www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale D

speeldag 1

periode 1

woensdag 28/08/2019

18:30Hofstade-

Sint-Antelinks A

1-2
.

Zandbergen

-Haaltert1-0
.

Gijzegem

-S.Moorsel2-1
.Bonanza A-

Herzele-Ressegem

1-6
.Doggen-Aaigem2-2
19:30

Moerbeke-G'bergen

-Erembodegem0-7
.

Baardegem

-Herdersem1-0
20:00Everbeek-Mere0-0

vrij: Deftinge

speeldag 2

periode 1

zondag 01/09/2019

15:00

Mere

-Zandbergen2-1
.Sint-Antelinks A-

Gijzegem

1-4
.S.Moorsel-

Baardegem

2-4
.

Aaigem

-Everbeek1-0
.Herdersem-

Doggen

2-3
.Erembodegem-

Bonanza A

1-3
.Haaltert-Deftinge2-2
.Herzele-Ressegem-

Hofstade

2-5

vrij: Moerbeke-G'bergen

speeldag 3

periode 1

woensdag 04/09/2019

18:30

Mere

-Aaigem3-0
.

Hofstade

-Erembodegem4-1
.

Zandbergen

-Deftinge1-0
.Gijzegem-Herzele-Ressegem2-2
.

Doggen

-S.Moorsel3-1
19:30

Moerbeke-G'bergen

-Haaltert0-8
.

Baardegem

-Sint-Antelinks A4-1
20:00

Everbeek

-Herdersem5-2

vrij: Bonanza A

speeldag 4

periode 1

zondag 08/09/2019

15:00

Haaltert

-Bonanza A2-0
.

Erembodegem

-Gijzegem2-0
.Herzele-Ressegem-Baardegem0-0
.Sint-Antelinks A-

Doggen

1-2
.Herdersem-

Mere

0-3
.Aaigem-

Zandbergen

0-3
16:00S.Moorsel-

Everbeek

0-2
17:00Deftinge-
Moerbeke-G'bergen
5-0

vrij: Hofstade

speeldag 5

periode 1

zondag 15/09/2019

15:00Zandbergen-
Moerbeke-G'bergen
15-0
.

Baardegem

-Erembodegem3-2
.

Doggen

-Herzele-Ressegem3-1
.Bonanza A-Deftinge2-2
.

Hofstade

-Haaltert6-4
.

Mere

-S.Moorsel3-2
.

Everbeek

-Sint-Antelinks A2-0
.Aaigem-

Herdersem

2-4

vrij: Gijzegem

speeldag 6

periode 1

zondag 22/09/2019

15:00

S.Moorsel

-Aaigem2-0
.

Herdersem

-Zandbergen2-1
.

Haaltert

-Gijzegem9-2
.Deftinge-

Hofstade

0-1
.Herzele-Ressegem-

Everbeek

2-3
.Erembodegem-

Doggen

1-2
.

Sint-Antelinks A

-Mere2-0
.

Moerbeke-G'bergen

-Bonanza A0-8

vrij: Baardegem

speeldag 7

periode 1

zondag 29/09/2019

15:00Everbeek-

Erembodegem

1-2
.

Mere

-Herzele-Ressegem3-0
.Aaigem-

Sint-Antelinks A

1-3
.

Herdersem

-S.Moorsel3-0
.Hofstade-
Moerbeke-G'bergen
18-0
.Gijzegem-

Deftinge

0-4
.

Baardegem

-Haaltert5-0
.

Zandbergen

-Bonanza A3-1

vrij: Doggen

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

20:00Erembodegem-Mere2-2

zondag 06/10/2019

15:00Haaltert-Doggen1-1
.Deftinge-Baardegem1-1
.

Moerbeke-G'bergen

-Gijzegem0-11
.

Bonanza A

-Hofstade3-2
.S.Moorsel-

Zandbergen

2-3
.Sint-Antelinks A-

Herdersem

1-3
.Herzele-Ressegem-

Aaigem

1-3

vrij: Everbeek

speeldag 9

periode 1

zondag 13/10/2019

15:00Everbeek-

Haaltert

0-2
.Aaigem-Erembodegem1-1
.Herdersem-

Herzele-Ressegem

0-3
.S.Moorsel-

Sint-Antelinks A

0-4
.

Gijzegem

-Bonanza A2-1
.Baardegem-
Moerbeke-G'bergen
-
.

Doggen

-Deftinge3-1
.Zandbergen-

Hofstade

0-2

vrij: Mere

speeldag 10

periode 1

zondag 20/10/2019

15:00Haaltert-

Mere

0-1
.Deftinge-Everbeek1-1
.

Moerbeke-G'bergen

-Doggen-
.Bonanza A-

Baardegem

0-5
.

Hofstade

-Gijzegem4-1
.

Sint-Antelinks A

-Zandbergen3-0
.Herzele-Ressegem-S.Moorsel0-0
.Erembodegem-

Herdersem

0-3

vrij: Aaigem

speeldag 11

periode 2

zondag 27/10/2019

15:00Everbeek-
Moerbeke-G'bergen
-
.Mere-

Deftinge

0-1
.Aaigem-Haaltert1-1
.S.Moorsel-Erembodegem1-1
.Sint-Antelinks A-

Herzele-Ressegem

0-6
.Doggen-

Bonanza A

2-3
.Zandbergen-Gijzegem2-2
16:00Baardegem-

Hofstade

0-3

vrij: Herdersem

speeldag 12

periode 2

zondag 03/11/2019

14:30Haaltert-

Herdersem

1-2
.

Deftinge

-Aaigem2-0
.

Moerbeke-G'bergen

-Mere-
.Bonanza A-Everbeek1-1
.Hofstade-

Doggen

0-1
.Gijzegem-

Baardegem

1-5
.

Herzele-Ressegem

-Zandbergen4-2
15:00

Erembodegem

-Sint-Antelinks A3-2

vrij: S.Moorsel

speeldag 13

periode 2

zondag 10/11/2019

14:30Mere-Bonanza A1-1
.Aaigem-
Moerbeke-G'bergen
-
.Herdersem-Deftinge1-1
.S.Moorsel-

Haaltert

0-4
.Herzele-Ressegem-

Erembodegem

1-3
.Doggen-Gijzegem1-1
.Zandbergen-Baardegem3-3
17:00Everbeek-

Hofstade

2-3

vrij: Sint-Antelinks A

speeldag 14

periode 2

zondag 17/11/2019

14:30

Haaltert

-Sint-Antelinks A4-1
.Deftinge-S.Moorsel0-0
.

Moerbeke-G'bergen

-Herdersem-
.Bonanza A-

Aaigem

0-2
.

Hofstade

-Mere2-1
.Gijzegem-

Everbeek

1-3
15:00Baardegem-Doggen2-2
.

Erembodegem

-Zandbergen1-0

vrij: Herzele-Ressegem

speeldag 15

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Everbeek-

Baardegem

0-3

zondag 24/11/2019

14:30

Mere

-Gijzegem3-0
.Aaigem-

Hofstade

1-4
.

Herdersem

-Bonanza A3-2
.S.Moorsel-
Moerbeke-G'bergen
-
.

Sint-Antelinks A

-Deftinge4-1
.

Herzele-Ressegem

-Haaltert2-0
.Zandbergen-Doggen1-1

vrij: Erembodegem

speeldag 16

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Baardegem-

Mere

0-2

zondag 01/12/2019

14:30Haaltert-

Erembodegem

0-2
.Deftinge-Herzele-Ressegem1-1
.

Moerbeke-G'bergen

-Sint-Antelinks A-
.Bonanza A-S.Moorsel2-2
.

Hofstade

-Herdersem2-0
.Gijzegem-

Aaigem

1-2

zondag 19/04/2020

00:00Doggen-Everbeek-

vrij: Zandbergen

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30

Everbeek

-Zandbergen3-2

zondag 08/12/2019

14:30

Mere

-Doggen2-0
.Aaigem-

Baardegem

1-4
.

Herdersem

-Gijzegem3-0
.S.Moorsel-

Hofstade

0-6
.

Sint-Antelinks A

-Bonanza A2-1
.Herzele-Ressegem-
Moerbeke-G'bergen
-
15:00Erembodegem-

Deftinge

1-2

vrij: Haaltert

speeldag 18

periode 2

zondag 15/12/2019

14:30Mere-

Everbeek

0-1
.Herzele-Ressegem-Bonanza A1-1
.

Sint-Antelinks A

-Hofstade4-2
.S.Moorsel-

Gijzegem

0-2
.

Herdersem

-Baardegem2-1
.Aaigem-Doggen1-1
.Haaltert-

Zandbergen

2-5
15:00Erembodegem-
Moerbeke-G'bergen
-

vrij: Deftinge

speeldag 19

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30

Baardegem

-S.Moorsel2-0

zondag 05/01/2020

14:30

Deftinge

-Haaltert2-0
.

Zandbergen

-Mere3-2
.Everbeek-

Aaigem

0-2
.Doggen-Herdersem1-1
.Gijzegem-Sint-Antelinks A2-2
.Hofstade-

Herzele-Ressegem

1-2
.Bonanza A-Erembodegem2-2

vrij: Moerbeke-G'bergen

speeldag 20

periode 2

zaterdag 11/01/2020

20:00Erembodegem-

Hofstade

1-2

zondag 12/01/2020

14:30

Herdersem

-Everbeek1-0
.Aaigem-Mere0-0
.Haaltert-
Moerbeke-G'bergen
-
.

Herzele-Ressegem

-Gijzegem2-1
.Sint-Antelinks A-

Baardegem

0-2
.S.Moorsel-

Doggen

0-4
.

