www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 22/01/2020

vbal4

Limburg : 4de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

18:30Ellikom-

Molenbeersel

1-2
19:30

Paal-Tervant B

-Termolen3-1

zondag 25/08/2019

15:00

Grote Brogel

-Waterloos5-2
.

Sporting Winterslag

-Voorshoven3-0
.Lanklaar-

Halveweg Zonhoven

3-4
.E.Houthalen-

Wijshagen

1-2
.Zonhoven United B-

Stokkem B

2-3

zondag 08/12/2019

14:30

Turkse Rangers

-Lommel Kolonie2-1

vrij: Leut

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

18:30

Leut

-Grote Brogel4-2
.

Termolen

-Zonhoven United B2-1
.

Halveweg Zonhoven

-Sporting Winterslag2-0
.

Stokkem B

-Ellikom4-1
.

Waterloos

-Lanklaar2-1
.

Wijshagen

-Turkse Rangers3-2
.

Molenbeersel

-E.Houthalen8-0
18:45Voorshoven-

Paal-Tervant B

1-5

vrij: Lommel Kolonie

speeldag 3

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30

Paal-Tervant B

-Halveweg Zonhoven3-1

zondag 01/09/2019

15:00

E.Houthalen

-Stokkem B4-2
.Ellikom-

Termolen

1-3
.Lanklaar-

Leut

0-2
.

Zonhoven United B

-Voorshoven2-1
.Sporting Winterslag-

Waterloos

1-3
.

Lommel Kolonie

-Wijshagen2-0

zondag 22/12/2019

14:30

Turkse Rangers

-Molenbeersel5-0

vrij: Grote Brogel

speeldag 4

periode 1

woensdag 04/09/2019

18:30

Molenbeersel

-Lommel Kolonie3-1
.Waterloos-

Paal-Tervant B

0-4
.Stokkem B-Turkse Rangers1-1
.

Grote Brogel

-Lanklaar11-2
.Halveweg Zonhoven-

Zonhoven United B

2-3
.

Voorshoven

-Ellikom6-3
.Termolen-

E.Houthalen

0-1
.Leut-

Sporting Winterslag

1-2

vrij: Wijshagen

speeldag 5

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00

Paal-Tervant B

-Leut5-1
19:30Zonhoven United B-

Waterloos

2-5

zondag 08/09/2019

15:00

Turkse Rangers

-Termolen5-0
.Ellikom-

Halveweg Zonhoven

0-3
.Wijshagen-Molenbeersel2-2
.

Sporting Winterslag

-Grote Brogel4-1
.

Lommel Kolonie

-Stokkem B3-1
.

E.Houthalen

-Voorshoven4-3

vrij: Lanklaar

speeldag 6

periode 1

zondag 15/09/2019

15:00

Stokkem B

-Wijshagen4-3
.Termolen-Lommel Kolonie5-5
.

Leut

-Zonhoven United B2-1
.Lanklaar-

Sporting Winterslag

0-2
.

Waterloos

-Ellikom5-1
.Halveweg Zonhoven-

E.Houthalen

0-2
.Grote Brogel-

Paal-Tervant B

0-2
.Voorshoven-

Turkse Rangers

3-5

vrij: Molenbeersel

speeldag 7

periode 1

zaterdag 21/09/2019

18:00

Paal-Tervant B

-Lanklaar5-0
19:30Zonhoven United B-

Grote Brogel

1-4

zondag 22/09/2019

15:00Ellikom-

Leut

1-2
.

Turkse Rangers

-Halveweg Zonhoven5-2
.

E.Houthalen

-Waterloos3-2
.

Lommel Kolonie

-Voorshoven3-0
.Molenbeersel-Stokkem B2-2
.

Wijshagen

-Termolen4-0

vrij: Sporting Winterslag

speeldag 8

periode 1

zondag 29/09/2019

15:00

Sporting Winterslag

-Paal-Tervant B2-0
.Waterloos-Turkse Rangers0-0
.Voorshoven-

Wijshagen

2-4
.Termolen-

Molenbeersel

3-4
.

Lanklaar

-Zonhoven United B3-1
.

Grote Brogel

-Ellikom3-0
.

Halveweg Zonhoven

-Lommel Kolonie3-2

zaterdag 22/02/2020

15:00Leut-E.Houthalen-

vrij: Stokkem B

speeldag 9

periode 1

vrijdag 04/10/2019

19:30Zonhoven United B-

Sporting Winterslag

2-4

zondag 06/10/2019

13:00

Turkse Rangers

-Leut3-0
15:00Lommel Kolonie-

Waterloos

1-4
.

Wijshagen

-Halveweg Zonhoven3-2
.

Molenbeersel

-Voorshoven2-1
.

Stokkem B

-Termolen3-2
.

Ellikom

-Lanklaar3-1
.E.Houthalen-

Grote Brogel

4-5

vrij: Paal-Tervant B

speeldag 10

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Paal-Tervant B-

Zonhoven United B

3-4

zondag 13/10/2019

15:00

Leut

-Lommel Kolonie5-2
.Grote Brogel-

Turkse Rangers

2-5
.

Lanklaar

-E.Houthalen3-2
.

Sporting Winterslag

-Ellikom7-1
.

Voorshoven

-Stokkem B2-1
.

Halveweg Zonhoven

-Molenbeersel4-0
.

Waterloos

-Wijshagen5-2

vrij: Termolen

speeldag 11

periode 1

zondag 20/10/2019

15:00

Turkse Rangers

-Lanklaar7-1
.

Lommel Kolonie

-Grote Brogel3-2
.

Wijshagen

-Leut3-1
.Molenbeersel-

Waterloos

0-3
.

Stokkem B

-Halveweg Zonhoven4-2
.

Termolen

-Voorshoven2-1
.Ellikom-Paal-Tervant B0-0
.E.Houthalen-

Sporting Winterslag

3-4

vrij: Zonhoven United B

speeldag 12

periode 1 en 2

zaterdag 26/10/2019

15:00Halveweg Zonhoven2-1

Termolen

0-3
19:30Paal-Tervant B1-2E.Houthalen0-0

zondag 27/10/2019

15:00

Leut

1-1Molenbeersel1-0
.

Grote Brogel

1-1Wijshagen3-2
.Lanklaar1-1

Lommel Kolonie

1-2
.Sporting Winterslag1-2Turkse Rangers0-0
.

Zonhoven United B

1-2Ellikom5-2
.

Waterloos

2-1Stokkem B2-1

vrij: Voorshoven

speeldag 13

periode 2

zondag 03/11/2019

14:30

Turkse Rangers

-Paal-Tervant B4-3
.Lommel Kolonie-

Sporting Winterslag

0-2
.

Wijshagen

-Lanklaar3-0
.

Molenbeersel

-Grote Brogel1-0
.Stokkem B-

Leut

0-1
.Termolen-

Waterloos

3-4
.

E.Houthalen

-Zonhoven United B3-1

zondag 23/02/2020

15:00Voorshoven-Halveweg Zonhoven-

vrij: Ellikom

speeldag 14

periode 2

zaterdag 09/11/2019

14:00Zonhoven United B-

Turkse Rangers

0-4

zondag 10/11/2019

14:30Leut-

Termolen

1-2
.

Grote Brogel

-Stokkem B5-0
.

Lanklaar

-Molenbeersel2-1
.

Sporting Winterslag

-Wijshagen4-0
.

Paal-Tervant B

-Lommel Kolonie4-0
.Ellikom-

E.Houthalen

1-3
.

Waterloos

-Voorshoven5-1

vrij: Halveweg Zonhoven

speeldag 15

periode 2

zondag 17/11/2019

14:30

Turkse Rangers

-Ellikom8-1
.

Lommel Kolonie

-Zonhoven United B4-2
.Wijshagen-Paal-Tervant B2-2
.

Molenbeersel

-Sporting Winterslag3-0
.

Stokkem B

-Lanklaar3-0
.Termolen-Grote Brogel1-1
.Voorshoven-

Leut

3-6
.

Halveweg Zonhoven

-Waterloos4-1

vrij: E.Houthalen

speeldag 16

periode 2

vrijdag 22/11/2019

20:00

Zonhoven United B

-Wijshagen3-2

zaterdag 23/11/2019

17:30

Paal-Tervant B

-Molenbeersel2-0

zondag 24/11/2019

14:30Leut-Halveweg Zonhoven3-3
.Grote Brogel-Voorshoven2-2
.Lanklaar-

Termolen

2-4
.

Sporting Winterslag

-Stokkem B2-1
.Ellikom-

Lommel Kolonie

2-6
.E.Houthalen-

Turkse Rangers

0-2

vrij: Waterloos

speeldag 17

periode 2

zondag 01/12/2019

14:30

Lommel Kolonie

-E.Houthalen4-2
.

Wijshagen

-Ellikom3-0
.

Molenbeersel

-Zonhoven United B4-2
.

Stokkem B

-Paal-Tervant B2-1
.

Voorshoven

-Lanklaar3-2
.Halveweg Zonhoven-

Grote Brogel

0-2
.

Waterloos

-Leut2-1
.

Termolen

-Sporting Winterslag5-0F1

vrij: Turkse Rangers

speeldag 18

periode 2

zondag 25/08/2019

15:00

Lommel Kolonie

-Turkse Rangers2-1

zondag 08/12/2019

14:30

Waterloos

-Grote Brogel4-2
.Wijshagen-E.Houthalen0-0
.

Halveweg Zonhoven

-Lanklaar3-0
.

Molenbeersel

-Ellikom10-0
.

Stokkem B

-Zonhoven United B2-1
.Voorshoven-Sporting Winterslag3-3
.Termolen-

Paal-Tervant B

1-3

vrij: Leut

speeldag 19

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Zonhoven United B-

Termolen

0-2

zondag 15/12/2019

14:30

Grote Brogel

-Leut8-1
.

Turkse Rangers

-Wijshagen1-0
.

E.Houthalen

-Molenbeersel4-0
.Ellikom-

Stokkem B

2-7
.

Paal-Tervant B

-Voorshoven3-1
.

Sporting Winterslag

-Halveweg Zonhoven4-1
.Lanklaar-

Waterloos

0-4

vrij: Lommel Kolonie

speeldag 20

periode 2

zondag 01/09/2019

15:00Molenbeersel-

Turkse Rangers

1-4

zondag 22/12/2019

14:30Waterloos-

Sporting Winterslag

3-4
.Voorshoven-Zonhoven United B2-2
.

Wijshagen

-Lommel Kolonie3-2
.Stokkem B-

E.Houthalen

0-3
.

Termolen

-Ellikom9-1
.

Halveweg Zonhoven

-Paal-Tervant B5-3
.

Leut

-Lanklaar1-0

vrij: Grote Brogel

speeldag 21

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30Paal-Tervant B-

Waterloos

1-4

zondag 05/01/2020

14:30Sporting Winterslag-

Leut

2-3
.Lanklaar-

Grote Brogel

1-8
.Lommel Kolonie-Molenbeersel0-0
.

Turkse Rangers

-Stokkem B3-1
.

E.Houthalen

-Termolen3-1
.Zonhoven United B-

Halveweg Zonhoven

1-3
.Ellikom-

Voorshoven

0-2

vrij: Wijshagen

speeldag 22

periode 2

zondag 12/01/2020

14:30Termolen-

Turkse Rangers

0-7
.Stokkem B-

Lommel Kolonie

4-6
.Molenbeersel-Wijshagen1-1
.Grote Brogel-

Sporting Winterslag

1-4
.Leut-

Paal-Tervant B

2-7
.

Waterloos

-Zonhoven United B5-1
.

Halveweg Zonhoven

-Ellikom3-0
.

Voorshoven

-E.Houthalen3-0

vrij: Lanklaar

speeldag 23

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30

Paal-Tervant B

-Grote Brogel4-1

zondag 19/01/2020

14:30Zonhoven United B-

Leut

2-3
.

Sporting Winterslag

-Lanklaar5-1
.Wijshagen-

Stokkem B

0-2
.Lommel Kolonie-

Termolen

1-2
.

Turkse Rangers

-Voorshoven5-0
.E.Houthalen-

Halveweg Zonhoven

1-4
.Ellikom-

Waterloos

0-1

vrij: Molenbeersel

speeldag 24

periode 2 en 3

zondag 26/01/2020

14:30Halveweg Zonhoven3-3Turkse Rangers-
.Voorshoven3-2Lommel Kolonie-
.Termolen3-2Wijshagen-
.Stokkem B3-2Molenbeersel-
.Lanklaar2-3Paal-Tervant B-
.Grote Brogel2-3Zonhoven United B-
.Leut2-3Ellikom-
.Waterloos3-3E.Houthalen-

vrij: Sporting Winterslag

speeldag 25

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Paal-Tervant B-Sporting Winterslag-

zondag 02/02/2020

15:00E.Houthalen-Leut-
.Ellikom-Grote Brogel-
.Zonhoven United B-Lanklaar-
.Molenbeersel-Termolen-
.Wijshagen-Voorshoven-
.Lommel Kolonie-Halveweg Zonhoven-
.Turkse Rangers-Waterloos-

vrij: Stokkem B

speeldag 26

periode 3

zondag 09/02/2020

15:00Leut-Turkse Rangers-
.Waterloos-Lommel Kolonie-
.Halveweg Zonhoven-Wijshagen-
.Voorshoven-Molenbeersel-
.Termolen-Stokkem B-
.Sporting Winterslag-Zonhoven United B-
.Lanklaar-Ellikom-
.Grote Brogel-E.Houthalen-

vrij: Paal-Tervant B

speeldag 27

periode 3

zaterdag 15/02/2020

15:00Lommel Kolonie-Leut-

zondag 16/02/2020

15:00Turkse Rangers-Grote Brogel-
.E.Houthalen-Lanklaar-
.Ellikom-Sporting Winterslag-
.Zonhoven United B-Paal-Tervant B-
.Stokkem B-Voorshoven-
.Molenbeersel-Halveweg Zonhoven-
.Wijshagen-Waterloos-

vrij: Termolen

speeldag 28

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Lanklaar-Turkse Rangers-
.Grote Brogel-Lommel Kolonie-
.Leut-Wijshagen-
.Waterloos-Molenbeersel-
.Halveweg Zonhoven-Stokkem B-
.Voorshoven-Termolen-
.Paal-Tervant B-Ellikom-
.Sporting Winterslag-E.Houthalen-

vrij: Zonhoven United B

speeldag 29

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Molenbeersel-Leut-
.Wijshagen-Grote Brogel-
.Lommel Kolonie-Lanklaar-
.Turkse Rangers-Sporting Winterslag-
.E.Houthalen-Paal-Tervant B-
.Ellikom-Zonhoven United B-
.Termolen-Halveweg Zonhoven-
.Stokkem B-Waterloos-

vrij: Voorshoven

speeldag 30

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Paal-Tervant B-Turkse Rangers-
.Sporting Winterslag-Lommel Kolonie-
.Lanklaar-Wijshagen-
.Grote Brogel-Molenbeersel-
.Leut-Stokkem B-
.Waterloos-Termolen-
.Halveweg Zonhoven-Voorshoven-
.Zonhoven United B-E.Houthalen-

vrij: Ellikom

speeldag 31

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Termolen-Leut-
.Stokkem B-Grote Brogel-
.Molenbeersel-Lanklaar-
.Wijshagen-Sporting Winterslag-
.Lommel Kolonie-Paal-Tervant B-
.Turkse Rangers-Zonhoven United B-
.E.Houthalen-Ellikom-
.Voorshoven-Waterloos-

vrij: Halveweg Zonhoven

speeldag 32

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Ellikom-Turkse Rangers-
.Zonhoven United B-Lommel Kolonie-
.Paal-Tervant B-Wijshagen-
.Sporting Winterslag-Molenbeersel-
.Lanklaar-Stokkem B-
.Grote Brogel-Termolen-
.Leut-Voorshoven-
.Waterloos-Halveweg Zonhoven-

vrij: E.Houthalen

speeldag 33

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Halveweg Zonhoven-Leut-
.Voorshoven-Grote Brogel-
.Termolen-Lanklaar-
.Stokkem B-Sporting Winterslag-
.Molenbeersel-Paal-Tervant B-
.Wijshagen-Zonhoven United B-
.Lommel Kolonie-Ellikom-
.Turkse Rangers-E.Houthalen-

vrij: Waterloos

speeldag 34

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00E.Houthalen-Lommel Kolonie-
.Ellikom-Wijshagen-
.Zonhoven United B-Molenbeersel-
.Paal-Tervant B-Stokkem B-
.Sporting Winterslag-Termolen-
.Lanklaar-Voorshoven-
.Grote Brogel-Halveweg Zonhoven-
.Leut-Waterloos-

vrij: Turkse Rangers

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

22/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Turkse Rangers5417+58796+1931
2.Waterloos4916+28668+1333
3.Sporting Winterslag4715+25597+225
4.Paal-Tervant B4213+31635+1130
5.Halveweg Zonhoven*3411+8514-225
6.Leut**3411-7416-821
7.Grote Brogel*3210+21684+128
8.Lommel Kolonie*3210+2503-527
9.Termolen32100516-320
10.Stokkem B32100483-621
11.E.Houthalen*3210-2434-613
12.Molenbeersel*319+6442-159
13.Wijshagen*319+3422-1016
14.xVoorshoven*185-22401-1912
15.xZonhoven United B165-26392-1319
16.xLanklaar*93-53230-388
17.xEllikom41-72210-5310

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

11/11

1

2

Turkse Rangers268
2.Sporting Winterslag258
3.Paal-Tervant B237
4.Waterloos227
5.Wijshagen196
6.Leut*186
Grote Brogel186
8.Molenbeersel175
Stokkem B175
10.Lommel Kolonie165
11.Halveweg Zonhoven155
E.Houthalen*155
13.Termolen134
14.Zonhoven United B124
15.Voorshoven62
Lanklaar62
17.Ellikom41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

11/11

1

2

Turkse Rangers289
2.Waterloos279
3.Sporting Winterslag227
4.Halveweg Zonhoven*196
Paal-Tervant B196
Termolen196
7.E.Houthalen175
8.Leut*165
Lommel Kolonie*165
10.Stokkem B155
11.Molenbeersel*144
Grote Brogel*144
13.Wijshagen*123
Voorshoven*123
15.Zonhoven United B41
16.Lanklaar*31
17.Ellikom00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Molenbeersel00
Waterloos00
Halveweg Zonhoven00
E.Houthalen00
Turkse Rangers00
Leut00
Lommel Kolonie00
Paal-Tervant B00
Wijshagen00
Voorshoven00
Termolen00
Grote Brogel00
Ellikom00
Sporting Winterslag00
Lanklaar00
Stokkem B00
Zonhoven United B00