www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/11/2019

vbal4

Limburg : 4de Provinciale C

zaterdag 16/11/2019

19:30

Velm

-FC Alken B4 -0

zondag 17/11/2019

14:30

Herk-de-Stad B

-Landen B2-0
.

BS Sport

-Loksbergen4 -3
.Gingelom-

Jong St.Truiden

1 -5
.Amandina-

Herkenrode

0 -4
.

Kortessem

-Heusden 064 -1
.

Vliermaalroot

-Inter Hasselt2-0
.

Jeugd Borgloon

-EMBO2-0

zaterdag 23/11/2019

19:00Landen B9- 12Velm-
20:00FC Alken B12- 9BS Sport-
.Loksbergen3 -3Gingelom-

zondag 24/11/2019

14:30Herkenrode6-12Kortessem-
.Jong St.Truiden12-7Amandina-
.EMBO6-0Herk-de-Stad B-
.Vliermaalroot4 -9Jeugd Borgloon-
.Inter Hasselt0-6Heusden 06-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Jeugd Borgloon317-3.(1)
2.Kortessem3012.4
3.Jong St.Truiden309
4.Velm2812-1.(0)
5.Herkenrode249
6.Heusden 06226
7.FC Alken B227
8.Landen B189
9.BS Sport186.1
10.Herk-de-Stad B156.-2(3)
11.Amandina143.3
12.EMBO116
13.Loksbergen100
14.Vliermaalroot53.-4(3)
15.Gingelom402.
16.Inter Hasselt00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 4de Provinciale C --> FC Alken B

periode 1

10/10

Jeugd Borgloon*25
2.Kortessem24
Jong St.Truiden24
4.Velm22
5.Heusden 0619
FC Alken B19
7.Herkenrode18
8.BS Sport15
Landen B15
10.Amandina14
11.Herk-de-Stad B12
12.Loksbergen10
13.EMBO8
14.Gingelom*4
15.Vliermaalroot2
16.Inter Hasselt0

periode 2

3/10

1.Kortessem*6
Herkenrode*6
Jeugd Borgloon6
Velm*6
Jong St.Truiden*6
6.Heusden 06*3
BS Sport*3
EMBO*3
Vliermaalroot*3
Landen B*3
FC Alken B*3
Herk-de-Stad B*3
13.Loksbergen*0
Amandina*0
Gingelom0
Inter Hasselt*0

periode 3

0/10

1.Heusden 060
Loksbergen0
BS Sport0
EMBO0
Amandina0
Kortessem0
Herkenrode0
Jeugd Borgloon0
Velm0
Jong St.Truiden0
Vliermaalroot0
Gingelom0
Inter Hasselt0
Landen B0
FC Alken B0
Herk-de-Stad B0

FC Alken B

1.Zo-01/09/1915:00Kortessem-

FC Alken B

5 -10013
2.Za-07/09/1920:00

FC Alken B

-Heusden 064 -2

3

311
3.Zo-15/09/1915:00Herkenrode-

FC Alken B

3 -20312
4.Za-21/09/1920:00

FC Alken B

-Jong St.Truiden1 -50312
5.Zo-29/09/1915:00Loksbergen-

FC Alken B

2 -7

3

610
6.Za-05/10/1920:00

FC Alken B

-Inter Hasselt12 -1

3

99
7.Za-12/10/1920:00

FC Alken B

-Landen B5 -2

3

127
8.Zo-20/10/1915:00EMBO-

FC Alken B

2 -3

3

156
9.Za-26/10/1920:00

FC Alken B

-Vliermaalroot6 -2

3

185
10.Zo-03/11/1914:30Jeugd Borgloon-

FC Alken B

1 -11196
11.Za-09/11/1920:00

FC Alken B

-Herk-de-Stad B6 -1

3

226
12.Za-16/11/1919:30Velm-

FC Alken B

4 -00227
13.Za-23/11/1920:00

FC Alken B

-BS Sport -.
14.Zo-01/12/1914:30Gingelom-

FC Alken B

-.
15.Za-07/12/1920:00

FC Alken B

-Amandina -.
16.Za-14/12/1920:00

FC Alken B

-Kortessem -.
17.Zo-05/01/2014:30Heusden 06-

FC Alken B

-.
18.Zo-12/01/2000:00

FC Alken B

-Herkenrode -.
19.Zo-19/01/2000:00Jong St.Truiden-

FC Alken B

-.
20.Zo-26/01/2000:00

FC Alken B

-Loksbergen -.
21.Zo-02/02/2000:00Inter Hasselt-

FC Alken B

-.
22.Zo-09/02/2000:00Landen B-

FC Alken B

-.
23.Zo-16/02/2000:00

FC Alken B

-EMBO -.
24.Zo-01/03/2000:00Vliermaalroot-

FC Alken B

-.
25.Zo-08/03/2000:00

FC Alken B

-Jeugd Borgloon -.
26.Zo-15/03/2000:00Herk-de-Stad B-

FC Alken B

-.
27.Zo-22/03/2000:00

FC Alken B

-Velm -.
28.Zo-29/03/2000:00BS Sport-

FC Alken B

-.
29.Zo-05/04/2000:00

FC Alken B

-Gingelom -.
30.Zo-19/04/2000:00Amandina-

FC Alken B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

BS Sport

1.Zo-01/09/1915:00BS Sport-Vliermaalroot9 -0

3

31
2.Zo-08/09/1915:00Jeugd Borgloon-BS Sport3 -0035
3.Zo-15/09/1915:00BS Sport-Herk-de-Stad B0 -30310
4.Zo-22/09/1915:00Velm-BS Sport3 -10311
5.Zo-29/09/1915:00Inter Hasselt-BS Sport0 -5

3

69
6.Zo-06/10/1915:00BS Sport-Gingelom9 -0

3

97
7.Zo-13/10/1915:00Amandina-BS Sport0 -2

3

126
8.Zo-20/10/1915:00BS Sport-Kortessem0 -10128
9.Zo-27/10/1915:00Heusden 06-BS Sport2 -3

3

157
10.Zo-03/11/1914:30BS Sport-Herkenrode1 -20159
11.Zo-10/11/1914:30Jong St.Truiden-BS Sport2 -10159
12.Zo-17/11/1914:30BS Sport-Loksbergen4 -3

3

189
13.Za-23/11/1920:00

FC Alken B

-BS Sport -.
14.Zo-01/12/1914:30BS Sport-Landen B -.
15.Zo-08/12/1914:30EMBO-BS Sport -.
16.Zo-15/12/1914:30Vliermaalroot-BS Sport -.
17.Zo-05/01/2014:30BS Sport-Jeugd Borgloon -.
18.Zo-12/01/2000:00Herk-de-Stad B-BS Sport -.
19.Zo-19/01/2000:00BS Sport-Velm -.
20.Zo-26/01/2000:00BS Sport-Inter Hasselt -.
21.Zo-02/02/2000:00Gingelom-BS Sport -.
22.Zo-09/02/2000:00BS Sport-Amandina -.
23.Zo-16/02/2000:00Kortessem-BS Sport -.
24.Zo-01/03/2000:00BS Sport-Heusden 06 -.
25.Zo-08/03/2000:00Herkenrode-BS Sport -.
26.Zo-15/03/2000:00BS Sport-Jong St.Truiden -.
27.Zo-22/03/2000:00Loksbergen-BS Sport -.
28.Zo-29/03/2000:00BS Sport-

FC Alken B

-.
29.Zo-05/04/2000:00Landen B-BS Sport -.
30.Zo-19/04/2000:00BS Sport-EMBO -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/15)

1Jeugd Borgloon1925:2+23
2Jong St.Truiden*1830:5+25
3Heusden 06*1534:7+27
4FC Alken B*1534:13+21
5Landen B*1236:10+26
6Kortessem*1218:6+12
7Velm*1017:12+5
8BS Sport*923:9+14
9Herkenrode*919:9+10
10Herk-de-Stad B*915:9+6
11EMBO*815:8+7
12Loksbergen*612:20-8
13Amandina*68:16-8
14Vliermaalroot*55:13-8
15Gingelom**03:20-17
16Inter Hasselt*06:66-60

alle wedstrijden (12/30)

1Jeugd Borgloon3133:6+27
2Kortessem3057:11+46
3Jong St.Truiden3048:17+31
4Velm2856:16+40
5Herkenrode2439:18+21
6Heusden 062244:21+23
7FC Alken B2248:30+18
8Landen B1849:29+20
9BS Sport1835:19+16
10Herk-de-Stad B1528:27+1
11Amandina1422:35-13
12EMBO1117:20-3
13Loksbergen1018:38-20
14Vliermaalroot59:54-45
15Gingelom412:63-51
16Inter Hasselt010:121-111

uitwedstrijden (7/15)

1Velm*1839:4+35
2Kortessem*1839:5+34
3Herkenrode*1520:9+11
4Jong St.Truiden*1218:12+6
5Jeugd Borgloon**128:4+4
6BS Sport*912:10+2
7Amandina*814:19-5
8FC Alken B*714:17-3
9Heusden 06*710:14-4
10Herk-de-Stad B*613:18-5
11Landen B*613:19-6
12Loksbergen*46:18-12
13Gingelom49:43-34
14EMBO*32:12-10
15Vliermaalroot*04:41-37
16Inter Hasselt*04:55-51