www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

18:00Lennik-

Asse-Zellik A

0-2
20:00Vossem A-Leeuw A2 -2
20:30Euro.90 Kraainem A-

Groot-Dilbeek A

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Schepdaal-Mazenzele Opwijk A0-0
.Huizingen A-

Nossegem A

1-2
.

Wambeek Ternat A

-De Leeuwkens A3-0
.Hoeilaart A-

Sterrebeek

1 -3
.Herne A-

Boka United A

1-2

zondag 29/09/2019

15:00Leeuw A6- 3Herne A-
.Asse-Zellik A3- 3Groot-Dilbeek A-
.De Leeuwkens A6 -1Huizingen A-
.Boka United A6-3Wambeek Ternat A-
.Mazenzele Opwijk A3-0Hoeilaart A-
.Lennik3-0Schepdaal-
.Sterrebeek4 -0Vossem A-
.Nossegem A3-4Euro.90 Kraainem A-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Boka United A12
2.Wambeek Ternat A9
3.Asse-Zellik A9
4.Leeuw A7
5.Euro.90 Kraainem A7
6.De Leeuwkens A7
7.Sterrebeek7
8.Nossegem A6
9.Herne A6
10.Mazenzele Opwijk A5
11.Groot-Dilbeek A4
12.Schepdaal4
13.Lennik3
14.Huizingen A2
15.Vossem A2
16.Hoeilaart A0

Brabant : 2de Provinciale B --> Lennik

Lennik

1.Zo-01/09/1915:00Leeuw A-

Lennik

3 -10015-
2.Zo-08/09/1915:00

Lennik

-Sterrebeek5 -2

3

36
3.Zo-15/09/1915:00Mazenzele Opwijk A-

Lennik

2 -10310
4.Za-21/09/1918:00

Lennik

-Asse-Zellik A0 -20313
5.Zo-29/09/1915:00

Lennik

-Schepdaal -.
6.Zo-06/10/1916:00Hoeilaart A-

Lennik

-.
7.Zo-13/10/1915:00

Lennik

-Vossem A -.
8.Zo-20/10/1915:00Herne A-

Lennik

-.
9.Zo-27/10/1900:00

Lennik

-Wambeek Ternat A -.
10.Zo-10/11/1900:00Huizingen A-

Lennik

-.
11.Zo-17/11/1900:00

Lennik

-Euro.90 Kraainem A -.
12.Zo-24/11/1900:00Groot-Dilbeek A-

Lennik

-.
13.Zo-01/12/1900:00

Lennik

-Nossegem A -.
14.Zo-08/12/1900:00De Leeuwkens A-

Lennik

-.
15.Zo-15/12/1900:00

Lennik

-Boka United A -.
16.Zo-05/01/2000:00

Lennik

-Leeuw A -.
17.Zo-12/01/2000:00Sterrebeek-

Lennik

-.
18.Zo-19/01/2000:00

Lennik

-Mazenzele Opwijk A -.
19.Zo-26/01/2000:00Asse-Zellik A-

Lennik

-.
20.Zo-02/02/2000:00Schepdaal-

Lennik

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Lennik

-Hoeilaart A -.
22.Zo-16/02/2000:00Vossem A-

Lennik

-.
23.Zo-01/03/2000:00

Lennik

-Herne A -.
24.Zo-08/03/2000:00Wambeek Ternat A-

Lennik

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Lennik

-Huizingen A -.
26.Zo-22/03/2000:00Euro.90 Kraainem A-

Lennik

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Lennik

-Groot-Dilbeek A -.
28.Zo-05/04/2000:00Nossegem A-

Lennik

-.
29.Zo-26/04/2000:00

Lennik

-De Leeuwkens A -.
30.Zo-03/05/2000:00Boka United A-

Lennik

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Schepdaal

1.Zo-01/09/1915:00Boka United A-Schepdaal1 -00013
2.Zo-08/09/1915:00Schepdaal-Leeuw A1 -0

3

39
3.Zo-15/09/1915:00Sterrebeek-Schepdaal3 -20311
4.Zo-22/09/1915:00Schepdaal-Mazenzele Opwijk A0 -01412
5.Zo-29/09/1915:00

Lennik

-Schepdaal -.
6.Zo-06/10/1915:00Schepdaal-Asse-Zellik A -.
7.Zo-13/10/1915:00Schepdaal-Hoeilaart A -.
8.Za-19/10/1920:00Vossem A-Schepdaal -.
9.Zo-27/10/1900:00Schepdaal-Herne A -.
10.Zo-10/11/1900:00Wambeek Ternat A-Schepdaal -.
11.Zo-17/11/1900:00Schepdaal-Huizingen A -.
12.Zo-24/11/1900:00Euro.90 Kraainem A-Schepdaal -.
13.Zo-01/12/1900:00Schepdaal-Groot-Dilbeek A -.
14.Zo-08/12/1900:00Nossegem A-Schepdaal -.
15.Zo-15/12/1900:00Schepdaal-De Leeuwkens A -.
16.Zo-05/01/2000:00Schepdaal-Boka United A -.
17.Zo-12/01/2000:00Leeuw A-Schepdaal -.
18.Zo-19/01/2000:00Schepdaal-Sterrebeek -.
19.Zo-26/01/2000:00Mazenzele Opwijk A-Schepdaal -.
20.Zo-02/02/2000:00Schepdaal-

Lennik

-.
21.Zo-09/02/2000:00Asse-Zellik A-Schepdaal -.
22.Zo-16/02/2000:00Hoeilaart A-Schepdaal -.
23.Zo-01/03/2000:00Schepdaal-Vossem A -.
24.Zo-08/03/2000:00Herne A-Schepdaal -.
25.Zo-15/03/2000:00Schepdaal-Wambeek Ternat A -.
26.Zo-22/03/2000:00Huizingen A-Schepdaal -.
27.Zo-29/03/2000:00Schepdaal-Euro.90 Kraainem A -.
28.Zo-05/04/2000:00Groot-Dilbeek A-Schepdaal -.
29.Zo-26/04/2000:00Schepdaal-Nossegem A -.
30.Zo-03/05/2000:00De Leeuwkens A-Schepdaal -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Boka United A67:0+7
2Leeuw A67:2+5
3De Leeuwkens A66:1+5
4Wambeek Ternat A64:0+4
5Sterrebeek44:3+1
6Schepdaal41:0+1
7Lennik35:4+1
8Euro.90 Kraainem A32:20
.Herne A32:20
10Nossegem A34:5-1
11Mazenzele Opwijk A32:3-1
12Asse-Zellik A32:4-2
13Vossem A23:30
14Groot-Dilbeek A14:5-1
15Huizingen A11:2-1
16Hoeilaart A03:6-3

alle wedstrijden (4/30)

1Boka United A1212:3+9
2Wambeek Ternat A98:3+5
3Asse-Zellik A96:4+2
4Leeuw A79:5+4
5Euro.90 Kraainem A75:2+3
6De Leeuwkens A77:5+2
7Sterrebeek79:90
8Nossegem A66:7-1
9Herne A66:8-2
10Mazenzele Opwijk A53:4-1
11Groot-Dilbeek A46:7-1
12Schepdaal43:4-1
13Lennik37:9-2
14Huizingen A23:5-2
15Vossem A24:11-7
16Hoeilaart A05:13-8

uitwedstrijden (2/15)

1Asse-Zellik A64:0+4
2Boka United A65:3+2
3Euro.90 Kraainem A43:0+3
4Wambeek Ternat A34:3+1
5Nossegem A32:20
.Groot-Dilbeek A32:20
7Sterrebeek35:6-1
8Herne A34:6-2
9Mazenzele Opwijk A21:10
10Huizingen A12:3-1
.Leeuw A12:3-1
12De Leeuwkens A11:4-3
13Schepdaal02:4-2
14Lennik02:5-3
15Hoeilaart A02:7-5
16Vossem A01:8-7