www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30

Willebroekse

-Leest United3-2
20:00Kontich B-

FC Putte

2-3
.Hooikt-Hombeek0-0

zondag 01/09/2019

15:00

FCM Hallaar

-Branst3-2
.

Bonheiden

-Schelle2-1
.Nielse-

Tisselt

1-7
.

Hove Sp.

-Aartselaar A2-0
.Katelijne A-KSK Wavria A2-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30FC Putte-

Katelijne A

1-3

zondag 08/09/2019

15:00

Branst

-Kontich B3-1
.Hombeek-

Willebroekse

0-2
.Leest United-

FCM Hallaar

2-7
.

Schelle

-Nielse1-0
.Aartselaar A-

Bonheiden

1-2
.Tisselt-

Hooikt

0-2
.

KSK Wavria A

-Hove Sp.1-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Willebroekse

-Tisselt1-0
20:00Hooikt-

Schelle

1-3
.

Kontich B

-Leest United2-0

zondag 15/09/2019

15:00Katelijne A-Hove Sp.0-0
.

Bonheiden

-KSK Wavria A1-0
.

FCM Hallaar

-Hombeek3-1
.Nielse-

Aartselaar A

0-4
.

FC Putte

-Branst3-1

speeldag 4

periode 1

zondag 22/09/2019

15:00

KSK Wavria A

-Nielse4-0
.Leest United-

FC Putte

1-4
.Tisselt-FCM Hallaar3-3
.Hove Sp.-

Bonheiden

1-3
.

Hombeek

-Kontich B1-0
.Schelle-

Willebroekse

2-7
.

Aartselaar A

-Hooikt2-0
.Branst-

Katelijne A

1-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

FC Putte

-Hombeek2-1
20:00Kontich B-

Tisselt

2-5
.Hooikt-KSK Wavria A2-2

zondag 29/09/2019

15:00

FCM Hallaar

-Schelle4-0
.

Willebroekse

-Aartselaar A3-2
.

Branst

-Leest United4-2
.Nielse-

Hove Sp.

1-2
.

Katelijne A

-Bonheiden4-0

speeldag 6

periode 1

zondag 06/10/2019

15:00

KSK Wavria A

-Willebroekse3-0
.

Hove Sp.

-Hooikt1-0
.

Bonheiden

-Nielse7-2
.Leest United-Katelijne A3-3
.

Tisselt

-FC Putte5-2
.

Schelle

-Kontich B4-2
.Aartselaar A-

FCM Hallaar

0-1

zondag 02/02/2020

15:00Hombeek-

Branst

0-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30FC Putte-

Schelle

0-2
20:00Kontich B-

Aartselaar A

1-4
.Hooikt-

Bonheiden

2-4

zondag 13/10/2019

15:00

Branst

-Tisselt3-0
.

Leest United

-Hombeek4-3
.

Willebroekse

-Hove Sp.5-1
.FCM Hallaar-KSK Wavria A2-2
.

Katelijne A

-Nielse2-0

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

20:30

Schelle

-Branst3-2

zondag 20/10/2019

15:00

KSK Wavria A

-Kontich B2-1
.Hove Sp.-

FCM Hallaar

0-1
.Bonheiden-

Willebroekse

1-2
.Nielse-

Hooikt

1-3
.Hombeek-

Katelijne A

0-4
.

Tisselt

-Leest United8-0
.Aartselaar A-

FC Putte

1-2

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

FC Putte

-KSK Wavria A2-0
20:00

Kontich B

-Hove Sp.7-1

zondag 27/10/2019

15:00Branst-

Aartselaar A

1-3
.Leest United-Schelle3-3
.Hombeek-

Tisselt

0-4
.FCM Hallaar-

Bonheiden

0-3
.Katelijne A-

Hooikt

0-2
18:00

Willebroekse

-Nielse5-0

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

20:00Hooikt-Willebroekse1-1

zondag 03/11/2019

14:30

KSK Wavria A

-Branst3-2
.Hove Sp.-

FC Putte

0-5
.

Bonheiden

-Kontich B6-3
.Nielse-

FCM Hallaar

2-6
.

Tisselt

-Katelijne A5-3
.

Schelle

-Hombeek2-1
.Aartselaar A-Leest United2-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30FC Putte-

Bonheiden

1-3

zondag 10/11/2019

14:30

Kontich B

-Nielse5-4
.

Branst

-Hove Sp.3-0
.Leest United-

KSK Wavria A

0-4
.Hombeek-

Aartselaar A

0-1
.

Tisselt

-Schelle4-1
.FCM Hallaar-

Hooikt

1-3
.

Katelijne A

-Willebroekse3-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

20:00

Hooikt

-Kontich B2-0

zondag 17/11/2019

14:30

KSK Wavria A

-Hombeek3-1
.Hove Sp.-

Leest United

0-3
.

Bonheiden

-Branst1-0
.Nielse-

FC Putte

0-4
.

Willebroekse

-FCM Hallaar3-2
.

Schelle

-Katelijne A3-1
.Aartselaar A-

Tisselt

0-3

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

FC Putte

-Hooikt4-0
20:00Kontich B-

Willebroekse

1-3

zondag 24/11/2019

14:30

Branst

-Nielse6-1
.Leest United-

Bonheiden

1-5
.Hombeek-Hove Sp.0-0
.

Tisselt

-KSK Wavria A2-0
.

Schelle

-Aartselaar A2-1
.Katelijne A-FCM Hallaar2-2

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

20:00Hooikt-Branst2-2

zondag 01/12/2019

14:30

KSK Wavria A

-Schelle1-0
.Hove Sp.-

Tisselt

1-5
.

Bonheiden

-Hombeek2-1
.Nielse-

Leest United

4-5
.Willebroekse-

FC Putte

2-4
.

FCM Hallaar

-Kontich B5-1
.

Katelijne A

-Aartselaar A2-1

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30FC Putte-

FCM Hallaar

2-4
20:00Kontich B-

Katelijne A

3-4

zondag 08/12/2019

14:30

Branst

-Willebroekse1-0
.

Leest United

-Hooikt4-2
.

Hombeek

-Nielse7-1
.

Tisselt

-Bonheiden2-1
.

Schelle

-Hove Sp.4-0
.

Aartselaar A

-KSK Wavria A4-2

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30

FC Putte

-Kontich B5-0

zondag 15/12/2019

14:30

Aartselaar A

-Hove Sp.2-1
.Schelle-Bonheiden2-2
.

Tisselt

-Nielse8-1
.

Hombeek

-Hooikt2-0
.Leest United-Willebroekse1-1
.

Branst

-FCM Hallaar3-1
.KSK Wavria A-Katelijne A2-2

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

20:00Nielse-

Schelle

2-4
.Kontich B-

Branst

0-5
.Hooikt-Tisselt2-2

zondag 05/01/2020

14:30

Bonheiden

-Aartselaar A1-0
.Hove Sp.-KSK Wavria A1-1
.

Katelijne A

-FC Putte4-0
.

FCM Hallaar

-Leest United5-1
.Willebroekse-Hombeek1-1

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

14:30Leest United-

Kontich B

2-6
.Branst-FC Putte1-1
.

KSK Wavria A

-Bonheiden1-0
.

Aartselaar A

-Nielse6-0
.Schelle-

Hooikt

2-6
.

Tisselt

-Willebroekse7-0
.

Hombeek

-FCM Hallaar3-2
.Hove Sp.-

Katelijne A

0-1

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30FC Putte-

Leest United

1-2
20:00Hooikt-Aartselaar A1-1
.

Kontich B

-Hombeek4-1

zondag 19/01/2020

14:30Nielse-

KSK Wavria A

0-2
.

Bonheiden

-Hove Sp.3-1
.Katelijne A-Branst2-2
.

FCM Hallaar

-Tisselt2-1
.Willebroekse-

Schelle

0-5

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

14:30Tisselt-

Kontich B

0-4
.Hombeek-

FC Putte

0-2
.Leest United-

Branst

0-2
.Hove Sp.-Nielse1-1
.

KSK Wavria A

-Hooikt1-0
.Aartselaar A-Willebroekse3-3
.Schelle-FCM Hallaar1-1
.Bonheiden-

Katelijne A

1-2

speeldag 21

periode 3

zondag 06/10/2019

15:00

Branst

-Hombeek2-0

zaterdag 01/02/2020

19:30

FC Putte

-Tisselt2-0
20:00

Hooikt

-Hove Sp.6-0
.

Kontich B

-Schelle2-1

zondag 02/02/2020

15:00Willebroekse-

KSK Wavria A

1-2
.FCM Hallaar-

Aartselaar A

2-4
.

Katelijne A

-Leest United7-1
.Nielse-

Bonheiden

0-10

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

20:00Schelle-

FC Putte

2-4

zondag 29/03/2020

15:00Aartselaar A-Kontich B-
.Tisselt-Branst-
.Hombeek-Leest United-
.Bonheiden-Hooikt-
.Hove Sp.-Willebroekse-
.KSK Wavria A-FCM Hallaar-
.Nielse-Katelijne A-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30

FC Putte

-Aartselaar A4-3
20:00

Kontich B

-KSK Wavria A3-1

zondag 16/02/2020

15:00

FCM Hallaar

-Hove Sp.4-1
.

Hooikt

-Nielse1-0
.

Katelijne A

-Hombeek2-0
.Leest United-

Tisselt

1-3
.

Branst

-Schelle3-1
.Willebroekse-Bonheiden-PP

speeldag 24

periode 3

zaterdag 22/02/2020

20:00Hooikt-Katelijne A-

zondag 23/02/2020

15:00Hove Sp.-Kontich B-
.KSK Wavria A-FC Putte-
.Aartselaar A-Branst-
.Schelle-Leest United-
.Tisselt-Hombeek-
.Nielse-Willebroekse-
.Bonheiden-FCM Hallaar-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30FC Putte-Hove Sp.-
20:00Kontich B-Bonheiden-

zondag 01/03/2020

15:00Branst-KSK Wavria A-
.FCM Hallaar-Nielse-
.Willebroekse-Hooikt-
.Katelijne A-Tisselt-
.Hombeek-Schelle-
.Leest United-Aartselaar A-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 07/03/2020

20:00Hooikt-FCM Hallaar-

zondag 08/03/2020

15:00Schelle-Tisselt-
.Nielse-Kontich B-
.Bonheiden-FC Putte-
.Hove Sp.-Branst-
.KSK Wavria A-Leest United-
.Aartselaar A-Hombeek-
.Willebroekse-Katelijne A-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 14/03/2020

20:00Kontich B-Hooikt-

zondag 15/03/2020

15:00Hombeek-KSK Wavria A-
.Leest United-Hove Sp.-
.Branst-Bonheiden-
.FC Putte-Nielse-
.FCM Hallaar-Willebroekse-
.Katelijne A-Schelle-
.Tisselt-Aartselaar A-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 21/03/2020

20:00Hooikt-FC Putte-

zondag 22/03/2020

15:00Willebroekse-Kontich B-
.Nielse-Branst-
.Bonheiden-Leest United-
.Hove Sp.-Hombeek-
.KSK Wavria A-Tisselt-
.Aartselaar A-Schelle-
.FCM Hallaar-Katelijne A-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

15:00Schelle-KSK Wavria A-
.Tisselt-Hove Sp.-
.Hombeek-Bonheiden-
.Leest United-Nielse-
.Branst-Hooikt-
.FC Putte-Willebroekse-
.Kontich B-FCM Hallaar-
.Aartselaar A-Katelijne A-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00Katelijne A-Kontich B-
.FCM Hallaar-FC Putte-
.Willebroekse-Branst-
.Hooikt-Leest United-
.Nielse-Hombeek-
.Bonheiden-Tisselt-
.Hove Sp.-Schelle-
.KSK Wavria A-Aartselaar A-

23/30

1.Bonheiden**4669
2.FC Putte46127
3.Katelijne A*45108
4.Tisselt*4438
5.KSK Wavria A*4198
6.FCM Hallaar*4078
7.Branst*39108
8.Schelle3617
9.Willebroekse**3419
10.Aartselaar A*3058
11.Hooikt*3078
12.Kontich B*24128
13.Leest United*1938
14.Hombeek*1508
15.Hove Sp.*1318
16.Nielse*118
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Bonheiden**4615+31587+1833
2.FC Putte4615+21588+1331
3.Katelijne A*4513+25556+625
4.Tisselt*4414+42746+1530
5.KSK Wavria A*4112+13393-218
6.FCM Hallaar*4012+21615+930
7.Branst*3912+21503+219
8.Schelle36110494-121
9.Willebroekse**3410+2444-320
10.Aartselaar A*309+10455+524
11.Hooikt*308+5385018
12.Kontich B*248-12502-1218
13.xLeest United*195-39403-1818
14.xHombeek*154-19230-1510
15.xHove Sp.*133-42141-297
16.xNielse*10-79210-4310

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Willebroekse258+1729
2.Bonheiden248+1329
3.FCM Hallaar237+1530
4.FC Putte217+824
5.Tisselt196+2037
6.Schelle196-121
7.Katelijne A185+923
8.KSK Wavria A185+719
9.Aartselaar A134+519
10.Branst124020
11.Hooikt123-113
12.Hove Sp.103-158
13.Kontich B62-821
14.Leest United61-2019
15.Hombeek41-157
16.Nielse00-347

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Tisselt227+2234
2.Branst216+1725
3.Katelijne A216+823
4.KSK Wavria A206+717
5.Bonheiden196+819
6.Schelle175+624
7.FC Putte165+824
8.FCM Hallaar144+525
9.Aartselaar A144+419
10.Leest United134-1119
11.Kontich B124-724
12.Hooikt123-118
13.Hombeek113016
14.Willebroekse92-1414
15.Hove Sp.30-185
16.Nielse10-3414

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.FC Putte93+510
2.Katelijne A*62+89
3.Hooikt*62+77
4.Branst*62+45
5.Kontich B*62+35
6.Bonheiden**31+1010
7.Aartselaar A*31+17
8.FCM Hallaar*31+16
9.Tisselt*3103
10.KSK Wavria A*31-13
11.Willebroekse**00-11
12.Hombeek*00-40
13.Schelle00-54
14.Leest United*00-82
15.Hove Sp.*00-91
16.Nielse*00-110

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing