zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:00 | Lendelede | - | Marke A | 3 | - | 2 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Zonnebeke | 0 | - | 4 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Poperinge A | - | Beveren-Leie | 0 | - | 0 |
. | Moorsele A | - | Comines-Warneton | 2 | - | 4 |
. | Nieuwkerke | - | Geluveld | 1 | - | 2 |
. | Moorslede | - | Club Roeselare | 1 | - | 3 |
. | Vlamertinge A | - | Avelgem A | 1 | - | 1 |
. | Bissegem A | - | Zwevegem | 1 | - | 3 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:00 | Zwevegem | - | Nieuwkerke | 3 | - | 1 |
19:00 | Avelgem A | - | Bissegem A | 3 | - | 1 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Beveren-Leie | - | Vlamertinge A | 1 | - | 1 |
. | Club Roeselare | - | Lendelede | 2 | - | 0 |
. | Geluveld | - | Poperinge A | 3 | - | 0 |
. | Marke A | - | Ingelmunster A | 2 | - | 1 |
. | Zonnebeke | - | Moorsele A | 2 | - | 5 |
. | Comines-Warneton | - | Moorslede | 3 | - | 4 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
18:00 | Zwevegem | - | Avelgem A | 3 | - | 2 |
19:00 | Lendelede | - | Zonnebeke | 2 | - | 1 |
. | Bissegem A | - | Nieuwkerke | 5 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Marke A | - | Comines-Warneton | 4 | - | 2 |
. | Moorsele A | - | Beveren-Leie | 0 | - | 1 |
. | Club Roeselare | - | Ingelmunster A | 1 | - | 1 |
. | Vlamertinge A | - | Geluveld | 1 | - | 1 |
. | Moorslede | - | Poperinge A | 2 | - | 0 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:00 | Avelgem A | - | Moorslede | 5 | - | 0 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Moorsele A | 1 | - | 1 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Nieuwkerke | - | Vlamertinge A | 1 | - | 2 |
. | Geluveld | - | Zwevegem | 0 | - | 2 |
. | Poperinge A | - | Bissegem A | 2 | - | 1 |
. | Beveren-Leie | - | Lendelede | 1 | - | 1 |
. | Zonnebeke | - | Marke A | 1 | - | 1 |
. | Comines-Warneton | - | Club Roeselare | 1 | - | 2 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
18:00 | Zwevegem | - | Vlamertinge A | 4 | - | 1 |
19:00 | Lendelede | - | Avelgem A | 1 | - | 2 |
19:30 | Club Roeselare | - | Poperinge A | 0 | - | 0 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Zonnebeke | - | Beveren-Leie | 0 | - | 2 |
. | Moorslede | - | Nieuwkerke | 4 | - | 1 |
. | Moorsele A | - | Bissegem A | 4 | - | 1 |
. | Marke A | - | Geluveld | 2 | - | 1 |
. | Comines-Warneton | - | Ingelmunster A | 2 | - | 2 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:00 | Avelgem A | - | Comines-Warneton | 2 | - | 1 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Lendelede | 3 | - | 3 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Poperinge A | - | Zwevegem | 1 | - | 1 |
. | Beveren-Leie | - | Club Roeselare | 4 | - | 0 |
. | Bissegem A | - | Zonnebeke | 2 | - | 2 |
. | Geluveld | - | Moorsele A | 1 | - | 2 |
. | Vlamertinge A | - | Moorslede | 2 | - | 2 |
. | Nieuwkerke | - | Marke A | 0 | - | 3 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:00 | Lendelede | - | Vlamertinge A | 1 | - | 1 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Nieuwkerke | 1 | - | 2 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Club Roeselare | - | Bissegem A | 3 | - | 1 |
. | Marke A | - | Poperinge A | 3 | - | 0 |
. | Moorsele A | - | Zwevegem | 1 | - | 3 |
. | Zonnebeke | - | Avelgem A | 0 | - | 2 |
. | Moorslede | - | Geluveld | 5 | - | 4 |
. | Comines-Warneton | - | Beveren-Leie | 5 | - | 1 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:00 | Avelgem A | - | Moorsele A | 2 | - | 4 |
19:30 | Zwevegem | - | Lendelede | 5 | - | 1 |
. | Poperinge A | - | Comines-Warneton | 3 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Vlamertinge A | - | Marke A | 4 | - | 3 |
. | Geluveld | - | Zonnebeke | 0 | - | 1 |
. | Nieuwkerke | - | Club Roeselare | 1 | - | 1 |
. | Beveren-Leie | - | Ingelmunster A | 4 | - | 3 |
. | Bissegem A | - | Moorslede | 0 | - | 1 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
18:00 | Moorslede | - | Zwevegem | 1 | - | 3 |
19:00 | Lendelede | - | Bissegem A | 2 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
15:00 | Ingelmunster A | - | Geluveld | 3 | - | 0 |
. | Moorsele A | - | Vlamertinge A | 5 | - | 3 |
. | Zonnebeke | - | Poperinge A | 1 | - | 1 |
. | Marke A | - | Beveren-Leie | 2 | - | 1 |
. | Club Roeselare | - | Avelgem A | 1 | - | 0 |
. | Comines-Warneton | - | Nieuwkerke | 2 | - | 1 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
18:00 | Zwevegem | - | Zonnebeke | 3 | - | 1 |
19:00 | Avelgem A | - | Marke A | 3 | - | 2 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Nieuwkerke | - | Beveren-Leie | 3 | - | 3 |
. | Geluveld | - | Club Roeselare | 2 | - | 3 |
. | Moorslede | - | Lendelede | 1 | - | 3 |
15:00 | Poperinge A | - | Moorsele A | 2 | - | 3 |
. | Vlamertinge A | - | Ingelmunster A | 2 | - | 1 |
. | Bissegem A | - | Comines-Warneton | 2 | - | 4 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:00 | Lendelede | - | Poperinge A | 1 | - | 5 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Avelgem A | 0 | - | 1 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
15:00 | Beveren-Leie | - | Bissegem A | 2 | - | 1 |
. | Marke A | - | Moorslede | 1 | - | 2 |
. | Zonnebeke | - | Vlamertinge A | 3 | - | 2 |
. | Club Roeselare | - | Zwevegem | 0 | - | 0 |
. | Moorsele A | - | Nieuwkerke | 3 | - | 3 |
. | Comines-Warneton | - | Geluveld | 2 | - | 3 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
19:00 | Avelgem A | - | Beveren-Leie | 0 | - | 3 |
zondag 07/01/2024 | ||||||
14:30 | Bissegem A | - | Marke A | 1 | - | 0 |
. | Geluveld | - | Lendelede | 0 | - | 2 |
. | Moorslede | - | Moorsele A | 0 | - | 4 |
. | Nieuwkerke | - | Zonnebeke | 5 | - | 1 |
15:00 | Poperinge A | - | Ingelmunster A | 2 | - | 1 |
. | Vlamertinge A | - | Club Roeselare | 3 | - | 1 |
17:00 | Zwevegem | - | Comines-Warneton | 6 | - | 2 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:00 | Lendelede | - | Nieuwkerke | 1 | - | 3 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Bissegem A | 1 | - | 2 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
15:00 | Poperinge A | - | Avelgem A | 1 | - | 1 |
. | Moorsele A | - | Club Roeselare | 4 | - | 1 |
. | Beveren-Leie | - | Geluveld | 3 | - | 1 |
. | Comines-Warneton | - | Vlamertinge A | 2 | - | 1 |
. | Zonnebeke | - | Moorslede | 0 | - | 2 |
. | Marke A | - | Zwevegem | 3 | - | 1 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:30 | Zwevegem | - | Ingelmunster A | 3 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
15:00 | Club Roeselare | - | Marke A | 3 | - | 1 |
. | Vlamertinge A | - | Poperinge A | 2 | - | 1 |
woensdag 20/12/2023 | ||||||
20:00 | Moorsele A | - | Lendelede | 1 | - | 4 |
zaterdag 23/12/2023 | ||||||
14:30 | Nieuwkerke | - | Avelgem A | 2 | - | 0 |
. | Geluveld | - | Bissegem A | 1 | - | 2 |
18:00 | Moorslede | - | Beveren-Leie | 0 | - | 3 |
donderdag 04/01/2024 | ||||||
20:00 | Comines-Warneton | - | Zonnebeke | 2 | - | 1 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:00 | Avelgem A | - | Geluveld | 1 | - | 0 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Moorslede | 1 | - | 3 |
20:30 | Lendelede | - | Comines-Warneton | 3 | - | 1 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Zonnebeke | - | Club Roeselare | 1 | - | 1 |
15:00 | Beveren-Leie | - | Zwevegem | 0 | - | 1 |
. | Bissegem A | - | Vlamertinge A | 2 | - | 3 |
. | Marke A | - | Moorsele A | 5 | - | 3 |
. | Poperinge A | - | Nieuwkerke | 1 | - | 1 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
18:00 | Zwevegem | - | Moorsele A | 3 | - | 1 |
19:00 | Avelgem A | - | Zonnebeke | 1 | - | 3 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Moorslede | - | Comines-Warneton | 1 | - | 5 |
. | Nieuwkerke | - | Ingelmunster A | 0 | - | 3 |
. | Geluveld | - | Marke A | 3 | - | 3 |
15:00 | Bissegem A | - | Poperinge A | 2 | - | 1 |
. | Vlamertinge A | - | Lendelede | 0 | - | 1 |
. | Club Roeselare | - | Beveren-Leie | 1 | - | 1 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
19:00 | Lendelede | - | Zwevegem | 0 | - | 3 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Club Roeselare | 1 | - | 4 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
15:00 | Beveren-Leie | - | Nieuwkerke | 0 | - | 0 |
. | Poperinge A | - | Moorslede | 3 | - | 0 |
. | Moorsele A | - | Geluveld | 3 | - | 2 |
. | Marke A | - | Vlamertinge A | 1 | - | 3 |
. | Zonnebeke | - | Bissegem A | 1 | - | 0 |
. | Comines-Warneton | - | Avelgem A | 2 | - | 0 |
donderdag 08/02/2024 | ||||||
20:30 | Club Roeselare | - | Comines-Warneton | 1 | - | 3 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
18:00 | Zwevegem | - | Poperinge A | 1 | - | 0 |
19:00 | Avelgem A | - | Lendelede | 1 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Nieuwkerke | - | Moorsele A | 2 | - | 1 |
15:00 | Moorslede | - | Marke A | 3 | - | 2 |
. | Geluveld | - | Ingelmunster A | 1 | - | 6 |
. | Vlamertinge A | - | Zonnebeke | 2 | - | 0 |
. | Bissegem A | - | Beveren-Leie | 1 | - | 1 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:00 | Avelgem A | - | Zwevegem | 0 | - | 2 |
