www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/09/2019

vbal4

Limburg : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Hamont 99-

Lindelhoeven

1-4
.Eksel-

Louwel

1-2
.Reppel-

Gruitrode

0-3
20:00

Racing Peer

-Standaard Elen3-1

zondag 01/09/2019

15:00Stokkem A-

As-Niel Utd.

0-1
.Turkse FC-

Exc.Hamont

0-4
.

Lutlommel

-Thes B4-2
.

Grote Heide

-Stal Sport2-1

speeldag 2

periode 1

vrijdag 06/09/2019

20:00Thes B-

Eksel

0-2

zaterdag 07/09/2019

19:30As-Niel Utd.-

Racing Peer

0-6
.

Stal Sport

-Stokkem A4-1
20:00Louwel-

Hamont 99

2-4
.

Standaard Elen

-Turkse FC3-1

zondag 08/09/2019

15:00Lindelhoeven-Grote Heide2-2
.

Gruitrode

-Lutlommel3-2
.Exc.Hamont-

Reppel

0-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Hamont 99-Thes B1-1
.Eksel-Gruitrode2-2
20:00Standaard Elen-As-Niel Utd.1-1

zondag 15/09/2019

15:00

Racing Peer

-Stal Sport2-0
.Stokkem A-Lindelhoeven1-1
.Lutlommel-Exc.Hamont1-1
.Turkse FC-

Reppel

0-2
.Grote Heide-

Louwel

0-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Stal Sport-Standaard Elen-
.Reppel-Lutlommel-
.As-Niel Utd.-Turkse FC-
20:00Louwel-Stokkem A-

zondag 22/09/2019

15:00Exc.Hamont-Eksel-
.Thes B-Grote Heide-
.Gruitrode-Hamont 99-
.Lindelhoeven-Racing Peer-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30As-Niel Utd.-Stal Sport-
.Eksel-Reppel-
.Hamont 99-Exc.Hamont-
20:00Standaard Elen-Lindelhoeven-
.Racing Peer-Louwel-

zondag 29/09/2019

15:00Stokkem A-Thes B-
.Turkse FC-Lutlommel-
.Grote Heide-Gruitrode-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Reppel-Hamont 99-
.Stal Sport-Turkse FC-
20:00Louwel-Standaard Elen-

zondag 06/10/2019

15:00Exc.Hamont-Grote Heide-
.Lutlommel-Eksel-
.Lindelhoeven-As-Niel Utd.-
.Thes B-Racing Peer-
.Gruitrode-Stokkem A-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30As-Niel Utd.-Louwel-
.Hamont 99-Lutlommel-
.Stal Sport-Lindelhoeven-
20:00Standaard Elen-Thes B-
.Racing Peer-Gruitrode-

zondag 13/10/2019

15:00Grote Heide-Reppel-
.Stokkem A-Exc.Hamont-
.Turkse FC-Eksel-

speeldag 8

periode 1

zondag 20/10/2019

00:00Exc.Hamont-Racing Peer-
.Reppel-Stokkem A-
.Lutlommel-Grote Heide-
.Eksel-Hamont 99-
.Lindelhoeven-Turkse FC-
.Louwel-Stal Sport-
.Thes B-As-Niel Utd.-
.Gruitrode-Standaard Elen-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Racing Peer-Reppel-
.Standaard Elen-Exc.Hamont-
.As-Niel Utd.-Gruitrode-
.Stal Sport-Thes B-
.Lindelhoeven-Louwel-
.Grote Heide-Eksel-
.Stokkem A-Lutlommel-
.Turkse FC-Hamont 99-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Exc.Hamont-As-Niel Utd.-
.Reppel-Standaard Elen-
.Lutlommel-Racing Peer-
.Eksel-Stokkem A-
.Hamont 99-Grote Heide-
.Louwel-Turkse FC-
.Thes B-Lindelhoeven-
.Gruitrode-Stal Sport-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Racing Peer-Eksel-
.Standaard Elen-Lutlommel-
.As-Niel Utd.-Reppel-
.Stal Sport-Exc.Hamont-
.Lindelhoeven-Gruitrode-
.Louwel-Thes B-
.Stokkem A-Hamont 99-
.Turkse FC-Grote Heide-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Exc.Hamont-Lindelhoeven-
.Reppel-Stal Sport-
.Lutlommel-As-Niel Utd.-
.Eksel-Standaard Elen-
.Hamont 99-Racing Peer-
.Grote Heide-Stokkem A-
.Thes B-Turkse FC-
.Gruitrode-Louwel-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Racing Peer-Grote Heide-
.Standaard Elen-Hamont 99-
.As-Niel Utd.-Eksel-
.Stal Sport-Lutlommel-
.Lindelhoeven-Reppel-
.Louwel-Exc.Hamont-
.Thes B-Gruitrode-
.Turkse FC-Stokkem A-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Exc.Hamont-Thes B-
.Reppel-Louwel-
.Lutlommel-Lindelhoeven-
.Eksel-Stal Sport-
.Hamont 99-As-Niel Utd.-
.Grote Heide-Standaard Elen-
.Stokkem A-Racing Peer-
.Turkse FC-Gruitrode-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Racing Peer-Turkse FC-
.Standaard Elen-Stokkem A-
.As-Niel Utd.-Grote Heide-
.Stal Sport-Hamont 99-
.Lindelhoeven-Eksel-
.Louwel-Lutlommel-
.Thes B-Reppel-
.Gruitrode-Exc.Hamont-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Standaard Elen-Racing Peer-
.Gruitrode-Reppel-
.Thes B-Lutlommel-
.Louwel-Eksel-
.Lindelhoeven-Hamont 99-
.Stal Sport-Grote Heide-
.As-Niel Utd.-Stokkem A-
.Exc.Hamont-Turkse FC-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Reppel-Exc.Hamont-
.Turkse FC-Standaard Elen-
.Racing Peer-As-Niel Utd.-
.Stokkem A-Stal Sport-
.Grote Heide-Lindelhoeven-
.Hamont 99-Louwel-
.Eksel-Thes B-
.Lutlommel-Gruitrode-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Stal Sport-Racing Peer-
.As-Niel Utd.-Standaard Elen-
.Exc.Hamont-Lutlommel-
.Gruitrode-Eksel-
.Thes B-Hamont 99-
.Louwel-Grote Heide-
.Lindelhoeven-Stokkem A-
.Reppel-Turkse FC-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Eksel-Exc.Hamont-
.Lutlommel-Reppel-
.Turkse FC-As-Niel Utd.-
.Standaard Elen-Stal Sport-
.Racing Peer-Lindelhoeven-
.Stokkem A-Louwel-
.Grote Heide-Thes B-
.Hamont 99-Gruitrode-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Louwel-Racing Peer-
.Lindelhoeven-Standaard Elen-
.Stal Sport-As-Niel Utd.-
.Reppel-Eksel-
.Exc.Hamont-Hamont 99-
.Gruitrode-Grote Heide-
.Thes B-Stokkem A-
.Lutlommel-Turkse FC-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Grote Heide-Exc.Hamont-
.Hamont 99-Reppel-
.Eksel-Lutlommel-
.Turkse FC-Stal Sport-
.As-Niel Utd.-Lindelhoeven-
.Standaard Elen-Louwel-
.Racing Peer-Thes B-
.Stokkem A-Gruitrode-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Gruitrode-Racing Peer-
.Thes B-Standaard Elen-
.Louwel-As-Niel Utd.-
.Lindelhoeven-Stal Sport-
.Lutlommel-Hamont 99-
.Reppel-Grote Heide-
.Exc.Hamont-Stokkem A-
.Eksel-Turkse FC-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Racing Peer-Exc.Hamont-
.Stokkem A-Reppel-
.Grote Heide-Lutlommel-
.Hamont 99-Eksel-
.Turkse FC-Lindelhoeven-
.Stal Sport-Louwel-
.As-Niel Utd.-Thes B-
.Standaard Elen-Gruitrode-

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Reppel-Racing Peer-
.Exc.Hamont-Standaard Elen-
.Gruitrode-As-Niel Utd.-
.Thes B-Stal Sport-
.Louwel-Lindelhoeven-
.Eksel-Grote Heide-
.Lutlommel-Stokkem A-
.Hamont 99-Turkse FC-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00As-Niel Utd.-Exc.Hamont-
.Standaard Elen-Reppel-
.Racing Peer-Lutlommel-
.Stokkem A-Eksel-
.Grote Heide-Hamont 99-
.Turkse FC-Louwel-
.Lindelhoeven-Thes B-
.Stal Sport-Gruitrode-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Eksel-Racing Peer-
.Lutlommel-Standaard Elen-
.Reppel-As-Niel Utd.-
.Exc.Hamont-Stal Sport-
.Gruitrode-Lindelhoeven-
.Thes B-Louwel-
.Hamont 99-Stokkem A-
.Grote Heide-Turkse FC-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Lindelhoeven-Exc.Hamont-
.Stal Sport-Reppel-
.As-Niel Utd.-Lutlommel-
.Standaard Elen-Eksel-
.Racing Peer-Hamont 99-
.Stokkem A-Grote Heide-
.Turkse FC-Thes B-
.Louwel-Gruitrode-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Grote Heide-Racing Peer-
.Hamont 99-Standaard Elen-
.Eksel-As-Niel Utd.-
.Lutlommel-Stal Sport-
.Reppel-Lindelhoeven-
.Exc.Hamont-Louwel-
.Gruitrode-Thes B-
.Stokkem A-Turkse FC-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Thes B-Exc.Hamont-
.Louwel-Reppel-
.Lindelhoeven-Lutlommel-
.Stal Sport-Eksel-
.As-Niel Utd.-Hamont 99-
.Standaard Elen-Grote Heide-
.Racing Peer-Stokkem A-
.Gruitrode-Turkse FC-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Turkse FC-Racing Peer-
.Stokkem A-Standaard Elen-
.Grote Heide-As-Niel Utd.-
.Hamont 99-Stal Sport-
.Eksel-Lindelhoeven-
.Lutlommel-Louwel-
.Reppel-Thes B-
.Exc.Hamont-Gruitrode-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Racing Peer93+10111+66
2.Gruitrode72+481+35
3.Reppel62+362+66
4.Louwel62+162+34
5.Lindelhoeven51+371+35
6.Lutlommel41+170-12
7.Eksel41+151+22
8.Exc.Hamont41051+45
9.Standaard Elen41050-21
10.Hamont 9941-161+24
11.Grote Heide41-14002
12.As-Niel Utd.41-521+12
13.Stal Sport31050-31
14.Thes B10-430-23
15.Stokkem A10-420-31
16.Turkse FC00-810-21

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

1.Racing Peer93
2.Gruitrode72
3.Reppel62
Louwel62
5.Lindelhoeven51
6.Eksel41
Standaard Elen41
Hamont 9941
Grote Heide41
Lutlommel41
Exc.Hamont41
As-Niel Utd.41
13.Stal Sport31
14.Stokkem A10
Thes B10
16.Turkse FC00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Eksel00
Standaard Elen00
Hamont 9900
Racing Peer00
Turkse FC00
Grote Heide00
Reppel00
Stokkem A00
Lindelhoeven00
Stal Sport00
Gruitrode00
Lutlommel00
Louwel00
Exc.Hamont00
Thes B00
As-Niel Utd.00

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Eksel00
Standaard Elen00
Hamont 9900
Racing Peer00
Turkse FC00
Grote Heide00
Reppel00
Stokkem A00
Lindelhoeven00
Stal Sport00
Gruitrode00
Lutlommel00
Louwel00
Exc.Hamont00
Thes B00
As-Niel Utd.00