www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 23/09/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale D

speeldag 1

periode 1

zaterdag 05/09/2020

19:00Kerksken-Haaltert-Mere-PP
20:00TK.Meldert A-Wilskr.Idegem-PP

zondag 06/09/2020

15:00Sint-Antelinks A-Hofstade-PP
.Doggen-OB Lebbeke-PP
.E.Buggenhout-Aaigem-PP
.Herdersem-Oudegem-PP
.Okegem-Erembodegem-PP
.Herzele-Ressegem-Gijzegem-PP

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

19:30Wilskr.Idegem-E.Buggenhout1-1

zondag 13/09/2020

15:00Gijzegem-

Kerksken-Haaltert

1-2
.Hofstade-Herzele-Ressegem2-2
.Erembodegem-

Sint-Antelinks A

1-4
.Oudegem-Okegem1-1
.Aaigem-

Herdersem

2-3
.Mere-

Doggen

0-2
16:00OB Lebbeke-

TK.Meldert A

0-5

speeldag 3

periode 1

zaterdag 19/09/2020

19:30

E.Buggenhout

-OB Lebbeke2-1
20:00TK.Meldert A-Mere3-3

zondag 20/09/2020

15:00Sint-Antelinks A-

Oudegem

0-3
.

Hofstade

-Erembodegem4-1
.

Doggen

-Gijzegem4-0
.Herdersem-Wilskr.Idegem1-1
.Okegem-

Aaigem

1-4
.Herzele-Ressegem-Kerksken-Haaltert0-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

19:00Kerksken-Haaltert-Doggen-
19:30Wilskr.Idegem-Okegem-
.Erembodegem-Herzele-Ressegem-

zondag 27/09/2020

15:00Gijzegem-TK.Meldert A-
.Oudegem-Hofstade-
.Aaigem-Sint-Antelinks A-
.Mere-E.Buggenhout-
16:00OB Lebbeke-Herdersem-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 03/10/2020

20:00TK.Meldert A-Kerksken-Haaltert-

zondag 04/10/2020

15:00Sint-Antelinks A-Wilskr.Idegem-
.Hofstade-Aaigem-
.Erembodegem-Oudegem-
.E.Buggenhout-Gijzegem-
.Herdersem-Mere-
.Okegem-OB Lebbeke-
.Herzele-Ressegem-Doggen-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 10/10/2020

19:00Kerksken-Haaltert-E.Buggenhout-
19:30Wilskr.Idegem-Hofstade-

zondag 11/10/2020

15:00Gijzegem-Herdersem-
.Doggen-TK.Meldert A-
.Oudegem-Herzele-Ressegem-
.Aaigem-Erembodegem-
.OB Lebbeke-Sint-Antelinks A-
.Mere-Okegem-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 17/10/2020

18:00Sint-Antelinks A-Mere-
19:30E.Buggenhout-Doggen-

zondag 18/10/2020

15:00Hofstade-OB Lebbeke-
.Erembodegem-Wilskr.Idegem-
.Oudegem-Aaigem-
.Herdersem-Kerksken-Haaltert-
.Okegem-Gijzegem-
.Herzele-Ressegem-TK.Meldert A-

speeldag 8

periode 1

zaterdag 24/10/2020

19:00Kerksken-Haaltert-Okegem-
19:30Wilskr.Idegem-Oudegem-
20:00TK.Meldert A-E.Buggenhout-

zondag 25/10/2020

15:00Gijzegem-Sint-Antelinks A-
.Doggen-Herdersem-
.Aaigem-Herzele-Ressegem-
.OB Lebbeke-Erembodegem-
.Mere-Hofstade-

speeldag 9

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00Sint-Antelinks A-Kerksken-Haaltert-
.Hofstade-Gijzegem-
.Erembodegem-Mere-
.Oudegem-OB Lebbeke-
.Aaigem-Wilskr.Idegem-
.Herdersem-TK.Meldert A-
.Okegem-Doggen-
.Herzele-Ressegem-E.Buggenhout-

speeldag 10

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Gijzegem-Erembodegem-
.Kerksken-Haaltert-Hofstade-
.Doggen-Sint-Antelinks A-
.TK.Meldert A-Okegem-
.E.Buggenhout-Herdersem-
.Wilskr.Idegem-Herzele-Ressegem-
.OB Lebbeke-Aaigem-
.Mere-Oudegem-

speeldag 11

periode 2

zondag 08/05/2022

00:00Sint-Antelinks A-TK.Meldert A-
.Hofstade-Doggen-
.Erembodegem-Kerksken-Haaltert-
.Oudegem-Gijzegem-
.Aaigem-Mere-
.Wilskr.Idegem-OB Lebbeke-
.Okegem-E.Buggenhout-
.Herzele-Ressegem-Herdersem-

speeldag 12

periode 2

maandag 09/05/2022

00:00Gijzegem-Aaigem-
.Kerksken-Haaltert-Oudegem-
.Doggen-Erembodegem-
.TK.Meldert A-Hofstade-
.E.Buggenhout-Sint-Antelinks A-
.Herdersem-Okegem-
.OB Lebbeke-Herzele-Ressegem-
.Mere-Wilskr.Idegem-

speeldag 13

periode 2

dinsdag 10/05/2022

00:00Sint-Antelinks A-Herdersem-
.Hofstade-E.Buggenhout-
.Erembodegem-TK.Meldert A-
.Oudegem-Doggen-
.Aaigem-Kerksken-Haaltert-
.Wilskr.Idegem-Gijzegem-
.OB Lebbeke-Mere-
.Herzele-Ressegem-Okegem-

speeldag 14

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Gijzegem-OB Lebbeke-
.Kerksken-Haaltert-Wilskr.Idegem-
.Doggen-Aaigem-
.TK.Meldert A-Oudegem-
.E.Buggenhout-Erembodegem-
.Herdersem-Hofstade-
.Okegem-Sint-Antelinks A-
.Herzele-Ressegem-Mere-

speeldag 15

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00Sint-Antelinks A-Herzele-Ressegem-
.Hofstade-Okegem-
.Erembodegem-Herdersem-
.Oudegem-E.Buggenhout-
.Aaigem-TK.Meldert A-
.Wilskr.Idegem-Doggen-
.OB Lebbeke-Kerksken-Haaltert-
.Mere-Gijzegem-

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Hofstade-Sint-Antelinks A-
.Mere-Kerksken-Haaltert-
.OB Lebbeke-Doggen-
.Wilskr.Idegem-TK.Meldert A-
.Aaigem-E.Buggenhout-
.Oudegem-Herdersem-
.Erembodegem-Okegem-
.Gijzegem-Herzele-Ressegem-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00Kerksken-Haaltert-Gijzegem-
.Herzele-Ressegem-Hofstade-
.Sint-Antelinks A-Erembodegem-
.Okegem-Oudegem-
.Herdersem-Aaigem-
.E.Buggenhout-Wilskr.Idegem-
.TK.Meldert A-OB Lebbeke-
.Doggen-Mere-

speeldag 18

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Oudegem-Sint-Antelinks A-
.Erembodegem-Hofstade-
.Gijzegem-Doggen-
.Mere-TK.Meldert A-
.OB Lebbeke-E.Buggenhout-
.Wilskr.Idegem-Herdersem-
.Aaigem-Okegem-
.Kerksken-Haaltert-Herzele-Ressegem-

speeldag 19

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00TK.Meldert A-Gijzegem-
.Doggen-Kerksken-Haaltert-
.Herzele-Ressegem-Erembodegem-
.Hofstade-Oudegem-
.Sint-Antelinks A-Aaigem-
.Okegem-Wilskr.Idegem-
.Herdersem-OB Lebbeke-
.E.Buggenhout-Mere-

speeldag 20

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Wilskr.Idegem-Sint-Antelinks A-
.Aaigem-Hofstade-
.Oudegem-Erembodegem-
.Kerksken-Haaltert-TK.Meldert A-
.Gijzegem-E.Buggenhout-
.Mere-Herdersem-
.OB Lebbeke-Okegem-
.Doggen-Herzele-Ressegem-

speeldag 21

periode 3

woensdag 18/05/2022

00:00Herdersem-Gijzegem-
.E.Buggenhout-Kerksken-Haaltert-
.TK.Meldert A-Doggen-
.Herzele-Ressegem-Oudegem-
.Erembodegem-Aaigem-
.Hofstade-Wilskr.Idegem-
.Sint-Antelinks A-OB Lebbeke-
.Okegem-Mere-

speeldag 22

periode 3

donderdag 19/05/2022

00:00Mere-Sint-Antelinks A-
.OB Lebbeke-Hofstade-
.Wilskr.Idegem-Erembodegem-
.Aaigem-Oudegem-
.Doggen-E.Buggenhout-
.Kerksken-Haaltert-Herdersem-
.Gijzegem-Okegem-
.TK.Meldert A-Herzele-Ressegem-

speeldag 23

periode 3

vrijdag 20/05/2022

00:00Sint-Antelinks A-Gijzegem-
.Okegem-Kerksken-Haaltert-
.Herdersem-Doggen-
.E.Buggenhout-TK.Meldert A-
.Herzele-Ressegem-Aaigem-
.Oudegem-Wilskr.Idegem-
.Erembodegem-OB Lebbeke-
.Hofstade-Mere-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00Kerksken-Haaltert-Sint-Antelinks A-
.Gijzegem-Hofstade-
.Mere-Erembodegem-
.OB Lebbeke-Oudegem-
.Wilskr.Idegem-Aaigem-
.TK.Meldert A-Herdersem-
.Doggen-Okegem-
.E.Buggenhout-Herzele-Ressegem-

speeldag 25

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00Erembodegem-Gijzegem-
.Hofstade-Kerksken-Haaltert-
.Sint-Antelinks A-Doggen-
.Okegem-TK.Meldert A-
.Herdersem-E.Buggenhout-
.Herzele-Ressegem-Wilskr.Idegem-
.Aaigem-OB Lebbeke-
.Oudegem-Mere-

speeldag 26

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00TK.Meldert A-Sint-Antelinks A-
.Doggen-Hofstade-
.Kerksken-Haaltert-Erembodegem-
.Gijzegem-Oudegem-
.Mere-Aaigem-
.OB Lebbeke-Wilskr.Idegem-
.E.Buggenhout-Okegem-
.Herdersem-Herzele-Ressegem-

speeldag 27

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00Aaigem-Gijzegem-
.Oudegem-Kerksken-Haaltert-
.Erembodegem-Doggen-
.Hofstade-TK.Meldert A-
.Sint-Antelinks A-E.Buggenhout-
.Okegem-Herdersem-
.Herzele-Ressegem-OB Lebbeke-
.Wilskr.Idegem-Mere-

speeldag 28

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00Herdersem-Sint-Antelinks A-
.E.Buggenhout-Hofstade-
.TK.Meldert A-Erembodegem-
.Doggen-Oudegem-
.Kerksken-Haaltert-Aaigem-
.Gijzegem-Wilskr.Idegem-
.Mere-OB Lebbeke-
.Okegem-Herzele-Ressegem-

speeldag 29

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00OB Lebbeke-Gijzegem-
.Wilskr.Idegem-Kerksken-Haaltert-
.Aaigem-Doggen-
.Oudegem-TK.Meldert A-
.Erembodegem-E.Buggenhout-
.Hofstade-Herdersem-
.Sint-Antelinks A-Okegem-
.Mere-Herzele-Ressegem-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00Herzele-Ressegem-Sint-Antelinks A-
.Okegem-Hofstade-
.Herdersem-Erembodegem-
.E.Buggenhout-Oudegem-
.TK.Meldert A-Aaigem-
.Doggen-Wilskr.Idegem-
.Kerksken-Haaltert-OB Lebbeke-
.Gijzegem-Mere-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Doggen62+661+22
2.TK.Meldert A41+581+55
3.Hofstade41+36000
4.Oudegem41+341+33
5.Herdersem41+141+13
6.E.Buggenhout41+13001
7.Kerksken-Haaltert41+121+12
8.Aaigem31+261+34
9.Sint-Antelinks A31041+34
10.Herzele-Ressegem2002002
11.Wilskr.Idegem2002001
12.Mere10-23003
13.Okegem10-32001
14.Gijzegem00-510-40
15.Erembodegem00-620-31
16.OB Lebbeke00-610-11

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

2/10

1

2

3

1.Doggen62+6
2.TK.Meldert A41+5
3.Hofstade41+3
Oudegem41+3
5.E.Buggenhout41+1
Herdersem41+1
Kerksken-Haaltert41+1
8.Aaigem31+2
9.Sint-Antelinks A310
10.Herzele-Ressegem200
Wilskr.Idegem200
12.Mere10-2
13.Okegem10-3
14.Gijzegem00-5
15.Erembodegem00-6
OB Lebbeke00-6

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.E.Buggenhout000
TK.Meldert A000
Hofstade000
Doggen000
Mere000
Sint-Antelinks A000
Herdersem000
Herzele-Ressegem000
Gijzegem000
Aaigem000
Erembodegem000
Kerksken-Haaltert000
Oudegem000
Wilskr.Idegem000
OB Lebbeke000
Okegem000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.E.Buggenhout000
TK.Meldert A000
Hofstade000
Doggen000
Mere000
Sint-Antelinks A000
Herdersem000
Herzele-Ressegem000
Gijzegem000
Aaigem000
Erembodegem000
Kerksken-Haaltert000
Oudegem000
Wilskr.Idegem000
OB Lebbeke000
Okegem000