www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/09/2020

vbal4

Limburg : 4de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 05/09/2020

18:00Grote Brogel-Breugel-PP

zondag 06/09/2020

15:00Molenbeersel-Dilsen-Stokkem B-PP
.Sporting Winterslag-Opglabbeek B-PP
.Ellikom-Leut-PP
.Heusden 06-Paal-Tervant B-PP
.Opoeteren-WAVO-PP
.Lanklaar-Lommel Kolonie-PP
.Eksel B-Wijshagen-PP

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

19:30Paal-Tervant B-

Opoeteren

0-3
.

Breugel

-Eksel B2-1

zondag 13/09/2020

15:00Wijshagen-Molenbeersel2-2
.Lommel Kolonie-

Grote Brogel

1-2
.

WAVO

-Lanklaar4-1
.

Leut

-Heusden 069-1
.

Opglabbeek B

-Ellikom5-0
.Dilsen-Stokkem B-

Sporting Winterslag

3-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 19/09/2020

19:30Breugel-Lommel Kolonie-

zondag 20/09/2020

15:00Grote Brogel-WAVO-
.Sporting Winterslag-Wijshagen-
.Ellikom-Dilsen-Stokkem B-
.Heusden 06-Opglabbeek B-
.Opoeteren-Leut-
.Lanklaar-Paal-Tervant B-
.Eksel B-Molenbeersel-

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

19:30Paal-Tervant B-Grote Brogel-

zondag 27/09/2020

15:00Wijshagen-Ellikom-
.Molenbeersel-Sporting Winterslag-
.Lommel Kolonie-Eksel B-
.WAVO-Breugel-
.Leut-Lanklaar-
.Opglabbeek B-Opoeteren-
.Dilsen-Stokkem B-Heusden 06-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 03/10/2020

19:30Breugel-Paal-Tervant B-

zondag 04/10/2020

15:00Grote Brogel-Leut-
.Lommel Kolonie-WAVO-
.Ellikom-Molenbeersel-
.Heusden 06-Wijshagen-
.Opoeteren-Dilsen-Stokkem B-
.Lanklaar-Opglabbeek B-
.Eksel B-Sporting Winterslag-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 10/10/2020

19:30Paal-Tervant B-Lommel Kolonie-
20:00Opglabbeek B-Grote Brogel-

zondag 11/10/2020

15:00Wijshagen-Opoeteren-
.Molenbeersel-Heusden 06-
.Sporting Winterslag-Ellikom-
.WAVO-Eksel B-
.Leut-Breugel-
.Dilsen-Stokkem B-Lanklaar-

speeldag 7

periode 1

woensdag 04/05/2022

00:00Grote Brogel-Dilsen-Stokkem B-
.Breugel-Opglabbeek B-
.Lommel Kolonie-Leut-
.WAVO-Paal-Tervant B-
.Heusden 06-Sporting Winterslag-
.Opoeteren-Molenbeersel-
.Lanklaar-Wijshagen-
.Eksel B-Ellikom-

speeldag 8

periode 1

donderdag 05/05/2022

00:00Wijshagen-Grote Brogel-
.Molenbeersel-Lanklaar-
.Sporting Winterslag-Opoeteren-
.Ellikom-Heusden 06-
.Paal-Tervant B-Eksel B-
.Leut-WAVO-
.Opglabbeek B-Lommel Kolonie-
.Dilsen-Stokkem B-Breugel-

speeldag 9

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00Grote Brogel-Molenbeersel-
.Breugel-Wijshagen-
.Lommel Kolonie-Dilsen-Stokkem B-
.WAVO-Opglabbeek B-
.Paal-Tervant B-Leut-
.Opoeteren-Ellikom-
.Lanklaar-Sporting Winterslag-
.Eksel B-Heusden 06-

speeldag 10

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Wijshagen-Lommel Kolonie-
.Molenbeersel-Breugel-
.Sporting Winterslag-Grote Brogel-
.Ellikom-Lanklaar-
.Heusden 06-Opoeteren-
.Leut-Eksel B-
.Opglabbeek B-Paal-Tervant B-
.Dilsen-Stokkem B-WAVO-

speeldag 11

periode 2

zondag 08/05/2022

00:00Grote Brogel-Ellikom-
.Breugel-Sporting Winterslag-
.Lommel Kolonie-Molenbeersel-
.WAVO-Wijshagen-
.Paal-Tervant B-Dilsen-Stokkem B-
.Leut-Opglabbeek B-
.Lanklaar-Heusden 06-
.Eksel B-Opoeteren-

speeldag 12

periode 2

maandag 09/05/2022

00:00Wijshagen-Paal-Tervant B-
.Molenbeersel-WAVO-
.Sporting Winterslag-Lommel Kolonie-
.Ellikom-Breugel-
.Heusden 06-Grote Brogel-
.Opoeteren-Lanklaar-
.Opglabbeek B-Eksel B-
.Dilsen-Stokkem B-Leut-

speeldag 13

periode 2

dinsdag 10/05/2022

00:00Grote Brogel-Opoeteren-
.Breugel-Heusden 06-
.Lommel Kolonie-Ellikom-
.WAVO-Sporting Winterslag-
.Paal-Tervant B-Molenbeersel-
.Leut-Wijshagen-
.Opglabbeek B-Dilsen-Stokkem B-
.Eksel B-Lanklaar-

speeldag 14

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Wijshagen-Opglabbeek B-
.Molenbeersel-Leut-
.Sporting Winterslag-Paal-Tervant B-
.Ellikom-WAVO-
.Heusden 06-Lommel Kolonie-
.Opoeteren-Breugel-
.Lanklaar-Grote Brogel-
.Eksel B-Dilsen-Stokkem B-

speeldag 15

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00Grote Brogel-Eksel B-
.Breugel-Lanklaar-
.Lommel Kolonie-Opoeteren-
.WAVO-Heusden 06-
.Paal-Tervant B-Ellikom-
.Leut-Sporting Winterslag-
.Opglabbeek B-Molenbeersel-
.Dilsen-Stokkem B-Wijshagen-

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Breugel-Grote Brogel-
.Dilsen-Stokkem B-Molenbeersel-
.Opglabbeek B-Sporting Winterslag-
.Leut-Ellikom-
.Paal-Tervant B-Heusden 06-
.WAVO-Opoeteren-
.Lommel Kolonie-Lanklaar-
.Wijshagen-Eksel B-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00Molenbeersel-Wijshagen-
.Eksel B-Breugel-
.Grote Brogel-Lommel Kolonie-
.Lanklaar-WAVO-
.Opoeteren-Paal-Tervant B-
.Heusden 06-Leut-
.Ellikom-Opglabbeek B-
.Sporting Winterslag-Dilsen-Stokkem B-

speeldag 18

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00WAVO-Grote Brogel-
.Lommel Kolonie-Breugel-
.Wijshagen-Sporting Winterslag-
.Dilsen-Stokkem B-Ellikom-
.Opglabbeek B-Heusden 06-
.Leut-Opoeteren-
.Paal-Tervant B-Lanklaar-
.Molenbeersel-Eksel B-

speeldag 19

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00Ellikom-Wijshagen-
.Sporting Winterslag-Molenbeersel-
.Eksel B-Lommel Kolonie-
.Breugel-WAVO-
.Grote Brogel-Paal-Tervant B-
.Lanklaar-Leut-
.Opoeteren-Opglabbeek B-
.Heusden 06-Dilsen-Stokkem B-

speeldag 20

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Leut-Grote Brogel-
.Paal-Tervant B-Breugel-
.WAVO-Lommel Kolonie-
.Molenbeersel-Ellikom-
.Wijshagen-Heusden 06-
.Dilsen-Stokkem B-Opoeteren-
.Opglabbeek B-Lanklaar-
.Sporting Winterslag-Eksel B-

speeldag 21

periode 3

woensdag 18/05/2022

00:00Opoeteren-Wijshagen-
.Heusden 06-Molenbeersel-
.Ellikom-Sporting Winterslag-
.Eksel B-WAVO-
.Lommel Kolonie-Paal-Tervant B-
.Breugel-Leut-
.Grote Brogel-Opglabbeek B-
.Lanklaar-Dilsen-Stokkem B-

speeldag 22

periode 3

donderdag 19/05/2022

00:00Dilsen-Stokkem B-Grote Brogel-
.Opglabbeek B-Breugel-
.Leut-Lommel Kolonie-
.Paal-Tervant B-WAVO-
.Sporting Winterslag-Heusden 06-
.Molenbeersel-Opoeteren-
.Wijshagen-Lanklaar-
.Ellikom-Eksel B-

speeldag 23

periode 3

vrijdag 20/05/2022

00:00Grote Brogel-Wijshagen-
.Lanklaar-Molenbeersel-
.Opoeteren-Sporting Winterslag-
.Heusden 06-Ellikom-
.Eksel B-Paal-Tervant B-
.WAVO-Leut-
.Lommel Kolonie-Opglabbeek B-
.Breugel-Dilsen-Stokkem B-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00Molenbeersel-Grote Brogel-
.Wijshagen-Breugel-
.Dilsen-Stokkem B-Lommel Kolonie-
.Opglabbeek B-WAVO-
.Leut-Paal-Tervant B-
.Ellikom-Opoeteren-
.Sporting Winterslag-Lanklaar-
.Heusden 06-Eksel B-

speeldag 25

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00Lommel Kolonie-Wijshagen-
.Breugel-Molenbeersel-
.Grote Brogel-Sporting Winterslag-
.Lanklaar-Ellikom-
.Opoeteren-Heusden 06-
.Eksel B-Leut-
.Paal-Tervant B-Opglabbeek B-
.WAVO-Dilsen-Stokkem B-

speeldag 26

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00Ellikom-Grote Brogel-
.Sporting Winterslag-Breugel-
.Molenbeersel-Lommel Kolonie-
.Wijshagen-WAVO-
.Dilsen-Stokkem B-Paal-Tervant B-
.Opglabbeek B-Leut-
.Heusden 06-Lanklaar-
.Opoeteren-Eksel B-

speeldag 27

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00Paal-Tervant B-Wijshagen-
.WAVO-Molenbeersel-
.Lommel Kolonie-Sporting Winterslag-
.Breugel-Ellikom-
.Grote Brogel-Heusden 06-
.Lanklaar-Opoeteren-
.Eksel B-Opglabbeek B-
.Leut-Dilsen-Stokkem B-

speeldag 28

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00Opoeteren-Grote Brogel-
.Heusden 06-Breugel-
.Ellikom-Lommel Kolonie-
.Sporting Winterslag-WAVO-
.Molenbeersel-Paal-Tervant B-
.Wijshagen-Leut-
.Dilsen-Stokkem B-Opglabbeek B-
.Lanklaar-Eksel B-

speeldag 29

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00Opglabbeek B-Wijshagen-
.Leut-Molenbeersel-
.Paal-Tervant B-Sporting Winterslag-
.WAVO-Ellikom-
.Lommel Kolonie-Heusden 06-
.Breugel-Opoeteren-
.Grote Brogel-Lanklaar-
.Dilsen-Stokkem B-Eksel B-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00Eksel B-Grote Brogel-
.Lanklaar-Breugel-
.Opoeteren-Lommel Kolonie-
.Heusden 06-WAVO-
.Ellikom-Paal-Tervant B-
.Sporting Winterslag-Leut-
.Molenbeersel-Opglabbeek B-
.Wijshagen-Dilsen-Stokkem B-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

1/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Leut31+89000
2.Opglabbeek B31+55000
3.WAVO31+34000
4.Opoeteren31+331+33
5.Sporting Winterslag31+141+14
6.Grote Brogel31+121+12
7.Breugel31+12000
8.Molenbeersel1002002
9.Wijshagen1002000
10.Dilsen-Stokkem B00-13000
11.Lommel Kolonie00-11000
12.Eksel B00-110-11
13.Lanklaar00-310-31
14.Paal-Tervant B00-30000
15.Ellikom00-500-50
16.Heusden 0600-810-81

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

1/10

1

2

1.Opoeteren31
Breugel31
Sporting Winterslag31
WAVO31
Grote Brogel31
Leut31
Opglabbeek B31
8.Molenbeersel10
Wijshagen10
10.Paal-Tervant B00
Heusden 0600
Lommel Kolonie00
Lanklaar00
Ellikom00
Dilsen-Stokkem B00
Eksel B00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Opoeteren00
Breugel00
Sporting Winterslag00
WAVO00
Paal-Tervant B00
Grote Brogel00
Heusden 0600
Lommel Kolonie00
Leut00
Molenbeersel00
Wijshagen00
Lanklaar00
Ellikom00
Dilsen-Stokkem B00
Eksel B00
Opglabbeek B00

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Opoeteren00
Breugel00
Sporting Winterslag00
WAVO00
Paal-Tervant B00
Grote Brogel00
Heusden 0600
Lommel Kolonie00
Leut00
Molenbeersel00
Wijshagen00
Lanklaar00
Ellikom00
Dilsen-Stokkem B00
Eksel B00
Opglabbeek B00