. | Lendelede | - | Moorslede | 2 | - | 1 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Poperinge A | 3 | - | 0 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Nieuwkerke | - | Comines-Warneton | 2 | - | 1 |
15:00 | Club Roeselare | - | Vlamertinge A | 4 | - | 1 |
. | Bissegem A | - | Moorsele A | 3 | - | 2 |
. | Zonnebeke | - | Geluveld | 2 | - | 3 |
. | Beveren-Leie | - | Marke A | 1 | - | 1 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
18:00 | Zwevegem | - | Club Roeselare | 5 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Comines-Warneton | - | Bissegem A | 0 | - | 1 |
. | Moorsele A | - | Ingelmunster A | 5 | - | 1 |
. | Marke A | - | Zonnebeke | 3 | - | 4 |
. | Poperinge A | - | Lendelede | 1 | - | 1 |
. | Moorslede | - | Avelgem A | 2 | - | 1 |
. | Geluveld | - | Beveren-Leie | 1 | - | 1 |
16:00 | Vlamertinge A | - | Nieuwkerke | 1 | - | 2 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
19:00 | Avelgem A | - | Vlamertinge A | 2 | - | 2 |
. | Lendelede | - | Club Roeselare | 2 | - | 3 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Zwevegem | 1 | - | 1 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Poperinge A | - | Marke A | 1 | - | 2 |
. | Bissegem A | - | Geluveld | 2 | - | 1 |
. | Zonnebeke | - | Comines-Warneton | 3 | - | 1 |
. | Beveren-Leie | - | Moorsele A | 6 | - | 1 |
. | Nieuwkerke | - | Moorslede | 6 | - | 0 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
18:00 | Zwevegem | - | Bissegem A | 2 | - | 2 |
20:00 | Marke A | - | Avelgem A | 1 | - | 3 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Moorsele A | - | Poperinge A | 3 | - | 1 |
. | Comines-Warneton | - | Lendelede | 3 | - | 2 |
. | Moorslede | - | Ingelmunster A | 1 | - | 3 |
. | Geluveld | - | Nieuwkerke | 1 | - | 4 |
. | Club Roeselare | - | Zonnebeke | 1 | - | 1 |
. | Vlamertinge A | - | Beveren-Leie | 1 | - | 3 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
19:00 | Lendelede | - | Moorsele A | 6 | - | 1 |
. | Avelgem A | - | Club Roeselare | 2 | - | 4 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Vlamertinge A | 1 | - | 2 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Nieuwkerke | - | Bissegem A | 0 | - | 1 |
. | Poperinge A | - | Geluveld | 1 | - | 2 |
. | Zonnebeke | - | Zwevegem | 2 | - | 4 |
. | Beveren-Leie | - | Moorslede | 3 | - | 2 |
. | Comines-Warneton | - | Marke A | 0 | - | 3 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
18:00 | Zwevegem | - | Moorslede | 6 | - | 2 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Bissegem A | - | Ingelmunster A | 2 | - | 1 |
. | Beveren-Leie | - | Poperinge A | 2 | - | 1 |
. | Club Roeselare | - | Nieuwkerke | 2 | - | 1 |
. | Vlamertinge A | - | Comines-Warneton | 3 | - | 3 |
. | Moorsele A | - | Zonnebeke | 3 | - | 2 |
. | Marke A | - | Lendelede | 4 | - | 2 |
. | Geluveld | - | Avelgem A | 3 | - | 4 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:00 | Avelgem A | - | Nieuwkerke | 2 | - | 0 |
. | Lendelede | - | Geluveld | 1 | - | 2 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Ingelmunster A | - | Beveren-Leie | 1 | - | 0 |
. | Marke A | - | Club Roeselare | 3 | - | 2 |
. | Comines-Warneton | - | Zwevegem | 0 | - | 3 |
. | Poperinge A | - | Zonnebeke | 4 | - | 0 |
. | Vlamertinge A | - | Moorsele A | 2 | - | 3 |
. | Moorslede | - | Bissegem A | 1 | - | 3 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
16:00 | Geluveld | - | Vlamertinge A | 0 | - | 0 |
17:00 | Nieuwkerke | - | Poperinge A | 1 | - | 1 |
18:00 | Zonnebeke | - | Ingelmunster A | 2 | - | 2 |
. | Zwevegem | - | Marke A | 1 | - | 1 |
19:00 | Moorsele A | - | Avelgem A | 4 | - | 3 |
. | Bissegem A | - | Lendelede | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Club Roeselare | - | Moorslede | 2 | - | 1 |
. | Beveren-Leie | - | Comines-Warneton | 2 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
16:00 | Vlamertinge A | - | Bissegem A | 0 | - | 0 |
18:00 | Zwevegem | - | Beveren-Leie | 1 | - | 2 |
. | Comines-Warneton | - | Moorsele A | 1 | - | 0 |
19:00 | Avelgem A | - | Poperinge A | 2 | - | 0 |
. | Lendelede | - | Ingelmunster A | 0 | - | 3 |
. | Moorslede | - | Zonnebeke | 4 | - | 2 |
20:30 | Club Roeselare | - | Geluveld | 9 | - | 0 |
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Marke A | - | Nieuwkerke | 4 | - | 2 |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:00 | Zonnebeke | - | Lendelede | 2 | - | 2 |
19:30 | Ingelmunster A | - | Comines-Warneton | 3 | - | 1 |
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Beveren-Leie | - | Avelgem A | 2 | - | 1 |
. | Geluveld | - | Moorslede | 2 | - | 4 |
. | Poperinge A | - | Vlamertinge A | 2 | - | 2 |
. | Moorsele A | - | Marke A | 1 | - | 1 |
. | Bissegem A | - | Club Roeselare | 5 | - | 1 |
16:00 | Nieuwkerke | - | Zwevegem | 0 | - | 3 |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Avelgem A | - | Ingelmunster A | 4 | - | 1 |
. | Club Roeselare | - | Moorsele A | 3 | - | 4 |
. | Zwevegem | - | Geluveld | 2 | - | 0 |
. | Lendelede | - | Beveren-Leie | 3 | - | 1 |
. | Marke A | - | Bissegem A | 3 | - | 0 |
. | Zonnebeke | - | Nieuwkerke | 4 | - | 0 |
. | Moorslede | - | Vlamertinge A | 3 | - | 1 |
. | Comines-Warneton | - | Poperinge A | 1 | - | 0 |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Geluveld | - | Comines-Warneton | - | ||
. | Ingelmunster A | - | Marke A | - | ||
. | Nieuwkerke | - | Lendelede | - | ||
. | Beveren-Leie | - | Zonnebeke | - | ||
. | Poperinge A | - | Club Roeselare | - | ||
. | Moorsele A | - | Moorslede | - | ||
. | Vlamertinge A | - | Zwevegem | - | ||
. | Bissegem A | - | Avelgem A | - |
29/30 | |||||||||
Zwevegem | 71 | 7 | 1 | ||||||
2. | Beveren-Leie | 54 | 9 | 1 | |||||
3. | Club Roeselare | 49 | 6 | 1 | |||||
4. | Moorsele A | 48 | 7 | 1 | |||||
5. | Marke A | 47 | 8 | 1 | |||||
6. | Avelgem A | 43 | 6 | 1 | |||||
7. | Bissegem A | 43 | 7 | 1 | |||||
8. | Moorslede | 40 | 9 | 1 | |||||
9. | Lendelede | 39 | 4 | 1 | |||||
10. | Comines-Warneton | 38 | 6 | 1 | |||||
11. | Vlamertinge A | 37 | 3 | 1 | |||||
12. | Nieuwkerke | 33 | 1 | 1 | |||||
13. | Zonnebeke | ? | 31 | 5 | 1 | ||||
14. | Ingelmunster A | ? | 30 | 7 | 1 | ||||
15. | Poperinge A | 27 | 2 | 1 | |||||
16. | Geluveld | 22 | 1 | 1 |
29/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
Zwevegem | 71 | 22 | +52 | 78 | 10 | +20 | 30 | ||
2. | x | Beveren-Leie | 54 | 15 | +20 | 54 | 6 | +4 | 23 |
3. | x | Club Roeselare | 49 | 14 | +9 | 59 | 6 | -9 | 26 |
4. | x | Moorsele A | 48 | 15 | +5 | 74 | 7 | -4 | 35 |
5. | x | Marke A | 47 | 14 | +14 | 66 | 3 | 0 | 25 |
6. | x | Avelgem A | 43 | 13 | +4 | 51 | 5 | -2 | 21 |
7. | x | Bissegem A | 43 | 13 | -1 | 47 | 5 | -8 | 17 |
8. | x | Moorslede | 40 | 13 | -21 | 53 | 6 | -12 | 24 |
9. | x | Lendelede | 39 | 11 | -4 | 52 | 4 | -2 | 24 |
10. | x | Comines-Warneton | 38 | 12 | -5 | 56 | 4 | -7 | 30 |
11. | x | Vlamertinge A | 37 | 9 | -5 | 49 | 4 | -7 | 25 |
12. | x | Nieuwkerke | 33 | 9 | -9 | 47 | 4 | -11 | 23 |
13. | x | Zonnebeke | 31 | 8 | -13 | 47 | 4 | -9 | 23 |
14. | x | Ingelmunster A | 30 | 8 | -6 | 49 | 4 | -2 | 29 |
15. | x | Poperinge A | 27 | 6 | -8 | 35 | 1 | -16 | 11 |
16. | x | Geluveld | 22 | 6 | -32 | 40 | 5 | -16 | 22 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Zwevegem | 28 | 9 | +20 | 30 | |
2. | Club Roeselare | 21 | 6 | +5 | 16 |
3. | Marke A | 19 | 6 | +8 | 24 |
4. | Avelgem A | 19 | 6 | +8 | 22 |
5. | Moorsele A | 19 | 6 | +7 | 27 |
6. | Moorslede | 16 | 5 | -3 | 21 |
7. | Beveren-Leie | 16 | 4 | +3 | 18 |
8. | Lendelede | 15 | 4 | -2 | 17 |
9. | Vlamertinge A | 14 | 3 | -2 | 18 |
10. | Comines-Warneton | 13 | 4 | +2 | 25 |
11. | Poperinge A | 10 | 2 | -6 | 9 |
12. | Zonnebeke | 9 | 2 | -5 | 13 |
13. | Geluveld | 7 | 2 | -6 | 14 |
14. | Ingelmunster A | 7 | 1 | -5 | 16 |
15. | Nieuwkerke | 5 | 1 | -13 | 13 |
16. | Bissegem A | 4 | 1 | -11 | 15 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Zwevegem | 25 | 8 | +19 | 25 | |
2. | Nieuwkerke | 21 | 6 | +8 | 20 |
3. | Bissegem A | 19 | 6 | +3 | 15 |
4. | Lendelede | 17 | 5 | 0 | 16 |
5. | Beveren-Leie | 17 | 4 | +8 | 15 |
6. | Comines-Warneton | 15 | 5 | +1 | 20 |
7. | Vlamertinge A | 15 | 5 | +1 | 18 |
8. | Moorslede | 15 | 5 | -8 | 14 |
9. | Moorsele A | 13 | 4 | +3 | 27 |
10. | Zonnebeke | 13 | 4 | -5 | 16 |
11. | Poperinge A | 12 | 3 | +2 | 15 |
12. | Club Roeselare | 12 | 3 | -4 | 16 |
13. | Ingelmunster A | 9 | 3 | -4 | 17 |
14. | Marke A | 8 | 2 | -4 | 20 |
15. | Geluveld | 8 | 2 | -10 | 15 |
16. | Avelgem A | 8 | 2 | -10 | 6 |
9/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Beveren-Leie | 21 | 7 | +9 | 21 | |
2. | Marke A | 20 | 6 | +10 | 22 | |
3. | Bissegem A | 20 | 6 | +7 | 17 | |
4. | Zwevegem | x | 18 | 5 | +13 | 23 |
5. | Club Roeselare | x | 16 | 5 | +8 | 27 |
6. | Avelgem A | x | 16 | 5 | +6 | 23 |
7. | Moorsele A | x | 16 | 5 | -5 | 20 |
8. | Ingelmunster A | x | 14 | 4 | +3 | 16 |
9. | Comines-Warneton | x | 10 | 3 | -8 | 11 |
10. | Moorslede | x | 9 | 3 | -10 | 18 |
11. | Zonnebeke | x | 9 | 2 | -3 | 18 |
12. | Vlamertinge A | x | 8 | 1 | -4 | 13 |
13. | Lendelede | x | 7 | 2 | -2 | 19 |
14. | Nieuwkerke | x | 7 | 2 | -4 | 14 |
15. | Geluveld | x | 7 | 2 | -16 | 11 |
16. | Poperinge A | x | 5 | 1 | -4 | 11 |