www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale D

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:30

Perk B

-Wezembeek4-0
19:00Vilvoorde United-

Grimbergen B

0-7

zondag 01/09/2019

14:30Elewijt B-

Hofstade

1-3
15:00

Haren

-Woluwe-Zaventem B3-1
.

Peutie

-Nossegem B5-1
.Weerde-

Vilvoorde City

1-2
.

Machelen B

-Eur.90 Kraainem B6-4

vrij: Beigem B

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

18:00Woluwe-Zaventem B-

Machelen B

2-3
19:00Nossegem B-

Elewijt B

1-8
19:30

Grimbergen B

-Beigem B3-0
20:00Eur.90 Kraainem B-

Vilvoorde United

2-4

zondag 08/09/2019

15:00Vilvoorde City-

Perk B

2-4
.Wezembeek-Peutie3-3
.

Hofstade

-Haren2-0

vrij: Weerde

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:00

Vilvoorde United

-Beigem B3-1
20:00Eur.90 Kraainem B-

Woluwe-Zaventem B

0-4

zondag 15/09/2019

14:30Elewijt B-

Wezembeek

1-4
15:00

Peutie

-Vilvoorde City2-1
.Weerde-

Grimbergen B

1-6
.Haren-Nossegem B1-1
16:30Machelen B-

Hofstade

1-3

vrij: Perk B

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00Woluwe-Zaventem B-Vilvoorde United4-4
19:00Nossegem B-

Machelen B

1-3
.Beigem B-

Weerde

0-5
19:30

Grimbergen B

-Perk B3-2
20:00

Wezembeek

-Haren3-1

zondag 22/09/2019

15:00Hofstade-

Eur.90 Kraainem B

1-2
.

Vilvoorde City

-Elewijt B2-1

vrij: Peutie

speeldag 5

vrijdag 27/09/2019

19:00

Peutie

-Grimbergen B2-0

zaterdag 28/09/2019

18:00Woluwe-Zaventem B-

Hofstade

1-3
18:30

Perk B

-Beigem B3-1
19:00Vilvoorde United-

Weerde

1-2
20:00

Eur.90 Kraainem B

-Nossegem B4-0

zondag 29/09/2019

15:00Haren-

Vilvoorde City

1-3
16:30Machelen B-

Wezembeek

1-2

vrij: Elewijt B

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:00

Beigem B

-Peutie3-1
19:30

Grimbergen B

-Elewijt B4-1

zondag 06/10/2019

15:00

Hofstade

-Vilvoorde United5-1
.Nossegem B-

Woluwe-Zaventem B

0-3
.

Wezembeek

-Eur.90 Kraainem B3-0
.

Vilvoorde City

-Machelen B5-1

zondag 09/02/2020

15:00Weerde-Perk B-

vrij: Haren

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

18:00

Woluwe-Zaventem B

-Wezembeek4-1
19:00Vilvoorde United-

Perk B

3-5
20:00

Eur.90 Kraainem B

-Vilvoorde City7-0

zondag 13/10/2019

14:30Elewijt B-

Beigem B

0-2
15:00

Hofstade

-Nossegem B4-1
.Peutie-Weerde4-4
.Haren-Grimbergen B2-2

vrij: Machelen B

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

18:30

Perk B

-Peutie3-2
19:00

Nossegem B

-Vilvoorde United3-2
.

Beigem B

-Haren5-1
19:30

Grimbergen B

-Machelen B4-0

zondag 20/10/2019

15:00Weerde-Elewijt B2-2
.

Wezembeek

-Hofstade4-3
.Vilvoorde City-

Woluwe-Zaventem B

1-2

vrij: Eur.90 Kraainem B

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:00Nossegem B-

Wezembeek

1-6
.Vilvoorde United-

Peutie

4-5
20:00

Eur.90 Kraainem B

-Grimbergen B2-1

zondag 27/10/2019

14:30Elewijt B-

Perk B

1-3
15:00Hofstade-Vilvoorde City1-1
.Haren-

Weerde

3-5
16:30Machelen B-

Beigem B

3-5

vrij: Woluwe-Zaventem B

speeldag 10

zaterdag 09/11/2019

18:30

Perk B

-Haren9-0
19:00

Beigem B

-Eur.90 Kraainem B6-4
19:30

Grimbergen B

-Woluwe-Zaventem B5-0F1

zondag 10/11/2019

14:30

Weerde

-Machelen B7-3
.

Peutie

-Elewijt B6-3
.

Vilvoorde City

-Nossegem B5-2
15:00

Wezembeek

-Vilvoorde United2-1

vrij: Hofstade

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

19:00Vilvoorde United-

Elewijt B

2-3
.

Woluwe-Zaventem B

-Beigem B5-2
20:00Eur.90 Kraainem B-

Weerde

1-3

zondag 17/11/2019

14:30Hofstade-

Grimbergen B

0-7
15:00

Haren

-Peutie1-0
.Wezembeek-

Vilvoorde City

0-3
.

Machelen B

-Perk B4-3

vrij: Nossegem B

speeldag 12

zaterdag 23/11/2019

18:30Perk B-Eur.90 Kraainem B1-1
19:00

Beigem B

-Hofstade5-4
19:30

Grimbergen B

-Nossegem B10-1

zondag 24/11/2019

14:30

Peutie

-Machelen B3-2
.Weerde-

Woluwe-Zaventem B

0-1
.Elewijt B-

Haren

1-3
.

Vilvoorde City

-Vilvoorde United5-0

vrij: Wezembeek

speeldag 13

zaterdag 30/11/2019

19:00Nossegem B-

Beigem B

1-8
.

Vilvoorde United

-Haren2-1
.Woluwe-Zaventem B-

Perk B

2-3
20:00Eur.90 Kraainem B-

Peutie

3-4

zondag 01/12/2019

14:30Hofstade-

Weerde

0-2
15:00Wezembeek-

Grimbergen B

2-4
16:30

Machelen B

-Elewijt B8-2

vrij: Vilvoorde City

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

18:30Perk B-Hofstade0-0
19:00Beigem B-

Wezembeek

2-5
19:30

Grimbergen B

-Vilvoorde City4-3

zondag 08/12/2019

14:30

Weerde

-Nossegem B5-0F1
.

Peutie

-Woluwe-Zaventem B3-2
.Elewijt B-

Eur.90 Kraainem B

0-6
17:30Haren-

Machelen B

3-4

vrij: Vilvoorde United

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

18:00

Woluwe-Zaventem B

-Elewijt B3-2
19:00Nossegem B-

Perk B

2-7

zondag 15/12/2019

14:30Eur.90 Kraainem B-Haren3-3
.Hofstade-

Peutie

2-3
.

Vilvoorde City

-Beigem B4-1
15:00

Wezembeek

-Weerde5-1
16:30

Machelen B

-Vilvoorde United4-3

vrij: Grimbergen B

speeldag 16

zaterdag 04/01/2020

18:00

Woluwe-Zaventem B

-Haren9-1
19:00Nossegem B-Peutie0-0
19:30

Grimbergen B

-Vilvoorde United3-1
20:00Wezembeek-Perk B1-1

zondag 05/01/2020

14:30

Eur.90 Kraainem B

-Machelen B3-1
.

Vilvoorde City

-Weerde6-0
.

Hofstade

-Elewijt B4-2

vrij: Beigem B

speeldag 17

zaterdag 11/01/2020

18:30Perk B-Vilvoorde City1-1
19:00Beigem B-

Grimbergen B

0-2
.Vilvoorde United-

Eur.90 Kraainem B

0-1

zondag 12/01/2020

14:30

Elewijt B

-Nossegem B5-2
.Peutie-

Wezembeek

1-3
15:00Haren-

Hofstade

2-3
16:30Machelen B-

Woluwe-Zaventem B

2-4

vrij: Weerde

speeldag 18

zaterdag 18/01/2020

19:00Woluwe-Zaventem B-

Eur.90 Kraainem B

0-1
.

Nossegem B

-Haren2-0
.

Beigem B

-Vilvoorde United4-0
19:30

Grimbergen B

-Weerde6-1

zondag 19/01/2020

14:30

Hofstade

-Machelen B6-1
.

Vilvoorde City

-Peutie2-1
15:00

Wezembeek

-Elewijt B2-1

vrij: Perk B

speeldag 19

zaterdag 25/01/2020

19:00Vilvoorde United-

Woluwe-Zaventem B

0-2

zondag 26/01/2020

14:30Perk B-

Grimbergen B

0-3
.Eur.90 Kraainem B-

Hofstade

0-3
.Elewijt B-

Vilvoorde City

1-3
.

Weerde

-Beigem B5-1
15:00Machelen B-Nossegem B0-0
17:30Haren-

Wezembeek

1-4

vrij: Peutie

speeldag 20

zaterdag 01/02/2020

19:00Nossegem B-Eur.90 Kraainem B-
.Beigem B-Perk B-
19:30Grimbergen B-Peutie-

zondag 02/02/2020

15:00Wezembeek-Machelen B-
.Hofstade-Woluwe-Zaventem B-
.Vilvoorde City-Haren-
.Weerde-Vilvoorde United-

vrij: Elewijt B

speeldag 21

zaterdag 05/10/2019

18:30Perk B-

Weerde

2-3

zaterdag 08/02/2020

18:00Woluwe-Zaventem B-Nossegem B-
19:00Vilvoorde United-Hofstade-

zondag 09/02/2020

14:30Elewijt B-Grimbergen B-
15:00Peutie-Beigem B-
.Eur.90 Kraainem B-Wezembeek-
16:30Machelen B-Vilvoorde City-

vrij: Haren

speeldag 22

zaterdag 15/02/2020

18:30Perk B-Vilvoorde United-
19:00Beigem B-Elewijt B-
.Nossegem B-Hofstade-
19:30Grimbergen B-Haren-

zondag 16/02/2020

15:00Vilvoorde City-Eur.90 Kraainem B-
.Wezembeek-Woluwe-Zaventem B-
.Weerde-Peutie-

vrij: Machelen B

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Machelen B-Grimbergen B-
.Haren-Beigem B-
.Elewijt B-Weerde-
.Peutie-Perk B-
.Vilvoorde United-Nossegem B-
.Hofstade-Wezembeek-
.Woluwe-Zaventem B-Vilvoorde City-

vrij: Eur.90 Kraainem B

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Beigem B-Machelen B-
.Grimbergen B-Eur.90 Kraainem B-
.Vilvoorde City-Hofstade-
.Wezembeek-Nossegem B-
.Perk B-Elewijt B-
.Weerde-Haren-
.Peutie-Vilvoorde United-

vrij: Woluwe-Zaventem B

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Woluwe-Zaventem B-Grimbergen B-
.Eur.90 Kraainem B-Beigem B-
.Machelen B-Weerde-
.Haren-Perk B-
.Elewijt B-Peutie-
.Vilvoorde United-Wezembeek-
.Nossegem B-Vilvoorde City-

vrij: Hofstade

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Perk B-Machelen B-
.Weerde-Eur.90 Kraainem B-
.Beigem B-Woluwe-Zaventem B-
.Grimbergen B-Hofstade-
.Vilvoorde City-Wezembeek-
.Peutie-Haren-
.Elewijt B-Vilvoorde United-

vrij: Nossegem B

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Nossegem B-Grimbergen B-
.Hofstade-Beigem B-
.Woluwe-Zaventem B-Weerde-
.Eur.90 Kraainem B-Perk B-
.Machelen B-Peutie-
.Haren-Elewijt B-
.Vilvoorde United-Vilvoorde City-

vrij: Wezembeek

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Elewijt B-Machelen B-
.Peutie-Eur.90 Kraainem B-
.Perk B-Woluwe-Zaventem B-
.Weerde-Hofstade-
.Beigem B-Nossegem B-
.Grimbergen B-Wezembeek-
.Haren-Vilvoorde United-

vrij: Vilvoorde City

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Vilvoorde City-Grimbergen B-
.Wezembeek-Beigem B-
.Nossegem B-Weerde-
.Hofstade-Perk B-
.Woluwe-Zaventem B-Peutie-
.Eur.90 Kraainem B-Elewijt B-
.Machelen B-Haren-

vrij: Vilvoorde United

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Vilvoorde United-Machelen B-
.Haren-Eur.90 Kraainem B-
.Elewijt B-Woluwe-Zaventem B-
.Peutie-Hofstade-
.Perk B-Nossegem B-
.Weerde-Wezembeek-
.Beigem B-Vilvoorde City-

vrij: Grimbergen B

18/28

1.Grimbergen B4612
2.Wezembeek3810
3.Vilvoorde City3510
4.Hofstade3212
5.Woluwe-Zaventem B319
6.Perk B*315
7.Peutie*304
8.Weerde*293
9.Eur.90 Kraainem B269
10.Beigem B*243
11.Machelen B221
12.Haren120
13.Elewijt B103
14.Vilvoorde United100
15.Nossegem B95
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

18/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Grimbergen B4615+56746+2332
2.Wezembeek3812+17506+1025
3.Vilvoorde City3511+19494-117
4.Hofstade3210+13475+822
5.Woluwe-Zaventem B3110+15496+519
6.Perk B*319+22515+1028
7.Peutie*309+8453-219
8.Weerde*299+4476-226
9.Eur.90 Kraainem B268+4444+219
10.Beigem B*248-3463-621
11.Machelen B227-13473-1618
12.xHaren123-32271-2610
13.xElewijt B103-25352-925
14.xVilvoorde United103-28311-1616
15.xNossegem B92-57190-318

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden