer

-Moorsel3-2
.

Erps-Kwerps

-KV Tremelo4-3
.

Steenokkerzeel

-Betekom B6-2
15:00Haasrode B-Tildonk3-3

vrij: Bierbeek B

speeldag 15

zaterdag 23/11/2019

19:30Betekom B-

Rotselaar B

1-4
.

Haasrode B

-Erps-Kwerps5-0
20:30

KV Tremelo

-Meerbeek3-0

zondag 24/11/2019

14:30

Baal

-Hoeilaart B6-0
.

Moorsel

-Steenokkerzeel2-0
.

Tildonk

-Haacht Statie3-2
.NV Keerbergen-Tielt-Winge A0-0
15:00Bierbeek B-

Eendr.Eizer

1-2

vrij: Berg-Op

speeldag 16

zaterdag 30/11/2019

18:00Rotselaar B-

Moorsel

1-2
20:00Hoeilaart B-

NV Keerbergen

1-3
.

Tielt-Winge A

-KV Tremelo3-1

zondag 01/12/2019

14:30

Meerbeek

-Haasrode B2-1
.

Eendr.Eizer

-Berg-Op2-0
.

Steenokkerzeel

-Bierbeek B3-0
.

Haacht Statie

-Betekom B1-0
.

Tildonk

-Erps-Kwerps4-1

vrij: Baal

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

19:30Betekom B-

Tildonk

2-3
.

Haasrode B

-Tielt-Winge A2-0
20:30

KV Tremelo

-Hoeilaart B2-0

zondag 08/12/2019

14:30

Moorsel

-Haacht Statie3-2
.

Berg-Op

-Steenokkerzeel3-1
.

Baal

-Eendr.Eizer1-0
.Erps-Kwerps-Meerbeek2-2
15:00Bierbeek B-Rotselaar B2-2

vrij: NV Keerbergen

speeldag 18

zaterdag 14/12/2019

19:30

Haasrode B

-Hoeilaart B3-0
20:00Bierbeek B-

Haacht Statie

3-4

zondag 15/12/2019

14:30

Moorsel

-Betekom B3-1
.Erps-Kwerps-

Tielt-Winge A

2-7
.NV Keerbergen-Eendr.Eizer1-1
.

Baal

-Steenokkerzeel2-1
.

Berg-Op

-Rotselaar B4-1
.

Meerbeek

-Tildonk5-2

vrij: KV Tremelo

speeldag 19

zaterdag 21/12/2019

17:00Betekom B-Bierbeek B1-1
18:00Rotselaar B-Baal5-5
20:00

Tielt-Winge A

-Meerbeek1-0
.Hoeilaart B-

Erps-Kwerps

1-2

zondag 22/12/2019

14:30

Tildonk

-Moorsel3-2
.

Haacht Statie

-Berg-Op1-0
.Steenokkerzeel-

NV Keerbergen

1-5
.

Eendr.Eizer

-KV Tremelo3-0

vrij: Haasrode B

speeldag 20

zaterdag 04/01/2020

19:30Haasrode B-

Eendr.Eizer

0-1
20:00Bierbeek B-

Moorsel

2-3
.

Tielt-Winge A

-Tildonk2-1
.KV Tremelo-Steenokkerzeel1-1

zondag 05/01/2020

14:30

Berg-Op

-Betekom B3-0
.

Meerbeek

-Hoeilaart B4-0
.

NV Keerbergen

-Rotselaar B4-0
.

Baal

-Haacht Statie3-0

vrij: Erps-Kwerps

speeldag 21

zondag 08/09/2019

15:00

Moorsel

-Berg-Op5-1

zaterdag 11/01/2020

18:00Rotselaar B-KV Tremelo3-3
19:30Betekom B-

Baal

0-7
20:00Hoeilaart B-

Tielt-Winge A

1-5

zondag 12/01/2020

14:30

Eendr.Eizer

-Erps-Kwerps7-0
.Tildonk-

Bierbeek B

3-4
.Steenokkerzeel-

Haasrode B

1-3
.Haacht Statie-NV Keerbergen0-0

vrij: Meerbeek

speeldag 22

zaterdag 18/01/2020

19:30Haasrode B-Rotselaar B2-2
20:00

Hoeilaart B

-Tildonk1-0
.

KV Tremelo

-Haacht Statie2-1

zondag 19/01/2020

14:30

NV Keerbergen

-Betekom B2-0
.

Baal

-Moorsel2-0
.Berg-Op-Bierbeek B2-2
.Meerbeek-

Eendr.Eizer

0-2
.Erps-Kwerps-

Steenokkerzeel

1-5

vrij: Tielt-Winge A

speeldag 23

zaterdag 25/01/2020

18:00

Rotselaar B

-Erps-Kwerps4-0
19:30Betekom B-

KV Tremelo

2-5
20:00Bierbeek B-

Baal

1-3

zondag 26/01/2020

14:30

Steenokkerzeel

-Meerbeek4-1
.

Eendr.Eizer

-Tielt-Winge A3-0
.Tildonk-Berg-Op3-3
.

Moorsel

-NV Keerbergen2-1
.

Haacht Statie

-Haasrode B2-0

vrij: Hoeilaart B

speeldag 24

zaterdag 01/02/2020

19:30Haasrode B-

Betekom B

0-2
20:00

Tielt-Winge A

-Steenokkerzeel3-1
.Hoeilaart B-

Eendr.Eizer

1-4
.

KV Tremelo

-Moorsel4-2

zondag 02/02/2020

15:00NV Keerbergen-Bierbeek B0-0
.

Baal

-Berg-Op4-2
.

Meerbeek

-Rotselaar B4-1
.Erps-Kwerps-

Haacht Statie

1-3

vrij: Tildonk

speeldag 25

zaterdag 08/02/2020

18:00

Betekom B

-Erps-Kwerps5-1
.Rotselaar B-

Tielt-Winge A

1-2
20:00Bierbeek B-

KV Tremelo

0-1

zondag 23/02/2020

15:00

Haacht Statie

-Meerbeek2-0
.

Steenokkerzeel

-Hoeilaart B7-0
.Tildonk-

Baal

1-2
.Berg-Op-

NV Keerbergen

3-5
.Moorsel-

Haasrode B

1-3

vrij: Eendr.Eizer

speeldag 26

zaterdag 15/02/2020

19:30Haasrode B-

Bierbeek B

2-4
20:00Hoeilaart B-

Rotselaar B

1-3
.KV Tremelo-Berg-Op1-1
.

Tielt-Winge A

-Haacht Statie3-1

zondag 16/02/2020

15:00Erps-Kwerps-Moorsel2-2
.NV Keerbergen-Baal0-0

zondag 12/04/2020

00:00Meerbeek-Betekom B-
.Eendr.Eizer-Tildonk-

vrij: Steenokkerzeel

speeldag 27

zaterdag 29/02/2020

19:30Betekom B-Tielt-Winge A-
20:00Bierbeek B-Erps-Kwerps-

zondag 01/03/2020

15:00Moorsel-Meerbeek-
.Haacht Statie-Hoeilaart B-
.Steenokkerzeel-Eendr.Eizer-
.Tildonk-NV Keerbergen-
.Baal-KV Tremelo-
.Berg-Op-Haasrode B-

vrij: Rotselaar B

speeldag 28

zaterdag 07/03/2020

19:30Haasrode B-Baal-
20:00Hoeilaart B-Betekom B-
.Tielt-Winge A-Moorsel-
20:30KV Tremelo-NV Keerbergen-

zondag 08/03/2020

15:00Meerbeek-Bierbeek B-
.Erps-Kwerps-Berg-Op-
.Eendr.Eizer-Rotselaar B-
.Steenokkerzeel-Tildonk-

vrij: Haacht Statie

speeldag 29

zaterdag 14/03/2020

18:00Rotselaar B-Steenokkerzeel-
20:00Bierbeek B-Tielt-Winge A-

zondag 15/03/2020

15:00Berg-Op-Meerbeek-
.Moorsel-Hoeilaart B-
.Haacht Statie-Eendr.Eizer-
.Tildonk-KV Tremelo-
.NV Keerbergen-Haasrode B-
.Baal-Erps-Kwerps-

vrij: Betekom B

speeldag 30

zaterdag 21/03/2020

18:00Rotselaar B-Tildonk-
19:30Haasrode B-KV Tremelo-
20:00Tielt-Winge A-Berg-Op-
.Hoeilaart B-Bierbeek B-

zondag 22/03/2020

15:00Eendr.Eizer-Betekom B-
.Meerbeek-Baal-
.Erps-Kwerps-NV Keerbergen-
.Steenokkerzeel-Haacht Statie-

vrij: Moorsel

speeldag 31

zondag 29/03/2020

00:00NV Keerbergen-Meerbeek-
.Baal-Tielt-Winge A-
.Berg-Op-Hoeilaart B-
.Moorsel-Eendr.Eizer-
.Betekom B-Steenokkerzeel-
.Haacht Statie-Rotselaar B-
.Tildonk-Haasrode B-
.KV Tremelo-Erps-Kwerps-

vrij: Bierbeek B

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Rotselaar B-Betekom B-
.Steenokkerzeel-Moorsel-
.Eendr.Eizer-Bierbeek B-
.Hoeilaart B-Baal-
.Tielt-Winge A-NV Keerbergen-
.Meerbeek-KV Tremelo-
.Erps-Kwerps-Haasrode B-
.Haacht Statie-Tildonk-

vrij: Berg-Op

speeldag 33

zondag 26/04/2020

00:00Haasrode B-Meerbeek-
.KV Tremelo-Tielt-Winge A-
.NV Keerbergen-Hoeilaart B-
.Berg-Op-Eendr.Eizer-
.Bierbeek B-Steenokkerzeel-
.Moorsel-Rotselaar B-
.Betekom B-Haacht Statie-
.Erps-Kwerps-Tildonk-

vrij: Baal

speeldag 34

zondag 03/05/2020

00:00Tildonk-Betekom B-
.Haacht Statie-Moorsel-
.Rotselaar B-Bierbeek B-
.Steenokkerzeel-Berg-Op-
.Eendr.Eizer-Baal-
.Hoeilaart B-KV Tremelo-
.Tielt-Winge A-Haasrode B-
.Meerbeek-Erps-Kwerps-

vrij: NV Keerbergen

25/32

1.Baal60107
2.Tielt-Winge A*5498
3.NV Keerbergen4957
4.Eendr.Eizer**43129
5.Haacht Statie4397
6.Haasrode B*3538
7.KV Tremelo*35108
8.Moorsel3447
9.Tildonk**3319
10.Meerbeek**3339
11.Bierbeek B3347
12.Rotselaar B3267
13.Berg-Op3227
14.Steenokkerzeel*2498
15.Betekom B*1768
16.Erps-Kwerps*1718
17.Hoeilaart B*738
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Baal6018+44757+1937
2.Tielt-Winge A*5416+30536+1124
3.NV Keerbergen4914+29597+829
4.Eendr.Eizer**4314+19476+116
5.Haacht Statie4313+12535-227
6.xHaasrode B*3510+16595+125
7.xKV Tremelo*3510+6543-525
8.xMoorsel3410+1453-423
9.Tildonk**3310+7553-819
10.Meerbeek**33100335-613
11.xBierbeek B339+14634-325
12.xRotselaar B3290553-924
13.xBerg-Op328-10513-1524
14.xSteenokkerzeel*247-18512-2119
15.xBetekom B*175-34342-1512
16.xErps-Kwerps*174-47332-3111
17.xHoeilaart B*72-69260-515

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden