www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 17/09/2020

vbal4

Brabant vv : 3de Provinciale C

speeldag 1

zaterdag 05/09/2020

19:30Melsbroek B-SJ Londerzeel A-PP
20:00Steenhuffel A-Kapelle o/d Bos-PP

zondag 06/09/2020

15:00Beigem A-Grimbergen B-PP
.Moorsel A-Berg-Op-PP
.Sterrebeek-Ramsdonk-PP
.Zemst-Malderen A-PP
.Delta Londerzeel A-Steenokkerzeel A-PP
.Infinity Vilvoorde-Asse-Terheide A-PP

speeldag 2

zaterdag 12/09/2020

19:00

Grimbergen B

-Infinity Vilvoorde4-2
20:00

SJ Londerzeel A

-Steenhuffel A4-1

zondag 13/09/2020

15:00

Asse-Terheide A

-Moorsel A5-4
.Steenokkerzeel A-

Beigem A

0-4
.

Kapelle o/d Bos

-Delta Londerzeel A2-1
.Malderen A-Melsbroek B2-2
.Ramsdonk-

Zemst

1-5
.Berg-Op-Sterrebeek2-2

speeldag 3

zaterdag 19/09/2020

19:00Grimbergen B-Steenokkerzeel A-
19:30Melsbroek B-Ramsdonk-
20:00Steenhuffel A-Malderen A-
.Infinity Vilvoorde-Moorsel A-

zondag 20/09/2020

15:00Beigem A-Kapelle o/d Bos-
.Sterrebeek-Asse-Terheide A-
.Zemst-Berg-Op-
.Delta Londerzeel A-SJ Londerzeel A-

speeldag 4

zaterdag 26/09/2020

19:30Malderen A-Delta Londerzeel A-
20:00SJ Londerzeel A-Beigem A-

zondag 27/09/2020

15:00Asse-Terheide A-Zemst-
.Moorsel A-Sterrebeek-
.Steenokkerzeel A-Infinity Vilvoorde-
.Kapelle o/d Bos-Grimbergen B-
.Ramsdonk-Steenhuffel A-
.Berg-Op-Melsbroek B-

speeldag 5

zaterdag 03/10/2020

19:00Grimbergen B-SJ Londerzeel A-
19:30Melsbroek B-Asse-Terheide A-
20:00Steenhuffel A-Berg-Op-

zondag 04/10/2020

15:00Beigem A-Malderen A-
.Steenokkerzeel A-Kapelle o/d Bos-
.Zemst-Moorsel A-
.Delta Londerzeel A-Ramsdonk-
.Infinity Vilvoorde-Sterrebeek-

speeldag 6

zaterdag 10/10/2020

20:00SJ Londerzeel A-Steenokkerzeel A-

zondag 11/10/2020

15:00Asse-Terheide A-Steenhuffel A-
.Moorsel A-Melsbroek B-
.Sterrebeek-Zemst-
.Kapelle o/d Bos-Infinity Vilvoorde-
.Malderen A-Grimbergen B-
.Ramsdonk-Beigem A-
.Berg-Op-Delta Londerzeel A-

speeldag 7

zaterdag 17/10/2020

19:00Grimbergen B-Ramsdonk-
19:30Melsbroek B-Sterrebeek-
20:00Steenhuffel A-Moorsel A-

zondag 18/10/2020

15:00Beigem A-Berg-Op-
.Steenokkerzeel A-Malderen A-
.Kapelle o/d Bos-SJ Londerzeel A-
.Delta Londerzeel A-Asse-Terheide A-
.Infinity Vilvoorde-Zemst-

speeldag 8

donderdag 05/05/2022

00:00Asse-Terheide A-Beigem A-
.Moorsel A-Delta Londerzeel A-
.Sterrebeek-Steenhuffel A-
.Zemst-Melsbroek B-
.SJ Londerzeel A-Infinity Vilvoorde-
.Malderen A-Kapelle o/d Bos-
.Ramsdonk-Steenokkerzeel A-
.Berg-Op-Grimbergen B-

speeldag 9

vrijdag 06/05/2022

00:00Beigem A-Moorsel A-
.Grimbergen B-Asse-Terheide A-
.Steenokkerzeel A-Berg-Op-
.Kapelle o/d Bos-Ramsdonk-
.SJ Londerzeel A-Malderen A-
.Steenhuffel A-Zemst-
.Delta Londerzeel A-Sterrebeek-
.Infinity Vilvoorde-Melsbroek B-

speeldag 10

zaterdag 07/05/2022

00:00Asse-Terheide A-Steenokkerzeel A-
.Moorsel A-Grimbergen B-
.Sterrebeek-Beigem A-
.Zemst-Delta Londerzeel A-
.Melsbroek B-Steenhuffel A-
.Malderen A-Infinity Vilvoorde-
.Ramsdonk-SJ Londerzeel A-
.Berg-Op-Kapelle o/d Bos-

speeldag 11

zondag 08/05/2022

00:00Beigem A-Zemst-
.Grimbergen B-Sterrebeek-
.Steenokkerzeel A-Moorsel A-
.Kapelle o/d Bos-Asse-Terheide A-
.SJ Londerzeel A-Berg-Op-
.Malderen A-Ramsdonk-
.Delta Londerzeel A-Melsbroek B-
.Infinity Vilvoorde-Steenhuffel A-

speeldag 12

maandag 09/05/2022

00:00Asse-Terheide A-SJ Londerzeel A-
.Moorsel A-Kapelle o/d Bos-
.Sterrebeek-Steenokkerzeel A-
.Zemst-Grimbergen B-
.Melsbroek B-Beigem A-
.Steenhuffel A-Delta Londerzeel A-
.Ramsdonk-Infinity Vilvoorde-
.Berg-Op-Malderen A-

speeldag 13

dinsdag 10/05/2022

00:00Beigem A-Steenhuffel A-
.Grimbergen B-Melsbroek B-
.Steenokkerzeel A-Zemst-
.Kapelle o/d Bos-Sterrebeek-
.SJ Londerzeel A-Moorsel A-
.Malderen A-Asse-Terheide A-
.Ramsdonk-Berg-Op-
.Infinity Vilvoorde-Delta Londerzeel A-

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00Asse-Terheide A-Ramsdonk-
.Moorsel A-Malderen A-
.Sterrebeek-SJ Londerzeel A-
.Zemst-Kapelle o/d Bos-
.Melsbroek B-Steenokkerzeel A-
.Steenhuffel A-Grimbergen B-
.Delta Londerzeel A-Beigem A-
.Infinity Vilvoorde-Berg-Op-

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Beigem A-Infinity Vilvoorde-
.Grimbergen B-Delta Londerzeel A-
.Steenokkerzeel A-Steenhuffel A-
.Kapelle o/d Bos-Melsbroek B-
.SJ Londerzeel A-Zemst-
.Malderen A-Sterrebeek-
.Ramsdonk-Moorsel A-
.Berg-Op-Asse-Terheide A-

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Grimbergen B-Beigem A-
.Berg-Op-Moorsel A-
.Ramsdonk-Sterrebeek-
.Malderen A-Zemst-
.SJ Londerzeel A-Melsbroek B-
.Kapelle o/d Bos-Steenhuffel A-
.Steenokkerzeel A-Delta Londerzeel A-
.Asse-Terheide A-Infinity Vilvoorde-

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Moorsel A-Asse-Terheide A-
.Infinity Vilvoorde-Grimbergen B-
.Beigem A-Steenokkerzeel A-
.Delta Londerzeel A-Kapelle o/d Bos-
.Steenhuffel A-SJ Londerzeel A-
.Melsbroek B-Malderen A-
.Zemst-Ramsdonk-
.Sterrebeek-Berg-Op-

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Kapelle o/d Bos-Beigem A-
.Steenokkerzeel A-Grimbergen B-
.Asse-Terheide A-Sterrebeek-
.Berg-Op-Zemst-
.Ramsdonk-Melsbroek B-
.Malderen A-Steenhuffel A-
.SJ Londerzeel A-Delta Londerzeel A-
.Moorsel A-Infinity Vilvoorde-

speeldag 19

maandag 16/05/2022

00:00Zemst-Asse-Terheide A-
.Sterrebeek-Moorsel A-
.Infinity Vilvoorde-Steenokkerzeel A-
.Grimbergen B-Kapelle o/d Bos-
.Beigem A-SJ Londerzeel A-
.Delta Londerzeel A-Malderen A-
.Steenhuffel A-Ramsdonk-
.Melsbroek B-Berg-Op-

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Malderen A-Beigem A-
.SJ Londerzeel A-Grimbergen B-
.Kapelle o/d Bos-Steenokkerzeel A-
.Moorsel A-Zemst-
.Asse-Terheide A-Melsbroek B-
.Berg-Op-Steenhuffel A-
.Ramsdonk-Delta Londerzeel A-
.Sterrebeek-Infinity Vilvoorde-

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Steenhuffel A-Asse-Terheide A-
.Melsbroek B-Moorsel A-
.Zemst-Sterrebeek-
.Infinity Vilvoorde-Kapelle o/d Bos-
.Steenokkerzeel A-SJ Londerzeel A-
.Grimbergen B-Malderen A-
.Beigem A-Ramsdonk-
.Delta Londerzeel A-Berg-Op-

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Berg-Op-Beigem A-
.Ramsdonk-Grimbergen B-
.Malderen A-Steenokkerzeel A-
.SJ Londerzeel A-Kapelle o/d Bos-
.Sterrebeek-Melsbroek B-
.Moorsel A-Steenhuffel A-
.Asse-Terheide A-Delta Londerzeel A-
.Zemst-Infinity Vilvoorde-

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Beigem A-Asse-Terheide A-
.Delta Londerzeel A-Moorsel A-
.Steenhuffel A-Sterrebeek-
.Melsbroek B-Zemst-
.Infinity Vilvoorde-SJ Londerzeel A-
.Kapelle o/d Bos-Malderen A-
.Steenokkerzeel A-Ramsdonk-
.Grimbergen B-Berg-Op-

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Moorsel A-Beigem A-
.Asse-Terheide A-Grimbergen B-
.Berg-Op-Steenokkerzeel A-
.Ramsdonk-Kapelle o/d Bos-
.Malderen A-SJ Londerzeel A-
.Zemst-Steenhuffel A-
.Sterrebeek-Delta Londerzeel A-
.Melsbroek B-Infinity Vilvoorde-

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00Steenokkerzeel A-Asse-Terheide A-
.Grimbergen B-Moorsel A-
.Beigem A-Sterrebeek-
.Delta Londerzeel A-Zemst-
.Steenhuffel A-Melsbroek B-
.Infinity Vilvoorde-Malderen A-
.SJ Londerzeel A-Ramsdonk-
.Kapelle o/d Bos-Berg-Op-

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Zemst-Beigem A-
.Sterrebeek-Grimbergen B-
.Moorsel A-Steenokkerzeel A-
.Asse-Terheide A-Kapelle o/d Bos-
.Berg-Op-SJ Londerzeel A-
.Ramsdonk-Malderen A-
.Melsbroek B-Delta Londerzeel A-
.Steenhuffel A-Infinity Vilvoorde-

speeldag 27

dinsdag 24/05/2022

00:00SJ Londerzeel A-Asse-Terheide A-
.Kapelle o/d Bos-Moorsel A-
.Steenokkerzeel A-Sterrebeek-
.Grimbergen B-Zemst-
.Beigem A-Melsbroek B-
.Delta Londerzeel A-Steenhuffel A-
.Infinity Vilvoorde-Ramsdonk-
.Malderen A-Berg-Op-

speeldag 28

woensdag 25/05/2022

00:00Steenhuffel A-Beigem A-
.Melsbroek B-Grimbergen B-
.Zemst-Steenokkerzeel A-
.Sterrebeek-Kapelle o/d Bos-
.Moorsel A-SJ Londerzeel A-
.Asse-Terheide A-Malderen A-
.Berg-Op-Ramsdonk-
.Delta Londerzeel A-Infinity Vilvoorde-

speeldag 29

donderdag 26/05/2022

00:00Ramsdonk-Asse-Terheide A-
.Malderen A-Moorsel A-
.SJ Londerzeel A-Sterrebeek-
.Kapelle o/d Bos-Zemst-
.Steenokkerzeel A-Melsbroek B-
.Grimbergen B-Steenhuffel A-
.Beigem A-Delta Londerzeel A-
.Berg-Op-Infinity Vilvoorde-

speeldag 30

vrijdag 27/05/2022

00:00Infinity Vilvoorde-Beigem A-
.Delta Londerzeel A-Grimbergen B-
.Steenhuffel A-Steenokkerzeel A-
.Melsbroek B-Kapelle o/d Bos-
.Zemst-SJ Londerzeel A-
.Sterrebeek-Malderen A-
.Moorsel A-Ramsdonk-
.Asse-Terheide A-Berg-Op-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

1/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Zemst31+451+45
2.Beigem A31+441+44
3.SJ Londerzeel A31+34000
4.Grimbergen B31+24000
5.Asse-Terheide A31+15000
6.Kapelle o/d Bos31+12000
7.Sterrebeek1002002
Melsbroek B1002002
9.Malderen A1002000
Berg-Op1002000
11.Moorsel A00-140-14
12.Delta Londerzeel A00-110-11
13.Infinity Vilvoorde00-220-22
14.Steenhuffel A00-310-31
15.Ramsdonk00-41000
16.Steenokkerzeel A00-40000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden