www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/11/2019

vbal4

Limburg : 4de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:30Velm-

Jeugd Borgloon

0-2

zondag 01/09/2019

15:00Herkenrode-

Jong St.Truiden

2-4
.Amandina-

Landen B

0-5F1
.

BS Sport

-Vliermaalroot9-0
.Gingelom-

EMBO

0-1
.

Kortessem

-FC Alken B5-1
.

Heusden 06

-Loksbergen4-1
.Inter Hasselt-

Herk-de-Stad B

0-5F1

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00Landen B-

Kortessem

2-4
20:00

FC Alken B

-Heusden 064-2
.Herk-de-Stad B-

Velm

0-1

zondag 08/09/2019

15:00EMBO-Amandina1-1
.

Jeugd Borgloon

-BS Sport3-0
.Vliermaalroot-Gingelom1-1
.Loksbergen-

Herkenrode

1-5
.

Jong St.Truiden

-Inter Hasselt5-0F1

speeldag 3

periode 1

zondag 15/09/2019

15:00

Jong St.Truiden

-Loksbergen8-0
.

Heusden 06

-Landen B6-0
.

Amandina

-Vliermaalroot6-0
.Inter Hasselt-

Velm

1-22
.

Herkenrode

-FC Alken B3-2
.

Kortessem

-EMBO1-0
.BS Sport-

Herk-de-Stad B

0-3

zondag 12/01/2020

00:00Gingelom-Jeugd Borgloon-

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:00

Landen B

-Herkenrode4-3
20:00

Herk-de-Stad B

-Gingelom7-0
.FC Alken B-

Jong St.Truiden

1-5

zondag 22/09/2019

15:00

Velm

-BS Sport3-1
.Vliermaalroot-

Kortessem

0-6
.EMBO-Heusden 061-1
.

Loksbergen

-Inter Hasselt6-1
.

Jeugd Borgloon

-Amandina2-0

speeldag 5

periode 1

zondag 29/09/2019

15:00Loksbergen-

FC Alken B

2-7
.Kortessem-

Jeugd Borgloon

1-2
.

Herkenrode

-EMBO3-0
.

Jong St.Truiden

-Landen B5-2
.

Amandina

-Herk-de-Stad B2-1
.Inter Hasselt-

BS Sport

0-5
.

Heusden 06

-Vliermaalroot10-1
.Gingelom-

Velm

0-8

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Landen B-

Loksbergen

0-1
20:00Herk-de-Stad B-

Kortessem

2-3
.

FC Alken B

-Inter Hasselt12-1

zondag 06/10/2019

15:00Velm-Amandina4-4
.

BS Sport

-Gingelom9-0
.EMBO-

Jong St.Truiden

0-2
.Vliermaalroot-

Herkenrode

1-2
.

Jeugd Borgloon

-Heusden 063-0

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

20:00

FC Alken B

-Landen B5-2

zondag 13/10/2019

15:00Herkenrode-

Jeugd Borgloon

0-1
.

Jong St.Truiden

-Vliermaalroot6-1
.

Loksbergen

-EMBO2-1
.Amandina-

BS Sport

0-2
.Kortessem-

Velm

1-2
.

Heusden 06

-Herk-de-Stad B6-2
.Inter Hasselt-

Gingelom

0-8

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00

Landen B

-Inter Hasselt23-1
19:30Velm-

Heusden 06

2-4
20:00Herk-de-Stad B-

Herkenrode

2-4

zondag 20/10/2019

15:00BS Sport-

Kortessem

0-1
.Gingelom-

Amandina

2-4
.EMBO-

FC Alken B

2-3
.Vliermaalroot-Loksbergen0-0
.

Jeugd Borgloon

-Jong St.Truiden4-1

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:00

Landen B

-EMBO4-0
20:00

FC Alken B

-Vliermaalroot6-2
.Loksbergen-

Jeugd Borgloon

0-2

zondag 27/10/2019

15:00Herkenrode-

Velm

1-2
.

Jong St.Truiden

-Herk-de-Stad B4-1
.

Kortessem

-Gingelom6-0
.Heusden 06-

BS Sport

2-3
.Inter Hasselt-

Amandina

4-5

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

20:00

Herk-de-Stad B

-Loksbergen2-1

zondag 03/11/2019

14:30

Velm

-Jong St.Truiden4-1
.BS Sport-

Herkenrode

1-2
.Gingelom-

Heusden 06

0-2
.Amandina-

Kortessem

0-4
.

