www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:00Laarne-Kalken-HT.Zwijnaarde0-0
.

Massemen

-Smetlede1-0
19:30Nazareth-Eke A-

E.Houtem

0-2

zondag 01/09/2019

15:00

St.Denijs

-De Pinte2-1
.VC.Zwijnaarde-

VSV.Gent A

0-2
.

KVV Schelde A

-Melsen6-0
.

Moortsele

-Bottelare4-2
.Heusden A-Oudegem2-2

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:00De Pinte-

VC.Zwijnaarde

0-2

zondag 08/09/2019

15:00

Melsen

-Nazareth-Eke A6-1
.Bottelare-

St.Denijs

0-4
.Smetlede-

Laarne-Kalken

0-2
.

VSV.Gent A

-Massemen3-1
.Oudegem-

KVV Schelde A

2-4
.

HT.Zwijnaarde

-Heusden A5-1
.

E.Houtem

-Moortsele6-1

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:00Laarne-Kalken-VSV.Gent A1-1
.

Massemen

-De Pinte4-1
19:30

Nazareth-Eke A

-Moortsele4-0

zondag 15/09/2019

15:00Melsen-Oudegem1-1
.

Heusden A

-Smetlede2-0
.

VC.Zwijnaarde

-Bottelare3-2
.

St.Denijs

-E.Houtem5-4
.KVV Schelde A-HT.Zwijnaarde2-2

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:00De Pinte-

Laarne-Kalken

1-2

zondag 22/09/2019

15:00

E.Houtem

-VC.Zwijnaarde5-1
.Oudegem-

Nazareth-Eke A

1-4
.

HT.Zwijnaarde

-Melsen3-0
.

Bottelare

-Massemen4-1
.VSV.Gent A-

Heusden A

1-3
.Moortsele-St.Denijs1-1
.

Smetlede

-KVV Schelde A6-2

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:00

Laarne-Kalken

-Bottelare1-0
19:30Nazareth-Eke A-

St.Denijs

1-2
20:00Massemen-

E.Houtem

1-10

zondag 29/09/2019

15:00KVV Schelde A-VSV.Gent A2-2
.Melsen-

Smetlede

1-2
.Oudegem-HT.Zwijnaarde2-2
.

VC.Zwijnaarde

-Moortsele3-1
.Heusden A-De Pinte3-3

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:00

De Pinte

-KVV Schelde A3-2

zondag 06/10/2019

15:00

E.Houtem

-Laarne-Kalken4-3
.

Moortsele

-Massemen3-0
.

St.Denijs

-VC.Zwijnaarde6-2
.

HT.Zwijnaarde

-Nazareth-Eke A6-2
.Smetlede-

Oudegem

0-3
.

VSV.Gent A

-Melsen4-0
16:00Bottelare-Heusden A1-1

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:00Laarne-Kalken-

Moortsele

1-2
19:30Nazareth-Eke A-

VC.Zwijnaarde

2-3
20:00Massemen-

St.Denijs

1-5

zondag 13/10/2019

15:00

KVV Schelde A

-Bottelare2-0
.Melsen-De Pinte2-2
.Oudegem-VSV.Gent A1-1
.

HT.Zwijnaarde

-Smetlede8-0
.Heusden A-

E.Houtem

1-3

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:00De Pinte-

Oudegem

1-3

zondag 20/10/2019

15:00E.Houtem-KVV Schelde A1-1
.

Moortsele

-Heusden A4-2
.VC.Zwijnaarde-Massemen3-3
.

Smetlede

-Nazareth-Eke A3-2
.VSV.Gent A-

HT.Zwijnaarde

2-3
.

Bottelare

-Melsen2-1
.St.Denijs-

Laarne-Kalken

2-5

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:00

Laarne-Kalken

-VC.Zwijnaarde1-0
19:30Nazareth-Eke A-Massemen3-3

zondag 27/10/2019

15:00KVV Schelde A-Moortsele0-0
.Melsen-

E.Houtem

0-1
.Oudegem-Bottelare1-1
.

HT.Zwijnaarde

-De Pinte4-0
.Smetlede-

VSV.Gent A

0-3
.Heusden A-

St.Denijs

0-2

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

19:00De Pinte-

Smetlede

0-1
20:00Massemen-

Laarne-Kalken

2-7

zondag 03/11/2019

14:30

E.Houtem

-Oudegem6-2
.

Moortsele

-Melsen2-1
.

St.Denijs

-KVV Schelde A4-1
.VC.Zwijnaarde-

Heusden A

0-2
.VSV.Gent A-Nazareth-Eke A0-0
.

Bottelare

-HT.Zwijnaarde2-1

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

19:30Nazareth-Eke A-

Laarne-Kalken

0-3

zondag 10/11/2019

14:30

KVV Schelde A

-VC.Zwijnaarde2-1
.

Melsen

-St.Denijs4-3
.Oudegem-Moortsele0-0
.Smetlede-Bottelare1-1
.

