www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant-vv : 2de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Houtem-Oplinter A | - | Holsbeek A | 4
| - | 2
|
. | Vissenaken A | - | FC ATO A | 0
| - | 4 |
20:00 | Veltem A | - | Woluwe-Zaventem A | 4
| - | 3
|
20:15 | Kessel-Lo 2000 A | - | Melsbroek A | 3
| - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Bierbeek B | - | Rap.Wezemaal A | 2 | - | 0 |
. | Aarschot A | - | Butsel A | 2
| - | 3
|
. | RWL Sport A | - | Nossegem A | 2
| - | 2 |
. | CS Machelen A | - | Haasrode A | 2
| - | 4
|
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Melsbroek A | 3 | - |
6 | Vissenaken A | | - | |
20:00 | Haasrode A | 10 | - |
12 | FC ATO A | | - | |
. | Veltem A | 12 |
- | 9 | Houtem-Oplinter A | | - | |
. | Holsbeek A | 7 | - | 7 | RWL Sport A | | - | |
20:15 | Kessel-Lo 2000 A | 6 | - | 5 | Aarschot A | | - | |
zondag 07/04/2024 |
14:30 | Butsel A | 2 | - | 6 | CS Machelen A | | - | |
15:00 | Woluwe-Zaventem A | 6 |
- | 10 | Bierbeek B | | - | |
. | Nossegem A | 7 | - | 4 | Rap.Wezemaal A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 2de Provinciale B --> Haasrode A
periode 1
10/10 |
| FC ATO A | 25 |
2. | Veltem A | 24 |
3. | CS Machelen A | 22 |
4. | Nossegem A | 21 |
5. | Houtem-Oplinter A | 21 |
6. | Rap.Wezemaal A | 18 |
7. | Holsbeek A | 13 |
8. | RWL Sport A | 13 |
9. | Haasrode A | 13 |
10. | Bierbeek B | 12 |
11. | Vissenaken A | 11 |
12. | Woluwe-Zaventem A | 10 |
13. | Aarschot A | 9 |
14. | Kessel-Lo 2000 A | 8 |
15. | Butsel A | 7 |
16. | Melsbroek A | 1 |
periode 2
10/10 |
| Nossegem A | 23 |
2. | Holsbeek A | 22 |
3. | Houtem-Oplinter A | 21 |
4. | Veltem A | 21 |
5. | FC ATO A | 20 |
6. | Woluwe-Zaventem A | 18 |
7. | Vissenaken A | 16 |
8. | CS Machelen A | 16 |
9. | Haasrode A | 13 |
10. | RWL Sport A | 12 |
11. | Bierbeek B | 9 |
12. | Aarschot A | 9 |
13. | Rap.Wezemaal A | 8 |
14. | Kessel-Lo 2000 A | 8 |
15. | Butsel A | 8 |
16. | Melsbroek A | 3 |
periode 3
6/10 |
1. | FC ATO A | 18 | |
2. | Haasrode A | 14 | |
3. | Bierbeek B | 13 | |
4. | Veltem A | 12 | |
5. | RWL Sport A | 11 | |
6. | Rap.Wezemaal A | 10 | |
7. | Houtem-Oplinter A | 9 | |
8. | Nossegem A | 8 | |
9. | Aarschot A | 7 | |
10. | Vissenaken A | 7 | |
11. | Kessel-Lo 2000 A | 6 | |
12. | CS Machelen A | 6 | |
13. | Holsbeek A | 6 | x |
14. | Butsel A | 5 | x |
15. | Woluwe-Zaventem A | 4 | x |
16. | Melsbroek A | 0 | x |
Haasrode A
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Haasrode A | - | Woluwe-Zaventem A | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:15 | Kessel-Lo 2000 A | - | Haasrode A | 2 - | 3 | | 3 | 4 | | 6 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Haasrode A | - | Vissenaken A | 2 - | 1 | | 3 | 7 | | 4 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Houtem-Oplinter A | - | Haasrode A | 3 - | 1 | | 0 | 7 | | 9 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Haasrode A | - | Nossegem A | 0 - | 1 | | 0 | 7 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | FC ATO A | - | Haasrode A | 8 - | 2 | | 0 | 7 | | 11 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Haasrode A | - | Butsel A | 3 - | 0 | | 3 | 10 | | 8 | |
