www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale E
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Keiberg B | - | KVC Haacht A | 1 | - | 0 |
. | Langdorp | - | Rap.Wezemaal B | 4
| - | 1
|
. | Sparta Schaffen | - | Werchter | 2 | - | 1 |
19:45 | Klimop Begijnendijk | - | Tielt-Winge B | 3 | - | 0 |
20:00 | RWL Sport B | - | Baal B | 14
| - | 2
|
. | Plenke Werchter | - | Deurne | 4
| - | 2
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Aarschot B | - | Lubbeek B | 1
| - | 10
|
18:00 | Linden B | - | Sp.Molenbeek | 3
| - | 5
|
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Lubbeek B | 4 | - |
6 | Klimop Begijnendijk | | - | |
19:30 | Tielt-Winge B | 5 | - |
9 | KVC Haacht A | | - | |
. | Sp.Molenbeek | 6 |
- | 7 | RWL Sport B | | - | |
. | Sparta Schaffen | 12 | - | 3 | Linden B | | - | |
20:00 | Plenke Werchter | 9 | - | 0 | Aarschot B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
12:45 | Baal B | 1 | - | 1 | Rap.Wezemaal B | | - | |
15:00 | Deurne | 3 |
- | 4 | Keiberg B | | - | |
. | Werchter | 9 | - | 12 | Langdorp | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 4de Provinciale E --> Sparta Schaffen
periode 1
10/10 |
| Plenke Werchter | 28 |
2. | KVC Haacht A | 24 |
3. | RWL Sport B | 21 |
4. | Werchter | 21 |
5. | Klimop Begijnendijk | 21 |
6. | Sp.Molenbeek | 20 |
7. | Langdorp | 19 |
8. | Sparta Schaffen | 15 |
9. | Keiberg B | 12 |
10. | Tielt-Winge B | 12 |
11. | Rap.Wezemaal B | 10 |
12. | Deurne | 10 |
13. | Lubbeek B | 10 |
14. | Linden B | 6 |
15. | Aarschot B | 3 |
16. | Baal B | 0 |
periode 2
10/10 |
| Langdorp | 25 |
2. | Werchter | 22 |
3. | Plenke Werchter | 22 |
4. | Klimop Begijnendijk | 20 |
5. | Sp.Molenbeek | 19 |
6. | KVC Haacht A | 18 |
7. | Sparta Schaffen | 17 |
8. | RWL Sport B | 15 |
9. | Keiberg B | 13 |
10. | Lubbeek B | 13 |
11. | Rap.Wezemaal B | 12 |
12. | Deurne | 10 |
13. | Aarschot B | 9 |
14. | Tielt-Winge B | 8 |
15. | Linden B | 6 |
16. | Baal B | 1 |
periode 3
6/10 |
1. | Langdorp | 16 | |
2. | RWL Sport B | 16 | |
3. | Plenke Werchter | 15 | |
4. | KVC Haacht A | 15 | |
5. | Sp.Molenbeek | 15 | |
6. | Sparta Schaffen | 15 | |
7. | Lubbeek B | 9 | |
8. | Klimop Begijnendijk | 9 | |
9. | Werchter | 9 | |
10. | Keiberg B | 6 | |
11. | Rap.Wezemaal B | 4 | |
12. | Deurne | 4 | |
13. | Tielt-Winge B | 4 | |
14. | Baal B | 3 | x |
15. | Linden B | 1 | x |
16. | Aarschot B | 0 | x |
Sparta Schaffen
1. | Zo-03/09/23 | 14:30 | Klimop Begijnendijk | - | Sparta Schaffen | 3 - | 1 | | 0 | 0 | | 10 | |
2. | Vr-08/09/23 | 20:00 | Sparta Schaffen | - | Langdorp | 1 - | 2 | | 0 | 0 | | 13 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Baal B | 3 - | 0 | | 3 | 3 | | 9 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Aarschot B | - | Sparta Schaffen | 0 - | 7 | | 3 | 6 | | 7 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Lubbeek B | 2 - | 3 | | 0 | 6 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal B | - | Sparta Schaffen | 2 - | 3 | | 3 | 9 | | 8 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | RWL Sport B | - | Sparta Schaffen | 3 - | 0 | | 0 | 9 | | 9 | |
8. | Do-26/10/23 | 20:15 | Sparta Schaffen | - | Tielt-Winge B | 0 - | 3 | | 0 | 9 | | 11 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Keiberg B | 4 - | 1 | | 3 | 12 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Plenke Werchter | - | Sparta Schaffen | 2 - | 1 | | 0 | 12 | | 10 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Sp.Molenbeek | 2 - | 4 | | 0 | 12 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Werchter | - | Sparta Schaffen | 4 - | 1 | | 0 | 12 | | 12 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | KVC Haacht A | 3 - | 3 | | 1 | 13 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 18:00 | Linden B | - | Sparta Schaffen | 1 - | 3 | | 3 | 16 | | 11 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Sparta Schaffen | - | RWL Sport B | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 11 | |
9. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Deurne | - | Sparta Schaffen | 1 - | 3 | | 3 | 20 | | 11 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Tielt-Winge B | - | Sparta Schaffen | 0 - | 3 | | 3 | 23 | | 8 | |
19. | Zo-28/01/24 | 12:30 | Baal B | - | Sparta Schaffen | 1 - | 4 | | 3 | 26 | | 8 | |
20. | Zo-04/02/24 | 14:00 | Sparta Schaffen | - | Plenke Werchter | 2 - | 0 | | 3 | 29 | | 8 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Sparta Schaffen | - | Rap.Wezemaal B | 3 - | 1 | | 3 | 32 | | 8 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | KVC Haacht A | - | Sparta Schaffen | 9 - | 2 | | 0 | 32 | | 8 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Klimop Begijnendijk | 1 - | 0 | | 3 | 35 | | 8 | |
23. | Za-02/03/24 | 18:00 | Keiberg B | - | Sparta Schaffen | 0 - | 1 | | 3 | 38 | | 8 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Deurne | 3 - | 2 | | 3 | 41 | | 8 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Sp.Molenbeek | - | Sparta Schaffen | 0 - | 3 | | 3 | 44 | | 8 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Werchter | 2 - | 1 | | 3 | 47 | | 8 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Linden B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Langdorp | - | Sparta Schaffen | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sparta Schaffen | - | Aarschot B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Lubbeek B | - | Sparta Schaffen | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Linden B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal B | - | Linden B | 4 - | 0 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Zo-10/09/23 | 18:00 | Linden B | - | Lubbeek B | 3 - | 2 | | 3 | 3 | | 9 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | RWL Sport B | - | Linden B | 7 - | 0 | | 0 | 3 | | 13 | |
4. | Zo-24/09/23 | 18:00 | Linden B | - | Tielt-Winge B | 3 - | 2 | | 3 | 6 | | 11 | |
5. | Za-30/09/23 | 18:00 | Keiberg B | - | Linden B | 3 - | 0 | | 0 | 6 | | 14 | |
6. | Zo-08/10/23 | 18:00 | Linden B | - | Plenke Werchter | 1 - | 4 | | 0 | 6 | | 14 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Sp.Molenbeek | - | Linden B | 7 - | 0 | | 0 | 6 | | 14 | |
8. | Zo-22/10/23 | 18:00 | Linden B | - | KVC Haacht A | 1 - | 3 | | 0 | 6 | | 14 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Werchter | - | Linden B | 4 - | 1 | | 0 | 6 | | 14 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Langdorp | - | Linden B | 9 - | 1 | | 0 | 6 | | 14 | |
11. | Zo-12/11/23 | 18:00 | Linden B | - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 2 | | 0 | 6 | | 14 | |
12. | Zo-19/11/23 | 12:30 | Baal B | - | Linden B | 5 - | 7 | | 3 | 9 | | 14 | |
13. | Zo-26/11/23 | 18:00 | Linden B | - | Aarschot B | 2 - | 4 | | 0 | 9 | | 14 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Deurne | - | Linden B | 4 - | 0 | | 0 | 9 | | 14 | |
15. | Zo-10/12/23 | 18:00 | Linden B | - | Sparta Schaffen | 1 - | 3 | | 0 | 9 | | 14 | |
16. | Do-14/12/23 | 20:00 | Plenke Werchter | - | Linden B | 7 - | 1 | | 0 | 9 | | 14 | |
17. | Do-21/12/23 | 20:00 | Linden B | - | Langdorp | 2 - | 8 | | 0 | 9 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 12:00 | Linden B | - | Werchter | 2 - | 10 | | 0 | 9 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Aarschot B | - | Linden B | 4 - | 5 | | 3 | 12 | | 14 | |
18. | Do-08/02/24 | 20:30 | Klimop Begijnendijk | - | Linden B | 3 - | 0 | | 0 | 12 | | 14 | |
21. | Zo-18/02/24 | 18:00 | Linden B | - | RWL Sport B | 1 - | 2 | | 0 | 12 | | 14 | |
22. | Za-24/02/24 | 18:00 | Lubbeek B | - | Linden B | 3 - | 2 | | 0 | 12 | | 14 | |
23. | Zo-03/03/24 | 18:00 | Linden B | - | Deurne | 3 - | 5 | | 0 | 12 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 18:00 | Linden B | - | Rap.Wezemaal B | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | KVC Haacht A | - | Linden B | 5 - | 0 | | 0 | 13 | | 14 | |
26. | Zo-24/03/24 | 18:00 | Linden B | - | Sp.Molenbeek | 3 - | 5 | | 0 | 13 | | 14 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Sparta Schaffen | - | Linden B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Linden B | - | Baal B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Tielt-Winge B | - | Linden B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Linden B | - | Keiberg B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | KVC Haacht A | 37 | +52 |
2 | Plenke Werchter | 36 | +47 |
3 | RWL Sport B | 28 | +39 |
4 | Langdorp | 28 | +32 |
5 | Werchter | 27 | +22 |
6 | Sp.Molenbeek | 25 | +19 |
7 | Klimop Begijnendijk | 25 | +16 |
8 | Sparta Schaffen | 23 | +6 |
9 | Keiberg B | 18 | -6 |
10 | Lubbeek B | 14 | -14 |
11 | Tielt-Winge B | 14 | -16 |
12 | Rap.Wezemaal B | 13 | +4 |
13 | Deurne | 13 | -3 |
14 | Linden B | 7 | -28 |
15 | Baal B | 1 | -57 |
16 | Aarschot B | 0 | -78 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Plenke Werchter | 65 | +90 |
2 | Langdorp | 60 | +64 |
3 | KVC Haacht A | 57 | +59 |
4 | Sp.Molenbeek | 54 | +38 |
5 | Werchter | 52 | +51 |
6 | RWL Sport B | 52 | +45 |
7 | Klimop Begijnendijk | 50 | +36 |
8 | Sparta Schaffen | 47 | +12 |
9 | Lubbeek B | 32 | -14 |
10 | Keiberg B | 31 | -24 |
11 | Rap.Wezemaal B | 26 | +6 |
12 | Deurne | 24 | -17 |
13 | Tielt-Winge B | 24 | -42 |
14 | Linden B | 13 | -76 |
15 | Aarschot B | 12 | -110 |
16 | Baal B | 4 | -118 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Langdorp | 32 | +32 |
2 | Plenke Werchter | 29 | +43 |
3 | Sp.Molenbeek | 29 | +19 |
4 | Werchter | 25 | +29 |
5 | Klimop Begijnendijk | 25 | +20 |
6 | Sparta Schaffen | 24 | +6 |
7 | RWL Sport B | 24 | +6 |
8 | KVC Haacht A | 20 | +7 |
9 | Lubbeek B | 18 | 0 |
10 | Rap.Wezemaal B | 13 | +2 |
11 | Keiberg B | 13 | -18 |
12 | Aarschot B | 12 | -32 |
13 | Deurne | 11 | -14 |
14 | Tielt-Winge B | 10 | -26 |
15 | Linden B | 6 | -48 |
16 | Baal B | 3 | -61 |