www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale D

zaterdag 21/09/2019

19:00

Huizingen B

-Tollembeek3-0
20:00

Ritterklub A

-Wambeek Ternat B3 -2

zondag 22/09/2019

15:00Dworp-Galmaarden A-
.Borchtlombeek A-Lembeek A-
.Relegem-Hekelgem A-
.Eizeringen-Pepingen-Halle B-
.Wemmel A-Negenmanneke-
.Oetingen-Beersel Drogenb.A-

6/32

1.Galmaarden A*1512
2.Relegem*1291.
3.Beersel Drogenb.A*1092.
4.Ritterklub A1010-4.(3)
5.Wemmel A*99
6.Oetingen*99
7.Hekelgem A**99
8.Borchtlombeek A*96.-1(3)
9.Pepingen-Halle B**774.
10.Negenmanneke*74
11.Zuun A*74
12.Huizingen B66.-3(3)
13.Tollembeek*63
14.Eizeringen*54-2.(0)
15.Lembeek A**11.3
16.Wambeek Ternat B*00
17.Dworp*00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale D --> Hekelgem A

Relegem

1.Wo-28/08/1918:30Relegem-Ritterklub A5 -2

3

31
2.Zo-01/09/1917:00Huizingen B-Relegem0 -4

3

61
3.Wo-04/09/1918:30Relegem-Eizeringen3 -0

3

91
4.Zo-08/09/1915:00Borchtlombeek A-Relegem5 -2093
5.Zo-15/09/1915:00Beersel Drogenb.A-Relegem1 -5

3

122
6.Zo-22/09/1915:00Relegem-

Hekelgem A

-.
7.Zo-29/09/1915:00Lembeek A-Relegem -.
8.Zo-06/10/1915:00Relegem-Pepingen-Halle B -.
9.Zo-13/10/1915:00Tollembeek-Relegem -.
10.Zo-20/10/1915:00Relegem-Wambeek Ternat B -.
11.Zo-27/10/1900:00Zuun A-Relegem -.
12.Zo-03/11/1900:00Relegem-Dworp -.
13.Zo-10/11/1900:00Negenmanneke-Relegem -.
14.Zo-17/11/1900:00Relegem-Oetingen -.
15.Zo-24/11/1900:00Wemmel A-Relegem -.
16.Zo-01/12/1900:00Relegem-Galmaarden A -.
18.Zo-15/12/1900:00Ritterklub A-Relegem -.
19.Zo-22/12/1900:00Relegem-Huizingen B -.
20.Zo-05/01/2000:00Eizeringen-Relegem -.
21.Zo-12/01/2000:00Relegem-Borchtlombeek A -.
22.Zo-19/01/2000:00Relegem-Beersel Drogenb.A -.
23.Zo-26/01/2000:00

Hekelgem A

-Relegem -.
24.Zo-02/02/2000:00Relegem-Lembeek A -.
25.Zo-09/02/2000:00Pepingen-Halle B-Relegem -.
26.Zo-16/02/2000:00Relegem-Tollembeek -.
27.Zo-01/03/2000:00Wambeek Ternat B-Relegem -.
28.Zo-08/03/2000:00Relegem-Zuun A -.
29.Zo-15/03/2000:00Dworp-Relegem -.
30.Zo-22/03/2000:00Relegem-Negenmanneke -.
31.Zo-29/03/2000:00Oetingen-Relegem -.
32.Zo-05/04/2000:00Relegem-Wemmel A -.
33.Zo-26/04/2000:00Galmaarden A-Relegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Hekelgem A

2.Za-31/08/1920:00Ritterklub A-

Hekelgem A

1 -3

3

38
3.Wo-04/09/1920:00

Hekelgem A

-Huizingen B2 -0

3

66
4.Zo-08/09/1915:00Eizeringen-

Hekelgem A

3 -1068
5.Za-14/09/1919:30

Hekelgem A

-Borchtlombeek A2 -0

3

96
6.Zo-22/09/1915:00Relegem-

Hekelgem A

-.
7.Zo-29/09/1915:00Beersel Drogenb.A-

Hekelgem A

-.
8.Za-05/10/1919:30

Hekelgem A

-Lembeek A -.
9.Za-12/10/1919:30Pepingen-Halle B-

Hekelgem A

-.
10.Za-19/10/1919:30

Hekelgem A

-Tollembeek -.
11.Zo-27/10/1900:00Wambeek Ternat B-

Hekelgem A

-.
12.Zo-03/11/1900:00

Hekelgem A

-Zuun A -.
13.Zo-10/11/1900:00Dworp-

Hekelgem A

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Hekelgem A

-Negenmanneke -.
15.Zo-24/11/1900:00Oetingen-

Hekelgem A

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Hekelgem A

-Wemmel A -.
17.Zo-08/12/1900:00Galmaarden A-

Hekelgem A

-.
19.Zo-22/12/1900:00

Hekelgem A

-Ritterklub A -.
20.Zo-05/01/2000:00Huizingen B-

Hekelgem A

-.
21.Zo-12/01/2000:00

Hekelgem A

-Eizeringen -.
22.Zo-19/01/2000:00Borchtlombeek A-

Hekelgem A

-.
23.Zo-26/01/2000:00

Hekelgem A

-Relegem -.
24.Zo-02/02/2000:00

Hekelgem A

-Beersel Drogenb.A -.
25.Zo-09/02/2000:00Lembeek A-

Hekelgem A

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Hekelgem A

-Pepingen-Halle B -.
27.Zo-01/03/2000:00Tollembeek-

Hekelgem A

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Hekelgem A

-Wambeek Ternat B -.
29.Zo-15/03/2000:00Zuun A-

Hekelgem A

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Hekelgem A

-Dworp -.
31.Zo-29/03/2000:00Negenmanneke-

Hekelgem A

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Hekelgem A

-Oetingen -.
33.Zo-26/04/2000:00Wemmel A-

Hekelgem A

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Hekelgem A

-Galmaarden A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Ritterklub A712:9+3
2Galmaarden A**69:1+8
3Oetingen**67:0+7
4Relegem**68:2+6
5Borchtlombeek A**67:2+5
.Pepingen-Halle B**67:2+5
7Hekelgem A**64:0+4
8Huizingen B*66:60
9Zuun A*65:6-1
10Beersel Drogenb.A*45:6-1
11Wemmel A**34:40
12Eizeringen**34:5-1
13Tollembeek**33:5-2
14Lembeek A*14:6-2
15Negenmanneke*13:8-5
16Wambeek Ternat B**03:8-5
17Dworp*01:13-12

alle wedstrijden (6/32)

1Galmaarden A*1517:2+15
2Relegem*1219:8+11
3Beersel Drogenb.A*1012:8+4
4Ritterklub A1017:16+1
5Wemmel A*917:9+8
6Oetingen*915:7+8
7Hekelgem A**98:4+4
8Borchtlombeek A*912:9+3
9Pepingen-Halle B**79:8+1
10Negenmanneke*78:10-2
11Zuun A*75:8-3
12Huizingen B68:14-6
13Tollembeek*69:16-7
14Eizeringen*55:9-4
15Lembeek A**16:9-3
16Wambeek Ternat B*06:17-11
17Dworp*02:21-19

uitwedstrijden (4/16)

1Galmaarden A98:1+7
2Wemmel A613:5+8
3Relegem611:6+5
4Beersel Drogenb.A*67:2+5
5Negenmanneke*65:2+3
6Oetingen38:7+1
7Hekelgem A*34:40
8Borchtlombeek A35:7-2
.Ritterklub A*35:7-2
10Tollembeek36:11-5
11Eizeringen21:4-3
12Zuun A*10:2-2
13Pepingen-Halle B*12:6-4
14Lembeek A**02:3-1
15Wambeek Ternat B03:9-6
16Huizingen B02:8-6
17Dworp*01:8-7