EMBO

-Inter Hasselt7-1
.Vliermaalroot-

Landen B

1-4
.Jeugd Borgloon-FC Alken B1-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:00

Landen B

-Jeugd Borgloon3-1
20:00

FC Alken B

-Herk-de-Stad B6-1
.Loksbergen-

Velm

1-4

zondag 10/11/2019

14:30

Herkenrode

-Gingelom10-0
.

Jong St.Truiden

-BS Sport2-1
.

EMBO

-Vliermaalroot4-0
.

Heusden 06

-Amandina6-0
.Inter Hasselt-

Kortessem

1-21

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Velm

-FC Alken B4-0

zondag 17/11/2019

14:30

Herk-de-Stad B

-Landen B2-0
.

BS Sport

-Loksbergen4-3
.Gingelom-

Jong St.Truiden

1-5
.Amandina-

Herkenrode

0-4
.

Kortessem

-Heusden 064-1
.

Vliermaalroot

-Inter Hasselt2-0
.

Jeugd Borgloon

-EMBO2-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:00Landen B-Velm-
20:00FC Alken B-BS Sport-
.Loksbergen-Gingelom-

zondag 24/11/2019

14:30Herkenrode-Kortessem-
.Jong St.Truiden-Amandina-
.EMBO-Herk-de-Stad B-
.Vliermaalroot-Jeugd Borgloon-
.Inter Hasselt-Heusden 06-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

20:00Herk-de-Stad B-Vliermaalroot-

zondag 01/12/2019

14:30Velm-EMBO-
.BS Sport-Landen B-
.Gingelom-FC Alken B-
.Amandina-Loksbergen-
.Kortessem-Jong St.Truiden-
.Heusden 06-Herkenrode-
.Inter Hasselt-Jeugd Borgloon-

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:00Landen B-Gingelom-
20:00FC Alken B-Amandina-
.Loksbergen-Kortessem-

zondag 08/12/2019

14:30Herkenrode-Inter Hasselt-
.Jong St.Truiden-Heusden 06-
.EMBO-BS Sport-
.Vliermaalroot-Velm-
.Jeugd Borgloon-Herk-de-Stad B-

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:00Landen B-Amandina-
20:00Loksbergen-Heusden 06-
.Herk-de-Stad B-Inter Hasselt-
.FC Alken B-Kortessem-

zondag 15/12/2019

14:30Jong St.Truiden-Herkenrode-
.Jeugd Borgloon-Velm-
.Vliermaalroot-BS Sport-
.EMBO-Gingelom-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

14:30Velm-Herk-de-Stad B-
.Inter Hasselt-Jong St.Truiden-
.Herkenrode-Loksbergen-
.Heusden 06-FC Alken B-
.Kortessem-Landen B-
.Amandina-EMBO-
.Gingelom-Vliermaalroot-
.BS Sport-Jeugd Borgloon-

speeldag 18

periode 2

zondag 15/09/2019

15:00

Jeugd Borgloon

-Gingelom10-0

zondag 12/01/2020

00:00FC Alken B-Herkenrode-
.Loksbergen-Jong St.Truiden-
.Herk-de-Stad B-BS Sport-
.Vliermaalroot-Amandina-
.EMBO-Kortessem-
.Landen B-Heusden 06-
.Velm-Inter Hasselt-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Gingelom-Herk-de-Stad B-
.BS Sport-Velm-
.Inter Hasselt-Loksbergen-
.Jong St.Truiden-FC Alken B-
.Herkenrode-Landen B-
.Heusden 06-EMBO-
.Kortessem-Vliermaalroot-
.Amandina-Jeugd Borgloon-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00EMBO-Herkenrode-
.Landen B-Jong St.Truiden-
.FC Alken B-Loksbergen-
.Velm-Gingelom-
.Herk-de-Stad B-Amandina-
.Jeugd Borgloon-Kortessem-
.Vliermaalroot-Heusden 06-
.BS Sport-Inter Hasselt-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Kortessem-Herk-de-Stad B-
.Amandina-Velm-
.Gingelom-BS Sport-
.Inter Hasselt-FC Alken B-
.Loksbergen-Landen B-
.Jong St.Truiden-EMBO-
.Herkenrode-Vliermaalroot-
.Heusden 06-Jeugd Borgloon-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Jeugd Borgloon-Herkenrode-
.Vliermaalroot-Jong St.Truiden-
.EMBO-Loksbergen-
.Landen B-FC Alken B-
.BS Sport-Amandina-
.Velm-Kortessem-
.Herk-de-Stad B-Heusden 06-
.Gingelom-Inter Hasselt-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Herkenrode-Herk-de-Stad B-
.Heusden 06-Velm-
.Kortessem-BS Sport-
.Amandina-Gingelom-
.Inter Hasselt-Landen B-
.FC Alken B-EMBO-
.Loksbergen-Vliermaalroot-
.Jong St.Truiden-Jeugd Borgloon-

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Velm-Herkenrode-
.Herk-de-Stad B-Jong St.Truiden-
.Jeugd Borgloon-Loksbergen-
.Vliermaalroot-FC Alken B-
.EMBO-Landen B-
.Gingelom-Kortessem-
.BS Sport-Heusden 06-
.Amandina-Inter Hasselt-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Loksbergen-Herk-de-Stad B-
.Jong St.Truiden-Velm-
.Herkenrode-BS Sport-
.Heusden 06-Gingelom-
.Kortessem-Amandina-
.Inter Hasselt-EMBO-
.Landen B-Vliermaalroot-
.FC Alken B-Jeugd Borgloon-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Gingelom-Herkenrode-
.BS Sport-Jong St.Truiden-
.Velm-Loksbergen-
.Herk-de-Stad B-FC Alken B-
.Jeugd Borgloon-Landen B-
.Vliermaalroot-EMBO-
.Amandina-Heusden 06-
.Kortessem-Inter Hasselt-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Landen B-Herk-de-Stad B-
.FC Alken B-Velm-
.Loksbergen-BS Sport-
.Jong St.Truiden-Gingelom-
.Herkenrode-Amandina-
.Heusden 06-Kortessem-
.Inter Hasselt-Vliermaalroot-
.EMBO-Jeugd Borgloon-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Kortessem-Herkenrode-
.Amandina-Jong St.Truiden-
.Gingelom-Loksbergen-
.BS Sport-FC Alken B-
.Velm-Landen B-
.Herk-de-Stad B-EMBO-
.Jeugd Borgloon-Vliermaalroot-
.Heusden 06-Inter Hasselt-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Vliermaalroot-Herk-de-Stad B-
.EMBO-Velm-
.Landen B-BS Sport-
.FC Alken B-Gingelom-
.Loksbergen-Amandina-
.Jong St.Truiden-Kortessem-
.Herkenrode-Heusden 06-
.Jeugd Borgloon-Inter Hasselt-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Inter Hasselt-Herkenrode-
.Heusden 06-Jong St.Truiden-
.Kortessem-Loksbergen-
.Amandina-FC Alken B-
.Gingelom-Landen B-
.BS Sport-EMBO-
.Velm-Vliermaalroot-
.Herk-de-Stad B-Jeugd Borgloon-

12/30

1.Jeugd Borgloon317
2.Kortessem3012
3.Jong St.Truiden309
4.Velm2812
5.Herkenrode249
6.Heusden 06226
7.FC Alken B227
8.Landen B189
9.BS Sport186
10.Herk-de-Stad B156
11.Amandina143
12.EMBO116
13.Loksbergen100
14.Vliermaalroot53
15.Gingelom40
16.Inter Hasselt00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

12/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Jeugd Borgloon3110+27334+48
2.Kortessem3010+46576+3439
3.Jong St.Truiden3010+31484+618
4.Velm289+40566+3539
5.Herkenrode248+21395+1120
6.Heusden 06227+23442-410
7.FC Alken B227+18482-314
8.Landen B186+20492-613
9.BS Sport186+16353+212
10.Herk-de-Stad B155+1282-513
11.Amandina144-13222-514
12.EMBO113-3171-102
13.Loksbergen103-20181-126
14.Vliermaalroot51-4590-374
15.Gingelom41-51121-349
16.Inter Hasselt00-111100-514

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Jeugd Borgloon*258
2.Kortessem248
Jong St.Truiden248
4.Velm227
5.Heusden 06196
FC Alken B196
7.Herkenrode186
8.BS Sport155
Landen B155
10.Amandina144
11.Herk-de-Stad B124
12.Loksbergen103
13.EMBO82
14.Gingelom*41
15.Vliermaalroot20
16.Inter Hasselt00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

1.Kortessem*62
Herkenrode*62
Jeugd Borgloon62
Velm*62
Jong St.Truiden*62
6.Heusden 06*31
BS Sport*31
EMBO*31
Vliermaalroot*31
Landen B*31
FC Alken B*31
Herk-de-Stad B*31
13.Loksbergen*00
Amandina*00
Gingelom00
Inter Hasselt*00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Heusden 0600
Loksbergen00
BS Sport00
EMBO00
Amandina00
Kortessem00
Herkenrode00
Jeugd Borgloon00
Velm00
Jong St.Truiden00
Vliermaalroot00
Gingelom00
Inter Hasselt00
Landen B00
FC Alken B00
Herk-de-Stad B00