www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/11/2019

vbal4

Limburg : 4de Provinciale C

zaterdag 16/11/2019

19:30

Velm

-FC Alken B4 -0

zondag 17/11/2019

14:30

Herk-de-Stad B

-Landen B2-0
.

BS Sport

-Loksbergen4 -3
.Gingelom-

Jong St.Truiden

1 -5
.Amandina-

Herkenrode

0 -4
.

Kortessem

-Heusden 064 -1
.

Vliermaalroot

-Inter Hasselt2-0
.

Jeugd Borgloon

-EMBO2-0

zaterdag 23/11/2019

19:00Landen B9- 12Velm-
20:00FC Alken B12- 9BS Sport-
.Loksbergen3 -3Gingelom-

zondag 24/11/2019

14:30Herkenrode6-12Kortessem-
.Jong St.Truiden12-7Amandina-
.EMBO6-0Herk-de-Stad B-
.Vliermaalroot4 -9Jeugd Borgloon-
.Inter Hasselt0-6Heusden 06-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Jeugd Borgloon317
2.Kortessem3012-4.(0)
3.Jong St.Truiden309.-1(0)
4.Velm2812
5.Herkenrode249-2.(0)
6.Heusden 06226.-3(0)
7.FC Alken B227.2
8.Landen B1893.
9.BS Sport186
10.Herk-de-Stad B156
11.Amandina143
12.EMBO1164.
13.Loksbergen1001.
14.Vliermaalroot53
15.Gingelom40
16.Inter Hasselt00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 4de Provinciale C --> Gingelom

periode 1

10/10

Jeugd Borgloon*25
2.Kortessem24
Jong St.Truiden24
4.Velm22
5.Heusden 0619
FC Alken B19
7.Herkenrode18
8.BS Sport15
Landen B15
10.Amandina14
11.Herk-de-Stad B12
12.Loksbergen10
13.EMBO8
14.Gingelom*4
15.Vliermaalroot2
16.Inter Hasselt0

periode 2

3/10

1.Kortessem*6
Herkenrode*6
Jeugd Borgloon6
Velm*6
Jong St.Truiden*6
6.Heusden 06*3
BS Sport*3
EMBO*3
Vliermaalroot*3
Landen B*3
FC Alken B*3
Herk-de-Stad B*3
13.Loksbergen*0
Amandina*0
Gingelom0
Inter Hasselt*0

periode 3

0/10

1.Heusden 060
Loksbergen0
BS Sport0
EMBO0
Amandina0
Kortessem0
Herkenrode0
Jeugd Borgloon0
Velm0
Jong St.Truiden0
Vliermaalroot0
Gingelom0
Inter Hasselt0
Landen B0
FC Alken B0
Herk-de-Stad B0

Loksbergen

1.Zo-01/09/1915:00Heusden 06-Loksbergen4 -10012
2.Zo-08/09/1915:00Loksbergen-Herkenrode1 -50015
3.Zo-15/09/1915:00Jong St.Truiden-Loksbergen8 -00015
4.Zo-22/09/1915:00Loksbergen-Inter Hasselt6 -1

3

313
5.Zo-29/09/1915:00Loksbergen-FC Alken B2 -70313
6.Za-05/10/1919:00Landen B-Loksbergen0 -1

3

612
7.Zo-13/10/1915:00Loksbergen-EMBO2 -1

3

910
8.Zo-20/10/1915:00Vliermaalroot-Loksbergen0 -011010
9.Za-26/10/1920:00Loksbergen-Jeugd Borgloon0 -201011
10.Za-02/11/1920:00Herk-de-Stad B-Loksbergen2 -101012
11.Za-09/11/1920:00Loksbergen-Velm1 -401013
12.Zo-17/11/1914:30BS Sport-Loksbergen4 -301013
13.Za-23/11/1920:00Loksbergen-

Gingelom

-.
14.Zo-01/12/1914:30Amandina-Loksbergen -.
15.Za-07/12/1920:00Loksbergen-Kortessem -.
16.Za-14/12/1920:00Loksbergen-Heusden 06 -.
17.Zo-05/01/2014:30Herkenrode-Loksbergen -.
18.Zo-12/01/2000:00Loksbergen-Jong St.Truiden -.
19.Zo-19/01/2000:00Inter Hasselt-Loksbergen -.
20.Zo-26/01/2000:00FC Alken B-Loksbergen -.
21.Zo-02/02/2000:00Loksbergen-Landen B -.
22.Zo-09/02/2000:00EMBO-Loksbergen -.
23.Zo-16/02/2000:00Loksbergen-Vliermaalroot -.
24.Zo-01/03/2000:00Jeugd Borgloon-Loksbergen -.
25.Zo-08/03/2000:00Loksbergen-Herk-de-Stad B -.
26.Zo-15/03/2000:00Velm-Loksbergen -.
27.Zo-22/03/2000:00Loksbergen-BS Sport -.
28.Zo-29/03/2000:00

Gingelom

-Loksbergen -.
29.Zo-05/04/2000:00Loksbergen-Amandina -.
30.Zo-19/04/2000:00Kortessem-Loksbergen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Gingelom

1.Zo-01/09/1915:00

Gingelom

-EMBO0 -1009
2.Zo-08/09/1915:00Vliermaalroot-

Gingelom

1 -11112
18.Zo-15/09/1915:00Jeugd Borgloon-

Gingelom

10 -00113
4.Za-21/09/1920:00Herk-de-Stad B-

Gingelom

7 -00114
5.Zo-29/09/1915:00

Gingelom

-Velm0 -80114
6.Zo-06/10/1915:00BS Sport-

Gingelom

9 -00115
7.Zo-13/10/1915:00Inter Hasselt-

Gingelom

0 -8

3

414
8.Zo-20/10/1915:00

Gingelom

-Amandina2 -40414
9.Zo-27/10/1915:00Kortessem-

Gingelom

6 -00414
10.Zo-03/11/1914:30

Gingelom

-Heusden 060 -20414
11.Zo-10/11/1914:30Herkenrode-

Gingelom

10 -00414
12.Zo-17/11/1914:30

Gingelom

-Jong St.Truiden1 -50415
13.Za-23/11/1920:00Loksbergen-

Gingelom

-.
14.Zo-01/12/1914:30

Gingelom

-FC Alken B -.
15.Za-07/12/1919:00Landen B-

Gingelom

-.
16.Zo-15/12/1914:30EMBO-

Gingelom

-.
17.Zo-05/01/2014:30

Gingelom

-Vliermaalroot -.
3.Zo-12/01/2000:00

Gingelom

-Jeugd Borgloon -.
19.Zo-19/01/2000:00

Gingelom

-Herk-de-Stad B -.
20.Zo-26/01/2000:00Velm-

Gingelom

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Gingelom

-BS Sport -.
22.Zo-09/02/2000:00

Gingelom

-Inter Hasselt -.
23.Zo-16/02/2000:00Amandina-

Gingelom

-.
24.Zo-01/03/2000:00

Gingelom

-Kortessem -.
25.Zo-08/03/2000:00Heusden 06-

Gingelom

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Gingelom

-Herkenrode -.
27.Zo-22/03/2000:00Jong St.Truiden-

Gingelom

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Gingelom

-Loksbergen -.
29.Zo-05/04/2000:00FC Alken B-

Gingelom

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Gingelom

-Landen B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/15)

1Jeugd Borgloon1925:2+23
2Jong St.Truiden*1830:5+25
3Heusden 06*1534:7+27
4FC Alken B*1534:13+21
5Landen B*1236:10+26
6Kortessem*1218:6+12
7Velm*1017:12+5
8BS Sport*923:9+14
9Herkenrode*919:9+10
10Herk-de-Stad B*915:9+6
11EMBO*815:8+7
12Loksbergen*612:20-8
13Amandina*68:16-8
14Vliermaalroot*55:13-8
15Gingelom**03:20-17
16Inter Hasselt*06:66-60

alle wedstrijden (12/30)

1Jeugd Borgloon3133:6+27
2Kortessem3057:11+46
3Jong St.Truiden3048:17+31
4Velm2856:16+40
5Herkenrode2439:18+21
6Heusden 062244:21+23
7FC Alken B2248:30+18
8Landen B1849:29+20
9BS Sport1835:19+16
10Herk-de-Stad B1528:27+1
11Amandina1422:35-13
12EMBO1117:20-3
13Loksbergen1018:38-20
14Vliermaalroot59:54-45
15Gingelom412:63-51
16Inter Hasselt010:121-111

uitwedstrijden (7/15)

1Velm*1839:4+35
2Kortessem*1839:5+34
3Herkenrode*1520:9+11
4Jong St.Truiden*1218:12+6
5Jeugd Borgloon**128:4+4
6BS Sport*912:10+2
7Amandina*814:19-5
8FC Alken B*714:17-3
9Heusden 06*710:14-4
10Herk-de-Stad B*613:18-5
11Landen B*613:19-6
12Loksbergen*46:18-12
13Gingelom49:43-34
14EMBO*32:12-10
15Vliermaalroot*04:41-37
16Inter Hasselt*04:55-51