www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Limburg : 4de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

18:00

Paal-Tervant B

-Lanklaar5 -0
19:30Zonhoven United B-

Grote Brogel

1 -4

zondag 22/09/2019

15:00Ellikom-Leut-
.Turkse Rangers-Halveweg Zonhoven-
.E.Houthalen-Waterloos-
.Lommel Kolonie-Voorshoven-
.Molenbeersel-Stokkem B-
.Wijshagen-Termolen-

7/32

1.Paal-Tervant B2112.1
2.Sporting Winterslag*129
3.Waterloos*129.-4(0)
4.E.Houthalen*12124.
5.Turkse Rangers*1010
6.Molenbeersel**107
7.Lommel Kolonie**107
8.Stokkem B*104
9.Grote Brogel*96.-2(3)
10.Halveweg Zonhoven*93
11.Leut**96-3.(3)
12.Wijshagen**74
13.Termolen*74
14.Zonhoven United B632.
15.Voorshoven*33
16.Ellikom*00.3
17.Lanklaar*00-1.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 4de Provinciale B --> Sporting Winterslag

periode 1: 11 wedstrijden

7/11

1.Paal-Tervant B21
2.Waterloos*12
E.Houthalen*12
Sporting Winterslag*12
5.Molenbeersel***10
Stokkem B*10
7.Halveweg Zonhoven*9
Leut**9
Grote Brogel*9
10.Turkse Rangers***7
Lommel Kolonie***7
Wijshagen**7
Termolen*7
14.Zonhoven United B6x
15.Voorshoven*3x
16.Ellikom*0x
Lanklaar*0x

periode 2: 11 wedstrijden

2/11

1.Turkse Rangers3
Lommel Kolonie*3
3.Molenbeersel*0
Waterloos**0
Halveweg Zonhoven**0
E.Houthalen**0
Leut**0
Paal-Tervant B**0
Wijshagen**0
Voorshoven**0
Termolen**0
Grote Brogel**0
Ellikom**0
Sporting Winterslag**0
Lanklaar**0
Stokkem B**0
Zonhoven United B**0

periode 3: 10 wedstrijden

0/10

1.Molenbeersel0
Waterloos0
Halveweg Zonhoven0
E.Houthalen0
Turkse Rangers0
Leut0
Lommel Kolonie0
Paal-Tervant B0
Wijshagen0
Voorshoven0
Termolen0
Grote Brogel0
Ellikom0
Sporting Winterslag0
Lanklaar0
Stokkem B0
Zonhoven United B0

Sporting Winterslag

1.Zo-25/08/1915:00

Sporting Winterslag

-Voorshoven3 -0

3

32
2.Wo-28/08/1918:30Halveweg Zonhoven-

Sporting Winterslag

2 -0038
3.Zo-01/09/1915:00

Sporting Winterslag

-Waterloos1 -30313
4.Wo-04/09/1918:30Leut-

Sporting Winterslag

1 -2

3

610
5.Zo-08/09/1915:00

Sporting Winterslag

-Grote Brogel4 -1

3

94
6.Zo-15/09/1915:00Lanklaar-

Sporting Winterslag

0 -2

3

122
8.Zo-29/09/1915:00

Sporting Winterslag

-Paal-Tervant B -.
9.Vr-04/10/1919:30Zonhoven United B-

Sporting Winterslag

-.
10.Zo-13/10/1915:00

Sporting Winterslag

-Ellikom -.
11.Zo-20/10/1915:00E.Houthalen-

Sporting Winterslag

-.
12.Zo-27/10/1900:00

Sporting Winterslag

-Turkse Rangers -.
13.Zo-03/11/1900:00Lommel Kolonie-

Sporting Winterslag

-.
14.Zo-10/11/1900:00

Sporting Winterslag

-Wijshagen -.
15.Zo-17/11/1900:00Molenbeersel-

Sporting Winterslag

-.
16.Zo-24/11/1900:00

Sporting Winterslag

-Stokkem B -.
17.Zo-01/12/1900:00Termolen-

Sporting Winterslag

-.
18.Zo-08/12/1900:00Voorshoven-

Sporting Winterslag

-.
19.Zo-15/12/1900:00

Sporting Winterslag

-Halveweg Zonhoven -.
20.Zo-22/12/1900:00Waterloos-

Sporting Winterslag

-.
21.Zo-05/01/2000:00

Sporting Winterslag

-Leut -.
22.Zo-12/01/2000:00Grote Brogel-

Sporting Winterslag

-.
23.Zo-19/01/2000:00

Sporting Winterslag

-Lanklaar -.
25.Zo-02/02/2000:00Paal-Tervant B-

Sporting Winterslag

-.
26.Zo-09/02/2000:00

Sporting Winterslag

-Zonhoven United B -.
27.Zo-16/02/2000:00Ellikom-

Sporting Winterslag

-.
28.Zo-01/03/2000:00

Sporting Winterslag

-E.Houthalen -.
29.Zo-08/03/2000:00Turkse Rangers-

Sporting Winterslag

-.
30.Zo-15/03/2000:00

Sporting Winterslag

-Lommel Kolonie -.
31.Zo-22/03/2000:00Wijshagen-

Sporting Winterslag

-.
32.Zo-29/03/2000:00

Sporting Winterslag

-Molenbeersel -.
33.Zo-05/04/2000:00Stokkem B-

Sporting Winterslag

-.
34.Zo-19/04/2000:00

Sporting Winterslag

-Termolen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Paal-Tervant B

1.Za-24/08/1919:30Paal-Tervant B-Termolen3 -1

3

33
2.Wo-28/08/1918:45Voorshoven-Paal-Tervant B1 -5

3

62
3.Za-31/08/1919:30Paal-Tervant B-Halveweg Zonhoven3 -1

3

91
4.Wo-04/09/1918:30Waterloos-Paal-Tervant B0 -4

3

121
5.Za-07/09/1918:00Paal-Tervant B-Leut5 -1

3

151
6.Zo-15/09/1915:00Grote Brogel-Paal-Tervant B0 -2

3

181
7.Za-21/09/1918:00Paal-Tervant B-Lanklaar5 -0

3

211
8.Zo-29/09/1915:00

Sporting Winterslag

-Paal-Tervant B -.
10.Za-12/10/1919:30Paal-Tervant B-Zonhoven United B -.
11.Zo-20/10/1915:00Ellikom-Paal-Tervant B -.
12.Zo-27/10/1900:00Paal-Tervant B-E.Houthalen -.
13.Zo-03/11/1900:00Turkse Rangers-Paal-Tervant B -.
14.Zo-10/11/1900:00Paal-Tervant B-Lommel Kolonie -.
15.Zo-17/11/1900:00Wijshagen-Paal-Tervant B -.
16.Zo-24/11/1900:00Paal-Tervant B-Molenbeersel -.
17.Zo-01/12/1900:00Stokkem B-Paal-Tervant B -.
18.Zo-08/12/1900:00Termolen-Paal-Tervant B -.
19.Zo-15/12/1900:00Paal-Tervant B-Voorshoven -.
20.Zo-22/12/1900:00Halveweg Zonhoven-Paal-Tervant B -.
21.Zo-05/01/2000:00Paal-Tervant B-Waterloos -.
22.Zo-12/01/2000:00Leut-Paal-Tervant B -.
23.Zo-19/01/2000:00Paal-Tervant B-Grote Brogel -.
24.Zo-26/01/2000:00Lanklaar-Paal-Tervant B -.
25.Zo-02/02/2000:00Paal-Tervant B-

Sporting Winterslag

-.
27.Zo-16/02/2000:00Zonhoven United B-Paal-Tervant B -.
28.Zo-01/03/2000:00Paal-Tervant B-Ellikom -.
29.Zo-08/03/2000:00E.Houthalen-Paal-Tervant B -.
30.Zo-15/03/2000:00Paal-Tervant B-Turkse Rangers -.
31.Zo-22/03/2000:00Lommel Kolonie-Paal-Tervant B -.
32.Zo-29/03/2000:00Paal-Tervant B-Wijshagen -.
33.Zo-05/04/2000:00Molenbeersel-Paal-Tervant B -.
34.Zo-19/04/2000:00Paal-Tervant B-Stokkem B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Paal-Tervant B1216:3+13
2Lommel Kolonie*97:2+5
3Stokkem B*79:5+4
4Grote Brogel*616:6+10
5Molenbeersel*612:5+7
6Sporting Winterslag*68:4+4
7E.Houthalen*69:7+2
8Leut*67:5+2
9Waterloos*67:6+1
10Wijshagen**45:4+1
11Termolen*47:70
12Turkse Rangers***35:0+5
13Halveweg Zonhoven*34:5-1
14Voorshoven*310:13-3
15Zonhoven United B37:13-6
16Lanklaar*03:8-5
17Ellikom*02:8-6

alle wedstrijden (7/32)

1Paal-Tervant B2127:4+23
2Sporting Winterslag*1212:7+5
3Waterloos*1217:14+3
4E.Houthalen*1212:15-3
5Turkse Rangers*1018:10+8
6Molenbeersel**1016:8+8
7Lommel Kolonie**1013:10+3
8Stokkem B*1015:14+1
9Grote Brogel*923:15+8
10Halveweg Zonhoven*912:11+1
11Leut**910:100
12Wijshagen**710:11-1
13Termolen*711:16-5
14Zonhoven United B612:19-7
15Voorshoven*314:22-8
16Ellikom*07:23-16
17Lanklaar*06:26-20

uitwedstrijden (4/16)

1Paal-Tervant B**911:1+10
2Turkse Rangers713:10+3
3Waterloos**610:8+2
4Halveweg Zonhoven**68:6+2
5Sporting Winterslag**64:3+1
6E.Houthalen**63:8-5
7Molenbeersel***44:3+1
8Zonhoven United B**35:6-1
9Grote Brogel**37:9-2
10Wijshagen**35:7-2
11Leut***33:5-2
12Stokkem B**36:9-3
13Termolen**34:9-5
14Lommel Kolonie***16:8-2
15Voorshoven**04:9-5
16Ellikom**05:15-10
17Lanklaar**03:18-15