www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/09/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale D

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:30

Perk B

-Wezembeek4-0
19:00Vilvoorde United-

Grimbergen B

0-7

zondag 01/09/2019

14:30Elewijt B-

Hofstade

1-3
15:00

Haren

-Woluwe-Zaventem B3-1
.

Peutie

-Nossegem B5-1
.Weerde-

Vilvoorde City

1-2
.

Machelen B

-Eur.90 Kraainem B6-4

vrij: Beigem B

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

18:00Woluwe-Zaventem B-

Machelen B

2-3
19:00Nossegem B-

Elewijt B

1-8
19:30

Grimbergen B

-Beigem B3-0
20:00Eur.90 Kraainem B-

Vilvoorde United

2-4

zondag 08/09/2019

15:00Vilvoorde City-

Perk B

2-4
.Wezembeek-Peutie3-3
.

Hofstade

-Haren2-0

vrij: Weerde

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:00

Vilvoorde United

-Beigem B3-1
20:00Eur.90 Kraainem B-

Woluwe-Zaventem B

0-4

zondag 15/09/2019

14:30Elewijt B-

Wezembeek

1-4
15:00

Peutie

-Vilvoorde City2-1
.Weerde-

Grimbergen B

1-6
.Haren-Nossegem B1-1
16:30Machelen B-

Hofstade

1-3

vrij: Perk B

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00Woluwe-Zaventem B-Vilvoorde United-
19:00Nossegem B-Machelen B-
.Beigem B-Weerde-
19:30Grimbergen B-Perk B-
20:00Wezembeek-Haren-

zondag 22/09/2019

15:00Hofstade-Eur.90 Kraainem B-
.Vilvoorde City-Elewijt B-

vrij: Peutie

speeldag 5

vrijdag 27/09/2019

19:00Peutie-Grimbergen B-

zaterdag 28/09/2019

18:00Woluwe-Zaventem B-Hofstade-
18:30Perk B-Beigem B-
19:00Vilvoorde United-Weerde-
20:00Eur.90 Kraainem B-Nossegem B-

zondag 29/09/2019

15:00Haren-Vilvoorde City-
16:30Machelen B-Wezembeek-

vrij: Elewijt B

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:00Beigem B-Peutie-
19:30Grimbergen B-Elewijt B-

zondag 06/10/2019

15:00Hofstade-Vilvoorde United-
.Nossegem B-Woluwe-Zaventem B-
.Wezembeek-Eur.90 Kraainem B-
.Vilvoorde City-Machelen B-

zondag 09/02/2020

15:00Weerde-Perk B-

vrij: Haren

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

18:00Woluwe-Zaventem B-Wezembeek-
19:00Vilvoorde United-Perk B-
20:00Eur.90 Kraainem B-Vilvoorde City-

zondag 13/10/2019

14:30Elewijt B-Beigem B-
15:00Hofstade-Nossegem B-
.Peutie-Weerde-
.Haren-Grimbergen B-

vrij: Machelen B

speeldag 8

zondag 20/10/2019

00:00Grimbergen B-Machelen B-
.Beigem B-Haren-
.Weerde-Elewijt B-
.Perk B-Peutie-
.Nossegem B-Vilvoorde United-
.Wezembeek-Hofstade-
.Vilvoorde City-Woluwe-Zaventem B-

vrij: Eur.90 Kraainem B

speeldag 9

zondag 27/10/2019

00:00Machelen B-Beigem B-
.Eur.90 Kraainem B-Grimbergen B-
.Hofstade-Vilvoorde City-
.Nossegem B-Wezembeek-
.Elewijt B-Perk B-
.Haren-Weerde-
.Vilvoorde United-Peutie-

vrij: Woluwe-Zaventem B

speeldag 10

zondag 10/11/2019

00:00Grimbergen B-Woluwe-Zaventem B-
.Beigem B-Eur.90 Kraainem B-
.Weerde-Machelen B-
.Perk B-Haren-
.Peutie-Elewijt B-
.Wezembeek-Vilvoorde United-
.Vilvoorde City-Nossegem B-

