www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/11/2019

vbal4

Limburg : 4de Provinciale C

zaterdag 16/11/2019

19:30

Velm

-FC Alken B4 -0

zondag 17/11/2019

14:30

Herk-de-Stad B

-Landen B2-0
.

BS Sport

-Loksbergen4 -3
.Gingelom-

Jong St.Truiden

1 -5
.Amandina-

Herkenrode

0 -4
.

Kortessem

-Heusden 064 -1
.

Vliermaalroot

-Inter Hasselt2-0
.

Jeugd Borgloon

-EMBO2-0

zaterdag 23/11/2019

19:00Landen B9- 12Velm-
20:00FC Alken B12- 9BS Sport-
.Loksbergen3 -3Gingelom-

zondag 24/11/2019

14:30Herkenrode6-12Kortessem-
.Jong St.Truiden12-7Amandina-
.EMBO6-0Herk-de-Stad B-
.Vliermaalroot4 -9Jeugd Borgloon-
.Inter Hasselt0-6Heusden 06-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Jeugd Borgloon317
2.Kortessem3012.1
3.Jong St.Truiden3094.
4.Velm2812.-4(0)
5.Herkenrode249
6.Heusden 062262.
7.FC Alken B227
8.Landen B189
9.BS Sport186-3.(3)
10.Herk-de-Stad B156
11.Amandina143-1.(3)
12.EMBO116
13.Loksbergen100
14.Vliermaalroot53
15.Gingelom40.-2(3)
16.Inter Hasselt00.3
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 4de Provinciale C --> Herkenrode

periode 1

10/10

Jeugd Borgloon*25
2.Kortessem24
Jong St.Truiden24
4.Velm22
5.Heusden 0619
FC Alken B19
7.Herkenrode18
8.BS Sport15
Landen B15
10.Amandina14
11.Herk-de-Stad B12
12.Loksbergen10
13.EMBO8
14.Gingelom*4
15.Vliermaalroot2
16.Inter Hasselt0

periode 2

3/10

1.Kortessem*6
Herkenrode*6
Jeugd Borgloon6
Velm*6
Jong St.Truiden*6
6.Heusden 06*3
BS Sport*3
EMBO*3
Vliermaalroot*3
Landen B*3
FC Alken B*3
Herk-de-Stad B*3
13.Loksbergen*0
Amandina*0
Gingelom0
Inter Hasselt*0

periode 3

0/10

1.Heusden 060
Loksbergen0
BS Sport0
EMBO0
Amandina0
Kortessem0
Herkenrode0
Jeugd Borgloon0
Velm0
Jong St.Truiden0
Vliermaalroot0
Gingelom0
Inter Hasselt0
Landen B0
FC Alken B0
Herk-de-Stad B0

Herkenrode

1.Zo-01/09/1915:00

Herkenrode

-Jong St.Truiden2 -40010
2.Zo-08/09/1915:00Loksbergen-

Herkenrode

1 -5

3

38
3.Zo-15/09/1915:00

Herkenrode

-FC Alken B3 -2

3

67
4.Za-21/09/1919:00Landen B-

Herkenrode

4 -3067
5.Zo-29/09/1915:00

Herkenrode

-EMBO3 -0

3

97
6.Zo-06/10/1915:00Vliermaalroot-

Herkenrode

1 -2

3

125
7.Zo-13/10/1915:00

Herkenrode

-Jeugd Borgloon0 -10128
8.Za-19/10/1920:00Herk-de-Stad B-

Herkenrode

2 -4

3

157
9.Zo-27/10/1915:00

Herkenrode

-Velm1 -20158
10.Zo-03/11/1914:30BS Sport-

Herkenrode

1 -2

3

187
11.Zo-10/11/1914:30

Herkenrode

-Gingelom10 -0

3

217
12.Zo-17/11/1914:30Amandina-

Herkenrode

0 -4

3

245
13.Zo-24/11/1914:30

Herkenrode

-Kortessem -.
14.Zo-01/12/1914:30Heusden 06-

Herkenrode

-.
15.Zo-08/12/1914:30

Herkenrode

-Inter Hasselt -.
16.Zo-15/12/1914:30Jong St.Truiden-

Herkenrode

-.
17.Zo-05/01/2014:30

Herkenrode

-Loksbergen -.
18.Zo-12/01/2000:00FC Alken B-

Herkenrode

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Herkenrode

-Landen B -.
20.Zo-26/01/2000:00EMBO-

Herkenrode

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Herkenrode

-Vliermaalroot -.
22.Zo-09/02/2000:00Jeugd Borgloon-

Herkenrode

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Herkenrode

-Herk-de-Stad B -.
24.Zo-01/03/2000:00Velm-

Herkenrode

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Herkenrode

-BS Sport -.
26.Zo-15/03/2000:00Gingelom-

Herkenrode

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Herkenrode

-Amandina -.
28.Zo-29/03/2000:00Kortessem-

Herkenrode

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Herkenrode

-Heusden 06 -.
30.Zo-19/04/2000:00Inter Hasselt-

Herkenrode

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kortessem

1.Zo-01/09/1915:00Kortessem-FC Alken B5 -1

3

34
2.Za-07/09/1919:00Landen B-Kortessem2 -4

3

62
3.Zo-15/09/1915:00Kortessem-EMBO1 -0

3

93
4.Zo-22/09/1915:00Vliermaalroot-Kortessem0 -6

3

123
5.Zo-29/09/1915:00Kortessem-Jeugd Borgloon1 -20124
6.Za-05/10/1920:00Herk-de-Stad B-Kortessem2 -3

3

153
7.Zo-13/10/1915:00Kortessem-Velm1 -20154
8.Zo-20/10/1915:00BS Sport-Kortessem0 -1

3

183
9.Zo-27/10/1915:00Kortessem-Gingelom6 -0

3

213
10.Zo-03/11/1914:30Amandina-Kortessem0 -4

3

243
11.Zo-10/11/1914:30Inter Hasselt-Kortessem1 -21

3

272
12.Zo-17/11/1914:30Kortessem-Heusden 064 -1

3

302
13.Zo-24/11/1914:30

Herkenrode

-Kortessem -.
14.Zo-01/12/1914:30Kortessem-Jong St.Truiden -.
15.Za-07/12/1920:00Loksbergen-Kortessem -.
16.Za-14/12/1920:00FC Alken B-Kortessem -.
17.Zo-05/01/2014:30Kortessem-Landen B -.
18.Zo-12/01/2000:00EMBO-Kortessem -.
19.Zo-19/01/2000:00Kortessem-Vliermaalroot -.
20.Zo-26/01/2000:00Jeugd Borgloon-Kortessem -.
21.Zo-02/02/2000:00Kortessem-Herk-de-Stad B -.
22.Zo-09/02/2000:00Velm-Kortessem -.
23.Zo-16/02/2000:00Kortessem-BS Sport -.
24.Zo-01/03/2000:00Gingelom-Kortessem -.
25.Zo-08/03/2000:00Kortessem-Amandina -.
26.Zo-15/03/2000:00Kortessem-Inter Hasselt -.
27.Zo-22/03/2000:00Heusden 06-Kortessem -.
28.Zo-29/03/2000:00Kortessem-

Herkenrode

-.
29.Zo-05/04/2000:00Jong St.Truiden-Kortessem -.
30.Zo-19/04/2000:00Kortessem-Loksbergen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/15)

1Jeugd Borgloon1925:2+23
2Jong St.Truiden*1830:5+25
3Heusden 06*1534:7+27
4FC Alken B*1534:13+21
5Landen B*1236:10+26
6Kortessem*1218:6+12
7Velm*1017:12+5
8BS Sport*923:9+14
9Herkenrode*919:9+10
10Herk-de-Stad B*915:9+6
11EMBO*815:8+7
12Loksbergen*612:20-8
13Amandina*68:16-8
14Vliermaalroot*55:13-8
15Gingelom**03:20-17
16Inter Hasselt*06:66-60

alle wedstrijden (12/30)

1Jeugd Borgloon3133:6+27
2Kortessem3057:11+46
3Jong St.Truiden3048:17+31
4Velm2856:16+40
5Herkenrode2439:18+21
6Heusden 062244:21+23
7FC Alken B2248:30+18
8Landen B1849:29+20
9BS Sport1835:19+16
10Herk-de-Stad B1528:27+1
11Amandina1422:35-13
12EMBO1117:20-3
13Loksbergen1018:38-20
14Vliermaalroot59:54-45
15Gingelom412:63-51
16Inter Hasselt010:121-111

uitwedstrijden (7/15)

1Velm*1839:4+35
2Kortessem*1839:5+34
3Herkenrode*1520:9+11
4Jong St.Truiden*1218:12+6
5Jeugd Borgloon**128:4+4
6BS Sport*912:10+2
7Amandina*814:19-5
8FC Alken B*714:17-3
9Heusden 06*710:14-4
10Herk-de-Stad B*613:18-5
11Landen B*613:19-6
12Loksbergen*46:18-12
13Gingelom49:43-34
14EMBO*32:12-10
15Vliermaalroot*04:41-37
16Inter Hasselt*04:55-51