www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 10/11/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale E

zondag 03/11/2019

14:30

Steenhuffel B

-Mazenzele Opwijk B3-0
15:00Asse-Terheide B-

Merchtem United

1 -3

zaterdag 09/11/2019

18:00

Liedekerke B

-Essene3-0
.Ritterklub B-

Steenhuffel B

0 -5
19:30Asse-Zellik B-

De Leeuwkens B

1 -4
20:00

Mazenzele Opwijk B

-Boskant Peizegem4 -2
.

Meise B

-Hekelgem B2-1

zondag 10/11/2019

14:00

Wemmel B

-Delta Londerzeel B4 -2
14:30

Kapelle o/d Bos

-Strombeek2-1

zaterdag 16/11/2019

19:30Hekelgem B0- 5Mazenzele Opwijk B-
20:00De Leeuwkens B4- 10Meise B-
20:30Merchtem United2 -3Wemmel B-

zondag 17/11/2019

14:30Boskant Peizegem7-7Asse-Terheide B-
.Kapelle o/d Bos12-5Ritterklub B-
.Delta Londerzeel B7-3Liedekerke B-
15:00Steenhuffel B9 -4Asse-Zellik B-
.Strombeek9-0Essene-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/30

1.Kapelle o/d Bos*3012-1.(0)
2.Meise B*2510
3.Steenhuffel B219-3.(0)
4.Strombeek*186
5.Asse-Terheide B*164
6.Delta Londerzeel B*166.3
7.Boskant Peizegem*164
8.De Leeuwkens B*147
9.Ritterklub B*1472.
10.Wemmel B**136.-4(3)
11.Asse-Zellik B*114.4
12.Liedekerke B*104.-2(3)
13.Mazenzele Opwijk B96
14.Essene**71.1
15.Merchtem United*54
16.Hekelgem B*30
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 4de Provinciale E --> Strombeek

Strombeek

1.Za-31/08/1919:00

Strombeek

-Meise B1 -0

3

37
2.Zo-08/09/1915:00Boskant Peizegem-

Strombeek

-F20312
3.Zo-15/09/1915:00

Strombeek

-Mazenzele Opwijk B4 -2

3

67
4.Za-21/09/1919:30Hekelgem B-

Strombeek

1 -2

3

95
5.Zo-29/09/1915:00

Strombeek

-Asse-Terheide B0 -3096
6.Za-05/10/1920:00De Leeuwkens B-

Strombeek

2 -3

3

126
7.Zo-13/10/1915:00

Strombeek

-Wemmel B4 -2

3

153
8.Za-19/10/1920:00Steenhuffel B-

Strombeek

3 -20155
9.Zo-27/10/1915:00

Strombeek

-Liedekerke B2 -0

3

183
10.Zo-10/11/1914:30Kapelle o/d Bos-

Strombeek

2 -10184
11.Zo-17/11/1915:00

Strombeek

-Essene -.
12.Za-23/11/1918:00Ritterklub B-

Strombeek

-.
13.Zo-01/12/1915:00

Strombeek

-Delta Londerzeel B -.
14.Zo-08/12/1915:00

Strombeek

-Asse-Zellik B -.
15.Zo-15/12/1900:00Merchtem United-

Strombeek

-.
16.Zo-05/01/2000:00Meise B-

Strombeek

-.
17.Zo-12/01/2000:00

Strombeek

-Boskant Peizegem -.
18.Zo-19/01/2000:00Mazenzele Opwijk B-

Strombeek

-.
19.Zo-26/01/2000:00

Strombeek

-Hekelgem B -.
20.Zo-02/02/2000:00Asse-Terheide B-

Strombeek

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Strombeek

-De Leeuwkens B -.
22.Zo-16/02/2000:00Wemmel B-

Strombeek

-.
23.Zo-01/03/2000:00

Strombeek

-Steenhuffel B -.
24.Zo-08/03/2000:00Liedekerke B-

Strombeek

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Strombeek

-Kapelle o/d Bos -.
26.Zo-22/03/2000:00Essene-

Strombeek

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Strombeek

-Ritterklub B -.
28.Zo-05/04/2000:00Delta Londerzeel B-

Strombeek

-.
29.Zo-26/04/2000:00Asse-Zellik B-

Strombeek

-.
30.Zo-03/05/2000:00

Strombeek

-Merchtem United -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Essene

1.Zo-01/09/1915:00Essene-De Leeuwkens B3 -1

3

35
2.Za-07/09/1920:00Steenhuffel B-Essene2 -0037
3.Zo-15/09/1915:00Essene-Kapelle o/d Bos0 -40311
4.Za-21/09/1918:00Ritterklub B-Essene3 -20312
5.Zo-29/09/1915:00Essene-Asse-Zellik B2 -1

3

611
6.Za-05/10/1920:00Meise B-Essene6 -00612
7.Zo-13/10/1915:00Essene-Mazenzele Opwijk B3 -31712
8.Zo-20/10/1915:00Asse-Terheide B-Essene6 -00713
10.Za-09/11/1918:00Liedekerke B-Essene3 -00714
11.Zo-17/11/1915:00

Strombeek

-Essene -.
12.Zo-24/11/1914:30Essene-Delta Londerzeel B -.
13.Za-30/11/1920:30Merchtem United-Essene -.
14.Zo-08/12/1914:30Essene-Boskant Peizegem -.
15.Zo-15/12/1900:00Hekelgem B-Essene -.
9.Zo-22/12/1900:00Essene-Wemmel B -.
16.Zo-05/01/2000:00De Leeuwkens B-Essene -.
17.Zo-12/01/2000:00Essene-Steenhuffel B -.
18.Zo-19/01/2000:00Kapelle o/d Bos-Essene -.
19.Zo-26/01/2000:00Essene-Ritterklub B -.
20.Zo-02/02/2000:00Asse-Zellik B-Essene -.
21.Zo-09/02/2000:00Essene-Meise B -.
22.Zo-16/02/2000:00Mazenzele Opwijk B-Essene -.
23.Zo-01/03/2000:00Essene-Asse-Terheide B -.
24.Zo-08/03/2000:00Wemmel B-Essene -.
25.Zo-15/03/2000:00Essene-Liedekerke B -.
26.Zo-22/03/2000:00Essene-

Strombeek

-.
27.Zo-29/03/2000:00Delta Londerzeel B-Essene -.
28.Zo-05/04/2000:00Essene-Merchtem United -.
29.Zo-26/04/2000:00Boskant Peizegem-Essene -.
30.Zo-03/05/2000:00Essene-Hekelgem B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1Kapelle o/d Bos1825:5+20
2Meise B*1523:5+18
3Steenhuffel B1518:6+12
4Strombeek*1211:7+4
5Wemmel B*1016:10+6
6Delta Londerzeel B*1011:7+4
7Asse-Terheide B*913:8+5
8Ritterklub B*915:11+4
9De Leeuwkens B*715:11+4
10Liedekerke B*713:11+2
11Essene**78:9-1
12Boskant Peizegem*76:12-6
13Asse-Zellik B*613:14-1
14Mazenzele Opwijk B*413:18-5
15Hekelgem B*35:15-10
16Merchtem United**24:8-4

alle wedstrijden (11/30)

1Kapelle o/d Bos*3041:7+34
2Meise B*2533:9+24
3Steenhuffel B2128:14+14
4Strombeek*1819:20-1
5Asse-Terheide B*1623:19+4
6Delta Londerzeel B*1628:25+3
7Boskant Peizegem*1619:24-5
8De Leeuwkens B*1423:17+6
9Ritterklub B*1427:26+1
10Wemmel B**1323:22+1
11Asse-Zellik B*1126:260
12Liedekerke B*1018:33-15
13Mazenzele Opwijk B922:38-16
14Essene**710:29-19
15Merchtem United*511:26-15
16Hekelgem B*310:36-26

uitwedstrijden (6/15)

1Kapelle o/d Bos**1216:2+14
2Meise B*1010:4+6
3Boskant Peizegem*913:12+1
4De Leeuwkens B*78:6+2
5Asse-Terheide B*710:11-1
6Steenhuffel B*610:8+2
7Delta Londerzeel B*617:18-1
8Strombeek*68:13-5
9Asse-Zellik B*513:12+1
10Ritterklub B*512:15-3
11Mazenzele Opwijk B59:20-11
12Wemmel B**37:12-5
13Merchtem United37:18-11
14Liedekerke B*35:22-17
15Hekelgem B*05:21-16
16Essene*02:20-18