8. | Zo-22/10/23 | 16:00 | Veltem A | - | Haasrode A | 7 - | 5 | | 0 | 10 | | 11 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Haasrode A | - | CS Machelen A | 1 - | 4 | | 0 | 10 | | 12 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Melsbroek A | - | Haasrode A | 0 - | 2 | | 3 | 13 | | 9 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Haasrode A | - | Rap.Wezemaal A | 2 - | 2 | | 1 | 14 | | 10 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Aarschot A | - | Haasrode A | 2 - | 1 | | 0 | 14 | | 11 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Haasrode A | - | Bierbeek B | 5 - | 2 | | 3 | 17 | | 10 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | RWL Sport A | - | Haasrode A | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 10 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Haasrode A | - | Holsbeek A | 2 - | 4 | | 0 | 18 | | 11 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Butsel A | - | Haasrode A | 0 - | 0 | | 1 | 19 | | 11 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Haasrode A | - | Veltem A | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 11 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Haasrode A | - | Melsbroek A | 5 - | 0 | | 3 | 23 | | 10 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Haasrode A | 1 - | 2 | | 3 | 26 | | 9 | |
18. | Zo-11/02/24 | 16:00 | Nossegem A | - | Haasrode A | 3 - | 1 | | 0 | 26 | | 10 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Haasrode A | - | Kessel-Lo 2000 A | 1 - | 0 | | 3 | 29 | | 8 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Holsbeek A | - | Haasrode A | 2 - | 2 | | 1 | 30 | | 9 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Haasrode A | - | RWL Sport A | 3 - | 2 | | 3 | 33 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Woluwe-Zaventem A | - | Haasrode A | 1 - | 3 | | 3 | 36 | | 7 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Haasrode A | - | Aarschot A | 0 - | 0 | | 1 | 37 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | CS Machelen A | - | Haasrode A | 2 - | 4 | | 3 | 40 | | 7 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Haasrode A | - | FC ATO A | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Vissenaken A | - | Haasrode A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Haasrode A | - | Houtem-Oplinter A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bierbeek B | - | Haasrode A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
FC ATO A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | FC ATO A | - | Vissenaken A | 5 - | 2 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Woluwe-Zaventem A | - | FC ATO A | 1 - | 4 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:15 | Kessel-Lo 2000 A | - | FC ATO A | 0 - | 4 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | FC ATO A | - | RWL Sport A | 0 - | 2 | | 0 | 9 | | 2 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Holsbeek A | - | FC ATO A | 2 - | 4 | | 3 | 12 | | 2 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | FC ATO A | - | Haasrode A | 8 - | 2 | | 3 | 15 | | 1 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | FC ATO A | - | Bierbeek B | 5 - | 0 | | 3 | 18 | | 1 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Houtem-Oplinter A | - | FC ATO A | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 2 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | FC ATO A | - | Aarschot A | 3 - | 1 | | 3 | 22 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Butsel A | - | FC ATO A | 1 - | 6 | | 3 | 25 | | 1 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | FC ATO A | - | Nossegem A | 1 - | 1 | | 1 | 26 | | 2 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Rap.Wezemaal A | - | FC ATO A | 2 - | 1 | | 0 | 26 | | 2 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | FC ATO A | - | CS Machelen A | 0 - | 1 | | 0 | 26 | | 3 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Veltem A | - | FC ATO A | 2 - | 2 | | 1 | 27 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | FC ATO A | - | Melsbroek A | 5 - | 0 | | 3 | 30 | | 3 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Bierbeek B | - | FC ATO A | 1 - | 2 | | 3 | 33 | | 3 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | FC ATO A | - | Kessel-Lo 2000 A | 3 - | 0 | | 3 | 36 | | 3 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | FC ATO A | - | Rap.Wezemaal A | 3 - | 1 | | 3 | 39 | | 2 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | RWL Sport A | - | FC ATO A | 1 - | 2 | | 3 | 42 | | 2 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Aarschot A | - | FC ATO A | 1 - | 3 | | 3 | 45 | | 1 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | FC ATO A | - | Veltem A | 2 - | 0 | | 3 | 48 | | 1 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Melsbroek A | - | FC ATO A | 0 - | 2 | | 3 | 51 | | 1 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | FC ATO A | - | Butsel A | 3 - | 0 | | 3 | 54 | | 1 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | CS Machelen A | - | FC ATO A | 2 - | 4 | | 3 | 57 | | 1 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | FC ATO A | - | Houtem-Oplinter A | 2 - | 1 | | 3 | 60 | | 1 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Vissenaken A | - | FC ATO A | 0 - | 4 | | 3 | 63 | | 1 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Haasrode A | - | FC ATO A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | FC ATO A | - | Holsbeek A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Nossegem A | - | FC ATO A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | FC ATO A | - | Woluwe-Zaventem A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | FC ATO A | 31 | +29 |
2 | Veltem A | 31 | +22 |
3 | Nossegem A | 29 | +14 |
4 | Holsbeek A | 26 | +19 |
5 | Houtem-Oplinter A | 23 | +20 |
6 | Haasrode A | 22 | +8 |
7 | CS Machelen A | 21 | +7 |
8 | Vissenaken A | 21 | +12 |
9 | Rap.Wezemaal A | 21 | +11 |
10 | Woluwe-Zaventem A | 18 | +4 |
11 | RWL Sport A | 17 | +2 |
12 | Bierbeek B | 15 | +8 |
13 | Kessel-Lo 2000 A | 14 | -7 |
14 | Butsel A | 12 | -10 |
15 | Aarschot A | 10 | -15 |
16 | Melsbroek A | 4 | -37 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | FC ATO A | 63 | +54 |
2 | Veltem A | 57 | +34 |
3 | Nossegem A | 52 | +19 |
4 | Houtem-Oplinter A | 51 | +34 |
5 | CS Machelen A | 44 | +11 |
6 | Holsbeek A | 41 | +19 |
7 | Haasrode A | 40 | +3 |
8 | RWL Sport A | 36 | +6 |
9 | Rap.Wezemaal A | 36 | +2 |
10 | Bierbeek B | 34 | +9 |
11 | Vissenaken A | 34 | +2 |
12 | Woluwe-Zaventem A | 32 | -1 |
13 | Aarschot A | 25 | -16 |
14 | Kessel-Lo 2000 A | 22 | -18 |
15 | Butsel A | 20 | -41 |
16 | Melsbroek A | 4 | -117 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | FC ATO A | 32 | +25 |
2 | Houtem-Oplinter A | 28 | +14 |
3 | Veltem A | 26 | +12 |
4 | CS Machelen A | 23 | +4 |
5 | Nossegem A | 23 | +5 |
6 | RWL Sport A | 19 | +4 |
7 | Bierbeek B | 19 | +1 |
8 | Haasrode A | 18 | -5 |
9 | Holsbeek A | 15 | 0 |
10 | Aarschot A | 15 | -1 |
11 | Rap.Wezemaal A | 15 | -9 |
12 | Woluwe-Zaventem A | 14 | -5 |
13 | Vissenaken A | 13 | -10 |
14 | Kessel-Lo 2000 A | 8 | -11 |
15 | Butsel A | 8 | -31 |
16 | Melsbroek A | 0 | -80 |