www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale B

zondag 22/09/2019

15:00

KSK Wavria A

-Nielse4 -0
.Leest United-

FC Putte

1 -4
.Tisselt-FCM Hallaar3 -3
.Hove Sp.-

Bonheiden

1 -3
.

Hombeek

-Kontich B1-0
.Schelle-

Willebroekse

2 -7
.

Aartselaar A

-Hooikt2-0
.Branst-

Katelijne A

1-2

zaterdag 28/09/2019

19:30FC Putte3- 1Hombeek-
20:00Kontich B3- 3Tisselt-
.Hooikt1 -1KSK Wavria A-

zondag 29/09/2019

15:00FCM Hallaar6-3Schelle-
.Willebroekse6-3Aartselaar A-
.Branst3-0Leest United-
.Nielse0 -1Hove Sp.-
.Katelijne A2-6Bonheiden-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Willebroekse12
2.Bonheiden12
3.FCM Hallaar10
4.FC Putte9
5.Katelijne A8
6.KSK Wavria A7
7.Aartselaar A6
8.Schelle6
9.Tisselt4
10.Hove Sp.4
11.Hooikt4
12.Hombeek4
13.Branst3
14.Kontich B3
15.Leest United0
16.Nielse0

Antwerpen : 3de Provinciale B --> Aartselaar A

periode 1

4/10

1.Willebroekse12
2.Bonheiden12
3.FCM Hallaar10
4.FC Putte9
5.Katelijne A8
6.KSK Wavria A7
7.Aartselaar A6
8.Schelle6
9.Tisselt4
10.Hove Sp.4
11.Hooikt4
12.Hombeek4
13.Branst3
14.Kontich B3
15.Leest United0
16.Nielse0

periode 2

0/10

1.Bonheiden0
Tisselt0
Willebroekse0
Katelijne A0
Branst0
FC Putte0
Hooikt0
FCM Hallaar0
Aartselaar A0
Nielse0
Schelle0
KSK Wavria A0
Hombeek0
Kontich B0
Leest United0
Hove Sp.0

periode 3

0/10

1.Bonheiden0
Tisselt0
Willebroekse0
Katelijne A0
Branst0
FC Putte0
Hooikt0
FCM Hallaar0
Aartselaar A0
Nielse0
Schelle0
KSK Wavria A0
Hombeek0
Kontich B0
Leest United0
Hove Sp.0

Willebroekse

1.Za-31/08/1919:30Willebroekse-Leest United3 -2

3

34
2.Zo-08/09/1915:00Hombeek-Willebroekse0 -2

3

62
3.Za-14/09/1919:30Willebroekse-Tisselt1 -0

3

92
4.Zo-22/09/1915:00Schelle-Willebroekse2 -7

3

121
5.Zo-29/09/1915:00Willebroekse-

Aartselaar A

-.
6.Zo-06/10/1915:00KSK Wavria A-Willebroekse -.
7.Zo-13/10/1915:00Willebroekse-Hove Sp. -.
8.Zo-20/10/1915:00Bonheiden-Willebroekse -.
9.Zo-27/10/1900:00Willebroekse-Nielse -.
10.Zo-03/11/1900:00Hooikt-Willebroekse -.
11.Zo-10/11/1900:00Katelijne A-Willebroekse -.
12.Zo-17/11/1900:00Willebroekse-FCM Hallaar -.
13.Zo-24/11/1900:00Kontich B-Willebroekse -.
14.Zo-01/12/1900:00Willebroekse-FC Putte -.
15.Zo-08/12/1900:00Branst-Willebroekse -.
16.Zo-15/12/1900:00Leest United-Willebroekse -.
17.Zo-05/01/2000:00Willebroekse-Hombeek -.
18.Zo-12/01/2000:00Tisselt-Willebroekse -.
19.Zo-19/01/2000:00Willebroekse-Schelle -.
20.Zo-26/01/2000:00

Aartselaar A

-Willebroekse -.
21.Zo-02/02/2000:00Willebroekse-KSK Wavria A -.
22.Zo-09/02/2000:00Hove Sp.-Willebroekse -.
23.Zo-16/02/2000:00Willebroekse-Bonheiden -.
24.Zo-23/02/2000:00Nielse-Willebroekse -.
25.Zo-01/03/2000:00Willebroekse-Hooikt -.
26.Zo-08/03/2000:00Willebroekse-Katelijne A -.
27.Zo-15/03/2000:00FCM Hallaar-Willebroekse -.
28.Zo-22/03/2000:00Willebroekse-Kontich B -.
29.Zo-05/04/2000:00FC Putte-Willebroekse -.
30.Zo-19/04/2000:00Willebroekse-Branst -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Aartselaar A

1.Zo-01/09/1915:00Hove Sp.-

Aartselaar A

2 -00015
2.Zo-08/09/1915:00

Aartselaar A

-Bonheiden1 -20014
3.Zo-15/09/1915:00Nielse-

Aartselaar A

0 -4

3

311
4.Zo-22/09/1915:00

Aartselaar A

-Hooikt2 -0

3

67
5.Zo-29/09/1915:00Willebroekse-

Aartselaar A

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Aartselaar A

-FCM Hallaar -.
7.Za-12/10/1920:00Kontich B-

Aartselaar A

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Aartselaar A

-FC Putte -.
9.Zo-27/10/1900:00Branst-

Aartselaar A

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Aartselaar A

-Leest United -.
11.Zo-10/11/1900:00Hombeek-

Aartselaar A

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Aartselaar A

-Tisselt -.
13.Zo-24/11/1900:00Schelle-

Aartselaar A

-.
14.Zo-01/12/1900:00Katelijne A-

Aartselaar A

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Aartselaar A

-KSK Wavria A -.
16.Zo-15/12/1900:00

Aartselaar A

-Hove Sp. -.
17.Zo-05/01/2000:00Bonheiden-

Aartselaar A

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Aartselaar A

-Nielse -.
19.Zo-19/01/2000:00Hooikt-

Aartselaar A

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Aartselaar A

-Willebroekse -.
21.Zo-02/02/2000:00FCM Hallaar-

Aartselaar A

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Aartselaar A

-Kontich B -.
23.Zo-16/02/2000:00FC Putte-

Aartselaar A

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Aartselaar A

-Branst -.
25.Zo-01/03/2000:00Leest United-

Aartselaar A

-.
26.Zo-08/03/2000:00

Aartselaar A

-Hombeek -.
27.Zo-15/03/2000:00Tisselt-

Aartselaar A

-.
28.Zo-22/03/2000:00

Aartselaar A

-Schelle -.
29.Zo-05/04/2000:00

Aartselaar A

-Katelijne A -.
30.Zo-19/04/2000:00KSK Wavria A-

Aartselaar A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1KSK Wavria A65:0+5
2FCM Hallaar66:3+3
3Willebroekse64:2+2
4Bonheiden63:1+2
5Branst34:3+1
.Kontich B34:3+1
7Aartselaar A33:2+1
8FC Putte34:40
9Hove Sp.33:30
10Hombeek31:2-1
11Schelle33:7-4
12Katelijne A22:20
13Tisselt13:5-2
14Hooikt11:3-2
15Leest United03:11-8
16Nielse01:11-10

alle wedstrijden (4/30)

1Willebroekse1213:4+9
2Bonheiden128:3+5
3FCM Hallaar1016:8+8
4FC Putte911:7+4
5Katelijne A87:4+3
6KSK Wavria A77:3+4
7Aartselaar A67:4+3
8Schelle67:10-3
9Tisselt410:7+3
10Hove Sp.43:4-1
11Hooikt43:5-2
12Hombeek42:5-3
13Branst37:9-2
14Kontich B35:7-2
15Leest United05:16-11
16Nielse01:16-15

uitwedstrijden (2/15)

1Willebroekse69:2+7
2FC Putte67:3+4
3Bonheiden65:2+3
.Katelijne A65:2+3
5FCM Hallaar410:5+5
6Tisselt37:2+5
7Aartselaar A34:2+2
8Schelle34:3+1
9Hooikt32:20
10KSK Wavria A12:3-1
11Hove Sp.10:1-1
12Hombeek11:3-2
13Branst03:6-3
14Leest United02:5-3
15Kontich B01:4-3
16Nielse00:5-5