www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/09/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

20:00Groot-Dilbeek A-

Herne A

3-4
20:30

Euro.90 Kraainem A

-Wambeek Ternat A1-0

zondag 01/09/2019

15:00

Leeuw A

-Lennik3-1
.

De Leeuwkens A

-Hoeilaart A3-1
.

Nossegem A

-Vossem A2-1
.Sterrebeek-Mazenzele Opwijk A1-1
.

Asse-Zellik A

-Huizingen A2-1
.

Boka United A

-Schepdaal1-0

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

20:00Vossem A-De Leeuwkens A1-1

zondag 08/09/2019

15:00

Schepdaal

-Leeuw A1-0
.

Wambeek Ternat A

-Groot-Dilbeek A1-0
.Hoeilaart A-

Boka United A

2-3
.Huizingen A-Euro.90 Kraainem A0-0
.

Herne A

-Nossegem A1-0
.

Lennik

-Sterrebeek5-2
.Mazenzele Opwijk A-

Asse-Zellik A

0-2

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

20:00Groot-Dilbeek A-Huizingen A1-1

zondag 15/09/2019

15:00

Mazenzele Opwijk A

-Lennik2-1
.Nossegem A-

Wambeek Ternat A

2-4
.

Leeuw A

-Hoeilaart A4-1
.Asse-Zellik A-

Euro.90 Kraainem A

0-3
.

Sterrebeek

-Schepdaal3-2
.

Boka United A

-Vossem A6-0
.

De Leeuwkens A

-Herne A3-0

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00Lennik-Asse-Zellik A-
20:00Vossem A-Leeuw A-
20:30Euro.90 Kraainem A-Groot-Dilbeek A-

zondag 22/09/2019

15:00Schepdaal-Mazenzele Opwijk A-
.Huizingen A-Nossegem A-
.Wambeek Ternat A-De Leeuwkens A-
.Hoeilaart A-Sterrebeek-
.Herne A-Boka United A-

speeldag 5

zondag 29/09/2019

15:00Leeuw A-Herne A-
.Asse-Zellik A-Groot-Dilbeek A-
.De Leeuwkens A-Huizingen A-
.Boka United A-Wambeek Ternat A-
.Mazenzele Opwijk A-Hoeilaart A-
.Lennik-Schepdaal-
.Sterrebeek-Vossem A-
.Nossegem A-Euro.90 Kraainem A-

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

20:00Groot-Dilbeek A-Nossegem A-
.Vossem A-Mazenzele Opwijk A-
20:30Euro.90 Kraainem A-De Leeuwkens A-

zondag 06/10/2019

15:00Huizingen A-Boka United A-
.Schepdaal-Asse-Zellik A-
.Hoeilaart A-Lennik-
.Herne A-Sterrebeek-
.Wambeek Ternat A-Leeuw A-

speeldag 7

zondag 13/10/2019

15:00Sterrebeek-Wambeek Ternat A-
.Mazenzele Opwijk A-Herne A-
.Lennik-Vossem A-
.Schepdaal-Hoeilaart A-
.De Leeuwkens A-Groot-Dilbeek A-
.Boka United A-Euro.90 Kraainem A-
.Leeuw A-Huizingen A-
.Asse-Zellik A-Nossegem A-

speeldag 8

zondag 20/10/2019

00:00Huizingen A-Sterrebeek-
.Euro.90 Kraainem A-Leeuw A-
.Groot-Dilbeek A-Boka United A-
.Nossegem A-De Leeuwkens A-
.Hoeilaart A-Asse-Zellik A-
.Vossem A-Schepdaal-
.Herne A-Lennik-
.Wambeek Ternat A-Mazenzele Opwijk A-

speeldag 9

zondag 27/10/2019

00:00Sterrebeek-Euro.90 Kraainem A-
.Mazenzele Opwijk A-Huizingen A-
.Lennik-Wambeek Ternat A-
.Schepdaal-Herne A-
.Hoeilaart A-Vossem A-
.Boka United A-Nossegem A-
.Leeuw A-Groot-Dilbeek A-
.Asse-Zellik A-De Leeuwkens A-

speeldag 10

zondag 10/11/2019

00:00Huizingen A-Lennik-
.Euro.90 Kraainem A-Mazenzele Opwijk A-
.Groot-Dilbeek A-Sterrebeek-
.Nossegem A-Leeuw A-
.De Leeuwkens A-Boka United A-
.Vossem A-Asse-Zellik A-
.Herne A-Hoeilaart A-
.Wambeek Ternat A-Schepdaal-

speeldag 11

zondag 17/11/2019

00:00Sterrebeek-Nossegem A-
.Mazenzele Opwijk A-Groot-Dilbeek A-
.Lennik-Euro.90 Kraainem A-
.Schepdaal-Huizingen A-
.Hoeilaart A-Wambeek Ternat A-
.Vossem A-Herne A-
.Leeuw A-De Leeuwkens A-
.Asse-Zellik A-Boka United A-

speeldag 12

zondag 24/11/2019

00:00Huizingen A-Hoeilaart A-
.Euro.90 Kraainem A-Schepdaal-
.Groot-Dilbeek A-Lennik-
.Nossegem A-Mazenzele Opwijk A-
.De Leeuwkens A-Sterrebeek-
.Boka United A-Leeuw A-
.Herne A-Asse-Zellik A-
.Wambeek Ternat A-Vossem A-

speeldag 13

zondag 01/12/2019

00:00Sterrebeek-Boka United A-
.Mazenzele Opwijk A-De Leeuwkens A-
.Lennik-Nossegem A-
.Schepdaal-Groot-Dilbeek A-
.Hoeilaart A-Euro.90 Kraainem A-
.Vossem A-Huizingen A-
.Herne A-Wambeek Ternat A-
.Asse-Zellik A-Leeuw A-

speeldag 14

zondag 08/12/2019

00:00Huizingen A-Herne A-
.Euro.90 Kraainem A-Vossem A-
.Groot-Dilbeek A-Hoeilaart A-
.Nossegem A-Schepdaal-
.De Leeuwkens A-Lennik-
.Boka United A-Mazenzele Opwijk A-
.Leeuw A-Sterrebeek-
.Asse-Zellik A-Wambeek Ternat A-

speeldag 15

zondag 15/12/2019

00:00Sterrebeek-Asse-Zellik A-
.Mazenzele Opwijk A-Leeuw A-
.Lennik-Boka United A-
.Schepdaal-De Leeuwkens A-
.Hoeilaart A-Nossegem A-
.Vossem A-Groot-Dilbeek A-
.Herne A-Euro.90 Kraainem A-
.Wambeek Ternat A-Huizingen A-

speeldag 16

zondag 05/01/2020

00:00Mazenzele Opwijk A-Sterrebeek-
.Wambeek Ternat A-Euro.90 Kraainem A-
.Herne A-Groot-Dilbeek A-
.Vossem A-Nossegem A-
.Hoeilaart A-De Leeuwkens A-
.Schepdaal-Boka United A-
.Lennik-Leeuw A-
.Huizingen A-Asse-Zellik A-

speeldag 17

zondag 12/01/2020

00:00Euro.90 Kraainem A-Huizingen A-
.Asse-Zellik A-Mazenzele Opwijk A-
.Sterrebeek-Lennik-
.Leeuw A-Schepdaal-
.Boka United A-Hoeilaart A-
.De Leeuwkens A-Vossem A-
.Nossegem A-Herne A-
.Groot-Dilbeek A-Wambeek Ternat A-

speeldag 18

zondag 19/01/2020

00:00Schepdaal-Sterrebeek-
.Lennik-Mazenzele Opwijk A-
.Huizingen A-Groot-Dilbeek A-
.Wambeek Ternat A-Nossegem A-
.Herne A-De Leeuwkens A-
.Vossem A-Boka United A-
.Hoeilaart A-Leeuw A-
.Euro.90 Kraainem A-Asse-Zellik A-

speeldag 19

zondag 26/01/2020

00:00Nossegem A-Huizingen A-
.Groot-Dilbeek A-Euro.90 Kraainem A-
.Asse-Zellik A-Lennik-
.Mazenzele Opwijk A-Schepdaal-
.Sterrebeek-Hoeilaart A-
.Leeuw A-Vossem A-
.Boka United A-Herne A-
.De Leeuwkens A-Wambeek Ternat A-

speeldag 20

zondag 02/02/2020

00:00Vossem A-Sterrebeek-
.Hoeilaart A-Mazenzele Opwijk A-
.Schepdaal-Lennik-
.Euro.90 Kraainem A-Nossegem A-
.Huizingen A-De Leeuwkens A-
.Wambeek Ternat A-Boka United A-
.Herne A-Leeuw A-
.Groot-Dilbeek A-Asse-Zellik A-

speeldag 21

zondag 09/02/2020

00:00Boka United A-Huizingen A-
.De Leeuwkens A-Euro.90 Kraainem A-
.Nossegem A-Groot-Dilbeek A-
.Asse-Zellik A-Schepdaal-
.Lennik-Hoeilaart A-
.Mazenzele Opwijk A-Vossem A-
.Sterrebeek-Herne A-
.Leeuw A-Wambeek Ternat A-

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Wambeek Ternat A-Sterrebeek-
.Herne A-Mazenzele Opwijk A-
.Vossem A-Lennik-
.Hoeilaart A-Schepdaal-
.Groot-Dilbeek A-De Leeuwkens A-
.Euro.90 Kraainem A-Boka United A-
.Huizingen A-Leeuw A-
.Nossegem A-Asse-Zellik A-

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Sterrebeek-Huizingen A-
.Leeuw A-Euro.90 Kraainem A-
.Boka United A-Groot-Dilbeek A-
.De Leeuwkens A-Nossegem A-
.Asse-Zellik A-Hoeilaart A-
.Schepdaal-Vossem A-
.Lennik-Herne A-
.Mazenzele Opwijk A-Wambeek Ternat A-

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Euro.90 Kraainem A-Sterrebeek-
.Huizingen A-Mazenzele Opwijk A-
.Wambeek Ternat A-Lennik-
.Herne A-Schepdaal-
.Vossem A-Hoeilaart A-
.Nossegem A-Boka United A-
.Groot-Dilbeek A-Leeuw A-
.De Leeuwkens A-Asse-Zellik A-

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Lennik-Huizingen A-
.Mazenzele Opwijk A-Euro.90 Kraainem A-
.Sterrebeek-Groot-Dilbeek A-
.Leeuw A-Nossegem A-
.Boka United A-De Leeuwkens A-
.Asse-Zellik A-Vossem A-
.Hoeilaart A-Herne A-
.Schepdaal-Wambeek Ternat A-

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Nossegem A-Sterrebeek-
.Groot-Dilbeek A-Mazenzele Opwijk A-
.Euro.90 Kraainem A-Lennik-
.Huizingen A-Schepdaal-
.Wambeek Ternat A-Hoeilaart A-
.Herne A-Vossem A-
.De Leeuwkens A-Leeuw A-
.Boka United A-Asse-Zellik A-

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Hoeilaart A-Huizingen A-
.Schepdaal-Euro.90 Kraainem A-
.Lennik-Groot-Dilbeek A-
.Mazenzele Opwijk A-Nossegem A-
.Sterrebeek-De Leeuwkens A-
.Leeuw A-Boka United A-
.Asse-Zellik A-Herne A-
.Vossem A-Wambeek Ternat A-

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Boka United A-Sterrebeek-
.De Leeuwkens A-Mazenzele Opwijk A-
.Nossegem A-Lennik-
.Groot-Dilbeek A-Schepdaal-
.Euro.90 Kraainem A-Hoeilaart A-
.Huizingen A-Vossem A-
.Wambeek Ternat A-Herne A-
.Leeuw A-Asse-Zellik A-

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Herne A-Huizingen A-
.Vossem A-Euro.90 Kraainem A-
.Hoeilaart A-Groot-Dilbeek A-
.Schepdaal-Nossegem A-
.Lennik-De Leeuwkens A-
.Mazenzele Opwijk A-Boka United A-
.Sterrebeek-Leeuw A-
.Wambeek Ternat A-Asse-Zellik A-

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Asse-Zellik A-Sterrebeek-
.Leeuw A-Mazenzele Opwijk A-
.Boka United A-Lennik-
.De Leeuwkens A-Schepdaal-
.Nossegem A-Hoeilaart A-
.Groot-Dilbeek A-Vossem A-
.Euro.90 Kraainem A-Herne A-
.Huizingen A-Wambeek Ternat A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Boka United A93+8101+13
2.De Leeuwkens A72+57001
3.Euro.90 Kraainem A72+441+33
4.Leeuw A62+470-10
5.Wambeek Ternat A62+251+14
6.Asse-Zellik A62041+22
7.Herne A62-151-24
8.Mazenzele Opwijk A41-13001
9.Sterrebeek41-260-32
10.Lennik31070-32
11.Schepdaal31-130-22
12.Nossegem A31-240-10
13.Huizingen A20-120-12
14.Groot-Dilbeek A10-240-10
15.Vossem A10-720-71
16.Hoeilaart A00-640-52

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden