zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:00 | Paal-Tervant | - | Turkse FC | 2 | - | 1 |
19:30 | Leopoldsburg | - | Thes B | 1 | - | 2 |
. | Lindelhoeven A | - | Kattenbos | 3 | - | 2 |
20:00 | Kadijk A | - | Maasland NO A | 2 | - | 3 |
. | Hamont 99 A | - | Hechtel | 1 | - | 2 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Anadol | - | As-Niel Utd | 2 | - | 3 |
. | Heusden-Zolder | - | RC Peer A | 2 | - | 2 |
. | Houthalen VV | - | St.Elen A | 3 | - | 0 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:00 | Hechtel | - | Paal-Tervant | 1 | - | 1 |
19:30 | Maasland NO A | - | Heusden-Zolder | 0 | - | 1 |
. | As-Niel Utd | - | Hamont 99 A | 2 | - | 1 |
. | Kattenbos | - | Houthalen VV | 1 | - | 1 |
20:00 | St.Elen A | - | Kadijk A | 1 | - | 4 |
. | RC Peer A | - | Lindelhoeven A | 2 | - | 2 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Turkse FC | - | Leopoldsburg | 2 | - | 0 |
. | Thes B | - | Anadol | 2 | - | 1 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:30 | Lindelhoeven A | - | Turkse FC | 0 | - | 0 |
. | Leopoldsburg | - | Hechtel | 2 | - | 3 |
. | Maasland NO A | - | Kattenbos | 2 | - | 1 |
. | As-Niel Utd | - | Thes B | 6 | - | 1 |
20:00 | St.Elen A | - | Heusden-Zolder | 1 | - | 4 |
. | Kadijk A | - | RC Peer A | 3 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Houthalen VV | - | Paal-Tervant | 4 | - | 2 |
. | Anadol | - | Hamont 99 A | 5 | - | 1 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:30 | Thes B | - | Houthalen VV | 3 | - | 3 |
. | Hechtel | - | As-Niel Utd | 3 | - | 2 |
. | Kattenbos | - | St.Elen A | 0 | - | 2 |
19:45 | Paal-Tervant | - | Anadol | 1 | - | 1 |
20:00 | Hamont 99 A | - | Leopoldsburg | 1 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Turkse FC | - | Kadijk A | 0 | - | 1 |
. | Heusden-Zolder | - | Lindelhoeven A | 0 | - | 2 |
. | RC Peer A | - | Maasland NO A | 1 | - | 0 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:30 | As-Niel Utd | - | Leopoldsburg | 2 | - | 1 |
. | Kattenbos | - | Heusden-Zolder | 3 | - | 3 |
. | Maasland NO A | - | Hechtel | 6 | - | 3 |
20:00 | RC Peer A | - | Turkse FC | 0 | - | 1 |
. | Kadijk A | - | Thes B | 2 | - | 1 |
. | St.Elen A | - | Paal-Tervant | 1 | - | 1 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Lindelhoeven A | - | Anadol | 3 | - | 0 |
. | Houthalen VV | - | Hamont 99 A | 3 | - | 3 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:30 | Thes B | - | Kattenbos | 3 | - | 0 |
. | Hechtel | - | Lindelhoeven A | 1 | - | 0 |
. | Leopoldsburg | - | Houthalen VV | 4 | - | 0 |
19:45 | Paal-Tervant | - | As-Niel Utd | 2 | - | 1 |
20:00 | Hamont 99 A | - | Maasland NO A | 1 | - | 1 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Heusden-Zolder | - | Kadijk A | 1 | - | 4 |
. | Turkse FC | - | St.Elen A | 5 | - | 1 |
. | Anadol | - | RC Peer A | 1 | - | 2 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:30 | Maasland NO A | - | Paal-Tervant | 2 | - | 3 |
. | Lindelhoeven A | - | As-Niel Utd | 2 | - | 1 |
. | Kattenbos | - | Turkse FC | 1 | - | 1 |
20:00 | Kadijk A | - | Leopoldsburg | 2 | - | 2 |
. | RC Peer A | - | Thes B | 4 | - | 1 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | St.Elen A | - | Anadol | 0 | - | 1 |
. | Heusden-Zolder | - | Hamont 99 A | 0 | - | 0 |
. | Houthalen VV | - | Hechtel | 2 | - | 2 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
18:00 | Thes B | - | Lindelhoeven A | 1 | - | 2 |
19:30 | Hechtel | - | RC Peer A | 3 | - | 0 |
. | Leopoldsburg | - | Maasland NO A | 0 | - | 2 |
. | As-Niel Utd | - | Kadijk A | 2 | - | 2 |
19:45 | Paal-Tervant | - | Kattenbos | 4 | - | 0 |
20:00 | Hamont 99 A | - | St.Elen A | 3 | - | 0 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Turkse FC | - | Heusden-Zolder | 0 | - | 2 |
. | Anadol | - | Houthalen VV | 1 | - | 1 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:30 | Lindelhoeven A | - | Leopoldsburg | 3 | - | 2 |
. | Maasland NO A | - | Turkse FC | 0 | - | 0 |
. | Kattenbos | - | Hamont 99 A | 3 | - | 3 |
20:00 | St.Elen A | - | Thes B | 3 | - | 2 |
. | RC Peer A | - | Paal-Tervant | 2 | - | 0 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Houthalen VV | - | As-Niel Utd | 2 | - | 2 |
. | Heusden-Zolder | - | Hechtel | 4 | - | 4 |
15:00 | Kadijk A | - | Anadol | 1 | - | 1 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
18:00 | Thes B | - | Maasland NO A | 1 | - | 3 |
19:30 | Leopoldsburg | - | Heusden-Zolder | 1 | - | 4 |
. | As-Niel Utd | - | RC Peer A | 1 | - | 2 |
. | Hechtel | - | St.Elen A | 2 | - | 2 |
19:45 | Paal-Tervant | - | Lindelhoeven A | 1 | - | 2 |
20:00 | Hamont 99 A | - | Turkse FC | 0 | - | 0 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Anadol | - | Kattenbos | 3 | - | 0 |
. | Houthalen VV | - | Kadijk A | 2 | - | 0 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:30 | Lindelhoeven A | - | Hamont 99 A | 3 | - | 2 |
. | Kattenbos | - | Hechtel | 2 | - | 4 |
. | Maasland NO A | - | Houthalen VV | 5 | - | 0 |
20:00 | St.Elen A | - | As-Niel Utd | 3 | - | 2 |
. | RC Peer A | - | Leopoldsburg | 0 | - | 0 |
. | Kadijk A | - | Paal-Tervant | 4 | - | 0 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Turkse FC | - | Anadol | 3 | - | 1 |
. | Heusden-Zolder | - | Thes B | 2 | - | 2 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
18:00 | Thes B | - | Turkse FC | 1 | - | 1 |
19:30 | Hechtel | - | Kadijk A | 0 | - | 5 |
. | Leopoldsburg | - | St.Elen A | 2 | - | 4 |
. | As-Niel Utd | - | Kattenbos | 1 | - | 3 |
20:00 | Hamont 99 A | - | RC Peer A | 2 | - | 3 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Anadol | - | Maasland NO A | 3 | - | 1 |
. | Houthalen VV | - | Lindelhoeven A | 2 | - | 0 |
15:00 | Paal-Tervant | - | Heusden-Zolder | 3 | - | 2 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:30 | Kattenbos | - | Leopoldsburg | 2 | - | 1 |
19:45 | Paal-Tervant | - | Thes B | 2 | - | 1 |
20:00 | Maasland NO A | - | As-Niel Utd | 3 | - | 1 |
. | Lindelhoeven A | - | St.Elen A | 4 | - | 0 |
. | RC Peer A | - | Houthalen VV | 3 | - | 0 |
. | Kadijk A | - | Hamont 99 A | 2 | - | 0 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Turkse FC | - | Hechtel | 2 | - | 2 |
. | Heusden-Zolder | - | Anadol | 1 | - | 4 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:30 | Kattenbos | - | RC Peer A | 4 | - | 0 |
. | Leopoldsburg | - | Paal-Tervant | 4 | - | 3 |
. | Lindelhoeven A | - | Kadijk A | 1 | - | 1 |
. | As-Niel Utd | - | Heusden-Zolder | 2 | - | 3 |
20:00 | St.Elen A | - | Maasland NO A | 3 | - | 3 |
. | Hamont 99 A | - | Thes B | 6 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Houthalen VV | - | Turkse FC | 1 | - | 1 |
15:00 | Hechtel | - | Anadol | 2 | - | 4 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
18:00 | Thes B | - | Hechtel | 0 | - | 2 |
19:30 | Maasland NO A | - | Lindelhoeven A | 0 | - | 1 |
20:00 | Kadijk A | - | Kattenbos | 2 | - | 2 |
20:15 | Paal-Tervant | - | Hamont 99 A | 2 | - | 0 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Heusden-Zolder | - | Houthalen VV | 2 | - | 0 |
. | Turkse FC | - | As-Niel Utd | 1 | - | 1 |
. | Anadol | - | Leopoldsburg | 2 | - | 3 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
20:00 | RC Peer A | - | St.Elen A | 0 | - | 0 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
18:00 | Thes B | - | RC Peer A | 1 | - | 3 |
19:30 | As-Niel Utd | - | Lindelhoeven A | 1 | - | 3 |
. | Leopoldsburg | - | Kadijk A | 2 | - | 4 |
. | Hechtel | - | Maasland NO A | 0 | - | 2 |
20:00 | St.Elen A | - | Turkse FC | 3 | - | 2 |
. | Hamont 99 A | - | Heusden-Zolder | 1 | - | 1 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Anadol | - | Paal-Tervant | 4 | - | 1 |
. | Houthalen VV | - | Kattenbos | 4 | - | 1 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
19:30 | Kattenbos | - | Thes B | 1 | - | 2 |
. | Maasland NO A | - | Leopoldsburg | 3 | - | 3 |
. | Lindelhoeven A | - | Hechtel | 3 | - | 0 |
19:45 | Paal-Tervant | - | Houthalen VV | 0 | - | 0 |
20:00 | Kadijk A | - | As-Niel Utd | 5 | - | 1 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Heusden-Zolder | - | St.Elen A | 0 | - | 4 |
. | Turkse FC | - | Hamont 99 A | 2 | - | 1 |
. | RC Peer A | - | Anadol | 4 | - | 2 |
donderdag 08/02/2024 | ||||||
20:00 | Hamont 99 A | - | Lindelhoeven A | 2 | - | 2 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
17:00 | Hechtel | - | Heusden-Zolder | 2 | - | 0 |
19:30 | Thes B | - | Kadijk A | 1 | - | 2 |
. | As-Niel Utd | - | Paal-Tervant | 2 | - | 3 |
. | Leopoldsburg | - | RC Peer A | 1 | - | 1 |
20:00 | St.Elen A | - | Kattenbos | 4 | - | 0 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Houthalen VV | - | Maasland NO A | 3 | - | 1 |
. | Anadol | - | Turkse FC | 1 | - | 0 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
18:00 | Thes B | - | As-Niel Utd | 3 | - | 1 |
20:00 | Kadijk A | - | Houthalen VV | 4 | - | 0 |
. | RC Peer A | - | Hechtel | 1 | - | 1 |
. | St.Elen A | - | Leopoldsburg | 4 | - | 1 |
. | Hamont 99 A | - | Kattenbos | 5 | - | 1 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Anadol | - | Lindelhoeven A | 1 | - | 2 |
. | Turkse FC | - | Maasland NO A | 2 | - | 0 |
. | Heusden-Zolder | - | Paal-Tervant | 3 | - | 4 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:30 | As-Niel Utd | - | St.Elen A | 2 | - | 2 |
. | Lindelhoeven A | - | Heusden-Zolder | 8 | - | 3 |
. | Hechtel | - | Turkse FC | 1 | - | 3 |
. | Maasland NO A | - | RC Peer A | 1 | - | 0 |
. | Leopoldsburg | - | Hamont 99 A | 1 | - | 2 |
19:45 | Paal-Tervant | - | Kadijk A | 0 | - | 1 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Kattenbos | - | Anadol | 3 | - | 4 |
. | Houthalen VV | - | Thes B | 1 | - | 0 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
18:00 | Thes B | - | Leopoldsburg | 1 | - | 4 |
19:45 | Paal-Tervant | - | Maasland NO A | 3 | - | 3 |
20:00 | Kadijk A | - | St.Elen A | 1 | - | 0 |
. | RC Peer A | - | Kattenbos | 3 | - | 1 |
. | Hamont 99 A | - | Houthalen VV | 1 | - | 3 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Heusden-Zolder | - | As-Niel Utd | 1 | - | 2 |
. | Anadol | - | Hechtel | 1 | - | 1 |
. | Turkse FC | - | Lindelhoeven A | 2 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:30 | Maasland NO A | - | Thes B | 0 | - | 0 |
. | Lindelhoeven A | - | Paal-Tervant | 1 | - | 0 |
. | Kattenbos | - | Kadijk A | 1 | - | 2 |
. | Leopoldsburg | - | Turkse FC | 0 | - | 0 |
. | Hechtel | - | Hamont 99 A | 2 | - | 1 |
20:00 | St.Elen A | - | RC Peer A | 3 | - | 1 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | As-Niel Utd | - | Anadol | 1 | - | 3 |
. | Houthalen VV | - | Heusden-Zolder | 1 | - | 0 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
18:00 | Thes B | - | St.Elen A | 1 | - | 3 |
19:30 | Kattenbos | - | Maasland NO A | 0 | - | 0 |
19:45 | Paal-Tervant | - | Hechtel | 0 | - | 2 |
20:00 | Kadijk A | - | Lindelhoeven A | 2 | - | 4 |
. | RC Peer A | - | As-Niel Utd | 4 | - | 2 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Hamont 99 A | - | Anadol | 2 | - | 2 |
. | Heusden-Zolder | - | Leopoldsburg | 5 | - | 1 |
. | Turkse FC | - | Houthalen VV | 5 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:30 | Maasland NO A | - | Kadijk A | 1 | - | 0 |
. | Lindelhoeven A | - | RC Peer A | 1 | - | 1 |
. | Hechtel | - | Thes B | 2 | - | 1 |
. | Leopoldsburg | - | Kattenbos | 0 | - | 1 |
. | As-Niel Utd | - | Houthalen VV | 4 | - | 7 |
20:00 | St.Elen A | - | Hamont 99 A | 1 | - | 3 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Turkse FC | - | Paal-Tervant | 1 | - | 0 |
. | Anadol | - | Heusden-Zolder | 3 | - | 3 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:30 | Thes B | - | Hamont 99 A | 3 | - | 1 |
. | Maasland NO A | - | St.Elen A | 0 | - | 3 |
. | Kattenbos | - | As-Niel Utd | 1 | - | 1 |
. | Leopoldsburg | - | Lindelhoeven A | 0 | - | 1 |
19:45 | Paal-Tervant | - | RC Peer A | 1 | - | 1 |
20:00 | Kadijk A | - | Hechtel | 6 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Houthalen VV | - | Anadol | 0 | - | 2 |
. | Heusden-Zolder | - | Turkse FC | 2 | - | 3 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:30 | As-Niel Utd | - | Maasland NO A | 2 | - | 0 |
. | Hechtel | - | Leopoldsburg | 3 | - | 1 |
20:00 | Lindelhoeven A | - | Thes B | 2 | - | 0 |
. | RC Peer A | - | Heusden-Zolder | 7 | - | 2 |
. | Hamont 99 A | - | Paal-Tervant | 1 | - | 2 |
. | St.Elen A | - | Houthalen VV | 0 | - | 0 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Anadol | - | Kadijk A | 3 | - | 1 |
. | Turkse FC | - | Kattenbos | 5 | - | 5 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
18:00 | Thes B | - | Paal-Tervant | - | ||
19:30 | As-Niel Utd | - | Turkse FC | - | ||
. | Kattenbos | - | Lindelhoeven A | - | ||
. | Maasland NO A | - | Hamont 99 A | - | ||
20:00 | Kadijk A | - | Heusden-Zolder | - | ||
. | St.Elen A | - | Hechtel | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Leopoldsburg | - | Anadol | - | ||
. | Houthalen VV | - | RC Peer A | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:30 | Hechtel | - | Houthalen VV | - | ||
. | Lindelhoeven A | - | Maasland NO A | - | ||
19:45 | Paal-Tervant | - | Leopoldsburg | - | ||
20:00 | RC Peer A | - | Kadijk A | - | ||
. | Hamont 99 A | - | As-Niel Utd | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Turkse FC | - | Thes B | - | ||
. | Heusden-Zolder | - | Kattenbos | - | ||
. | Anadol | - | St.Elen A | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Thes B | - | Heusden-Zolder | - | ||
. | Kadijk A | - | Turkse FC | - | ||
. | Maasland NO A | - | Anadol | - | ||
. | As-Niel Utd | - | Hechtel | - | ||
. | RC Peer A | - | Hamont 99 A | - | ||
. | St.Elen A | - | Lindelhoeven A | - | ||
. | Kattenbos | - | Paal-Tervant | - | ||
. | Houthalen VV | - | Leopoldsburg | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Paal-Tervant | - | St.Elen A | - | ||
. | Leopoldsburg | - | As-Niel Utd | - | ||
. | Turkse FC | - | RC Peer A | - | ||
. | Heusden-Zolder | - | Maasland NO A | - | ||
. | Hamont 99 A | - | Kadijk A | - | ||
. | Anadol | - | Thes B | - | ||
. | Lindelhoeven A | - | Houthalen VV | - | ||
. | Hechtel | - | Kattenbos | - |
26/30 | |||||||||
1. | Lindelhoeven A | 60 | 10 | 4 | |||||
2. | Kadijk A | 53 | 3 | 4 | |||||
3. | RC Peer A | 44 | 8 | 4 | |||||
4. | Hechtel | 43 | 9 | 4 | |||||
5. | Anadol | 42 | 8 | 4 | |||||
6. | Turkse FC | 41 | 10 | 4 | |||||
7. | St.Elen A | 39 | 7 | 4 | |||||
8. | Houthalen VV | 39 | 4 | 4 | |||||
9. | Maasland NO A | 37 | 4 | 4 | |||||
10. | Paal-Tervant | 36 | 4 | 4 | |||||
11. | Heusden-Zolder | ? | 28 | 4 | 4 | ||||
12. | Hamont 99 A | ? | 26 | 4 | 4 | ||||
13. | As-Niel Utd | ? | 23 | 4 | 4 | ||||
14. | Thes B | - | 22 | 3 | 4 | ||||
15. | Kattenbos | - | 20 | 6 | 4 | ||||
16. | Leopoldsburg | - | 17 | 0 | 4 |
26/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Lindelhoeven A | 60 | 18 | +30 | 57 | 8 | +8 | 23 | |
2. | Kadijk A | 53 | 16 | +32 | 63 | 8 | +12 | 27 | |
3. | x | RC Peer A | 44 | 12 | +13 | 49 | 4 | -6 | 18 |
4. | x | Hechtel | 43 | 12 | -4 | 48 | 5 | -4 | 26 |
5. | x | Anadol | 42 | 12 | +14 | 56 | 6 | +3 | 26 |
6. | x | Turkse FC | 41 | 10 | +14 | 43 | 3 | +1 | 13 |
7. | x | St.Elen A | 39 | 11 | +1 | 48 | 5 | -2 | 21 |
8. | x | Houthalen VV | 39 | 10 | -3 | 44 | 2 | -17 | 16 |
9. | x | Maasland NO A | 37 | 10 | +5 | 42 | 4 | -2 | 19 |
10. | x | Paal-Tervant | 36 | 10 | -4 | 41 | 4 | -10 | 20 |
11. | x | Heusden-Zolder | 28 | 7 | -13 | 51 | 5 | -4 | 28 |
12. | x | Hamont 99 A | 26 | 6 | -2 | 44 | 2 | -11 | 18 |
13. | x | As-Niel Utd | 23 | 6 | -15 | 48 | 2 | -12 | 20 |
14. | x | Thes B | 22 | 6 | -24 | 34 | 2 | -19 | 13 |
15. | x | Kattenbos | 20 | 4 | -24 | 39 | 2 | -22 | 17 |
16. | x | Leopoldsburg | 17 | 4 | -20 | 37 | 2 | -11 | 19 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Lindelhoeven A | 23 | 7 | +9 | 19 | |
2. | Hechtel | 19 | 5 | +4 | 24 |
3. | Kadijk A | 18 | 5 | +6 | 21 |
4. | Maasland NO A | 17 | 5 | +6 | 19 |
5. | RC Peer A | 17 | 5 | +3 | 17 |
6. | Heusden-Zolder | 16 | 4 | +4 | 21 |
7. | Paal-Tervant | 15 | 4 | +2 | 17 |
8. | Houthalen VV | 15 | 3 | +3 | 21 |
9. | As-Niel Utd | 14 | 4 | +4 | 22 |
10. | Turkse FC | 13 | 3 | +3 | 10 |
11. | Anadol | 12 | 3 | +2 | 16 |
12. | Hamont 99 A | 11 | 2 | -2 | 14 |
13. | Thes B | 10 | 3 | -8 | 17 |
14. | St.Elen A | 8 | 2 | -14 | 11 |
15. | Leopoldsburg | 4 | 1 | -8 | 13 |
16. | Kattenbos | 4 | 0 | -14 | 11 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Kadijk A | 26 | 8 | +23 | 30 | |
2. | Lindelhoeven A | 23 | 7 | +15 | 27 |
3. | St.Elen A | 21 | 6 | +11 | 27 |
4. | Anadol | 18 | 6 | +6 | 26 |
5. | Paal-Tervant | 16 | 5 | -3 | 18 |
6. | Turkse FC | 16 | 4 | +5 | 17 |
7. | RC Peer A | 16 | 4 | +3 | 15 |
8. | Maasland NO A | 14 | 4 | +3 | 19 |
9. | Houthalen VV | 14 | 4 | -6 | 11 |
10. | Hamont 99 A | 11 | 3 | +4 | 21 |
11. | Hechtel | 11 | 3 | -8 | 14 |
12. | Kattenbos | 10 | 3 | -8 | 19 |
13. | Leopoldsburg | 9 | 2 | -7 | 18 |
14. | Thes B | 8 | 2 | -10 | 11 |
15. | Heusden-Zolder | 8 | 2 | -13 | 17 |
16. | As-Niel Utd | 2 | 0 | -15 | 14 |
6/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
1. | Lindelhoeven A | 14 | 4 | +6 | 11 |
2. | Hechtel | 13 | 4 | 0 | 10 |
3. | Turkse FC | 12 | 3 | +6 | 16 |
4. | Anadol | 12 | 3 | +6 | 14 |
5. | RC Peer A | 11 | 3 | +7 | 17 |
6. | St.Elen A | 10 | 3 | +4 | 10 |
7. | Houthalen VV | 10 | 3 | 0 | 12 |
8. | Kadijk A | 9 | 3 | +3 | 12 |
9. | As-Niel Utd | 7 | 2 | -4 | 12 |
10. | Kattenbos | 6 | 1 | -2 | 9 |
11. | Maasland NO A | 6 | 1 | -4 | 4 |
12. | Paal-Tervant | 5 | 1 | -3 | 6 |
13. | Heusden-Zolder | 4 | 1 | -4 | 13 |
14. | Hamont 99 A | 4 | 1 | -4 | 9 |
15. | Leopoldsburg | 4 | 1 | -5 | 6 |
16. | Thes B | 4 | 1 | -6 | 6 |