vrij: Hofstade

speeldag 11

zondag 17/11/2019

00:00Machelen B-Perk B-
.Eur.90 Kraainem B-Weerde-
.Woluwe-Zaventem B-Beigem B-
.Hofstade-Grimbergen B-
.Wezembeek-Vilvoorde City-
.Haren-Peutie-
.Vilvoorde United-Elewijt B-

vrij: Nossegem B

speeldag 12

zondag 24/11/2019

00:00Grimbergen B-Nossegem B-
.Beigem B-Hofstade-
.Weerde-Woluwe-Zaventem B-
.Perk B-Eur.90 Kraainem B-
.Peutie-Machelen B-
.Elewijt B-Haren-
.Vilvoorde City-Vilvoorde United-

vrij: Wezembeek

speeldag 13

zondag 01/12/2019

00:00Machelen B-Elewijt B-
.Eur.90 Kraainem B-Peutie-
.Woluwe-Zaventem B-Perk B-
.Hofstade-Weerde-
.Nossegem B-Beigem B-
.Wezembeek-Grimbergen B-
.Vilvoorde United-Haren-

vrij: Vilvoorde City

speeldag 14

zondag 08/12/2019

00:00Grimbergen B-Vilvoorde City-
.Beigem B-Wezembeek-
.Weerde-Nossegem B-
.Perk B-Hofstade-
.Peutie-Woluwe-Zaventem B-
.Elewijt B-Eur.90 Kraainem B-
.Haren-Machelen B-

vrij: Vilvoorde United

speeldag 15

zondag 15/12/2019

00:00Machelen B-Vilvoorde United-
.Eur.90 Kraainem B-Haren-
.Woluwe-Zaventem B-Elewijt B-
.Hofstade-Peutie-
.Nossegem B-Perk B-
.Wezembeek-Weerde-
.Vilvoorde City-Beigem B-

vrij: Grimbergen B

speeldag 16

zondag 05/01/2020

00:00Eur.90 Kraainem B-Machelen B-
.Vilvoorde City-Weerde-
.Wezembeek-Perk B-
.Nossegem B-Peutie-
.Hofstade-Elewijt B-
.Woluwe-Zaventem B-Haren-
.Grimbergen B-Vilvoorde United-

vrij: Beigem B

speeldag 17

zondag 12/01/2020

00:00Beigem B-Grimbergen B-
.Vilvoorde United-Eur.90 Kraainem B-
.Machelen B-Woluwe-Zaventem B-
.Haren-Hofstade-
.Elewijt B-Nossegem B-
.Peutie-Wezembeek-
.Perk B-Vilvoorde City-

vrij: Weerde

speeldag 18

zondag 19/01/2020

00:00Hofstade-Machelen B-
.Woluwe-Zaventem B-Eur.90 Kraainem B-
.Grimbergen B-Weerde-
.Vilvoorde City-Peutie-
.Wezembeek-Elewijt B-
.Nossegem B-Haren-
.Beigem B-Vilvoorde United-

vrij: Perk B

speeldag 19

zondag 26/01/2020

00:00Perk B-Grimbergen B-
.Weerde-Beigem B-
.Vilvoorde United-Woluwe-Zaventem B-
.Eur.90 Kraainem B-Hofstade-
.Machelen B-Nossegem B-
.Haren-Wezembeek-
.Elewijt B-Vilvoorde City-

vrij: Peutie

speeldag 20

zondag 02/02/2020

00:00Wezembeek-Machelen B-
.Nossegem B-Eur.90 Kraainem B-
.Hofstade-Woluwe-Zaventem B-
.Beigem B-Perk B-
.Grimbergen B-Peutie-
.Vilvoorde City-Haren-
.Weerde-Vilvoorde United-

vrij: Elewijt B

speeldag 21

zaterdag 05/10/2019

18:30Perk B-Weerde-

zondag 09/02/2020

00:00Elewijt B-Grimbergen B-
.Peutie-Beigem B-
.Vilvoorde United-Hofstade-
.Woluwe-Zaventem B-Nossegem B-
.Eur.90 Kraainem B-Wezembeek-
.Machelen B-Vilvoorde City-

vrij: Haren

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Vilvoorde City-Eur.90 Kraainem B-
.Wezembeek-Woluwe-Zaventem B-
.Nossegem B-Hofstade-
.Weerde-Peutie-
.Beigem B-Elewijt B-
.Grimbergen B-Haren-
.Perk B-Vilvoorde United-

vrij: Machelen B

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Machelen B-Grimbergen B-
.Haren-Beigem B-
.Elewijt B-Weerde-
.Peutie-Perk B-
.Vilvoorde United-Nossegem B-
.Hofstade-Wezembeek-
.Woluwe-Zaventem B-Vilvoorde City-

vrij: Eur.90 Kraainem B

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Beigem B-Machelen B-
.Grimbergen B-Eur.90 Kraainem B-
.Vilvoorde City-Hofstade-
.Wezembeek-Nossegem B-
.Perk B-Elewijt B-
.Weerde-Haren-
.Peutie-Vilvoorde United-

vrij: Woluwe-Zaventem B

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Woluwe-Zaventem B-Grimbergen B-
.Eur.90 Kraainem B-Beigem B-
.Machelen B-Weerde-
.Haren-Perk B-
.Elewijt B-Peutie-
.Vilvoorde United-Wezembeek-
.Nossegem B-Vilvoorde City-

vrij: Hofstade

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Perk B-Machelen B-
.Weerde-Eur.90 Kraainem B-
.Beigem B-Woluwe-Zaventem B-
.Grimbergen B-Hofstade-
.Vilvoorde City-Wezembeek-
.Peutie-Haren-
.Elewijt B-Vilvoorde United-

vrij: Nossegem B

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Nossegem B-Grimbergen B-
.Hofstade-Beigem B-
.Woluwe-Zaventem B-Weerde-
.Eur.90 Kraainem B-Perk B-
.Machelen B-Peutie-
.Haren-Elewijt B-
.Vilvoorde United-Vilvoorde City-

vrij: Wezembeek

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Elewijt B-Machelen B-
.Peutie-Eur.90 Kraainem B-
.Perk B-Woluwe-Zaventem B-
.Weerde-Hofstade-
.Beigem B-Nossegem B-
.Grimbergen B-Wezembeek-
.Haren-Vilvoorde United-

vrij: Vilvoorde City

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Vilvoorde City-Grimbergen B-
.Wezembeek-Beigem B-
.Nossegem B-Weerde-
.Hofstade-Perk B-
.Woluwe-Zaventem B-Peutie-
.Eur.90 Kraainem B-Elewijt B-
.Machelen B-Haren-

vrij: Vilvoorde United

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Vilvoorde United-Machelen B-
.Haren-Eur.90 Kraainem B-
.Elewijt B-Woluwe-Zaventem B-
.Peutie-Hofstade-
.Perk B-Nossegem B-
.Weerde-Wezembeek-
.Beigem B-Vilvoorde City-

vrij: Grimbergen B

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Grimbergen B93+15162+1213
2.Hofstade93+682+46
3.Peutie72+510003
4.Perk B*62+681+24
5.Machelen B62+1101+13
6.Vilvoorde United62-371+24
7.Haren41040-20
8.Wezembeek41-171-14
9.Elewijt B31+2101+78
10.Woluwe-Zaventem B31+171+25
11.Vilvoorde City31-25103
12.Nossegem B10-1130-42
13.Beigem B*00-510-51
14.Weerde*00-62000
15.Eur.90 Kraainem B00-860-24

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden