www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

vrijdag 30/08/2019

20:00Wielsbeke B-

Oostrozebeke

0-3

zaterdag 31/08/2019

18:00

Avelgem B

-Stasegem2-1
19:30

RC Waregem B

-Anzegem B5-0

zondag 01/09/2019

15:00Desselgem-

Marke

3-6
.

Rekkem

-Jong Helkijn2-1
.Hulste-Jong Vijve2-2
.

Bellegem

-Wikings Kortrijk4-0
.Kuurne-

Ingelmunster

0-1

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00Oostrozebeke-Avelgem B3-3
.

Wikings Kortrijk

-Wielsbeke B3-0
19:00Stasegem-

Kuurne

1-3
.

Jong Helkijn

-Hulste3-0
19:30

Ingelmunster

-RC Waregem B5-2

zondag 08/09/2019

15:00Marke-

Rekkem

1-3
.

Anzegem B

-Desselgem4-3
.Jong Vijve-

Bellegem

1-2

speeldag 3

periode 1

vrijdag 13/09/2019

20:00

Avelgem B

-Wikings Kortrijk4-2

zaterdag 14/09/2019

19:30

RC Waregem B

-Stasegem4-0
.Wielsbeke B-

Jong Vijve

1-3

zondag 15/09/2019

15:00Desselgem-

Rekkem

2-5
.Hulste-

Marke

0-2
.Anzegem B-

Ingelmunster

0-5
.Kuurne-

Oostrozebeke

2-3
.

Bellegem

-Jong Helkijn3-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

18:00Wikings Kortrijk-

Kuurne

1-6
.

Oostrozebeke

-RC Waregem B4-2
19:00Stasegem-

Anzegem B

1-3
.

Jong Helkijn

-Wielsbeke B5-0
19:30

Ingelmunster

-Desselgem3-0

zondag 22/09/2019

15:00Jong Vijve-

Avelgem B

0-4
.

Rekkem

-Hulste4-0
.Marke-Bellegem2-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

18:00Avelgem B-Jong Helkijn3-3
19:30Wielsbeke B-

Marke

0-3
.RC Waregem B-Wikings Kortrijk5-5
.

Ingelmunster

-Stasegem5-0

zondag 29/09/2019

15:00Anzegem B-

Oostrozebeke

0-4
.Bellegem-

Rekkem

2-3
.

Kuurne

-Jong Vijve3-0
.Desselgem-

Hulste

1-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

18:00Wikings Kortrijk-

Anzegem B

1-3
.Oostrozebeke-Ingelmunster2-2
19:00Stasegem-Desselgem1-1
.

Jong Helkijn

-Kuurne2-0
19:30Marke-

Avelgem B

1-2
.

Hulste

-Bellegem2-1

zondag 06/10/2019

15:00

Rekkem

-Wielsbeke B2-1
.Jong Vijve-

RC Waregem B

0-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

18:00

Avelgem B

-Rekkem5-1
19:00Stasegem-

Oostrozebeke

0-2
19:30Wielsbeke B-Hulste1-1
.

RC Waregem B

-Jong Helkijn3-2
.

Ingelmunster

-Wikings Kortrijk5-1

zondag 13/10/2019

15:00Anzegem B-

Jong Vijve

2-3
.Kuurne-

Marke

0-3
.Desselgem-

Bellegem

1-3

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

17:00Wikings Kortrijk-

Stasegem

1-3
18:00Oostrozebeke-Desselgem3-3
19:00

Jong Helkijn

-Anzegem B3-0

zondag 20/10/2019

15:00Marke-RC Waregem B0-0
.

Rekkem

-Kuurne4-3
.Hulste-Avelgem B2-2
.

Bellegem

-Wielsbeke B4-3
.Jong Vijve-

Ingelmunster

1-2

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

18:00

Oostrozebeke

-Wikings Kortrijk4-0
.Avelgem B-

Bellegem

0-2
19:30RC Waregem B-Rekkem2-2

zondag 27/10/2019

15:00Stasegem-

Jong Vijve

2-3
.

Ingelmunster

-Jong Helkijn2-0
.Anzegem B-

Marke

1-4
.Kuurne-Hulste3-3
.

Desselgem

-Wielsbeke B2-0

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

17:00

Wikings Kortrijk

-Desselgem3-2
19:00

Jong Helkijn

-Stasegem3-0
19:30Wielsbeke B-

Avelgem B

0-3

zondag 03/11/2019

14:30

Rekkem

-Anzegem B6-2
.Hulste-

RC Waregem B

1-6
.Bellegem-Kuurne1-1
.Jong Vijve-

Oostrozebeke

0-3
15:00Marke-

Ingelmunster

0-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

17:00Wikings Kortrijk-Jong Vijve4-4
18:00

Oostrozebeke

-Jong Helkijn4-2
19:30

Ingelmunster

-Rekkem2-1

zondag 10/11/2019

14:30

RC Waregem B

-Bellegem5-1
.Anzegem B-Hulste1-1
.Kuurne-Wielsbeke B2-2
.Desselgem-Avelgem B1-1
15:00Stasegem-

Marke

0-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

18:00Avelgem B-

Kuurne

1-3
19:00

Jong Helkijn

-Wikings Kortrijk7-1
19:30Wielsbeke B-

RC Waregem B

0-1

zondag 17/11/2019

14:30

Rekkem

-Stasegem4-0
.

Bellegem

-Anzegem B4-1
.Jong Vijve-

Desselgem

2-4
15:00Hulste-

Ingelmunster

0-3
.

Marke

-Oostrozebeke3-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

17:00Wikings Kortrijk-

Marke

1-2
18:00

Oostrozebeke

-Rekkem2-0
19:30

RC Waregem B

-Avelgem B3-2
.Ingelmunster-Bellegem1-1

zondag 24/11/2019

14:30Anzegem B-

Wielsbeke B

2-9
.Jong Vijve-

Jong Helkijn

1-4
.

Desselgem

-Kuurne3-0
15:00Stasegem-

Hulste

2-4

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

18:00

Avelgem B

-Anzegem B3-0
18:30

Hulste

-Oostrozebeke3-2
19:30

Wielsbeke B

-Ingelmunster3-2

zondag 01/12/2019

14:30

Rekkem

-Wikings Kortrijk9-0
.

Bellegem

-Stasegem4-0
.Kuurne-RC Waregem B1-1
.Desselgem-

Jong Helkijn

0-2
15:00

Marke

-Jong Vijve5-3

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

18:00Wikings Kortrijk-

Hulste

2-4
19:00Jong Helkijn-

Marke

0-1
19:30RC Waregem B-Desselgem1-1
.

Ingelmunster

-Avelgem B6-1

zondag 08/12/2019

14:30Jong Vijve-Rekkem1-1
.Anzegem B-

Kuurne

2-4
.

Oostrozebeke

-Bellegem2-0
15:00Stasegem-Wielsbeke B1-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

18:00

Oostrozebeke

-Wielsbeke B5-1
19:00Jong Helkijn-Rekkem2-2
19:30

Ingelmunster

-Kuurne1-0

zondag 15/12/2019

14:30Anzegem B-

RC Waregem B

2-5
.Jong Vijve-Hulste2-2
.Wikings Kortrijk-

Bellegem

3-6
15:00

Marke

-Desselgem3-2
.Stasegem-

Avelgem B

1-2

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

18:00Avelgem B-

Oostrozebeke

0-1
19:30Wielsbeke B-Wikings Kortrijk1-1
20:00RC Waregem B-Ingelmunster1-1

zondag 05/01/2020

14:30

Rekkem

-Marke2-1
.Desselgem-

Anzegem B

2-3
.Kuurne-Stasegem1-1
.

Bellegem

-Jong Vijve4-3
.

Hulste

-Jong Helkijn4-2

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

18:00Oostrozebeke-

Kuurne

0-1
.Wikings Kortrijk-Avelgem B3-3
19:30

Ingelmunster

-Anzegem B4-0

zondag 12/01/2020

14:30Jong Helkijn-

Bellegem

2-3
.

Jong Vijve

-Wielsbeke B2-1
.

Rekkem

-Desselgem3-1
15:00Marke-

Hulste

2-3
.Stasegem-

RC Waregem B

1-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

18:00

Avelgem B

-Jong Vijve3-1
19:30Wielsbeke B-Jong Helkijn4-4
20:00RC Waregem B-

Oostrozebeke

2-3

zondag 19/01/2020

14:30Bellegem-

Marke

0-1
.Hulste-Rekkem2-2
.Desselgem-

Ingelmunster

0-3
.Anzegem B-

Stasegem

1-4
.

Kuurne

-Wikings Kortrijk4-1

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

18:00Oostrozebeke-

Anzegem B

1-3
.Wikings Kortrijk-

RC Waregem B

0-4
19:00Jong Helkijn-

Avelgem B

1-3

zondag 26/01/2020

14:30Rekkem-Bellegem2-2
.

Jong Vijve

-Kuurne3-0
15:00

Hulste

-Desselgem4-1
.

Marke

-Wielsbeke B4-0
.Stasegem-Ingelmunster1-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

18:00Avelgem B-

Marke

0-1
19:30Wielsbeke B-

Rekkem

0-10
20:00

RC Waregem B

-Jong Vijve5-1

zondag 02/02/2020

15:00Bellegem-

Hulste

2-3
.

Desselgem

-Stasegem4-0
.

Ingelmunster

-Oostrozebeke3-0
.Anzegem B-Wikings Kortrijk5-5
.Kuurne-

Jong Helkijn

1-3

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

18:00Oostrozebeke-Stasegem3-3
.Wikings Kortrijk-

Ingelmunster

1-2
19:00Jong Helkijn-

RC Waregem B

0-3

zaterdag 29/02/2020

19:00Hulste-

Wielsbeke B

2-5

zondag 01/03/2020

15:00

Jong Vijve

-Anzegem B5-2
.

Rekkem

-Avelgem B6-1
.Bellegem-

Desselgem

2-6
19:00

Marke

-Kuurne3-0

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

18:00

Avelgem B

-Hulste4-0
19:30

Ingelmunster

-Jong Vijve6-2
.

RC Waregem B

-Marke2-0

zondag 16/02/2020

15:00Kuurne-Rekkem0-0
.

Wielsbeke B

-Bellegem2-1
.Desselgem-

Oostrozebeke

1-5
.

Stasegem

-Wikings Kortrijk3-1
.Anzegem B-

Jong Helkijn

0-1

speeldag 24

periode 3

zaterdag 22/02/2020

18:00Wikings Kortrijk-

Oostrozebeke

0-4
19:00Jong Helkijn-Ingelmunster0-0
19:30Wielsbeke B-

Desselgem

1-3

zondag 23/02/2020

15:00Rekkem-

RC Waregem B

0-1
.

Marke

-Anzegem B6-1
.Jong Vijve-

Stasegem

1-3
.

Bellegem

-Avelgem B3-2
.

Hulste

-Kuurne3-0

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

18:00

Avelgem B

-Wielsbeke B3-1
.

Oostrozebeke

-Jong Vijve2-0
19:30RC Waregem B-

Hulste

0-4
.

Ingelmunster

-Marke2-0

zondag 08/03/2020

15:00

Anzegem B

-Rekkem2-1
.Kuurne-

Bellegem

1-3
.

Desselgem

-Wikings Kortrijk6-0
.Stasegem-

Jong Helkijn

0-2

speeldag 26

periode 3

vrijdag 10/07/2020

00:00Avelgem B-Desselgem-PP
.Jong Helkijn-Oostrozebeke-PP
.Wielsbeke B-Kuurne-PP
.Bellegem-RC Waregem B-PP
.Hulste-Anzegem B-PP
.Rekkem-Ingelmunster-PP
.Marke-Stasegem-PP
.Jong Vijve-Wikings Kortrijk-PP

speeldag 27

periode 3

dinsdag 28/07/2020

00:00Desselgem-Jong Vijve-
.Oostrozebeke-Marke-
.Wikings Kortrijk-Jong Helkijn-
.RC Waregem B-Wielsbeke B-
.Ingelmunster-Hulste-
.Stasegem-Rekkem-
.Anzegem B-Bellegem-
.Kuurne-Avelgem B-

speeldag 28

periode 3

woensdag 29/07/2020

00:00Marke-Wikings Kortrijk-
.Avelgem B-RC Waregem B-
.Jong Helkijn-Jong Vijve-
.Wielsbeke B-Anzegem B-
.Bellegem-Ingelmunster-
.Hulste-Stasegem-
.Rekkem-Oostrozebeke-
.Kuurne-Desselgem-

speeldag 29

periode 3

donderdag 30/07/2020

00:00Anzegem B-Avelgem B-
.Jong Vijve-Marke-
.Wikings Kortrijk-Rekkem-
.Stasegem-Bellegem-
.Oostrozebeke-Hulste-
.Jong Helkijn-Desselgem-
.Ingelmunster-Wielsbeke B-
.RC Waregem B-Kuurne-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 31/07/2020

00:00Desselgem-RC Waregem B-
.Kuurne-Anzegem B-
.Avelgem B-Ingelmunster-
.Wielsbeke B-Stasegem-
.Bellegem-Oostrozebeke-
.Hulste-Wikings Kortrijk-
.Rekkem-Jong Vijve-
.Marke-Jong Helkijn-

25/30

1.Ingelmunster62105
2.Oostrozebeke52105
3.RC Waregem B5195
4.Marke5065
5.Rekkem4845
6.Bellegem4365
7.Avelgem B4165
8.Hulste4065
9.Jong Helkijn3775
10.Kuurne2715
11.Desselgem2595
12.Jong Vijve2235
13.Anzegem B2035
14.Stasegem1775
15.Wielsbeke B1765
16.Wikings Kortrijk1105
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Ingelmunster6219+51687+1423
2.Oostrozebeke5216+31659+1630
3.RC Waregem B5115+31678+1529
4.Marke5016+285610+1526
5.Rekkem4814+39754+831
6.xBellegem4313+12606+327
7.xAvelgem B4112+11575-129
8.xHulste4011-3526027
9.xJong Helkijn3711+15555027
10.xKuurne277-7395-421
11.xDesselgem257-7533-327
12.xJong Vijve226-25443-1425
13.xAnzegem B206-50404-2318
14.xStasegem174-31293-1815
15.xWielsbeke B174-35372-1324
16.xWikings Kortrijk112-60400-4017

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Ingelmunster289+2531
2.Rekkem258+1332
3.Oostrozebeke247+1931
4.Avelgem B216+1328
5.Bellegem206+1024
6.RC Waregem B185+1231
7.Marke175+1022
8.Jong Helkijn165+1023
9.Kuurne113+221
10.Jong Vijve103-1013
11.Hulste102-1213
12.Anzegem B93-2015
13.Wikings Kortrijk72-1917
14.Desselgem51-1218
15.Stasegem41-189
16.Wielsbeke B10-236

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Marke248+1324
2.Ingelmunster216+1624
3.RC Waregem B216+1325
4.Hulste216+827
5.Oostrozebeke186+520
6.Bellegem175+525
7.Rekkem164+1326
8.Kuurne154+116
9.Avelgem B144-119
10.Jong Helkijn113+326
11.Wielsbeke B102-222
12.Jong Vijve92-622
13.Desselgem82-715
14.Anzegem B72-2215
15.Stasegem61-1111
16.Wikings Kortrijk30-2816

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

5/10

1

2

3

4

1.Ingelmunster134+1013
2.Desselgem124+1220
3.RC Waregem B124+611
4.Oostrozebeke103+714
5.Jong Helkijn103+26
6.Marke93+510
7.Hulste93+112
8.Rekkem72+1317
9.Stasegem72-29
10.Avelgem B62-110
11.Bellegem62-311
12.Wielsbeke B62-109
13.Anzegem B41-810
14.Jong Vijve31-99
15.Kuurne10-102
16.Wikings Kortrijk10-137

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing