www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Limburg : 2de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30Stal Sport-

Standaard Elen

3 -4
.

Reppel

-Lutlommel2-1
.

As-Niel Utd.

-Turkse FC4 -1
20:00Louwel-

Stokkem A

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Exc.Hamont-

Eksel

0-1
.

Thes B

-Grote Heide4 -3
.

Gruitrode

-Hamont 994 -2
.

Lindelhoeven

-Racing Peer2-1

zaterdag 28/09/2019

19:30As-Niel Utd.3- 0Stal Sport-
.Eksel1- 6Reppel-
.Hamont 991 -4Exc.Hamont-
20:00Standaard Elen4-4Lindelhoeven-
.Racing Peer6-6Louwel-

zondag 29/09/2019

15:00Stokkem A1-1Thes B-
.Turkse FC0 -0Lutlommel-
.Grote Heide3-4Gruitrode-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Gruitrode10
2.Racing Peer9
3.Reppel9
4.Lindelhoeven8
5.Eksel7
6.Standaard Elen7
7.As-Niel Utd.7
8.Louwel6
9.Lutlommel4
10.Exc.Hamont4
11.Grote Heide4
12.Hamont 994
13.Thes B4
14.Stokkem A4
15.Stal Sport3
16.Turkse FC0

Limburg : 2de Provinciale A --> As-Niel Utd.

periode 1

4/10

1.Gruitrode10
2.Racing Peer9
Reppel9
4.Lindelhoeven8
5.Eksel7
Standaard Elen7
As-Niel Utd.7
8.Louwel6
9.Hamont 994
Grote Heide4
Stokkem A4
Lutlommel4
Exc.Hamont4
Thes B4
15.Stal Sport3
16.Turkse FC0

periode 2

0/10

1.Eksel0
Standaard Elen0
Hamont 990
Racing Peer0
Turkse FC0
Grote Heide0
Reppel0
Stokkem A0
Lindelhoeven0
Stal Sport0
Gruitrode0
Lutlommel0
Louwel0
Exc.Hamont0
Thes B0
As-Niel Utd.0

periode 3

0/10

1.Eksel0
Standaard Elen0
Hamont 990
Racing Peer0
Turkse FC0
Grote Heide0
Reppel0
Stokkem A0
Lindelhoeven0
Stal Sport0
Gruitrode0
Lutlommel0
Louwel0
Exc.Hamont0
Thes B0
As-Niel Utd.0

As-Niel Utd.

1.Zo-01/09/1915:00Stokkem A-

As-Niel Utd.

0 -1

3

38
2.Za-07/09/1919:30

As-Niel Utd.

-Racing Peer0 -60313
3.Za-14/09/1920:00Standaard Elen-

As-Niel Utd.

1 -11412
4.Za-21/09/1919:30

As-Niel Utd.

-Turkse FC4 -1

3

77
5.Za-28/09/1919:30

As-Niel Utd.

-Stal Sport -.
6.Zo-06/10/1915:00Lindelhoeven-

As-Niel Utd.

-.
7.Za-12/10/1919:30

As-Niel Utd.

-Louwel -.
8.Zo-20/10/1915:00Thes B-

As-Niel Utd.

-.
9.Zo-27/10/1900:00

As-Niel Utd.

-Gruitrode -.
10.Zo-03/11/1900:00Exc.Hamont-

As-Niel Utd.

-.
11.Zo-10/11/1900:00

As-Niel Utd.

-Reppel -.
12.Zo-17/11/1900:00Lutlommel-

As-Niel Utd.

-.
13.Zo-24/11/1900:00

As-Niel Utd.

-Eksel -.
14.Zo-01/12/1900:00Hamont 99-

As-Niel Utd.

-.
15.Zo-08/12/1900:00

As-Niel Utd.

-Grote Heide -.
16.Zo-15/12/1900:00

As-Niel Utd.

-Stokkem A -.
17.Zo-05/01/2000:00Racing Peer-

As-Niel Utd.

-.
18.Zo-12/01/2000:00

As-Niel Utd.

-Standaard Elen -.
19.Zo-19/01/2000:00Turkse FC-

As-Niel Utd.

-.
20.Zo-26/01/2000:00Stal Sport-

As-Niel Utd.

-.
21.Zo-02/02/2000:00

As-Niel Utd.

-Lindelhoeven -.
22.Zo-09/02/2000:00Louwel-

As-Niel Utd.

-.
23.Zo-16/02/2000:00

As-Niel Utd.

-Thes B -.
24.Zo-01/03/2000:00Gruitrode-

As-Niel Utd.

-.
25.Zo-08/03/2000:00

As-Niel Utd.

-Exc.Hamont -.
26.Zo-15/03/2000:00Reppel-

As-Niel Utd.

-.
27.Zo-22/03/2000:00

As-Niel Utd.

-Lutlommel -.
28.Zo-29/03/2000:00Eksel-

As-Niel Utd.

-.
29.Zo-05/04/2000:00

As-Niel Utd.

-Hamont 99 -.
30.Zo-19/04/2000:00Grote Heide-

As-Niel Utd.

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Stal Sport

1.Zo-01/09/1915:00Grote Heide-Stal Sport2 -10010
2.Za-07/09/1919:30Stal Sport-Stokkem A4 -1

3

35
3.Zo-15/09/1915:00Racing Peer-Stal Sport2 -00313
4.Za-21/09/1919:30Stal Sport-Standaard Elen3 -40315
5.Za-28/09/1919:30

As-Niel Utd.

-Stal Sport -.
6.Za-05/10/1919:30Stal Sport-Turkse FC -.
7.Za-12/10/1919:30Stal Sport-Lindelhoeven -.
8.Za-19/10/1920:00Louwel-Stal Sport -.
9.Zo-27/10/1900:00Stal Sport-Thes B -.
10.Zo-03/11/1900:00Gruitrode-Stal Sport -.
11.Zo-10/11/1900:00Stal Sport-Exc.Hamont -.
12.Zo-17/11/1900:00Reppel-Stal Sport -.
13.Zo-24/11/1900:00Stal Sport-Lutlommel -.
14.Zo-01/12/1900:00Eksel-Stal Sport -.
15.Zo-08/12/1900:00Stal Sport-Hamont 99 -.
16.Zo-15/12/1900:00Stal Sport-Grote Heide -.
17.Zo-05/01/2000:00Stokkem A-Stal Sport -.
18.Zo-12/01/2000:00Stal Sport-Racing Peer -.
19.Zo-19/01/2000:00Standaard Elen-Stal Sport -.
20.Zo-26/01/2000:00Stal Sport-

As-Niel Utd.

-.
21.Zo-02/02/2000:00Turkse FC-Stal Sport -.
22.Zo-09/02/2000:00Lindelhoeven-Stal Sport -.
23.Zo-16/02/2000:00Stal Sport-Louwel -.
24.Zo-01/03/2000:00Thes B-Stal Sport -.
25.Zo-08/03/2000:00Stal Sport-Gruitrode -.
26.Zo-15/03/2000:00Exc.Hamont-Stal Sport -.
27.Zo-22/03/2000:00Stal Sport-Reppel -.
28.Zo-29/03/2000:00Lutlommel-Stal Sport -.
29.Zo-05/04/2000:00Stal Sport-Eksel -.
30.Zo-19/04/2000:00Hamont 99-Stal Sport -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Racing Peer65:1+4
2Gruitrode67:4+3
3Lutlommel45:3+2
4Standaard Elen44:2+2
5Lindelhoeven44:3+1
6Stal Sport37:5+2
7Thes B34:5-1
8Grote Heide32:3-1
9Reppel32:4-2
10As-Niel Utd.34:7-3
11Eksel13:4-1
12Stokkem A11:2-1
13Hamont 9912:5-3
14Louwel03:6-3
15Exc.Hamont00:5-5
16Turkse FC00:6-6

alle wedstrijden (4/30)

1Gruitrode1012:6+6
2Racing Peer912:3+9
3Reppel98:4+4
4Lindelhoeven89:5+4
5Eksel76:4+2
6Standaard Elen79:8+1
7As-Niel Utd.76:8-2
8Louwel67:70
9Lutlommel48:80
10Exc.Hamont45:6-1
11Grote Heide47:9-2
12Hamont 9948:11-3
13Thes B47:10-3
14Stokkem A44:7-3
15Stal Sport38:9-1
16Turkse FC02:13-11

uitwedstrijden (2/15)

1Reppel66:0+6
2Louwel64:1+3
3Eksel63:0+3
4Exc.Hamont45:1+4
5Lindelhoeven45:2+3
.Gruitrode45:2+3
7As-Niel Utd.42:1+1
8Racing Peer37:2+5
9Hamont 9936:60
10Standaard Elen35:6-1
11Stokkem A33:5-2
12Grote Heide15:6-1
13Thes B13:5-2
14Lutlommel03:5-2
15Stal Sport01:4-3
16Turkse FC02:7-5