www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Limburg : 4de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
18:00 | RC Peer B | - | Koersel B | 3 | - | 0 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Pelt B | - | Zelo Halen A | 3
| - | 3
|
. | Sp.Lille | - | Peer SV | 2 | - | 1 |
. | Eksel B | - | Lindelhoeven B | 0 | - | 2 |
. | Lommel Kolonie | - | Kadijk B | 0 | - | 2 |
. | Heusden 06 | - | Helson B | 2 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Helson B | 3 | - | 4 | Lommel Kolonie | | - | |
. | Kadijk B | 7 | - | 7 | Koersel B | | - | |
19:30 | Breugel | 6 |
- | 1 | Hamont 99 B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Zelo Halen A | 0 | - | 6 | Eksel B | | - | |
. | Sp.Lille | 8 | - | 9 | Heusden 06 | | - | |
. | Peer SV | 4 | - | 4 | RC Peer B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Limburg : 4de Provinciale B --> Peer SV
periode 1
13/13 |
| Koersel B | 30 |
2. | Heusden 06 | 30 |
3. | Breugel | 28 |
4. | Kadijk B | 24 |
5. | Peer SV | 23 |
6. | RC Peer B | 22 |
7. | Lindelhoeven B | 21 |
8. | Lommel Kolonie | 16 |
9. | Eksel B | 16 |
10. | Hamont 99 B | 14 |
11. | Zelo Halen A | 13 |
12. | Helson B | 11 |
13. | Sp.Lille | 6 |
14. | Pelt B | 4 |
periode 2
11/13 |
1. | Koersel B** | 22 | |
2. | Lindelhoeven B* | 22 | |
3. | Heusden 06* | 20 | |
4. | Breugel** | 18 | |
5. | Kadijk B** | 16 | |
6. | Peer SV** | 14 | |
7. | RC Peer B** | 13 | |
8. | Pelt B* | 13 | |
9. | Sp.Lille* | 12 | |
10. | Eksel B** | 10 | |
11. | Helson B | 10 | |
12. | Hamont 99 B* | 8 | |
13. | Lommel Kolonie** | 7 | |
14. | Zelo Halen A* | 5 | x |
Peer SV
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Peer SV | - | Sp.Lille | 2 - | 1 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Zelo Halen A | - | Peer SV | 3 - | 3 | | 1 | 4 | | 3 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Lindelhoeven B | - | Peer SV | 1 - | 2 | | 3 | 7 | | 5 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Peer SV | - | Hamont 99 B | 1 - | 1 | | 1 | 8 | | 4 | |
6. | Zo-08/10/23 | 14:00 | Helson B | - | Peer SV | 1 - | 7 | | 3 | 11 | | 3 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Peer SV | - | Heusden 06 | 0 - | 3 | | 0 | 11 | | 5 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Lommel Kolonie | - | Peer SV | 2 - | 2 | | 1 | 12 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Peer SV | - | Kadijk B | 1 - | 0 | | 3 | 15 | | 6 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Breugel | - | Peer SV | 2 - | 1 | | 0 | 15 | | 6 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Peer SV | - | Eksel B | 0 - | 0 | | 1 | 16 | | 6 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | RC Peer B | - | Peer SV | 0 - | 2 | | 3 | 19 | | 5 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Peer SV | - | Pelt B | 1 - | 0 | | 3 | 22 | | 4 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Koersel B | - | Peer SV | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 5 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Peer SV | - | Zelo Halen A | 7 - | 0 | | 3 | 26 | | 5 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Kadijk B | - | Peer SV | 0 - | 2 | | 3 | 29 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Peer SV | - | Lindelhoeven B | 1 - | 0 | | 3 | 32 | | 4 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Peer SV | - | Breugel | 0 - | 1 | | 0 | 32 | | 4 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Hamont 99 B | - | Peer SV | 1 - | 2 | | 3 | 35 | | 4 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Peer SV | - | Koersel B | 0 - | 1 | | 0 | 35 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Pelt B | - | Peer SV | 0 - | 0 | | 1 | 36 | | 5 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Peer SV | - | Lommel Kolonie | 0 - | 0 | | 1 | 37 | | 6 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Sp.Lille | - | Peer SV | 2 - | 1 | | 0 | 37 | | 6 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Peer SV | - | RC Peer B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Heusden 06 | - | Peer SV | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Peer SV | - | Helson B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Eksel B | - | Peer SV | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
RC Peer B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Koersel B | - | RC Peer B | 4 - | 2 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Za-09/09/23 | 18:00 | RC Peer B | - | Eksel B | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 17:00 | Kadijk B | - | RC Peer B | 1 - | 2 | | 3 | 4 | | 8 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:00 | RC Peer B | - | Breugel | 0 - | 3 | | 0 | 4 | | 9 | |
5. | Za-30/09/23 | 18:00 | RC Peer B | - | Pelt B | 6 - | 2 | | 3 | 7 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Lommel Kolonie | - | RC Peer B | 1 - | 4 | | 3 | 10 | | 7 | |
7. | Za-14/10/23 | 18:00 | RC Peer B | - | Lindelhoeven B | 2 - | 4 | | 0 | 10 | | 7 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Heusden 06 | - | RC Peer B | 3 - | 1 | | 0 | 10 | | 7 | |
11. | Za-11/11/23 | 18:00 | RC Peer B | - | Helson B | 5 - | 0 | | 3 | 13 | | 8 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | RC Peer B | - | Peer SV | 0 - | 2 | | 0 | 13 | | 8 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Zelo Halen A | - | RC Peer B | 0 - | 3 | | 3 | 16 | | 7 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Lindelhoeven B | - | RC Peer B | 3 - | 1 | | 0 | 16 | | 7 | |
15. | Za-23/12/23 | 18:00 | RC Peer B | - | Sp.Lille | 2 - | 1 | | 3 | 19 | | 7 | |
12. | Za-06/01/24 | 18:00 | Hamont 99 B | - | RC Peer B | 0 - | 2 | | 3 | 22 | | 7 | |
17. | Za-13/01/24 | 18:00 | RC Peer B | - | Lommel Kolonie | 5 - | 2 | | 3 | 25 | | 7 | |
19. | Za-27/01/24 | 18:00 | RC Peer B | - | Heusden 06 | 1 - | 2 | | 0 | 25 | | 7 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Breugel | - | RC Peer B | 2 - | 1 | | 0 | 25 | | 7 | |
18. | Za-10/02/24 | 17:30 | Helson B | - | RC Peer B | 0 - | 3 | | 3 | 28 | | 6 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | RC Peer B | - | Zelo Halen A | 4 - | 0 | | 3 | 31 | | 5 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Sp.Lille | - | RC Peer B | 3 - | 2 | | 0 | 31 | | 6 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Eksel B | - | RC Peer B | 2 - | 2 | | 1 | 32 | | 7 | |
26. | Za-23/03/24 | 18:00 | RC Peer B | - | Koersel B | 3 - | 0 | | 3 | 35 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Peer SV | - | RC Peer B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 18:00 | RC Peer B | - | Kadijk B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | RC Peer B | - | Hamont 99 B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Pelt B | - | RC Peer B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (12/17)
1 | Lindelhoeven B | 28 | +16 |
2 | Koersel B* | 24 | +24 |
3 | Heusden 06* | 24 | +14 |
4 | Kadijk B* | 22 | +6 |
5 | RC Peer B* | 19 | +12 |
6 | Breugel* | 19 | +11 |
7 | Peer SV* | 18 | +6 |
8 | Hamont 99 B | 15 | -8 |
9 | Eksel B* | 14 | +1 |
10 | Lommel Kolonie* | 13 | +2 |
11 | Helson B | 13 | -19 |
12 | Sp.Lille* | 11 | -11 |
13 | Pelt B* | 9 | -14 |
14 | Zelo Halen A | 7 | -26 |
alle wedstrijden (24/26)
1 | Koersel B** | 52 | +49 |
2 | Heusden 06* | 50 | +30 |
3 | Breugel** | 46 | +29 |
4 | Lindelhoeven B* | 43 | +18 |
5 | Kadijk B** | 40 | +17 |
6 | Peer SV** | 37 | +16 |
7 | RC Peer B** | 35 | +16 |
8 | Eksel B** | 26 | -2 |
9 | Lommel Kolonie** | 23 | -2 |
10 | Hamont 99 B* | 22 | -20 |
11 | Helson B | 21 | -45 |
12 | Sp.Lille* | 18 | -36 |
13 | Zelo Halen A* | 18 | -45 |
14 | Pelt B* | 17 | -25 |
uitwedstrijden (12/17)
1 | Koersel B* | 28 | +25 |
2 | Breugel* | 27 | +18 |
3 | Heusden 06 | 26 | +16 |
4 | Peer SV* | 19 | +10 |
5 | Kadijk B* | 18 | +11 |
6 | RC Peer B* | 16 | +4 |
7 | Lindelhoeven B* | 15 | +2 |
8 | Eksel B* | 12 | -3 |
9 | Zelo Halen A* | 11 | -19 |
10 | Lommel Kolonie* | 10 | -4 |
11 | Pelt B | 8 | -11 |
12 | Helson B | 8 | -26 |
13 | Sp.Lille | 7 | -25 |
14 | Hamont 99 B* | 7 | -12 |