www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Antwerpen : 3de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Horendonk | - | Berchem Sp.2004 B | 0 | - | 2 |
. | Achterbroek | - | Berendrecht | 5
| - | 0
|
. | Wuustwezel | - | Merksem | 4
| - | 4
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Zandvliet A | - | Meer | 0 | - | 1 |
. | Burcht | - | Oxford Hemiksem | 1 | - | 2 |
. | Wijnegem A | - | Exc.Essen | 7
| - | 2
|
. | Aartselaar A | - | Gooreind | 2 | - | 1 |
. | Minderhout | - | Nieuwmoer | 0 | - | 2 |
maandag 01/04/2024 |
15:00 | Burcht | 9 | - |
1 | Merksem | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Gooreind | 12 | - |
4 | Minderhout | | - | |
. | Berchem Sp.2004 B | 3 |
- |
1 | Exc.Essen | | - | |
. | Meer | 9 | - | 9 | Wijnegem A | | - | |
. | Wuustwezel | 5 | - | 2 | Aartselaar A | | - | |
20:00 | Nieuwmoer | 12 | - | 3 | Berendrecht | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Oxford Hemiksem | 8 |
- | 0 | Horendonk | | - | |
. | Merksem | 6 | - | 7 | Achterbroek | | - | |
. | Zandvliet A | 7 | - | 1 | Burcht | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 3de Provinciale B --> Aartselaar A
periode 1
10/10 |
| Wijnegem A | 27 |
2. | Nieuwmoer | 22 |
3. | Minderhout | 22 |
4. | Achterbroek | 17 |
5. | Berendrecht | 17 |
6. | Wuustwezel | 16 |
7. | Zandvliet A | 15 |
8. | Meer | 14 |
9. | Merksem | 14 |
10. | Berchem Sp.2004 B | 14 |
11. | Gooreind | 12 |
12. | Burcht | 10 |
13. | Exc.Essen | 9 |
14. | Aartselaar A | 7 |
15. | Oxford Hemiksem | 7 |
16. | Horendonk | 6 |
periode 2
10/10 |
| Nieuwmoer | 25 |
2. | Berchem Sp.2004 B | 21 |
3. | Minderhout | 19 |
4. | Wuustwezel | 18 |
5. | Meer | 17 |
6. | Gooreind | 16 |
7. | Wijnegem A | 15 |
8. | Aartselaar A | 14 |
9. | Achterbroek | 13 |
10. | Merksem | 12 |
11. | Zandvliet A | 12 |
12. | Burcht | 9 |
13. | Berendrecht | 9 |
14. | Horendonk | 9 |
15. | Oxford Hemiksem | 5 |
16. | Exc.Essen | 5 |
periode 3
6/10 |
1. | Wijnegem A | 18 | |
2. | Nieuwmoer | 16 | |
3. | Gooreind | 15 | |
4. | Achterbroek | 14 | |
5. | Meer | 10 | |
6. | Oxford Hemiksem | 8 | |
7. | Zandvliet A | 8 | |
8. | Minderhout | 7 | |
9. | Burcht* | 7 | |
10. | Berchem Sp.2004 B | 6 | |
11. | Wuustwezel | 5 | x |
12. | Exc.Essen | 5 | x |
13. | Merksem* | 4 | |
14. | Aartselaar A | 4 | x |
15. | Berendrecht | 4 | x |
16. | Horendonk | 1 | x |
Wuustwezel
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Merksem | - | Wuustwezel | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 5 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Wuustwezel | - | Nieuwmoer | 4 - | 1 | | 3 | 4 | | 3 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Wuustwezel | - | Berendrecht | 1 - | 3 | | 0 | 4 | | 6 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Oxford Hemiksem | - | Wuustwezel | 0 - | 1 | | 3 | 7 | | 5 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Wuustwezel | - | Exc.Essen | 2 - | 0 | | 3 | 10 | | 4 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Burcht | - | Wuustwezel | 1 - | 2 | | 3 | 13 | | 3 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Wuustwezel | - | Minderhout | 0 - | 1 | | 0 | 13 | | 5 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Wijnegem A | - | Wuustwezel | 3 - | 2 | | 0 | 13 | | 5 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Wuustwezel | - | Berchem Sp.2004 B | 0 - | 3 | | 0 | 13 | | 10 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Aartselaar A | - | Wuustwezel | 0 - | 3 | | 3 | 16 | | 6 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Wuustwezel | - | Zandvliet A | 4 - | 1 | | 3 | 19 | | 4 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Gooreind | - | Wuustwezel | 1 - | 2 | | 3 | 22 | | 4 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Horendonk | - | Wuustwezel | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 5 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Wuustwezel | - | Meer | 2 - | 2 | | 1 | 24 | | 5 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Achterbroek | - | Wuustwezel | 0 - | 0 | | 1 | 25 | | 6 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Wuustwezel | - | Burcht | 5 - | 0 | | 3 | 28 | | 5 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Berendrecht | - | Wuustwezel | 0 - | 2 | | 3 | 31 | | 4 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Wuustwezel | - | Gooreind | 1 - | 3 | | 0 | 31 | | 5 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zandvliet A | - | Wuustwezel | 2 - | 1 | | 0 | 31 | | 5 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Wuustwezel | - | Oxford Hemiksem | 3 - | 0 | | 3 | 34 | | 5 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Nieuwmoer | - | Wuustwezel | 2 - | 1 | | 0 | 34 | | 5 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Wuustwezel | - | Achterbroek | 1 - | 1 | | 1 | 35 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Berchem Sp.2004 B | - | Wuustwezel | 2 - | 3 | | 3 | 38 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Wuustwezel | - | Wijnegem A | 2 - | 6 | | 0 | 38 | | 5 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Meer | - | Wuustwezel | 3 - | 0 | | 0 | 38 | | 6 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Wuustwezel | - | Merksem | 4 - | 4 | | 1 | 39 | | 8 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Wuustwezel | - | Aartselaar A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Minderhout | - | Wuustwezel | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wuustwezel | - | Horendonk | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Exc.Essen | - | Wuustwezel | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Aartselaar A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Wijnegem A | - | Aartselaar A | 1 - | 0 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Aartselaar A | - | Exc.Essen | 3 - | 1 | | 3 | 3 | | 6 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Gooreind | - | Aartselaar A | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 8 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Aartselaar A | - | Zandvliet A | 1 - | 2 | | 0 | 4 | | 11 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Meer | - | Aartselaar A | 2 - | 0 | | 0 | 4 | | 11 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Aartselaar A | - | Horendonk | 3 - | 0 | | 3 | 7 | | 10 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Merksem | - | Aartselaar A | 2 - | 0 | | 0 | 7 | | 11 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Aartselaar A | - | Achterbroek | 0 - | 3 | | 0 | 7 | | 14 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Berendrecht | - | Aartselaar A | 3 - | 1 | | 0 | 7 | | 14 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Aartselaar A | - | Wuustwezel | 0 - | 3 | | 0 | 7 | | 14 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Oxford Hemiksem | - | Aartselaar A | 1 - | 1 | | 1 | 8 | | 14 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Aartselaar A | - | Nieuwmoer | 1 - | 1 | | 1 | 9 | | 14 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Burcht | - | Aartselaar A | 3 - | 4 | | 3 | 12 | | 13 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Aartselaar A | - | Minderhout | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 13 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Berchem Sp.2004 B | - | Aartselaar A | 2 - | 1 | | 0 | 13 | | 14 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Aartselaar A | - | Meer | 0 - | 0 | | 1 | 14 | | 13 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Horendonk | - | Aartselaar A | 4 - | 2 | | 0 | 14 | | 14 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Achterbroek | - | Aartselaar A | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 13 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Aartselaar A | - | Burcht | 2 - | 1 | | 3 | 18 | | 13 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Aartselaar A | - | Berendrecht | 2 - | 0 | | 3 | 21 | | 12 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Minderhout | - | Aartselaar A | 1 - | 0 | | 0 | 21 | | 13 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Aartselaar A | - | Wijnegem A | 2 - | 4 | | 0 | 21 | | 13 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Exc.Essen | - | Aartselaar A | 0 - | 0 | | 1 | 22 | | 13 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Aartselaar A | - | Berchem Sp.2004 B | 2 - | 3 | | 0 | 22 | | 13 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Nieuwmoer | - | Aartselaar A | 3 - | 1 | | 0 | 22 | | 13 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Aartselaar A | - | Gooreind | 2 - | 1 | | 3 | 25 | | 13 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Wuustwezel | - | Aartselaar A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Aartselaar A | - | Merksem | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zandvliet A | - | Aartselaar A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Aartselaar A | - | Oxford Hemiksem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Nieuwmoer | 37 | +33 |
2 | Wijnegem A | 33 | +18 |
3 | Meer | 29 | +21 |
4 | Gooreind | 27 | +16 |
5 | Minderhout | 24 | +11 |
6 | Zandvliet A | 24 | +9 |
7 | Achterbroek | 23 | +9 |
8 | Merksem | 22 | +7 |
9 | Burcht* | 21 | +4 |
10 | Berchem Sp.2004 B | 21 | -1 |
11 | Wuustwezel | 18 | +4 |
12 | Berendrecht | 18 | +3 |
13 | Aartselaar A | 18 | -1 |
14 | Exc.Essen | 17 | -5 |
15 | Oxford Hemiksem | 13 | -7 |
16 | Horendonk | 8 | -15 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Nieuwmoer | 63 | +45 |
2 | Wijnegem A | 60 | +31 |
3 | Minderhout | 48 | +22 |
4 | Achterbroek | 44 | +13 |
5 | Gooreind | 43 | +13 |
6 | Berchem Sp.2004 B | 41 | +2 |
7 | Meer | 41 | +18 |
8 | Wuustwezel | 39 | +7 |
9 | Zandvliet A | 35 | -3 |
10 | Merksem* | 30 | -1 |
11 | Berendrecht | 30 | -9 |
12 | Burcht* | 26 | -21 |
13 | Aartselaar A | 25 | -13 |
14 | Oxford Hemiksem | 20 | -26 |
15 | Exc.Essen | 19 | -43 |
16 | Horendonk | 16 | -35 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Wijnegem A | 27 | +13 |
2 | Nieuwmoer | 26 | +12 |
3 | Minderhout | 24 | +11 |
4 | Achterbroek | 21 | +4 |
5 | Wuustwezel | 21 | +3 |
6 | Berchem Sp.2004 B | 20 | +3 |
7 | Gooreind | 16 | -3 |
8 | Berendrecht | 12 | -12 |
9 | Meer | 12 | -3 |
10 | Zandvliet A | 11 | -12 |
11 | Merksem* | 8 | -8 |
12 | Horendonk | 8 | -20 |
13 | Oxford Hemiksem | 7 | -19 |
14 | Aartselaar A | 7 | -12 |
15 | Burcht | 5 | -25 |
16 | Exc.Essen | 2 | -38 |