www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/11/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale E

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:00Liedekerke B-

Steenhuffel B

1-4
19:00

Strombeek

-Meise B1-0
20:00Mazenzele Opwijk B-Asse-Zellik B2-2
20:30Merchtem United-

Boskant Peizegem

0-3

zondag 01/09/2019

14:00

Asse-Terheide B

-Ritterklub B3-1
.

Delta Londerzeel B

-Hekelgem B4-2
15:00Wemmel B-

Kapelle o/d Bos

2-4
.

Essene

-De Leeuwkens B3-1

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

18:00Ritterklub B-

Wemmel B

1-3
19:30

Asse-Zellik B

-Asse-Terheide B5-1
.

Hekelgem B

-Merchtem United2-1
20:00

Steenhuffel B

-Essene2-0
.

De Leeuwkens B

-Delta Londerzeel B5-1
.

Meise B

-Mazenzele Opwijk B8-1

zondag 08/09/2019

15:00Boskant Peizegem-Strombeek-F2
.

Kapelle o/d Bos

-Liedekerke B9-0

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

18:00

Liedekerke B

-Ritterklub B5-1
20:00Merchtem United-De Leeuwkens B0-0

zondag 15/09/2019

15:00

Wemmel B

-Asse-Zellik B4-3
.

Boskant Peizegem

-Hekelgem B2-1
.Asse-Terheide B-

Meise B

0-4
.

Strombeek

-Mazenzele Opwijk B4-2
.Essene-

Kapelle o/d Bos

0-4
.

Delta Londerzeel B

-Steenhuffel B2-0

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00

Ritterklub B

-Essene3-2
19:30Hekelgem B-

Strombeek

1-2
.

Asse-Zellik B

-Liedekerke B3-1
20:00

Steenhuffel B

-Merchtem United3-0
.Mazenzele Opwijk B-

Asse-Terheide B

1-2
.De Leeuwkens B-

Boskant Peizegem

1-3
.

Meise B

-Wemmel B4-2

zondag 22/09/2019

15:00

Kapelle o/d Bos

-Delta Londerzeel B4-1

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

18:00Liedekerke B-

Meise B

1-3
19:30Hekelgem B-

De Leeuwkens B

1-3

zondag 29/09/2019

15:00

Boskant Peizegem

-Steenhuffel B1-0
.

Essene

-Asse-Zellik B2-1
.Wemmel B-Mazenzele Opwijk B1-1
.Strombeek-

Asse-Terheide B

0-3
.Delta Londerzeel B-Ritterklub B3-3

zondag 02/02/2020

00:00Merchtem United-Kapelle o/d Bos-

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

18:00

Ritterklub B

-Merchtem United5-1
19:30Asse-Zellik B-

Delta Londerzeel B

2-5
20:00De Leeuwkens B-

Strombeek

2-3
.

Steenhuffel B

-Hekelgem B7-1
.

Meise B

-Essene6-0
.Mazenzele Opwijk B-

Liedekerke B

3-4

zondag 06/10/2019

15:00

Asse-Terheide B

-Wemmel B3-0
.

Kapelle o/d Bos

-Boskant Peizegem5-2

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

18:00Liedekerke B-Asse-Terheide B3-3
19:30Hekelgem B-

Kapelle o/d Bos

0-5
20:00

De Leeuwkens B

-Steenhuffel B4-1
.Merchtem United-Asse-Zellik B3-3

zondag 13/10/2019

15:00Boskant Peizegem-

Ritterklub B

1-4
.Essene-Mazenzele Opwijk B3-3
.Delta Londerzeel B-

Meise B

0-1
.

Strombeek

-Wemmel B4-2

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

18:00

Ritterklub B

-Hekelgem B6-0
20:00

Steenhuffel B

-Strombeek3-2
.Mazenzele Opwijk B-

Delta Londerzeel B

3-8
.

Meise B

-Merchtem United3-1

zondag 20/10/2019

15:00

Asse-Terheide B

-Essene6-0
.

Wemmel B

-Liedekerke B5-0
.

Kapelle o/d Bos

-De Leeuwkens B1-0

zaterdag 02/11/2019

19:30Asse-Zellik B-

Boskant Peizegem

2-3

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:30Hekelgem B-

Asse-Zellik B

1-4
20:00Merchtem United-

Mazenzele Opwijk B

1-2
.De Leeuwkens B-Ritterklub B3-3
.Steenhuffel B-

Kapelle o/d Bos

0-3

zondag 27/10/2019

15:00Boskant Peizegem-Meise B2-2
.

Delta Londerzeel B

-Asse-Terheide B2-1
.

Strombeek

-Liedekerke B2-0

zondag 22/12/2019

14:30Essene-Wemmel B-

speeldag 10

zondag 03/11/2019

15:00Asse-Terheide B-

Merchtem United

1-3

zaterdag 09/11/2019

18:00

Liedekerke B

-Essene3-0
.Ritterklub B-

Steenhuffel B

0-5
19:30Asse-Zellik B-

De Leeuwkens B

1-4
20:00

Mazenzele Opwijk B

-Boskant Peizegem4-2
.

Meise B

-Hekelgem B2-1

zondag 10/11/2019

14:00

Wemmel B

-Delta Londerzeel B4-2
14:30

Kapelle o/d Bos

-Strombeek2-1

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

19:30Hekelgem B-Mazenzele Opwijk B4-4
20:00De Leeuwkens B-

Meise B

0-2
20:30Merchtem United-

Wemmel B

0-7

zondag 17/11/2019

14:30

Boskant Peizegem

-Asse-Terheide B1-0
.

Kapelle o/d Bos

-Ritterklub B2-1
.Delta Londerzeel B-Liedekerke B1-1
15:00

Steenhuffel B

-Asse-Zellik B5-0
.

Strombeek

-Essene2-0

speeldag 12

zaterdag 23/11/2019

18:00Ritterklub B-Strombeek-
.Liedekerke B-Merchtem United-
19:30Asse-Zellik B-Kapelle o/d Bos-
20:00Meise B-Steenhuffel B-
.Mazenzele Opwijk B-De Leeuwkens B-

zondag 24/11/2019

12:30Asse-Terheide B-Hekelgem B-
14:00Wemmel B-Boskant Peizegem-
14:30Essene-Delta Londerzeel B-

speeldag 13

zondag 03/11/2019

14:30

Steenhuffel B

-Mazenzele Opwijk B3-0

zaterdag 30/11/2019

18:00Ritterklub B-Asse-Zellik B-
20:00De Leeuwkens B-Asse-Terheide B-
20:30Merchtem United-Essene-

zondag 01/12/2019

14:30Boskant Peizegem-Liedekerke B-
.Hekelgem B-Wemmel B-
.Kapelle o/d Bos-Meise B-
15:00Strombeek-Delta Londerzeel B-

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

18:00Liedekerke B-Hekelgem B-
20:00Meise B-Ritterklub B-
.Mazenzele Opwijk B-Kapelle o/d Bos-

zondag 08/12/2019

12:30Asse-Terheide B-Steenhuffel B-
.Delta Londerzeel B-Merchtem United-
14:00Wemmel B-De Leeuwkens B-
14:30Essene-Boskant Peizegem-
15:00Strombeek-Asse-Zellik B-

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

18:00Ritterklub B-Mazenzele Opwijk B-
19:30Asse-Zellik B-Meise B-
.Hekelgem B-Essene-
20:00Steenhuffel B-Wemmel B-
.De Leeuwkens B-Liedekerke B-
20:30Merchtem United-Strombeek-

zondag 15/12/2019

14:30Boskant Peizegem-Delta Londerzeel B-
.Kapelle o/d Bos-Asse-Terheide B-

speeldag 16

zondag 05/01/2020

00:00Boskant Peizegem-Merchtem United-
.Asse-Zellik B-Mazenzele Opwijk B-
.Ritterklub B-Asse-Terheide B-
.Kapelle o/d Bos-Wemmel B-
.Steenhuffel B-Liedekerke B-
.De Leeuwkens B-Essene-
.Hekelgem B-Delta Londerzeel B-
.Meise B-Strombeek-

speeldag 17

zondag 12/01/2020

00:00Mazenzele Opwijk B-Meise B-
.Strombeek-Boskant Peizegem-
.Merchtem United-Hekelgem B-
.Delta Londerzeel B-De Leeuwkens B-
.Essene-Steenhuffel B-
.Liedekerke B-Kapelle o/d Bos-
.Wemmel B-Ritterklub B-
.Asse-Terheide B-Asse-Zellik B-

speeldag 18

zondag 19/01/2020

00:00De Leeuwkens B-Merchtem United-
.Hekelgem B-Boskant Peizegem-
.Meise B-Asse-Terheide B-
.Asse-Zellik B-Wemmel B-
.Ritterklub B-Liedekerke B-
.Kapelle o/d Bos-Essene-
.Steenhuffel B-Delta Londerzeel B-
.Mazenzele Opwijk B-Strombeek-

speeldag 19

zondag 26/01/2020

00:00Wemmel B-Meise B-
.Asse-Terheide B-Mazenzele Opwijk B-
.Strombeek-Hekelgem B-
.Boskant Peizegem-De Leeuwkens B-
.Merchtem United-Steenhuffel B-
.Delta Londerzeel B-Kapelle o/d Bos-
.Essene-Ritterklub B-
.Liedekerke B-Asse-Zellik B-

speeldag 20

zondag 29/09/2019

15:00

Kapelle o/d Bos

-Merchtem United4-1

zondag 02/02/2020

00:00Steenhuffel B-Boskant Peizegem-
.De Leeuwkens B-Hekelgem B-
.Mazenzele Opwijk B-Wemmel B-
.Meise B-Liedekerke B-
.Asse-Zellik B-Essene-
.Ritterklub B-Delta Londerzeel B-
.Asse-Terheide B-Strombeek-

speeldag 21

zondag 09/02/2020

00:00Essene-Meise B-
.Liedekerke B-Mazenzele Opwijk B-
.Wemmel B-Asse-Terheide B-
.Strombeek-De Leeuwkens B-
.Hekelgem B-Steenhuffel B-
.Boskant Peizegem-Kapelle o/d Bos-
.Merchtem United-Ritterklub B-
.Delta Londerzeel B-Asse-Zellik B-

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Asse-Zellik B-Merchtem United-
.Ritterklub B-Boskant Peizegem-
.Kapelle o/d Bos-Hekelgem B-
.Steenhuffel B-De Leeuwkens B-
.Asse-Terheide B-Liedekerke B-
.Mazenzele Opwijk B-Essene-
.Meise B-Delta Londerzeel B-
.Wemmel B-Strombeek-

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Merchtem United-Meise B-
.Delta Londerzeel B-Mazenzele Opwijk B-
.Essene-Asse-Terheide B-
.Liedekerke B-Wemmel B-
.Strombeek-Steenhuffel B-
.De Leeuwkens B-Kapelle o/d Bos-
.Hekelgem B-Ritterklub B-
.Boskant Peizegem-Asse-Zellik B-

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Mazenzele Opwijk B-Merchtem United-
.Meise B-Boskant Peizegem-
.Asse-Zellik B-Hekelgem B-
.Ritterklub B-De Leeuwkens B-
.Kapelle o/d Bos-Steenhuffel B-
.Wemmel B-Essene-
.Asse-Terheide B-Delta Londerzeel B-
.Liedekerke B-Strombeek-

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Hekelgem B-Meise B-
.Boskant Peizegem-Mazenzele Opwijk B-
.Merchtem United-Asse-Terheide B-
.Delta Londerzeel B-Wemmel B-
.Essene-Liedekerke B-
.Strombeek-Kapelle o/d Bos-
.Steenhuffel B-Ritterklub B-
.De Leeuwkens B-Asse-Zellik B-

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Wemmel B-Merchtem United-
.Asse-Terheide B-Boskant Peizegem-
.Mazenzele Opwijk B-Hekelgem B-
.Meise B-De Leeuwkens B-
.Asse-Zellik B-Steenhuffel B-
.Ritterklub B-Kapelle o/d Bos-
.Liedekerke B-Delta Londerzeel B-
.Essene-Strombeek-

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Steenhuffel B-Meise B-
.De Leeuwkens B-Mazenzele Opwijk B-
.Hekelgem B-Asse-Terheide B-
.Boskant Peizegem-Wemmel B-
.Merchtem United-Liedekerke B-
.Delta Londerzeel B-Essene-
.Strombeek-Ritterklub B-
.Kapelle o/d Bos-Asse-Zellik B-

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Essene-Merchtem United-
.Liedekerke B-Boskant Peizegem-
.Wemmel B-Hekelgem B-
.Asse-Terheide B-De Leeuwkens B-
.Mazenzele Opwijk B-Steenhuffel B-
.Meise B-Kapelle o/d Bos-
.Asse-Zellik B-Ritterklub B-
.Delta Londerzeel B-Strombeek-

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Ritterklub B-Meise B-
.Kapelle o/d Bos-Mazenzele Opwijk B-
.Steenhuffel B-Asse-Terheide B-
.De Leeuwkens B-Wemmel B-
.Hekelgem B-Liedekerke B-
.Boskant Peizegem-Essene-
.Merchtem United-Delta Londerzeel B-
.Asse-Zellik B-Strombeek-

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Strombeek-Merchtem United-
.Delta Londerzeel B-Boskant Peizegem-
.Essene-Hekelgem B-
.Liedekerke B-De Leeuwkens B-
.Wemmel B-Steenhuffel B-
.Asse-Terheide B-Kapelle o/d Bos-
.Mazenzele Opwijk B-Ritterklub B-
.Meise B-Asse-Zellik B-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

12/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Kapelle o/d Bos*3311+35434+1416
2.Meise B*289+26354+812
3.Steenhuffel B248+19332+210
4.Strombeek*217+1212-58
5.Boskant Peizegem*196-4203+113
6.Delta Londerzeel B*175+3292-117
7.Wemmel B**165+8302+214
8.Asse-Terheide B*165+3232-210
9.De Leeuwkens B*144+4232+28
10.Ritterklub B*1440281-413
11.Asse-Zellik B*113-5261-413
12.Liedekerke B*113-15191-176
13.Mazenzele Opwijk B102-16261-1113
14.Essene**72-21100-202
15.Merchtem United*51-22111-117
16.Hekelgem B*41-26140-165

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden