www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B
zaterdag 13/04/2024 |
18:00 | Breivelde-Zottegem | - | Moerbeke-G'bergen | 3
| - | 1 |
19:00 | Michelbeke A | - | Zingem A | 1 | - | 2 |
19:30 | Sottegem B | - | Petegem a Schelde | 4
| - | 3
|
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Elene-G'berge B | - | Everbeek A | 2
| - | 3
|
. | Wortegem | - | Deftinge | 1
| - | 4
|
. | Velzeke A | - | Boekel | 2 | - | 0 |
. | Oudenhove | - | Horebeke | 2
| - | 3
|
16:00 | Jong Zulte | - | Maarkedal | 3
| - | 1 |
zaterdag 20/04/2024 |
18:00 | Horebeke | 12 | - |
1 | Sottegem B | | - | |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Jong Zulte | 5 | - |
2 | Elene-G'berge B | | - | |
. | Maarkedal | 3 |
- | 6 | Velzeke A | | - | |
. | Petegem a Schelde | 4 | - | 6 | Oudenhove | | - | |
. | Boekel | 6 | - | 7 | Wortegem | | - | |
. | Zingem A | 10 | - | 3 | Moerbeke-G'bergen | | - | |
17:00 | Everbeek A | 6 |
- | 9 | Michelbeke A | | - | |
18:00 | Deftinge | 10 | - | 9 | Breivelde-Zottegem | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Petegem a Schelde
periode 1
10/10 |
| Zingem A | 22 |
2. | Horebeke | 21 |
3. | Deftinge | 21 |
4. | Maarkedal | 19 |
5. | Sottegem B | 19 |
6. | Wortegem | 17 |
7. | Michelbeke A | 16 |
8. | Velzeke A | 15 |
9. | Everbeek A | 13 |
10. | Breivelde-Zottegem | 12 |
11. | Jong Zulte | 12 |
12. | Petegem a Schelde | 10 |
13. | Oudenhove | 8 |
14. | Boekel | 5 |
15. | Elene-G'berge B | 5 |
16. | Moerbeke-G'bergen | 4 |
periode 2
10/10 |
| Wortegem | 25 |
2. | Horebeke | 23 |
3. | Zingem A | 21 |
4. | Deftinge | 19 |
5. | Maarkedal | 19 |
6. | Breivelde-Zottegem | 18 |
7. | Jong Zulte | 16 |
8. | Velzeke A | 14 |
9. | Oudenhove | 13 |
10. | Petegem a Schelde | 12 |
11. | Everbeek A | 11 |
12. | Boekel | 9 |
13. | Michelbeke A | 8 |
14. | Moerbeke-G'bergen | 7 |
15. | Sottegem B | 5 |
16. | Elene-G'berge B | 5 |
periode 3
8/10 |
1. | Zingem A | 20 | |
2. | Horebeke | 18 | |
3. | Breivelde-Zottegem | 18 | |
4. | Deftinge | 17 | |
5. | Wortegem | 16 | |
6. | Michelbeke A | 16 | |
7. | Oudenhove | 13 | x |
8. | Everbeek A | 12 | x |
9. | Velzeke A | 10 | x |
10. | Sottegem B | 7 | x |
11. | Boekel | 7 | x |
12. | Petegem a Schelde | 7 | x |
13. | Maarkedal | 7 | x |
14. | Moerbeke-G'bergen | 6 | x |
15. | Jong Zulte | 6 | x |
16. | Elene-G'berge B | 3 | x |
Petegem a Schelde
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Zingem A | - | Petegem a Schelde | 3 - | 2 | | 0 | 0 | | 12 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Maarkedal | 3 - | 1 | | 3 | 3 | | 7 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Wortegem | 1 - | 4 | | 0 | 3 | | 11 | |
4. | Zo-24/09/23 | 16:00 | Deftinge | - | Petegem a Schelde | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 12 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Breivelde-Zottegem | 4 - | 0 | | 3 | 6 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Velzeke A | - | Petegem a Schelde | 2 - | 0 | | 0 | 6 | | 12 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Sottegem B | 1 - | 2 | | 0 | 6 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Petegem a Schelde | 4 - | 1 | | 0 | 6 | | 12 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Petegem a Schelde | - | Boekel | 4 - | 1 | | 3 | 9 | | 11 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:00 | Michelbeke A | - | Petegem a Schelde | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Petegem a Schelde | - | Everbeek A | 1 - | 2 | | 0 | 10 | | 13 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen | - | Petegem a Schelde | 1 - | 3 | | 3 | 13 | | 11 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Oudenhove | - | Petegem a Schelde | 1 - | 2 | | 3 | 16 | | 10 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Petegem a Schelde | - | Horebeke | 1 - | 3 | | 0 | 16 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Jong Zulte | - | Petegem a Schelde | 2 - | 2 | | 1 | 17 | | 12 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Petegem a Schelde | - | Velzeke A | 1 - | 2 | | 0 | 17 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wortegem | - | Petegem a Schelde | 2 - | 0 | | 0 | 17 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Petegem a Schelde | - | Moerbeke-G'bergen | 3 - | 3 | | 1 | 18 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Everbeek A | - | Petegem a Schelde | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 12 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Deftinge | 2 - | 1 | | 3 | 22 | | 12 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Maarkedal | - | Petegem a Schelde | 2 - | 3 | | 3 | 25 | | 10 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Jong Zulte | 4 - | 3 | | 3 | 28 | | 9 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Boekel | - | Petegem a Schelde | 4 - | 1 | | 0 | 28 | | 9 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Elene-G'berge B | 3 - | 3 | | 1 | 29 | | 10 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Horebeke | - | Petegem a Schelde | 5 - | 0 | | 0 | 29 | | 10 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Zingem A | 2 - | 3 | | 0 | 29 | | 12 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Michelbeke A | 1 - | 3 | | 0 | 29 | | 12 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Sottegem B | - | Petegem a Schelde | 4 - | 3 | | 0 | 29 | | 13 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Oudenhove | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Breivelde-Zottegem | - | Petegem a Schelde | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Oudenhove
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Oudenhove | - | Deftinge | 3 - | 5 | | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Jong Zulte | - | Oudenhove | 2 - | 1 | | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Oudenhove | - | Velzeke A | 2 - | 4 | | | 0 | 0 | | 14 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Wortegem | - | Oudenhove | 0 - | 0 | | | 1 | 1 | | 15 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Oudenhove | - | Sottegem B | 2 - | 2 | | | 1 | 2 | | 15 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Michelbeke A | - | Oudenhove | 3 - | 1 | | | 0 | 2 | | 15 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Oudenhove | - | Everbeek A | 1 - | 1 | | | 1 | 3 | | 15 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Boekel | - | Oudenhove | 0 - | 2 | | | 3 | 6 | | 13 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Oudenhove | - | Moerbeke-G'bergen | 2 - | 2 | | | 1 | 7 | | 13 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Breivelde-Zottegem | - | Oudenhove | 1 - | 1 | | | 1 | 8 | | 13 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Oudenhove | - | Elene-G'berge B | 1 - | 0 | | | 3 | 11 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Oudenhove | - | Petegem a Schelde | 1 - | 2 | | | 0 | 11 | | 13 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Oudenhove | - | Maarkedal | 1 - | 3 | | | 0 | 11 | | 13 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Horebeke | - | Oudenhove | 3 - | 1 | | | 0 | 11 | | 13 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Everbeek A | - | Oudenhove | 0 - | 3 | | | 3 | 14 | | 13 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:30 | Zingem A | - | Oudenhove | 1 - | 0 | | | 0 | 14 | | 13 | |
17. | Za-13/01/24 | 14:30 | Oudenhove | - | Michelbeke A | 2 - | 0 | | | 3 | 17 | | 13 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Sottegem B | - | Oudenhove | 3 - | 3 | | | 1 | 18 | | 13 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Oudenhove | - | Wortegem | 1 - | 3 | | | 0 | 18 | | 13 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Elene-G'berge B | - | Oudenhove | 1 - | 3 | | | 3 | 21 | | 13 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Velzeke A | - | Oudenhove | 1 - | 3 | | | 3 | 24 | | 13 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Oudenhove | - | Breivelde-Zottegem | 2 - | 1 | | | 3 | 27 | | 12 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Maarkedal | - | Oudenhove | 3 - | 0 | | | 0 | 27 | | 13 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Oudenhove | - | Jong Zulte | 2 - | 0 | | | 3 | 30 | | 9 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen | - | Oudenhove | 1 - | 4 | | | 3 | 33 | | 8 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Oudenhove | - | Boekel | 0 - | 0 | | | 1 | 34 | | 9 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Deftinge | - | Oudenhove | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 34 | | 9 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Oudenhove | - | Horebeke | 2 - | 3 | | | 0 | 34 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Oudenhove | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Oudenhove | - | Zingem A | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Deftinge | 36 | +33 |
2 | Zingem A | 34 | +33 |
3 | Horebeke | 34 | +30 |
4 | Wortegem | 28 | +22 |
5 | Maarkedal | 27 | +10 |
6 | Breivelde-Zottegem | 26 | +10 |
7 | Jong Zulte | 24 | +7 |
8 | Velzeke A | 21 | -1 |
9 | Michelbeke A | 21 | -2 |
10 | Sottegem B | 19 | +3 |
11 | Everbeek A | 17 | +2 |
12 | Petegem a Schelde | 17 | 0 |
13 | Oudenhove | 16 | -4 |
14 | Boekel | 14 | -3 |
15 | Moerbeke-G'bergen | 7 | -18 |
16 | Elene-G'berge B | 7 | -12 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Zingem A | 63 | +46 |
2 | Horebeke | 62 | +46 |
3 | Wortegem | 58 | +37 |
4 | Deftinge | 57 | +41 |
5 | Breivelde-Zottegem | 48 | +15 |
6 | Maarkedal | 45 | +7 |
7 | Michelbeke A | 40 | -11 |
8 | Velzeke A | 39 | -5 |
9 | Everbeek A | 36 | -9 |
10 | Oudenhove | 34 | -6 |
11 | Jong Zulte | 34 | -11 |
12 | Sottegem B | 31 | -9 |
13 | Petegem a Schelde | 29 | -14 |
14 | Boekel | 21 | -35 |
15 | Moerbeke-G'bergen | 17 | -52 |
16 | Elene-G'berge B | 13 | -40 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Wortegem | 30 | +15 |
2 | Zingem A | 29 | +13 |
3 | Horebeke | 28 | +16 |
4 | Breivelde-Zottegem | 22 | +5 |
5 | Deftinge | 21 | +8 |
6 | Michelbeke A | 19 | -9 |
7 | Everbeek A | 19 | -11 |
8 | Oudenhove | 18 | -2 |
9 | Maarkedal | 18 | -3 |
10 | Velzeke A | 18 | -4 |
11 | Sottegem B | 12 | -12 |
12 | Petegem a Schelde | 12 | -14 |
13 | Jong Zulte | 10 | -18 |
14 | Moerbeke-G'bergen | 10 | -34 |
15 | Boekel | 7 | -32 |
16 | Elene-G'berge B | 6 | -28 |