www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 25/04/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B
zaterdag 20/04/2024 |
18:00 | Horebeke | - | Sottegem B | 3
| - | 2
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Jong Zulte | - | Elene-G'berge B | 2 | - | 0 |
. | Maarkedal | - | Velzeke A | 1 | - | 1 |
. | Petegem a Schelde | - | Oudenhove | 1 | - | 1 |
. | Boekel | - | Wortegem | 2 | - | 1 |
. | Zingem A | - | Moerbeke-G'bergen | 9
| - | 0
|
17:00 | Everbeek A | - | Michelbeke A | 1 | - | 1 |
18:00 | Deftinge | - | Breivelde-Zottegem | 4
| - | 4
|
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Oudenhove | 7 | - |
10 | Zingem A | | - | |
. | Elene-G'berge B | 1 | - |
4 | Maarkedal | | - | |
. | Breivelde-Zottegem | 9 |
- | 3 | Petegem a Schelde | | - | |
. | Velzeke A | 7 | - | 1 | Jong Zulte | | - | |
. | Sottegem B | 6 | - | 1 | Boekel | | - | |
. | Michelbeke A | 7 | - | 7 | Deftinge | | - | |
. | Moerbeke-G'bergen | 3 |
- | 6 | Everbeek A | | - | |
. | Wortegem | 9 | - | 6 | Horebeke | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Wortegem
periode 1
10/10 |
| Zingem A | 22 |
2. | Horebeke | 21 |
3. | Deftinge | 21 |
4. | Maarkedal | 19 |
5. | Sottegem B | 19 |
6. | Wortegem | 17 |
7. | Michelbeke A | 16 |
8. | Velzeke A | 15 |
9. | Everbeek A | 13 |
10. | Breivelde-Zottegem | 12 |
11. | Jong Zulte | 12 |
12. | Petegem a Schelde | 10 |
13. | Oudenhove | 8 |
14. | Boekel | 5 |
15. | Elene-G'berge B | 5 |
16. | Moerbeke-G'bergen | 4 |
periode 2
10/10 |
| Wortegem | 25 |
2. | Horebeke | 23 |
3. | Zingem A | 21 |
4. | Deftinge | 19 |
5. | Maarkedal | 19 |
6. | Breivelde-Zottegem | 18 |
7. | Jong Zulte | 16 |
8. | Velzeke A | 14 |
9. | Oudenhove | 13 |
10. | Petegem a Schelde | 12 |
11. | Everbeek A | 11 |
12. | Boekel | 9 |
13. | Michelbeke A | 8 |
14. | Moerbeke-G'bergen | 7 |
15. | Sottegem B | 5 |
16. | Elene-G'berge B | 5 |
periode 3
9/10 |
1. | Zingem A | 23 | |
2. | Horebeke | 21 | |
3. | Breivelde-Zottegem | 19 | x |
4. | Deftinge | 18 | x |
5. | Michelbeke A | 17 | x |
6. | Wortegem | 16 | x |
7. | Oudenhove | 14 | x |
8. | Everbeek A | 13 | x |
9. | Velzeke A | 11 | x |
10. | Boekel | 10 | x |
11. | Jong Zulte | 9 | x |
12. | Petegem a Schelde | 8 | x |
13. | Maarkedal | 8 | x |
14. | Sottegem B | 7 | x |
15. | Moerbeke-G'bergen | 6 | x |
16. | Elene-G'berge B | 3 | x |
Wortegem
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Wortegem | - | Jong Zulte | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Horebeke | - | Wortegem | 2 - | 2 | | 1 | 2 | | 12 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Wortegem | 1 - | 4 | | 3 | 5 | | 9 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Wortegem | - | Oudenhove | 0 - | 0 | | 1 | 6 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Deftinge | - | Wortegem | 2 - | 0 | | 0 | 6 | | 12 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Wortegem | - | Maarkedal | 4 - | 0 | | 3 | 9 | | 9 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Wortegem | - | Elene-G'berge B | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 9 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Velzeke A | - | Wortegem | 1 - | 1 | | 1 | 11 | | 9 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Wortegem | - | Michelbeke A | 4 - | 1 | | 3 | 14 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen | - | Wortegem | 0 - | 3 | | 3 | 17 | | 6 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Wortegem | - | Boekel | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 6 | |
12. | Za-18/11/23 | 18:00 | Breivelde-Zottegem | - | Wortegem | 1 - | 2 | | 3 | 21 | | 5 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Wortegem | - | Sottegem B | 3 - | 0 | | 3 | 24 | | 4 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Wortegem | - | Zingem A | 1 - | 2 | | 0 | 24 | | 5 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Elene-G'berge B | - | Wortegem | 1 - | 3 | | 3 | 27 | | 5 | |
14. | Vr-29/12/23 | 20:00 | Everbeek A | - | Wortegem | 1 - | 2 | | 3 | 30 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wortegem | - | Petegem a Schelde | 2 - | 0 | | 3 | 33 | | 5 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Wortegem | - | Breivelde-Zottegem | 3 - | 1 | | 3 | 36 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Oudenhove | - | Wortegem | 1 - | 3 | | 3 | 39 | | 4 | |
18. | Wo-07/02/24 | 20:00 | Michelbeke A | - | Wortegem | 2 - | 4 | | 3 | 42 | | 2 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wortegem | - | Everbeek A | 3 - | 0 | | 3 | 45 | | 2 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Zingem A | - | Wortegem | 4 - | 1 | | 0 | 45 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Wortegem | - | Moerbeke-G'bergen | 6 - | 0 | | 3 | 48 | | 2 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Sottegem B | - | Wortegem | 0 - | 4 | | 3 | 51 | | 2 | |
25. | Zo-17/03/24 | 16:00 | Wortegem | - | Velzeke A | 3 - | 0 | | 3 | 54 | | 2 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Jong Zulte | - | Wortegem | 1 - | 1 | | 1 | 55 | | 3 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Maarkedal | - | Wortegem | 1 - | 3 | | 3 | 58 | | 3 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Wortegem | - | Deftinge | 1 - | 4 | | 0 | 58 | | 3 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Boekel | - | Wortegem | 2 - | 1 | | 0 | 58 | | 4 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wortegem | - | Horebeke | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Horebeke
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Maarkedal | - | Horebeke | 3 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | - |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Horebeke | - | Wortegem | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 13 | |
3. | Zo-17/09/23 | 14:30 | Horebeke | - | Deftinge | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 13 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:00 | Jong Zulte | - | Horebeke | 1 - | 3 | | 3 | 5 | | 10 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Horebeke | - | Michelbeke A | 4 - | 3 | | 3 | 8 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Horebeke | 1 - | 4 | | 3 | 11 | | 7 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Horebeke | - | Breivelde-Zottegem | 2 - | 0 | | 3 | 14 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen | - | Horebeke | 0 - | 3 | | 3 | 17 | | 3 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Horebeke | - | Velzeke A | 3 - | 0 | | 3 | 20 | | 2 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Boekel | - | Horebeke | 0 - | 0 | | 1 | 21 | | 2 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Horebeke | - | Zingem A | 2 - | 1 | | 3 | 24 | | 2 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Sottegem B | - | Horebeke | 0 - | 2 | | 3 | 27 | | 2 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Horebeke | - | Everbeek A | 3 - | 3 | | 1 | 28 | | 3 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Petegem a Schelde | - | Horebeke | 1 - | 3 | | 3 | 31 | | 3 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Horebeke | - | Oudenhove | 3 - | 1 | | 3 | 34 | | 2 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Michelbeke A | - | Horebeke | 0 - | 4 | | 3 | 37 | | 1 | |
17. | Za-06/01/24 | 19:00 | Horebeke | - | Moerbeke-G'bergen | 0 - | 0 | | 1 | 38 | | 1 | |
19. | Za-27/01/24 | 18:00 | Velzeke A | - | Horebeke | 1 - | 4 | | 3 | 41 | | 1 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Horebeke | - | Jong Zulte | 6 - | 1 | | 3 | 44 | | 1 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Zingem A | - | Horebeke | 1 - | 0 | | 0 | 44 | | 1 | |
21. | Za-17/02/24 | 18:00 | Breivelde-Zottegem | - | Horebeke | 2 - | 1 | | 0 | 44 | | 3 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Horebeke | - | Boekel | 5 - | 0 | | 3 | 47 | | 2 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Deftinge | - | Horebeke | 4 - | 2 | | 0 | 47 | | 3 | |
24. | Zo-10/03/24 | 14:30 | Horebeke | - | Maarkedal | 4 - | 0 | | 3 | 50 | | 3 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Horebeke | - | Petegem a Schelde | 5 - | 0 | | 3 | 53 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Everbeek A | - | Horebeke | 0 - | 2 | | 3 | 56 | | 2 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Horebeke | - | Elene-G'berge B | 3 - | 1 | | 3 | 59 | | 2 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Oudenhove | - | Horebeke | 2 - | 3 | | 3 | 62 | | 2 | |
29. | Za-20/04/24 | 18:00 | Horebeke | - | Sottegem B | 3 - | 2 | | 3 | 65 | | 2 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wortegem | - | Horebeke | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Zingem A | 37 | +42 |
2 | Deftinge | 37 | +33 |
3 | Horebeke | 37 | +31 |
4 | Maarkedal | 28 | +10 |
5 | Wortegem* | 28 | +22 |
6 | Jong Zulte | 27 | +9 |
7 | Breivelde-Zottegem* | 26 | +10 |
8 | Velzeke A* | 21 | -1 |
9 | Michelbeke A* | 21 | -2 |
10 | Sottegem B* | 19 | +3 |
11 | Everbeek A | 18 | +2 |
12 | Petegem a Schelde | 18 | 0 |
13 | Boekel | 17 | -2 |
14 | Oudenhove* | 16 | -4 |
15 | Moerbeke-G'bergen* | 7 | -18 |
16 | Elene-G'berge B* | 7 | -12 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Zingem A | 66 | +55 |
2 | Horebeke | 65 | +47 |
3 | Deftinge | 58 | +41 |
4 | Wortegem | 58 | +36 |
5 | Breivelde-Zottegem | 49 | +15 |
6 | Maarkedal | 46 | +7 |
7 | Michelbeke A | 41 | -11 |
8 | Velzeke A | 40 | -5 |
9 | Everbeek A | 37 | -9 |
10 | Jong Zulte | 37 | -9 |
11 | Oudenhove | 35 | -6 |
12 | Sottegem B | 31 | -10 |
13 | Petegem a Schelde | 30 | -14 |
14 | Boekel | 24 | -34 |
15 | Moerbeke-G'bergen | 17 | -61 |
16 | Elene-G'berge B | 13 | -42 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Wortegem | 30 | +14 |
2 | Zingem A* | 29 | +13 |
3 | Horebeke* | 28 | +16 |
4 | Breivelde-Zottegem | 23 | +5 |
5 | Deftinge* | 21 | +8 |
6 | Michelbeke A | 20 | -9 |
7 | Oudenhove | 19 | -2 |
8 | Velzeke A | 19 | -4 |
9 | Everbeek A* | 19 | -11 |
10 | Maarkedal* | 18 | -3 |
11 | Sottegem B | 12 | -13 |
12 | Petegem a Schelde* | 12 | -14 |
13 | Jong Zulte* | 10 | -18 |
14 | Moerbeke-G'bergen | 10 | -43 |
15 | Boekel* | 7 | -32 |
16 | Elene-G'berge B | 6 | -30 |