zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:00 | Schepdaal B | - | Herne B | 7 | - | 6 |
. | Beersel Drogenb.B | - | Lennik B | 2 | - | 1 |
19:30 | Oetingen B | - | Brussels Academy | 2 | - | 2 |
. | Galmaarden B | - | King Njies Halle | 6 | - | 4 |
. | Zuun B | - | Rhode-De Hoek B | 2 | - | 7 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Kester-Gooik B | 2 | - | 0 |
. | Lembeek | - | Huizingen B | 0 | - | 1 |
. | Eizeringen A | - | Tollembeek | 0 | - | 1 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
19:00 | Huizingen B | - | Oetingen B | 5 | - | 2 |
19:30 | Tollembeek | - | Beersel Drogenb.B | 6 | - | 2 |
. | Rhode-De Hoek B | - | Schepdaal B | 4 | - | 1 |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Galmaarden B | 9 | - | 1 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Eizeringen A | 4 | - | 1 |
15:00 | Lennik B | - | Lembeek | 0 | - | 9 |
. | King Njies Halle | - | Zuun B | 0 | - | 5 |
. | Herne B | - | Groot-Dilbeek B | 2 | - | 6 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:30 | Oetingen B | - | Lennik B | 7 | - | 1 |
. | Zuun B | - | Herne B | 1 | - | 2 |
. | Rhode-De Hoek B | - | Kester-Gooik B | 0 | - | 3 |
. | Tollembeek | - | Brussels Academy | 5 | - | 0 |
20:00 | Galmaarden B | - | Lembeek | 1 | - | 3 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Eizeringen A | - | Beersel Drogenb.B | 8 | - | 1 |
. | Groot-Dilbeek B | - | Huizingen B | 2 | - | 1 |
16:00 | King Njies Halle | - | Schepdaal B | 0 | - | 5 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:00 | Huizingen B | - | Zuun B | 10 | - | 2 |
. | Beersel Drogenb.B | - | Oetingen B | 0 | - | 6 |
20:00 | Herne B | - | Rhode-De Hoek B | 3 | - | 3 |
. | Kester-Gooik B | - | King Njies Halle | 15 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Galmaarden B | 6 | - | 4 |
15:00 | Lembeek | - | Eizeringen A | 3 | - | 1 |
. | Lennik B | - | Tollembeek | 0 | - | 2 |
16:00 | Schepdaal B | - | Groot-Dilbeek B | 1 | - | 1 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:30 | Zuun B | - | Brussels Academy | 1 | - | 3 |
. | Tollembeek | - | Oetingen B | 4 | - | 1 |
. | Herne B | - | Huizingen B | 1 | - | 3 |
. | Rhode-De Hoek B | - | Lennik B | 5 | - | 1 |
. | Galmaarden B | - | Beersel Drogenb.B | 7 | - | 2 |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Schepdaal B | 1 | - | 2 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Eizeringen A | 1 | - | 1 |
. | King Njies Halle | - | Lembeek | 0 | - | 10 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:00 | Schepdaal B | - | Zuun B | 4 | - | 1 |
. | Beersel Drogenb.B | - | Rhode-De Hoek B | 3 | - | 8 |
. | Huizingen B | - | King Njies Halle | 9 | - | 0 |
19:30 | Oetingen B | - | Galmaarden B | 2 | - | 0 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Kester-Gooik B | 3 | - | 1 |
15:00 | Lembeek | - | Tollembeek | 5 | - | 3 |
. | Eizeringen A | - | Herne B | 3 | - | 0 |
. | Lennik B | - | Groot-Dilbeek B | 1 | - | 2 |
zaterdag 14/10/2023 | |||||||
19:00 | Schepdaal B | - | Beersel Drogenb.B | 9 | - | 1 | |
19:30 | Herne B | - | Brussels Academy | 5 | - | 0 | F1 |
. | Rhode-De Hoek B | - | Lembeek | 1 | - | 1 | |
. | Zuun B | - | Oetingen B | 0 | - | 1 | |
. | Galmaarden B | - | Lennik B | 1 | - | 2 | |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Huizingen B | 1 | - | 4 | |
zondag 15/10/2023 | |||||||
15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Tollembeek | 3 | - | 1 | |
. | King Njies Halle | - | Eizeringen A | - | ST |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:00 | Beersel Drogenb.B | - | King Njies Halle | 5 | - | 3 |
. | Huizingen B | - | Schepdaal B | 4 | - | 2 |
19:30 | Oetingen B | - | Rhode-De Hoek B | 2 | - | 4 |
. | Tollembeek | - | Zuun B | 4 | - | 0 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Groot-Dilbeek B | 0 | - | 3 |
15:00 | Lennik B | - | Herne B | 2 | - | 3 |
. | Eizeringen A | - | Galmaarden B | 3 | - | 2 |
. | Lembeek | - | Kester-Gooik B | 2 | - | 1 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:00 | Schepdaal B | - | Lennik B | 1 | - | 1 |
19:30 | Galmaarden B | - | Tollembeek | 1 | - | 4 |
. | Herne B | - | Lembeek | 1 | - | 3 |
. | Zuun B | - | Eizeringen A | 3 | - | 7 |
. | Rhode-De Hoek B | - | Huizingen B | 3 | - | 1 |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Beersel Drogenb.B | 16 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | King Njies Halle | - | Brussels Academy | - | ||
15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Oetingen B | 2 | - | 2 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Huizingen B | 1 | - | 4 |
19:30 | Galmaarden B | - | Zuun B | 3 | - | 1 |
. | Oetingen B | - | Schepdaal B | 3 | - | 0 |
. | Tollembeek | - | Herne B | 4 | - | 2 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Rhode-De Hoek B | 1 | - | 4 |
14:30 | Lembeek | - | Groot-Dilbeek B | 1 | - | 1 |
. | Lennik B | - | King Njies Halle | - | ||
. | Eizeringen A | - | Kester-Gooik B | 2 | - | 0 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:00 | Schepdaal B | - | Brussels Academy | 0 | - | 1 |
. | Huizingen B | - | Eizeringen A | 0 | - | 2 |
19:30 | Herne B | - | Oetingen B | 3 | - | 0 |
. | Zuun B | - | Lembeek | 0 | - | 3 |
. | Rhode-De Hoek B | - | Galmaarden B | 6 | - | 1 |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Lennik B | 7 | - | 0 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | King Njies Halle | - | Tollembeek | - | ||
15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Beersel Drogenb.B | 5 | - | 0 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Herne B | 1 | - | 5 |
19:30 | Tollembeek | - | Kester-Gooik B | 3 | - | 3 |
. | Galmaarden B | - | Groot-Dilbeek B | 1 | - | 6 |
. | Oetingen B | - | King Njies Halle | - | ||
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Huizingen B | 2 | - | 2 |
14:30 | Lennik B | - | Zuun B | 5 | - | 2 |
. | Lembeek | - | Schepdaal B | 1 | - | 1 |
zondag 07/01/2024 | ||||||
14:30 | Eizeringen A | - | Rhode-De Hoek B | 2 | - | 0 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:00 | Schepdaal B | - | Eizeringen A | 1 | - | 1 |
. | Huizingen B | - | Lennik B | 4 | - | 2 |
19:30 | Rhode-De Hoek B | - | Tollembeek | 4 | - | 5 |
. | Herne B | - | Galmaarden B | 2 | - | 0 |
. | Zuun B | - | Beersel Drogenb.B | 1 | - | 5 |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Oetingen B | 2 | - | 0 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Lembeek | - | Brussels Academy | 6 | - | 2 |
15:00 | Groot-Dilbeek B | - | King Njies Halle | - |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Brussels Academy | 2 | - | 6 |
19:30 | Tollembeek | - | Schepdaal B | 8 | - | 1 |
. | Oetingen B | - | Lembeek | 1 | - | 2 |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Herne B | 2 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Galmaarden B | - | Huizingen B | 1 | - | 5 |
. | King Njies Halle | - | Rhode-De Hoek B | - | ||
. | Lennik B | - | Eizeringen A | 1 | - | 4 |
15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Zuun B | 7 | - | 2 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:00 | Huizingen B | - | Tollembeek | 2 | - | 1 |
. | Schepdaal B | - | Galmaarden B | 7 | - | 3 |
19:30 | Herne B | - | King Njies Halle | - | ||
. | Rhode-De Hoek B | - | Groot-Dilbeek B | 0 | - | 2 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Lennik B | 3 | - | 3 |
14:30 | Lembeek | - | Beersel Drogenb.B | 6 | - | 0 |
. | Eizeringen A | - | Oetingen B | 5 | - | 1 |
15:00 | Zuun B | - | Kester-Gooik B | 2 | - | 3 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Schepdaal B | 0 | - | 5 |
19:30 | Galmaarden B | - | Kester-Gooik B | 2 | - | 2 |
. | Tollembeek | - | Groot-Dilbeek B | 2 | - | 2 |
. | Oetingen B | - | Zuun B | 6 | - | 0 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Herne B | 4 | - | 2 |
14:30 | King Njies Halle | - | Huizingen B | - | ||
. | Eizeringen A | - | Lembeek | 0 | - | 1 |
. | Lennik B | - | Rhode-De Hoek B | 1 | - | 2 |
zaterdag 13/01/2024 | |||||||
19:00 | Schepdaal B | - | King Njies Halle | - | |||
. | Huizingen B | - | Beersel Drogenb.B | 3 | - | 1 | |
19:30 | Herne B | - | Eizeringen A | 1 | - | 3 | |
. | Rhode-De Hoek B | - | Oetingen B | 5 | - | 0 | |
. | Zuun B | - | Tollembeek | 1 | - | 7 | |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Brussels Academy | 2 | - | 1 | |
. | Groot-Dilbeek B | - | Lennik B | 5 | - | 2 | |
zondag 14/01/2024 | |||||||
14:30 | Lembeek | - | Galmaarden B | 5 | - | 0 | F1 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Groot-Dilbeek B | 0 | - | 7 |
19:30 | Tollembeek | - | Lembeek | 1 | - | 1 |
. | Galmaarden B | - | Rhode-De Hoek B | 0 | - | 3 |
. | Oetingen B | - | Herne B | 3 | - | 2 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Zuun B | 1 | - | 3 |
14:30 | Eizeringen A | - | Huizingen B | 1 | - | 1 |
15:00 | King Njies Halle | - | Kester-Gooik B | - | ||
donderdag 15/02/2024 | ||||||
19:30 | Lennik B | - | Schepdaal B | 2 | - | 2 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:00 | Schepdaal B | - | Lembeek | 1 | - | 3 |
. | Beersel Drogenb.B | - | Kester-Gooik B | 2 | - | 3 |
. | Huizingen B | - | Rhode-De Hoek B | 2 | - | 0 |
19:30 | Herne B | - | Lennik B | 3 | - | 2 |
. | Zuun B | - | Galmaarden B | 3 | - | 2 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
00:00 | King Njies Halle | - | Oetingen B | - | ||
14:00 | Brussels Academy | - | Tollembeek | 3 | - | 4 |
14:30 | Eizeringen A | - | Groot-Dilbeek B | 5 | - | 1 |
zaterdag 03/02/2024 | |||||||
19:00 | Lembeek | - | Zuun B | 3 | - | 0 | |
19:30 | Rhode-De Hoek B | - | Herne B | 3 | - | 1 | |
. | Oetingen B | - | Beersel Drogenb.B | 5 | - | 0 | F1 |
. | Galmaarden B | - | Brussels Academy | 5 | - | 3 | |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Eizeringen A | 1 | - | 1 | |
zondag 04/02/2024 | |||||||
00:00 | Tollembeek | - | King Njies Halle | - | |||
15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Schepdaal B | 9 | - | 2 | |
. | Lennik B | - | Huizingen B | 2 | - | 2 |
zaterdag 17/02/2024 | |||||||
19:00 | Schepdaal B | - | Tollembeek | 0 | - | 3 | |
. | Beersel Drogenb.B | - | Galmaarden B | 3 | - | 2 | |
. | Huizingen B | - | Groot-Dilbeek B | 0 | - | 1 | |
19:30 | Herne B | - | Kester-Gooik B | 1 | - | 2 | |
zondag 18/02/2024 | |||||||
00:00 | Zuun B | - | King Njies Halle | - | |||
14:00 | Brussels Academy | - | Oetingen B | 5 | - | 0 | F1 |
15:00 | Lembeek | - | Rhode-De Hoek B | 3 | - | 1 | |
. | Eizeringen A | - | Lennik B | 2 | - | 1 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:30 | Rhode-De Hoek B | - | Brussels Academy | 3 | - | 3 |
. | Galmaarden B | - | Schepdaal B | 2 | - | 5 |
. | Tollembeek | - | Eizeringen A | 0 | - | 1 |
. | Oetingen B | - | Huizingen B | 1 | - | 4 |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Zuun B | 4 | - | 2 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
00:00 | King Njies Halle | - | Herne B | - | ||
15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Lembeek | 3 | - | 0 |
. | Lennik B | - | Beersel Drogenb.B | 1 | - | 2 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
19:00 | Huizingen B | - | Galmaarden B | 4 | - | 1 |
. | Beersel Drogenb.B | - | Eizeringen A | 0 | - | 5 |
. | Schepdaal B | - | Oetingen B | 1 | - | 2 |
19:30 | Zuun B | - | Groot-Dilbeek B | 2 | - | 7 |
. | Herne B | - | Tollembeek | 0 | - | 9 |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Rhode-De Hoek B | 0 | - | 1 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
00:00 | Brussels Academy | - | King Njies Halle | - | ||
15:00 | Lembeek | - | Lennik B | 3 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:00 | Huizingen B | - | Lembeek | 0 | - | 0 |
19:30 | Tollembeek | - | Galmaarden B | 1 | - | 1 |
. | Rhode-De Hoek B | - | Zuun B | 4 | - | 1 |
. | Oetingen B | - | Kester-Gooik B | 2 | - | 4 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
00:00 | King Njies Halle | - | Beersel Drogenb.B | - | ||
15:00 | Eizeringen A | - | Schepdaal B | 2 | - | 1 |
. | Groot-Dilbeek B | - | Herne B | 5 | - | 2 |
. | Lennik B | - | Brussels Academy | 3 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:30 | Zuun B | - | Lennik B | 3 | - | 0 |
. | Oetingen B | - | Groot-Dilbeek B | 2 | - | 4 |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Tollembeek | 1 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
00:00 | Rhode-De Hoek B | - | King Njies Halle | - | ||
14:00 | Brussels Academy | - | Beersel Drogenb.B | 5 | - | 3 |
15:00 | Lembeek | - | Herne B | 2 | - | 0 |
. | Galmaarden B | - | Eizeringen A | 0 | - | 6 |
16:00 | Schepdaal B | - | Huizingen B | 2 | - | 2 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Lembeek | 0 | - | 8 |
. | Huizingen B | - | Kester-Gooik B | 1 | - | 0 |
19:30 | Tollembeek | - | Rhode-De Hoek B | 3 | - | 4 |
. | Herne B | - | Schepdaal B | 1 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
00:00 | King Njies Halle | - | Galmaarden B | - | ||
15:00 | Lennik B | - | Oetingen B | 1 | - | 1 |
. | Groot-Dilbeek B | - | Brussels Academy | 3 | - | 2 |
. | Eizeringen A | - | Zuun B | 4 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 | |||||||
19:30 | Galmaarden B | - | Herne B | 2 | - | 3 | |
. | Oetingen B | - | Eizeringen A | 1 | - | 6 | |
. | Tollembeek | - | Huizingen B | 4 | - | 1 | |
. | King Njies Halle | - | Lennik B | - | |||
. | Rhode-De Hoek B | - | Beersel Drogenb.B | 5 | - | 0 | F1 |
. | Zuun B | - | Schepdaal B | 2 | - | 3 | |
20:00 | Kester-Gooik B | - | Groot-Dilbeek B | 3 | - | 1 | |
zondag 07/04/2024 | |||||||
14:00 | Brussels Academy | - | Lembeek | 1 | - | 1 |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:00 | Huizingen B | - | Brussels Academy | 3 | - | 0 |
. | Beersel Drogenb.B | - | Tollembeek | 0 | - | 5 |
. | Schepdaal B | - | Kester-Gooik B | 3 | - | 5 |
19:30 | Herne B | - | Zuun B | 1 | - | 1 |
zondag 14/04/2024 | ||||||
00:00 | Eizeringen A | - | King Njies Halle | - | ||
15:00 | Lennik B | - | Galmaarden B | 1 | - | 1 |
. | Lembeek | - | Oetingen B | 5 | - | 1 |
. | Groot-Dilbeek B | - | Rhode-De Hoek B | 4 | - | 3 |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Tollembeek | - | Lennik B | 4 | - | 0 |
00:00 | King Njies Halle | - | Groot-Dilbeek B | - | ||
15:00 | Galmaarden B | - | Oetingen B | 0 | - | 4 |
. | Kester-Gooik B | - | Lembeek | 2 | - | 6 |
. | Rhode-De Hoek B | - | Eizeringen A | 5 | - | 1 |
. | Brussels Academy | - | Schepdaal B | 1 | - | 4 |
. | Zuun B | - | Huizingen B | 0 | - | 7 |
. | Herne B | - | Beersel Drogenb.B | 10 | - | 0 |
zondag 28/04/2024 | ||||||
00:00 | Lembeek | - | King Njies Halle | - | ||
15:00 | Beersel Drogenb.B | - | Zuun B | - | ||
. | Eizeringen A | - | Brussels Academy | - | ||
. | Groot-Dilbeek B | - | Galmaarden B | - | ||
. | Huizingen B | - | Herne B | - | ||
. | Schepdaal B | - | Rhode-De Hoek B | - | ||
. | Lennik B | - | Kester-Gooik B | - | ||
17:00 | Oetingen B | - | Tollembeek | - |
28/28 | |||||||||
1. | Lembeek | 66 | 10 | 0 | |||||
2. | Groot-Dilbeek B* | 65 | 9 | 1 | |||||
3. | Eizeringen A* | 58 | 9 | 1 | |||||
4. | Huizingen B* | 56 | 9 | 1 | |||||
5. | Tollembeek* | 55 | 9 | 1 | |||||
6. | Rhode-De Hoek B* | 54 | 9 | 1 | |||||
7. | Kester-Gooik B* | 48 | 6 | 1 | |||||
8. | Schepdaal B* | 34 | 7 | 1 | |||||
9. | Oetingen B* | 33 | 4 | 1 | |||||
10. | Brussels Academy* | 32 | 1 | 1 | |||||
11. | Herne B* | 30 | 8 | 1 | |||||
12. | Lennik B* | 15 | 2 | 1 | |||||
13. | Beersel Drogenb.B* | 12 | 0 | 1 | |||||
14. | Galmaarden B* | 12 | 1 | 1 | |||||
15. | Zuun B* | 10 | 1 | 1 | |||||
AMC | King Njies Halle |
28/28 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Lembeek | 66 | 20 | +61 | 86 | 9 | +29 | 41 | |
2. | Groot-Dilbeek B* | 65 | 20 | +57 | 95 | 9 | +24 | 44 | |
3. | x | Eizeringen A* | 58 | 18 | +45 | 77 | 8 | +19 | 40 |
4. | x | Huizingen B* | 56 | 17 | +41 | 76 | 7 | +17 | 38 |
5. | x | Tollembeek* | 55 | 17 | +55 | 94 | 9 | +25 | 45 |
6. | x | Rhode-De Hoek B* | 54 | 17 | +41 | 88 | 8 | +14 | 40 |
7. | x | Kester-Gooik B* | 48 | 15 | +33 | 78 | 6 | +2 | 27 |
8. | x | Schepdaal B* | 34 | 9 | -3 | 67 | 5 | -10 | 30 |
9. | x | Oetingen B* | 33 | 10 | -9 | 58 | 4 | -17 | 21 |
10. | x | Brussels Academy* | 32 | 9 | -11 | 64 | 3 | -15 | 25 |
11. | x | Herne B* | 30 | 9 | -10 | 62 | 4 | -11 | 28 |
12. | x | Lennik B* | 15 | 3 | -47 | 37 | 1 | -33 | 17 |
13. | x | Beersel Drogenb.B* | 12 | 4 | -120 | 32 | 2 | -69 | 18 |
14. | x | Galmaarden B* | 12 | 3 | -57 | 44 | 0 | -34 | 18 |
15. | x | Zuun B* | 10 | 3 | -76 | 37 | 1 | -40 | 16 |
16. | x | King Njies Halle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tollembeek | 10/10 | 24 | 8 | +20 | 34 | |
2. | Huizingen B | 9/9 | 23 | 8 | +21 | 37 |
3. | Rhode-De Hoek B | 10/10 | 23 | 7 | +21 | 39 |
4. | Lembeek | 9/9 | 22 | 7 | +19 | 30 |
5. | Groot-Dilbeek B | 10/10 | 22 | 6 | +13 | 23 |
6. | Eizeringen A | 9/9 | 18 | 6 | +12 | 29 |
7. | Oetingen B | 10/10 | 17 | 5 | +10 | 28 |
8. | Schepdaal B | 9/9 | 16 | 4 | +6 | 30 |
9. | Brussels Academy | 9/9 | 14 | 4 | -8 | 21 |
10. | Kester-Gooik B | 9/9 | 10 | 3 | +17 | 36 |
11. | Herne B | 10/10 | 10 | 3 | -7 | 25 |
12. | Galmaarden B | 9/9 | 7 | 2 | -13 | 22 |
13. | Lennik B | 9/9 | 4 | 1 | -26 | 10 |
14. | Beersel Drogenb.B | 9/9 | 3 | 1 | -58 | 14 |
15. | Zuun B | 9/9 | 0 | 0 | -33 | 12 |
1 | het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden |
2 | het puntentotaal |
3 | het aantal gewonnen wedstrijden |
4 | het doelpuntensaldo |
5 | het aantal gemaakte doelpunten |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Lembeek | 10/10 | 26 | 8 | +25 | 31 | |
2. | Groot-Dilbeek B | 9/9 | 24 | 8 | +33 | 49 |
3. | Kester-Gooik B | 9/9 | 23 | 7 | +16 | 28 |
4. | Eizeringen A | 10/10 | 21 | 6 | +16 | 24 |
5. | Huizingen B | 9/9 | 20 | 6 | +10 | 23 |
6. | Tollembeek | 8/8 | 19 | 5 | +18 | 39 |
7. | Rhode-De Hoek B | 9/9 | 17 | 6 | +10 | 26 |
8. | Herne B | 9/9 | 13 | 4 | +1 | 21 |
9. | Oetingen B | 8/8 | 11 | 4 | -4 | 20 |
10. | Brussels Academy | 10/10 | 11 | 3 | -3 | 26 |
11. | Schepdaal B | 9/9 | 10 | 2 | -9 | 22 |
12. | Zuun B | 10/10 | 6 | 2 | -28 | 14 |
13. | Lennik B | 10/10 | 6 | 1 | -14 | 20 |
14. | Galmaarden B | 10/10 | 4 | 1 | -27 | 15 |
15. | Beersel Drogenb.B | 10/10 | 3 | 1 | -35 | 11 |
-/- | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
1. | Eizeringen A | 8/9 | 23 | 8 | +20 | 30 | |
2. | Groot-Dilbeek B | 8/9 | 23 | 8 | +16 | 31 | |
3. | Lembeek | x | 9/9 | 22 | 7 | +21 | 31 |
4. | Rhode-De Hoek B | x | 8/9 | 18 | 6 | +12 | 29 |
5. | Kester-Gooik B | x | 9/10 | 18 | 6 | +4 | 21 |
6. | Huizingen B | x | 9/10 | 17 | 5 | +13 | 22 |
7. | Tollembeek | x | 9/10 | 16 | 5 | +21 | 29 |
8. | Schepdaal B | x | 9/10 | 11 | 3 | 0 | 20 |
9. | Brussels Academy | x | 8/9 | 9 | 2 | -1 | 21 |
10. | Herne B | x | 8/9 | 9 | 2 | -4 | 20 |
11. | Oetingen B | x | 9/10 | 7 | 2 | -16 | 14 |
12. | Beersel Drogenb.B | x | 8/9 | 7 | 2 | -37 | 9 |
13. | Lennik B | x | 8/9 | 6 | 1 | -11 | 9 |
14. | Zuun B | x | 8/9 | 4 | 1 | -20 | 13 |
15. | Galmaarden B | x | 8/9 | 2 | 0 | -20 | 10 |