VSV.Gent A

-De Pinte3-0
.

Heusden A

-Massemen4-0
15:00

HT.Zwijnaarde

-E.Houtem4-2

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

19:00

Laarne-Kalken

-Heusden A2-0
20:00

Massemen

-KVV Schelde A3-2
.

De Pinte

-Nazareth-Eke A2-1

zondag 17/11/2019

14:30

E.Houtem

-Smetlede4-1
.Moortsele-HT.Zwijnaarde2-2
.

St.Denijs

-Oudegem4-1
.VC.Zwijnaarde-Melsen1-1
15:00Bottelare-

VSV.Gent A

0-4

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

18:00

Nazareth-Eke A

-Heusden A4-1
19:00De Pinte-

Bottelare

0-2

zondag 24/11/2019

14:30KVV Schelde A-Laarne-Kalken1-1
.

Melsen

-Massemen2-1
.Oudegem-VC.Zwijnaarde1-1
.

Smetlede

-Moortsele1-0
.VSV.Gent A-

E.Houtem

1-3
15:00HT.Zwijnaarde-

St.Denijs

1-3

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

19:00

Laarne-Kalken

-Melsen4-3
19:30Nazareth-Eke A-Bottelare2-2
20:00

Massemen

-Oudegem2-1

zondag 01/12/2019

14:30

E.Houtem

-De Pinte2-1
.Moortsele-

VSV.Gent A

0-5
.

St.Denijs

-Smetlede2-0
.VC.Zwijnaarde-

HT.Zwijnaarde

1-4
.

Heusden A

-KVV Schelde A2-1

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

19:00

De Pinte

-Moortsele1-0

zondag 08/12/2019

14:30

KVV Schelde A

-Nazareth-Eke A3-2
.Melsen-Heusden A3-3
.Oudegem-

Laarne-Kalken

1-4
.Smetlede-

VC.Zwijnaarde

0-2
.VSV.Gent A-St.Denijs4-4
15:00

HT.Zwijnaarde

-Massemen5-0
.

Bottelare

-E.Houtem3-1

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

19:00De Pinte-

St.Denijs

0-5F1

zondag 15/12/2019

14:30

Melsen

-KVV Schelde A3-2
.VSV.Gent A-

VC.Zwijnaarde

0-4
.

Smetlede

-Massemen1-0
.

Oudegem

-Heusden A3-0
.

E.Houtem

-Nazareth-Eke A5-2
15:00

Bottelare

-Moortsele1-0
.

HT.Zwijnaarde

-Laarne-Kalken6-2

speeldag 17

zaterdag 04/01/2020

18:00Massemen-

VSV.Gent A

1-5
19:00

Laarne-Kalken

-Smetlede4-0
19:30

Nazareth-Eke A

-Melsen2-1

zondag 05/01/2020

14:30

Moortsele

-E.Houtem2-0
.

KVV Schelde A

-Oudegem1-0
.Heusden A-HT.Zwijnaarde1-1
.VC.Zwijnaarde-De Pinte1-1
.

St.Denijs

-Bottelare2-0

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

19:00

De Pinte

-Massemen3-1

zondag 12/01/2020

14:30Oudegem-

Melsen

1-3
.E.Houtem-

St.Denijs

2-4
.

VSV.Gent A

-Laarne-Kalken3-1
.Smetlede-

Heusden A

1-3
.

Moortsele

-Nazareth-Eke A1-0
15:00Bottelare-

VC.Zwijnaarde

2-4
.HT.Zwijnaarde-

KVV Schelde A

1-5

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

19:00

Laarne-Kalken

-De Pinte2-0
19:30Nazareth-Eke A-

Oudegem

1-2
20:00Massemen-

Bottelare

1-5

zondag 19/01/2020

15:00VC.Zwijnaarde-

E.Houtem

1-6
.

St.Denijs

-Moortsele3-2
.Melsen-

HT.Zwijnaarde

2-4
.KVV Schelde A-Smetlede0-0
.

Heusden A

-VSV.Gent A2-1

speeldag 20

zaterdag 25/01/2020

19:00De Pinte-

Heusden A

1-3

zondag 26/01/2020

15:00

VSV.Gent A

-KVV Schelde A1-0
.Smetlede-

Melsen

0-1
.

HT.Zwijnaarde

-Oudegem3-0
.

Moortsele

-VC.Zwijnaarde1-0
.

E.Houtem

-Massemen5-1
.Bottelare-

Laarne-Kalken

2-3
.St.Denijs-

Nazareth-Eke A

0-2

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

19:00Laarne-Kalken-

E.Houtem

0-2
19:30Nazareth-Eke A-HT.Zwijnaarde0-0
20:00Massemen-Moortsele1-1

zondag 02/02/2020

15:00VC.Zwijnaarde-

St.Denijs

2-3
.

Oudegem

-Smetlede1-0
.Melsen-

VSV.Gent A

0-1
.

KVV Schelde A

-De Pinte2-0
.Heusden A-

Bottelare

1-3

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

19:00De Pinte-Melsen1-1

zaterdag 22/02/2020

20:00

E.Houtem

-Heusden A2-1

zondag 23/02/2020

15:00

Bottelare

-KVV Schelde A3-2
.

VSV.Gent A

-Oudegem8-1
.Smetlede-

HT.Zwijnaarde

1-4
.

St.Denijs

-Massemen2-0
.

Moortsele

-Laarne-Kalken1-0
.

VC.Zwijnaarde

-Nazareth-Eke A2-1

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

19:00Laarne-Kalken-

St.Denijs

2-3
19:30

Nazareth-Eke A

-Smetlede3-2
20:00

Massemen

-VC.Zwijnaarde3-2

zondag 16/02/2020

15:00KVV Schelde A-

E.Houtem

1-3
.Heusden A-

Moortsele

0-4
.

HT.Zwijnaarde

-VSV.Gent A2-1
.Oudegem-

De Pinte

0-2
.Melsen-

Bottelare

1-4

speeldag 24

zaterdag 29/02/2020

20:00Massemen-

Nazareth-Eke A

0-5

zondag 01/03/2020

15:00Moortsele-KVV Schelde A2-2
.E.Houtem-Melsen2-2
.

Bottelare

-Oudegem3-0
.

VSV.Gent A

-Smetlede2-0
.VC.Zwijnaarde-

Laarne-Kalken

0-3
.

St.Denijs

-Heusden A3-2
16:00De Pinte-

HT.Zwijnaarde

0-1

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

19:00Laarne-Kalken-Massemen2-2
19:30Nazareth-Eke A-

VSV.Gent A

0-3

zondag 08/03/2020

15:00Oudegem-

E.Houtem

0-3
.Melsen-Moortsele1-1
.KVV Schelde A-

St.Denijs

4-5
.

Heusden A

-VC.Zwijnaarde3-1
.

Smetlede

-De Pinte1-0
.

HT.Zwijnaarde

-Bottelare3-2

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00Laarne-Kalken-Nazareth-Eke A-PP
.De Pinte-VSV.Gent A-PP
.Massemen-Heusden A-PP
.St.Denijs-Melsen-PP
.Moortsele-Oudegem-PP
.E.Houtem-HT.Zwijnaarde-PP
.Bottelare-Smetlede-PP
.VC.Zwijnaarde-KVV Schelde A-PP

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00Nazareth-Eke A-De Pinte-PP
.Smetlede-E.Houtem-PP
.HT.Zwijnaarde-Moortsele-PP
.Oudegem-St.Denijs-PP
.Melsen-VC.Zwijnaarde-PP
.KVV Schelde A-Massemen-PP
.Heusden A-Laarne-Kalken-PP
.VSV.Gent A-Bottelare-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Laarne-Kalken-KVV Schelde A-PP
.Massemen-Melsen-PP
.VC.Zwijnaarde-Oudegem-PP
.St.Denijs-HT.Zwijnaarde-PP
.Moortsele-Smetlede-PP
.E.Houtem-VSV.Gent A-PP
.Bottelare-De Pinte-PP
.Heusden A-Nazareth-Eke A-PP

speeldag 29

zondag 19/04/2020

00:00De Pinte-E.Houtem-PP
.VSV.Gent A-Moortsele-PP
.Smetlede-St.Denijs-PP
.HT.Zwijnaarde-VC.Zwijnaarde-PP
.Oudegem-Massemen-PP
.Melsen-Laarne-Kalken-PP
.KVV Schelde A-Heusden A-PP
.Bottelare-Nazareth-Eke A-PP

speeldag 30

zondag 26/04/2020

00:00Heusden A-Melsen-PP
.Laarne-Kalken-Oudegem-PP
.Massemen-HT.Zwijnaarde-PP
.VC.Zwijnaarde-Smetlede-PP
.St.Denijs-VSV.Gent A-PP
.Moortsele-De Pinte-PP
.E.Houtem-Bottelare-PP
.Nazareth-Eke A-KVV Schelde A-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

St.Denijs6220+377910+2244
2.xE.Houtem5618+45849+2140
3.xHT.Zwijnaarde5416+42755+924
4.xVSV.Gent A4714+32617+2029
5.xLaarne-Kalken4614+20568+1336
6.xBottelare3711+3474+224
7.xMoortsele3710-2352-1012
8.xHeusden A329-8434-822
9.xKVV Schelde A318+3502-724
10.xVC.Zwijnaarde288-15405-323
11.xNazareth-Eke A257-9443-722
12.xMelsen256-14402-1414
13.xSmetlede237-30212-226
14.xOudegem225-27303-1616
15.xDe Pinte195-26241-1511
16.xMassemen195-51330-2713

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden