www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale D
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Herzele-Ressegem A | - | Sint-Antelinks A | 1
| - | 4
|
. | Nederhasselt A | - | Winnik A | 4
| - | 3
|
. | Ninove B | - | Vlierzele | 3
| - | 3
|
. | Aaigem | - | Houtem B | 1 | - | 1 |
. | OB Lebbeke | - | Doggen | 6
| - | 2
|
. | Erembodegem | - | Kerksken-Haaltert | 0 | - | 0 |
15:30 | Oudegem | - | Smetlede | 3
| - | 4
|
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Doggen | 3 | - |
3 | Erembodegem | | - | |
. | Hofstade | 9 | - | 9 | Ninove B | | - | |
. | Vlierzele | 10 |
- | 10 | Oudegem | | - | |
. | Sint-Antelinks A | 12 | - | 6 | Nederhasselt A | | - | |
. | Kerksken-Haaltert | 4 | - | 6 | OB Lebbeke | | - | |
. | Winnik A | 10 | - | 9 | Herzele-Ressegem A | | - | |
. | Smetlede | 6 |
- | 3 | Aaigem | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale D --> Ninove B
periode 1
-/- |
| Ninove B | 10/10 | 28 |
2. | Sint-Antelinks A | 10/10 | 26 |
3. | Nederhasselt A | 9/9 | 23 |
4. | Herzele-Ressegem A | 9/9 | 23 |
5. | Winnik A | 9/9 | 20 |
6. | Smetlede | 9/9 | 14 |
7. | Hofstade | 9/9 | 14 |
8. | Doggen | 10/10 | 12 |
9. | Vlierzele | 9/9 | 12 |
10. | OB Lebbeke | 9/9 | 11 |
11. | Oudegem | 10/10 | 10 |
12. | Kerksken-Haaltert | 9/9 | 8 |
13. | Houtem B | 9/9 | 8 |
14. | Aaigem | 9/9 | 4 |
15. | Erembodegem | 10/10 | 3 |
periode 2
-/- |
| Nederhasselt A | 10/10 | 25 |
2. | Sint-Antelinks A | 9/9 | 22 |
3. | Vlierzele | 9/9 | 20 |
4. | Ninove B | 9/9 | 20 |
5. | Smetlede | 9/9 | 19 |
6. | Winnik A | 10/10 | 19 |
7. | Erembodegem | 9/9 | 13 |
8. | Doggen | 9/9 | 12 |
9. | Kerksken-Haaltert | 10/10 | 12 |
10. | Aaigem | 10/10 | 10 |
11. | Oudegem | 8/8 | 10 |
12. | Houtem B | 10/10 | 9 |
13. | Herzele-Ressegem A | 9/9 | 9 |
14. | OB Lebbeke | 9/9 | 6 |
15. | Hofstade | 10/10 | 3 |
periode 3
-/- |
| Sint-Antelinks A | 8/9 | 27 |
2. | Ninove B | 8/9 | 18 |
3. | Hofstade | 8/9 | 18 |
4. | Nederhasselt A | 8/9 | 17 |
5. | OB Lebbeke | 9/10 | 17 |
6. | Herzele-Ressegem A | 9/10 | 13 |
| Oudegem | 9/10 | 13 |
8. | Winnik A | 8/9 | 13 |
9. | Vlierzele | 9/10 | 11 |
10. | Smetlede | 9/10 | 10 |
11. | Kerksken-Haaltert | 8/9 | 10 |
12. | Doggen | 8/9 | 7 |
13. | Aaigem | 8/9 | 6 |
14. | Houtem B | 9/9 | 6 |
15. | Erembodegem | 8/9 | 6 |
Hofstade
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Winnik A | - | Hofstade | 6 - | 1 | | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Hofstade | - | Vlierzele | 3 - | 3 | | | 1 | 1 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Houtem B | - | Hofstade | 1 - | 2 | | | 3 | 4 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Erembodegem | - | Hofstade | 0 - | 2 | | | 3 | 7 | | 7 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Hofstade | - | Smetlede | 0 - | 1 | | | 0 | 7 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Aaigem | - | Hofstade | 1 - | 4 | | | 3 | 10 | | 6 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Hofstade | - | Nederhasselt A | 0 - | 4 | | | 0 | 10 | | 6 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Doggen | - | Hofstade | 8 - | 2 | | | 0 | 10 | | 9 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Hofstade | - | Oudegem | 2 - | 1 | | | 3 | 13 | | 7 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Ninove B | - | Hofstade | 1 - | 1 | | | 1 | 14 | | 8 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Hofstade | - | Herzele-Ressegem A | 2 - | 5 | | | 0 | 14 | | 9 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Sint-Antelinks A | - | Hofstade | 4 - | 0 | | | 0 | 14 | | 9 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Hofstade | - | Kerksken-Haaltert | 3 - | 5 | | | 0 | 14 | | 10 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | OB Lebbeke | - | Hofstade | 2 - | 2 | | | 1 | 15 | | 9 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Hofstade | - | Erembodegem | 1 - | 1 | | | 1 | 16 | | 10 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Smetlede | - | Hofstade | 4 - | 1 | | | 0 | 16 | | 10 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Hofstade | 4 - | 1 | | | 0 | 16 | | 11 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Hofstade | - | Sint-Antelinks A | 2 - | 4 | | | 0 | 16 | | 12 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Hofstade | - | Doggen | 2 - | 6 | | | 0 | 16 | | 12 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Hofstade | 2 - | 1 | | | 0 | 16 | | 13 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Hofstade | - | Winnik A | 2 - | 0 | | | 3 | 19 | | 12 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Vlierzele | - | Hofstade | 3 - | 3 | | | 1 | 20 | | 12 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Hofstade | - | OB Lebbeke | 2 - | 0 | | | 3 | 23 | | 10 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Herzele-Ressegem A | - | Hofstade | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 26 | | 10 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Hofstade | - | Houtem B | 3 - | 2 | | | 3 | 29 | | 8 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Oudegem | - | Hofstade | 1 - | 3 | | | 3 | 32 | | 8 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Hofstade | - | Aaigem | 0 - | 1 | | | 0 | 32 | | 8 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Hofstade | - | Ninove B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ninove B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Smetlede | - | Ninove B | 1 - | 6 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Ninove B | - | Aaigem | 4 - | 0 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Erembodegem | - | Ninove B | 1 - | 3 | | 3 | 9 | | 2 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Ninove B | - | Oudegem | 2 - | 1 | | 3 | 12 | | 2 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Ninove B | - | Doggen | 5 - | 1 | | 3 | 15 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | OB Lebbeke | - | Ninove B | 0 - | 3 | | 3 | 18 | | 1 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Ninove B | - | Sint-Antelinks A | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 1 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Vlierzele | - | Ninove B | 0 - | 4 | | 3 | 22 | | 1 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Ninove B | - | Winnik A | 3 - | 0 | | 3 | 25 | | 1 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Kerksken-Haaltert | - | Ninove B | 1 - | 4 | | 3 | 28 | | 1 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Ninove B | - | Hofstade | 1 - | 1 | | 1 | 29 | | 1 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Ninove B | - | Houtem B | 3 - | 4 | | 0 | 29 | | 3 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Ninove B | - | Nederhasselt A | 1 - | 1 | | 1 | 30 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Herzele-Ressegem A | - | Ninove B | 0 - | 0 | | 1 | 31 | | 3 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Aaigem | - | Ninove B | 1 - | 3 | | 3 | 34 | | 3 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Ninove B | - | OB Lebbeke | 4 - | 0 | | 3 | 37 | | 3 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Winnik A | - | Ninove B | 2 - | 3 | | 3 | 40 | | 3 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Ninove B | - | Kerksken-Haaltert | 5 - | 1 | | 3 | 43 | | 3 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Oudegem | - | Ninove B | 1 - | 2 | | 3 | 46 | | 2 | |
21. | Zo-18/02/24 | 14:30 | Nederhasselt A | - | Ninove B | 1 - | 3 | | 3 | 49 | | 1 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Ninove B | - | Herzele-Ressegem A | 0 - | 1 | | 0 | 49 | | 3 | |
23. | Vr-01/03/24 | 20:00 | Ninove B | - | Erembodegem | 6 - | 0 | | 3 | 52 | | 2 | |
24. | Za-09/03/24 | 16:30 | Houtem B | - | Ninove B | 1 - | 5 | | 3 | 55 | | 2 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Sint-Antelinks A | - | Ninove B | 2 - | 0 | | 0 | 55 | | 2 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Ninove B | - | Smetlede | 2 - | 0 | | 3 | 58 | | 2 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Doggen | - | Ninove B | 0 - | 2 | | 3 | 61 | | 2 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Ninove B | - | Vlierzele | 3 - | 3 | | 1 | 62 | | 2 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Hofstade | - | Ninove B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/14)
1 | Nederhasselt A | 33 | +33 |
2 | Sint-Antelinks A* | 32 | +21 |
3 | Winnik A* | 28 | +25 |
4 | Ninove B | 28 | +26 |
5 | Vlierzele* | 26 | +7 |
6 | Smetlede* | 24 | +11 |
7 | OB Lebbeke | 19 | -5 |
8 | Doggen* | 17 | -6 |
9 | Herzele-Ressegem A | 17 | -11 |
10 | Oudegem | 16 | -6 |
11 | Houtem B | 15 | -12 |
12 | Hofstade* | 14 | -11 |
13 | Kerksken-Haaltert* | 14 | -7 |
14 | Erembodegem | 12 | -14 |
15 | Aaigem | 5 | -17 |
alle wedstrijden (28/28)
1 | Sint-Antelinks A* | 70 | +57 |
2 | Ninove B* | 62 | +53 |
3 | Nederhasselt A* | 61 | +58 |
4 | Winnik A* | 49 | +32 |
5 | Herzele-Ressegem A* | 42 | -7 |
6 | Smetlede* | 40 | +7 |
7 | Vlierzele* | 40 | -2 |
8 | OB Lebbeke* | 32 | -11 |
9 | Hofstade* | 32 | -20 |
10 | Oudegem* | 31 | -14 |
11 | Doggen* | 29 | -24 |
12 | Kerksken-Haaltert* | 28 | -18 |
13 | Houtem B | 21 | -40 |
14 | Erembodegem* | 20 | -39 |
15 | Aaigem* | 19 | -32 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | Sint-Antelinks A | 38 | +36 |
2 | Ninove B* | 34 | +27 |
3 | Nederhasselt A* | 28 | +25 |
4 | Herzele-Ressegem A* | 25 | +4 |
5 | Winnik A | 21 | +7 |
6 | Hofstade | 18 | -9 |
7 | Smetlede | 16 | -4 |
8 | Oudegem* | 15 | -8 |
9 | Vlierzele | 14 | -9 |
10 | Kerksken-Haaltert | 14 | -11 |
11 | Aaigem* | 14 | -15 |
12 | OB Lebbeke* | 13 | -6 |
13 | Doggen | 12 | -18 |
14 | Erembodegem* | 8 | -25 |
15 | Houtem B | 6 | -28 |