www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Limburg : 4de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

18:00

Paal-Tervant B

-Lanklaar5 -0
19:30Zonhoven United B-

Grote Brogel

1 -4

zondag 22/09/2019

15:00Ellikom-

Leut

1-2
.

Turkse Rangers

-Halveweg Zonhoven5 -2
.

E.Houthalen

-Waterloos3 -2
.

Lommel Kolonie

-Voorshoven3-0
.Molenbeersel-Stokkem B2 -2
.

Wijshagen

-Termolen4 -0

zondag 29/09/2019

15:00Sporting Winterslag3- 6Paal-Tervant B-
.Waterloos3- 4Turkse Rangers-
.Voorshoven3 -0Wijshagen-
.Termolen1-4Molenbeersel-
.Lanklaar0-3Zonhoven United B-
.Grote Brogel3-0Ellikom-
.Leut3 -6E.Houthalen-
.Halveweg Zonhoven0-1Lommel Kolonie-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

7/32

1.Paal-Tervant B2112.-4(0)
2.E.Houthalen1512-1.(0)
3.Turkse Rangers1310.1
4.Lommel Kolonie*1372.
5.Sporting Winterslag*129
6.Waterloos126
7.Leut*126
8.Molenbeersel*1154.
9.Stokkem B115
10.Wijshagen*104.3
11.Grote Brogel*96
12.Halveweg Zonhoven93
13.Termolen71
14.Zonhoven United B63-3.(3)
15.Voorshoven33
16.Ellikom00.-2(3)
17.Lanklaar*00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 4de Provinciale B --> Waterloos

periode 1: 11 wedstrijden

7/11

1.Paal-Tervant B21
2.E.Houthalen15
3.Waterloos12
Leut*12
Sporting Winterslag*12
6.Molenbeersel**11
Stokkem B11
8.Turkse Rangers**10
Lommel Kolonie**10
Wijshagen*10
11.Halveweg Zonhoven9
Grote Brogel*9
13.Termolen7x
14.Zonhoven United B6x
15.Voorshoven3x
16.Ellikom0x
Lanklaar*0x

periode 2: 11 wedstrijden

2/11

1.Turkse Rangers3
Lommel Kolonie*3
3.Molenbeersel*0
Waterloos**0
Halveweg Zonhoven**0
E.Houthalen**0
Leut**0
Paal-Tervant B**0
Wijshagen**0
Voorshoven**0
Termolen**0
Grote Brogel**0
Ellikom**0
Sporting Winterslag**0
Lanklaar**0
Stokkem B**0
Zonhoven United B**0

periode 3: 10 wedstrijden

0/10

1.Molenbeersel0
Waterloos0
Halveweg Zonhoven0
E.Houthalen0
Turkse Rangers0
Leut0
Lommel Kolonie0
Paal-Tervant B0
Wijshagen0
Voorshoven0
Termolen0
Grote Brogel0
Ellikom0
Sporting Winterslag0
Lanklaar0
Stokkem B0
Zonhoven United B0

Waterloos

1.Zo-25/08/1915:00Grote Brogel-

Waterloos

5 -20016
2.Wo-28/08/1918:30

Waterloos

-Lanklaar2 -1

3

311
3.Zo-01/09/1915:00Sporting Winterslag-

Waterloos

1 -3

3

68
4.Wo-04/09/1918:30

Waterloos

-Paal-Tervant B0 -40612
5.Za-07/09/1919:30Zonhoven United B-

Waterloos

2 -5

3

96
6.Zo-15/09/1915:00

Waterloos

-Ellikom5 -1

3

123
7.Zo-22/09/1915:00E.Houthalen-

Waterloos

3 -20126
8.Zo-29/09/1915:00

Waterloos

-Turkse Rangers -.
9.Zo-06/10/1915:00Lommel Kolonie-

Waterloos

-.
10.Zo-13/10/1915:00

Waterloos

-Wijshagen -.
11.Zo-20/10/1915:00Molenbeersel-

Waterloos

-.
12.Zo-27/10/1900:00

Waterloos

-Stokkem B -.
13.Zo-03/11/1900:00Termolen-

Waterloos

-.
14.Zo-10/11/1900:00

Waterloos

-Voorshoven -.
15.Zo-17/11/1900:00Halveweg Zonhoven-

Waterloos

-.
17.Zo-01/12/1900:00

Waterloos

-Leut -.
18.Zo-08/12/1900:00

Waterloos

-Grote Brogel -.
19.Zo-15/12/1900:00Lanklaar-

Waterloos

-.
20.Zo-22/12/1900:00

Waterloos

-Sporting Winterslag -.
21.Zo-05/01/2000:00Paal-Tervant B-

Waterloos

-.
22.Zo-12/01/2000:00

Waterloos

-Zonhoven United B -.
23.Zo-19/01/2000:00Ellikom-

Waterloos

-.
24.Zo-26/01/2000:00

Waterloos

-E.Houthalen -.
25.Zo-02/02/2000:00Turkse Rangers-

Waterloos

-.
26.Zo-09/02/2000:00

Waterloos

-Lommel Kolonie -.
27.Zo-16/02/2000:00Wijshagen-

Waterloos

-.
28.Zo-01/03/2000:00

Waterloos

-Molenbeersel -.
29.Zo-08/03/2000:00Stokkem B-

Waterloos

-.
30.Zo-15/03/2000:00

Waterloos

-Termolen -.
31.Zo-22/03/2000:00Voorshoven-

Waterloos

-.
32.Zo-29/03/2000:00

Waterloos

-Halveweg Zonhoven -.
34.Zo-19/04/2000:00Leut-

Waterloos

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Turkse Rangers

18.Zo-25/08/1915:00Lommel Kolonie-Turkse Rangers2 -10014
2.Wo-28/08/1918:30Wijshagen-Turkse Rangers3 -20014
20.Zo-01/09/1915:00Molenbeersel-Turkse Rangers1 -4

3

310
4.Wo-04/09/1918:30Stokkem B-Turkse Rangers1 -11414
5.Zo-08/09/1915:00Turkse Rangers-Termolen5 -0

3

78
6.Zo-15/09/1915:00Voorshoven-Turkse Rangers3 -5

3

105
7.Zo-22/09/1915:00Turkse Rangers-Halveweg Zonhoven5 -2

3

133
8.Zo-29/09/1915:00

Waterloos

-Turkse Rangers -.
9.Zo-06/10/1915:00Turkse Rangers-Leut -.
10.Zo-13/10/1915:00Grote Brogel-Turkse Rangers -.
11.Zo-20/10/1915:00Turkse Rangers-Lanklaar -.
12.Zo-27/10/1900:00Sporting Winterslag-Turkse Rangers -.
13.Zo-03/11/1900:00Turkse Rangers-Paal-Tervant B -.
14.Zo-10/11/1900:00Zonhoven United B-Turkse Rangers -.
15.Zo-17/11/1900:00Turkse Rangers-Ellikom -.
16.Zo-24/11/1900:00E.Houthalen-Turkse Rangers -.
1.Zo-08/12/1900:00Turkse Rangers-Lommel Kolonie -.
19.Zo-15/12/1900:00Turkse Rangers-Wijshagen -.
3.Zo-22/12/1900:00Turkse Rangers-Molenbeersel -.
21.Zo-05/01/2000:00Turkse Rangers-Stokkem B -.
22.Zo-12/01/2000:00Termolen-Turkse Rangers -.
23.Zo-19/01/2000:00Turkse Rangers-Voorshoven -.
24.Zo-26/01/2000:00Halveweg Zonhoven-Turkse Rangers -.
25.Zo-02/02/2000:00Turkse Rangers-

Waterloos

-.
26.Zo-09/02/2000:00Leut-Turkse Rangers -.
27.Zo-16/02/2000:00Turkse Rangers-Grote Brogel -.
28.Zo-01/03/2000:00Lanklaar-Turkse Rangers -.
29.Zo-08/03/2000:00Turkse Rangers-Sporting Winterslag -.
30.Zo-15/03/2000:00Paal-Tervant B-Turkse Rangers -.
31.Zo-22/03/2000:00Turkse Rangers-Zonhoven United B -.
32.Zo-29/03/2000:00Ellikom-Turkse Rangers -.
33.Zo-05/04/2000:00Turkse Rangers-E.Houthalen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Paal-Tervant B1216:3+13
2Lommel Kolonie1210:2+8
3E.Houthalen912:9+3
4Molenbeersel714:7+7
5Wijshagen*79:4+5
6Stokkem B*79:5+4
7Grote Brogel*616:6+10
8Turkse Rangers**610:2+8
9Sporting Winterslag*68:4+4
10Leut*67:5+2
11Waterloos*67:6+1
12Termolen*47:70
13Halveweg Zonhoven*34:5-1
14Voorshoven*310:13-3
15Zonhoven United B37:13-6
16Lanklaar*03:8-5
17Ellikom03:10-7

alle wedstrijden (7/32)

1Paal-Tervant B2127:4+23
2E.Houthalen1515:17-2
3Turkse Rangers1323:12+11
4Lommel Kolonie*1316:10+6
5Sporting Winterslag*1212:7+5
6Waterloos1219:17+2
7Leut*1212:11+1
8Molenbeersel*1118:10+8
9Stokkem B1117:16+1
10Wijshagen*1014:11+3
11Grote Brogel*923:15+8
12Halveweg Zonhoven914:16-2
13Termolen711:20-9
14Zonhoven United B612:19-7
15Voorshoven314:25-11
16Ellikom08:25-17
17Lanklaar*06:26-20

uitwedstrijden (4/16)

1Paal-Tervant B**911:1+10
2Turkse Rangers713:10+3
3Waterloos*612:11+1
4Sporting Winterslag**64:3+1
5Halveweg Zonhoven*610:11-1
6Leut**65:6-1
7E.Houthalen**63:8-5
8Molenbeersel***44:3+1
9Stokkem B*48:11-3
10Zonhoven United B**35:6-1
11Grote Brogel**37:9-2
12Wijshagen**35:7-2
13Termolen*34:13-9
14Lommel Kolonie***16:8-2
15Voorshoven*04:12-8
16Ellikom**05:15-10
17Lanklaar**03:18-15