www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale D

zaterdag 21/09/2019

19:00

Huizingen B

-Tollembeek3-0
20:00

Ritterklub A

-Wambeek Ternat B3 -2

zondag 22/09/2019

15:00Dworp-

Galmaarden A

1 -6
.

Borchtlombeek A

-Lembeek A4 -0
.

Relegem

-Hekelgem A3 -1
.

Eizeringen

-Pepingen-Halle B1-0
.

Wemmel A

-Negenmanneke3-0
.Oetingen-

Beersel Drogenb.A

0-2

zaterdag 28/09/2019

19:30Pepingen-Halle B6- 0Borchtlombeek A-
20:30Wambeek Ternat B0- 0Huizingen B-

zondag 29/09/2019

15:00Oetingen3 -6Wemmel A-
.Tollembeek3-1Eizeringen-
.Zuun A3-3Ritterklub A-
.Lembeek A1-3Relegem-
.Negenmanneke0 -6Galmaarden A-
.Beersel Drogenb.A3-0Hekelgem A-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Galmaarden A1812
2.Relegem159
3.Beersel Drogenb.A139.4
4.Wemmel A12123.
5.Borchtlombeek A126
6.Ritterklub A1010
7.Oetingen96.2
8.Hekelgem A*96
9.Eizeringen87
10.Pepingen-Halle B*74
11.Zuun A*74-2.(3)
12.Negenmanneke731.
13.Huizingen B66
14.Tollembeek*63-4.(3)
15.Lembeek A*11
16.Wambeek Ternat B*00.-3(3)
17.Dworp00-1.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale D --> Galmaarden A

Negenmanneke

1.Wo-28/08/1920:00Wambeek Ternat B-Negenmanneke1 -2

3

35
2.Zo-01/09/1915:00Negenmanneke-Zuun A0 -0146
3.Do-05/09/1919:30Dworp-Negenmanneke1 -3

3

74
4.Zo-08/09/1915:00Negenmanneke-Beersel Drogenb.A2 -4075
5.Zo-15/09/1915:00Negenmanneke-Oetingen1 -40710
6.Zo-22/09/1915:00Wemmel A-Negenmanneke3 -00712
7.Zo-29/09/1915:00Negenmanneke-

Galmaarden A

-.
9.Zo-13/10/1915:00Negenmanneke-Ritterklub A -.
10.Za-19/10/1919:00Huizingen B-Negenmanneke -.
11.Zo-27/10/1900:00Negenmanneke-Eizeringen -.
12.Zo-03/11/1900:00Borchtlombeek A-Negenmanneke -.
13.Zo-10/11/1900:00Negenmanneke-Relegem -.
14.Zo-17/11/1900:00Hekelgem A-Negenmanneke -.
15.Zo-24/11/1900:00Negenmanneke-Lembeek A -.
16.Zo-01/12/1900:00Pepingen-Halle B-Negenmanneke -.
17.Zo-08/12/1900:00Negenmanneke-Tollembeek -.
18.Zo-15/12/1900:00Negenmanneke-Wambeek Ternat B -.
19.Zo-22/12/1900:00Zuun A-Negenmanneke -.
20.Zo-05/01/2000:00Negenmanneke-Dworp -.
21.Zo-12/01/2000:00Beersel Drogenb.A-Negenmanneke -.
22.Zo-19/01/2000:00Oetingen-Negenmanneke -.
23.Zo-26/01/2000:00Negenmanneke-Wemmel A -.
24.Zo-02/02/2000:00

Galmaarden A

-Negenmanneke -.
26.Zo-16/02/2000:00Ritterklub A-Negenmanneke -.
27.Zo-01/03/2000:00Negenmanneke-Huizingen B -.
28.Zo-08/03/2000:00Eizeringen-Negenmanneke -.
29.Zo-15/03/2000:00Negenmanneke-Borchtlombeek A -.
30.Zo-22/03/2000:00Relegem-Negenmanneke -.
31.Zo-29/03/2000:00Negenmanneke-Hekelgem A -.
32.Zo-05/04/2000:00Lembeek A-Negenmanneke -.
33.Zo-26/04/2000:00Negenmanneke-Pepingen-Halle B -.
34.Zo-03/05/2000:00Tollembeek-Negenmanneke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Galmaarden A

1.Wo-28/08/1920:00Lembeek A-

Galmaarden A

1 -2

3

35
2.Zo-01/09/1915:00

Galmaarden A

-Pepingen-Halle B4 -0

3

63
3.Wo-04/09/1920:00Tollembeek-

Galmaarden A

0 -3

3

92
4.Zo-08/09/1915:00

Galmaarden A

-Wambeek Ternat B5 -1

3

121
5.Zo-15/09/1915:00Zuun A-

Galmaarden A

0 -3

3

151
23.Zo-22/09/1915:00Dworp-

Galmaarden A

1 -6

3

181
7.Zo-29/09/1915:00Negenmanneke-

Galmaarden A

-.
8.Zo-06/10/1915:00

Galmaarden A

-Oetingen -.
9.Zo-13/10/1915:00Wemmel A-

Galmaarden A

-.
10.Zo-20/10/1915:00

Galmaarden A

-Beersel Drogenb.A -.
12.Zo-03/11/1900:00Ritterklub A-

Galmaarden A

-.
13.Zo-10/11/1900:00

Galmaarden A

-Huizingen B -.
14.Zo-17/11/1900:00Eizeringen-

Galmaarden A

-.
15.Zo-24/11/1900:00

Galmaarden A

-Borchtlombeek A -.
16.Zo-01/12/1900:00Relegem-

Galmaarden A

-.
17.Zo-08/12/1900:00

Galmaarden A

-Hekelgem A -.
18.Zo-15/12/1900:00

Galmaarden A

-Lembeek A -.
19.Zo-22/12/1900:00Pepingen-Halle B-

Galmaarden A

-.
20.Zo-05/01/2000:00

Galmaarden A

-Tollembeek -.
21.Zo-12/01/2000:00Wambeek Ternat B-

Galmaarden A

-.
22.Zo-19/01/2000:00

Galmaarden A

-Zuun A -.
6.Zo-26/01/2000:00

Galmaarden A

-Dworp -.
24.Zo-02/02/2000:00

Galmaarden A

-Negenmanneke -.
25.Zo-09/02/2000:00Oetingen-

Galmaarden A

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Galmaarden A

-Wemmel A -.
27.Zo-01/03/2000:00Beersel Drogenb.A-

Galmaarden A

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Galmaarden A

-Ritterklub A -.
30.Zo-22/03/2000:00Huizingen B-

Galmaarden A

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Galmaarden A

-Eizeringen -.
32.Zo-05/04/2000:00Borchtlombeek A-

Galmaarden A

-.
33.Zo-26/04/2000:00

Galmaarden A

-Relegem -.
34.Zo-03/05/2000:00Hekelgem A-

Galmaarden A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Borchtlombeek A*911:2+9
2Relegem*911:3+8
3Ritterklub A712:9+3
4Galmaarden A**69:1+8
5Oetingen*67:2+5
.Pepingen-Halle B**67:2+5
7Hekelgem A**64:0+4
8Wemmel A*67:4+3
9Huizingen B*66:60
10Eizeringen*65:50
11Zuun A*65:6-1
12Beersel Drogenb.A*45:6-1
13Tollembeek**33:5-2
14Lembeek A*14:6-2
15Negenmanneke*13:8-5
16Wambeek Ternat B**03:8-5
17Dworp02:19-17

alle wedstrijden (6/32)

1Galmaarden A1823:3+20
2Relegem1522:9+13
3Beersel Drogenb.A1314:8+6
4Wemmel A1220:9+11
5Borchtlombeek A1216:9+7
6Ritterklub A1017:16+1
7Oetingen915:9+6
8Hekelgem A*99:7+2
9Eizeringen86:9-3
10Pepingen-Halle B*79:90
11Zuun A*75:8-3
12Negenmanneke78:13-5
13Huizingen B68:14-6
14Tollembeek*69:16-7
15Lembeek A*16:13-7
16Wambeek Ternat B*06:17-11
17Dworp03:27-24

uitwedstrijden (4/16)

1Galmaarden A1214:2+12
2Beersel Drogenb.A*99:2+7
3Wemmel A*613:5+8
4Relegem*611:6+5
5Negenmanneke*65:50
6Oetingen*38:7+1
7Borchtlombeek A*35:7-2
.Hekelgem A*35:7-2
.Ritterklub A**35:7-2
10Tollembeek*36:11-5
11Eizeringen*21:4-3
12Zuun A**10:2-2
13Pepingen-Halle B*12:7-5
14Lembeek A**02:7-5
15Wambeek Ternat B*03:9-6
16Huizingen B*02:8-6
17Dworp**01:8-7