www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 21/01/2020

vbal4

Limburg : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Hamont 99-

Lindelhoeven

1-4
.Eksel-

Louwel

1-2
.Reppel-

Gruitrode

0-3
20:00

Racing Peer

-Standaard Elen3-1

zondag 01/09/2019

15:00Stokkem A-

As-Niel Utd.

0-1
.Turkse FC-

Exc.Hamont

0-4
.

Lutlommel

-Thes B4-2
.

Grote Heide

-Stal Sport2-1

speeldag 2

periode 1

vrijdag 06/09/2019

20:00Thes B-

Eksel

0-2

zaterdag 07/09/2019

19:30As-Niel Utd.-

Racing Peer

0-6
.

Stal Sport

-Stokkem A4-1
20:00Louwel-

Hamont 99

2-4
.

Standaard Elen

-Turkse FC3-1

zondag 08/09/2019

15:00Lindelhoeven-Grote Heide2-2
.

Gruitrode

-Lutlommel3-2
.Exc.Hamont-

Reppel

0-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Hamont 99-Thes B1-1
.Eksel-Gruitrode2-2
20:00Standaard Elen-As-Niel Utd.1-1

zondag 15/09/2019

15:00

Racing Peer

-Stal Sport2-0
.Stokkem A-Lindelhoeven1-1
.Lutlommel-Exc.Hamont1-1
.Turkse FC-

Reppel

0-2
.Grote Heide-

Louwel

0-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Stal Sport-

Standaard Elen

3-4
.

Reppel

-Lutlommel2-1
.

As-Niel Utd.

-Turkse FC4-1
20:00Louwel-

Stokkem A

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Exc.Hamont-

Eksel

0-1
.

Thes B

-Grote Heide4-3
.

Gruitrode

-Hamont 994-2
.

Lindelhoeven

-Racing Peer2-1

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30As-Niel Utd.-Stal Sport2-2
.Eksel-

Reppel

2-3
.

Hamont 99

-Exc.Hamont4-1
20:00Standaard Elen-

Lindelhoeven

2-3
.

Racing Peer

-Louwel3-1

zondag 29/09/2019

15:00

Stokkem A

-Thes B3-0
.Turkse FC-Lutlommel0-0
.Grote Heide-Gruitrode0-0

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

18:00

Thes B

-Racing Peer1-0
19:30

Reppel

-Hamont 992-1
.Stal Sport-Turkse FC2-2
20:00

Louwel

-Standaard Elen2-0

zondag 06/10/2019

15:00Exc.Hamont-

Grote Heide

0-2
.Lutlommel-

Eksel

1-5
.

Lindelhoeven

-As-Niel Utd.3-2
.

Gruitrode

-Stokkem A4-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

As-Niel Utd.

-Louwel3-2
.Hamont 99-Lutlommel1-1
.

Stal Sport

-Lindelhoeven6-1
20:00Standaard Elen-Thes B2-2
.Racing Peer-Gruitrode2-2

zondag 13/10/2019

15:00Grote Heide-Reppel2-2
.Stokkem A-Exc.Hamont3-3
.

Turkse FC

-Eksel2-0

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Eksel-Hamont 992-2
.

Reppel

-Stokkem A3-2
20:00Louwel-

Stal Sport

1-2

zondag 20/10/2019

15:00Exc.Hamont-

Racing Peer

0-4
.Lutlommel-

Grote Heide

0-1
.

Lindelhoeven

-Turkse FC4-2
.Thes B-

As-Niel Utd.

1-2
.

Gruitrode

-Standaard Elen4-2

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Stal Sport-Thes B2-2
.

As-Niel Utd.

-Gruitrode4-1
20:00

Racing Peer

-Reppel4-1
.Standaard Elen-Exc.Hamont2-2

zondag 27/10/2019

15:00Lindelhoeven-

Louwel

1-3
.Grote Heide-

Eksel

1-3
.Stokkem A-Lutlommel2-2
.Turkse FC-

Hamont 99

2-8

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30

Eksel

-Stokkem A2-1
.Reppel-Standaard Elen1-1

zondag 03/11/2019

14:30Exc.Hamont-

As-Niel Utd.

0-1
.Lutlommel-

Racing Peer

1-5
.Hamont 99-Grote Heide1-1
.

Louwel

-Turkse FC3-2
.Thes B-

Lindelhoeven

0-4
.

Gruitrode

-Stal Sport1-0

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30

As-Niel Utd.

-Reppel2-1
.

Stal Sport

-Exc.Hamont2-1
20:00Standaard Elen-Lutlommel1-1
.

Louwel

-Thes B3-2

zondag 10/11/2019

14:30Racing Peer-

Eksel

0-2
.Lindelhoeven-Gruitrode1-1
.Stokkem A-

Hamont 99

1-2
.Turkse FC-

Grote Heide

1-3

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Eksel

-Standaard Elen5-0
.

Reppel

-Stal Sport3-0
.Hamont 99-Racing Peer1-1

zondag 17/11/2019

14:30Exc.Hamont-

Lindelhoeven

0-2
.

Lutlommel

-As-Niel Utd.3-0
.Grote Heide-Stokkem A2-2
.

Thes B

-Turkse FC3-2
.Gruitrode-

Louwel

0-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

As-Niel Utd.

-Eksel3-2
.

Stal Sport

-Lutlommel2-1
20:00

Racing Peer

-Grote Heide7-0
.

Standaard Elen

-Hamont 992-1
.Louwel-Exc.Hamont2-2

zondag 24/11/2019

14:30Lindelhoeven-

Reppel

1-3
.Thes B-Gruitrode1-1
.

Turkse FC

-Stokkem A4-1

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30

Hamont 99

-As-Niel Utd.4-1
.

Eksel

-Stal Sport4-1
.

Reppel

-Louwel2-1

zondag 01/12/2019

14:30

Exc.Hamont

-Thes B2-1
.Lutlommel-

Lindelhoeven

0-2
.

Grote Heide

-Standaard Elen4-3
.Stokkem A-

Racing Peer

0-2
.Turkse FC-

Gruitrode

0-1

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30As-Niel Utd.-Grote Heide3-3
.Stal Sport-

Hamont 99

0-3
20:00Racing Peer-Turkse FC1-1
.Standaard Elen-

Stokkem A

1-2
.

Louwel

-Lutlommel3-1

zondag 08/12/2019

14:30Lindelhoeven-

Eksel

1-4
.

Thes B

-Reppel2-1
.

Gruitrode

-Exc.Hamont2-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Stal Sport-

Grote Heide

1-4
.

As-Niel Utd.

-Stokkem A4-3
20:00Louwel-

Eksel

0-3
.

Standaard Elen

-Racing Peer1-0

zondag 15/12/2019

14:30Gruitrode-

Reppel

0-1
.Thes B-

Lutlommel

1-2
.

Lindelhoeven

-Hamont 993-1
.

Exc.Hamont

-Turkse FC2-1

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30Reppel-Exc.Hamont0-0
.

Eksel

-Thes B5-1
.

Hamont 99

-Louwel3-1
20:00

Racing Peer

-As-Niel Utd.6-1

zondag 05/01/2020

14:30Turkse FC-Standaard Elen1-1
.Stokkem A-Stal Sport0-0
.

Grote Heide

-Lindelhoeven2-1
.

Lutlommel

-Gruitrode4-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

18:00

Thes B

-Hamont 993-0
19:30

Reppel

-Turkse FC4-2
.Stal Sport-

Racing Peer

1-5
.As-Niel Utd.-

Standaard Elen

0-2
20:00

Louwel

-Grote Heide1-0

zondag 12/01/2020

14:30Exc.Hamont-Lutlommel3-3
.Gruitrode-

Eksel

2-3
.Lindelhoeven-Stokkem A3-3

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30

Hamont 99

-Gruitrode5-0
.

Eksel

-Exc.Hamont3-0
20:00Standaard Elen-

Stal Sport

0-2
.

Racing Peer

-Lindelhoeven1-0

zondag 19/01/2020

14:30Lutlommel-Reppel1-1
.

Turkse FC

-As-Niel Utd.1-0
.

Stokkem A

-Louwel2-1
.Grote Heide-

Thes B

0-3

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30Reppel-Eksel-
20:00Louwel-Racing Peer-

zondag 26/01/2020

14:30Lindelhoeven-Standaard Elen-
.Stal Sport-As-Niel Utd.-
.Exc.Hamont-Hamont 99-
.Gruitrode-Grote Heide-
.Thes B-Stokkem A-
.Lutlommel-Turkse FC-

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Hamont 99-Reppel-
.Eksel-Lutlommel-
.As-Niel Utd.-Lindelhoeven-
20:00Standaard Elen-Louwel-
.Racing Peer-Thes B-

zondag 02/02/2020

15:00Grote Heide-Exc.Hamont-
.Turkse FC-Stal Sport-
.Stokkem A-Gruitrode-

speeldag 22

periode 3

vrijdag 07/02/2020

19:30Thes B-Standaard Elen-

zaterdag 08/02/2020

19:30Eksel-Turkse FC-
.Reppel-Grote Heide-
20:00Louwel-As-Niel Utd.-

zondag 09/02/2020

15:00Gruitrode-Racing Peer-
.Lindelhoeven-Stal Sport-
.Lutlommel-Hamont 99-
.Exc.Hamont-Stokkem A-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Stal Sport-Louwel-
.Hamont 99-Eksel-
.As-Niel Utd.-Thes B-
20:00Standaard Elen-Gruitrode-
.Racing Peer-Exc.Hamont-

zondag 16/02/2020

15:00Stokkem A-Reppel-
.Grote Heide-Lutlommel-
.Turkse FC-Lindelhoeven-

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Reppel-Racing Peer-
.Exc.Hamont-Standaard Elen-
.Gruitrode-As-Niel Utd.-
.Thes B-Stal Sport-
.Louwel-Lindelhoeven-
.Eksel-Grote Heide-
.Lutlommel-Stokkem A-
.Hamont 99-Turkse FC-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00As-Niel Utd.-Exc.Hamont-
.Standaard Elen-Reppel-
.Racing Peer-Lutlommel-
.Stokkem A-Eksel-
.Grote Heide-Hamont 99-
.Turkse FC-Louwel-
.Lindelhoeven-Thes B-
.Stal Sport-Gruitrode-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Eksel-Racing Peer-
.Lutlommel-Standaard Elen-
.Reppel-As-Niel Utd.-
.Exc.Hamont-Stal Sport-
.Gruitrode-Lindelhoeven-
.Thes B-Louwel-
.Hamont 99-Stokkem A-
.Grote Heide-Turkse FC-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Lindelhoeven-Exc.Hamont-
.Stal Sport-Reppel-
.As-Niel Utd.-Lutlommel-
.Standaard Elen-Eksel-
.Racing Peer-Hamont 99-
.Stokkem A-Grote Heide-
.Turkse FC-Thes B-
.Louwel-Gruitrode-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Grote Heide-Racing Peer-
.Hamont 99-Standaard Elen-
.Eksel-As-Niel Utd.-
.Lutlommel-Stal Sport-
.Reppel-Lindelhoeven-
.Exc.Hamont-Louwel-
.Gruitrode-Thes B-
.Stokkem A-Turkse FC-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Thes B-Exc.Hamont-
.Louwel-Reppel-
.Lindelhoeven-Lutlommel-
.Stal Sport-Eksel-
.As-Niel Utd.-Hamont 99-
.Standaard Elen-Grote Heide-
.Racing Peer-Stokkem A-
.Gruitrode-Turkse FC-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Turkse FC-Racing Peer-
.Stokkem A-Standaard Elen-
.Grote Heide-As-Niel Utd.-
.Hamont 99-Stal Sport-
.Eksel-Lindelhoeven-
.Lutlommel-Louwel-
.Reppel-Thes B-
.Exc.Hamont-Gruitrode-

19/30

1.Eksel4112
2.Racing Peer399
3.Reppel378
4.Lindelhoeven314
5.As-Niel Utd.303
6.Hamont 99296
7.Gruitrode290
8.Louwel283
9.Grote Heide276
10.Stal Sport224
11.Thes B226
12.Standaard Elen217
13.Lutlommel198
14.Stokkem A185
15.Exc.Hamont155
16.Turkse FC134
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

19/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Eksel4113+29518+1525
2.Racing Peer3912+37535+1724
3.Reppel3711+11365+519
4.Lindelhoeven319+4395+518
5.As-Niel Utd.309-8343-109
6.Hamont 99298+13454+324
7.Gruitrode2980322-712
8.Louwel289-1324-114
9.Grote Heide277-5324-119
10.Stal Sport226-8312-78
11.Thes B226-9301-814
12.Standaard Elen215-9292-914
13.Lutlommel194-7291-414
14.Stokkem A184-10302-1018
15.Exc.Hamont153-16221-415
16.Turkse FC133-21250-1214

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Racing Peer227
2.Gruitrode216
3.Reppel206
Lindelhoeven206
As-Niel Utd.206
6.Eksel175
7.Louwel155
8.Hamont 99133
Grote Heide133
10.Stal Sport123
11.Standaard Elen102
12.Stokkem A92
Thes B92
14.Lutlommel71
15.Exc.Hamont61
16.Turkse FC51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

9/10

1

2

Eksel248
2.Racing Peer175
Reppel175
4.Hamont 99165
5.Grote Heide144
6.Louwel134
Thes B134
8.Lutlommel123
9.Standaard Elen113
Lindelhoeven113
11.Stal Sport103
As-Niel Utd.103
13.Stokkem A92
Exc.Hamont92
15.Turkse FC82
Gruitrode82

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Eksel00
Standaard Elen00
Hamont 9900
Racing Peer00
Turkse FC00
Grote Heide00
Reppel00
Stokkem A00
Lindelhoeven00
Stal Sport00
Gruitrode00
Lutlommel00
Louwel00
Exc.Hamont00
Thes B00
As-Niel Utd.00