Deftinge

-Zandbergen3-2

vrij: Bonanza A

speeldag 21

periode 2

zondag 19/01/2020

15:00

Bonanza A

-Haaltert2-0
.

Moerbeke-G'bergen

-Deftinge-
.

Zandbergen

-Aaigem2-0
.

Mere

-Herdersem2-1
.

Everbeek

-S.Moorsel9-0
.

Doggen

-Sint-Antelinks A2-1
.

Baardegem

-Herzele-Ressegem4-0
.Gijzegem-Erembodegem2-2

vrij: Hofstade

speeldag 22

periode 2

zondag 26/01/2020

15:00

Sint-Antelinks A

-Everbeek3-0
.S.Moorsel-Mere1-1
.Herdersem-Aaigem2-2
.

Deftinge

-Bonanza A1-0
.

Haaltert

-Hofstade1-0
.Erembodegem-Baardegem1-1
.Herzele-Ressegem-

Doggen

0-1
.

Moerbeke-G'bergen

-Zandbergen-

vrij: Gijzegem

speeldag 23

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Everbeek-Herzele-Ressegem1-1

zondag 02/02/2020

00:00Bonanza A-
Moerbeke-G'bergen
-
15:00

Gijzegem

-Haaltert6-2
.

Hofstade

-Deftinge3-1
.

Zandbergen

-Herdersem6-4
.

Aaigem

-S.Moorsel2-0
.Mere-

Sint-Antelinks A

3-5
.

Doggen

-Erembodegem4-0

vrij: Baardegem

speeldag 24

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00

Moerbeke-G'bergen

-Hofstade-

zaterdag 22/02/2020

15:30S.Moorsel-Herdersem-
19:30Erembodegem-Everbeek-

zondag 23/02/2020

15:00Herzele-Ressegem-Mere-
.Sint-Antelinks A-Aaigem-
.Deftinge-Gijzegem-
.Haaltert-Baardegem-
.Bonanza A-Zandbergen-

vrij: Doggen

speeldag 25

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Gijzegem-
Moerbeke-G'bergen
-
15:00

Doggen

-Haaltert2-1
.

Hofstade

-Bonanza A2-0
.

Zandbergen

-S.Moorsel7-1
.Herdersem-

Sint-Antelinks A

1-6
.

Mere

-Erembodegem5-0

zondag 12/04/2020

00:00Aaigem-Herzele-Ressegem-
.Baardegem-Deftinge-

vrij: Everbeek

speeldag 26

periode 3

zondag 01/03/2020

15:00Haaltert-Everbeek-
.Erembodegem-Aaigem-
.Herzele-Ressegem-Herdersem-
.Sint-Antelinks A-S.Moorsel-
.Bonanza A-Gijzegem-
00:00

Moerbeke-G'bergen

-Baardegem-
15:00Deftinge-Doggen-
.Hofstade-Zandbergen-

vrij: Mere

speeldag 27

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Everbeek-Deftinge-

zondag 08/03/2020

00:00Doggen-
Moerbeke-G'bergen
-
15:00Mere-Haaltert-
.Gijzegem-Hofstade-
.Zandbergen-Sint-Antelinks A-
.S.Moorsel-Herzele-Ressegem-
.Herdersem-Erembodegem-
16:00Baardegem-Bonanza A-

vrij: Aaigem

speeldag 28

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00

Moerbeke-G'bergen

-Everbeek-
15:00Deftinge-Mere-
.Haaltert-Aaigem-
.Erembodegem-S.Moorsel-
.Herzele-Ressegem-Sint-Antelinks A-
.Hofstade-Baardegem-
.Bonanza A-Doggen-
.Gijzegem-Zandbergen-

vrij: Herdersem

speeldag 29

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30Baardegem-Gijzegem-
.Everbeek-Bonanza A-

zondag 22/03/2020

00:00Mere-
Moerbeke-G'bergen
-
15:00Herdersem-Haaltert-
.Aaigem-Deftinge-
.Doggen-Hofstade-
.Zandbergen-Herzele-Ressegem-
.Sint-Antelinks A-Erembodegem-

vrij: S.Moorsel

speeldag 30

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Hofstade-Everbeek-
.Bonanza A-Mere-
.

Moerbeke-G'bergen

-Aaigem-
.Deftinge-Herdersem-
.Haaltert-S.Moorsel-
.Erembodegem-Herzele-Ressegem-
.Gijzegem-Doggen-
.Baardegem-Zandbergen-

vrij: Sint-Antelinks A

speeldag 31

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Sint-Antelinks A-Haaltert-
.S.Moorsel-Deftinge-
.Herdersem-
Moerbeke-G'bergen
-
.Aaigem-Bonanza A-
.Mere-Hofstade-
.Everbeek-Gijzegem-
.Doggen-Baardegem-
.Zandbergen-Erembodegem-

vrij: Herzele-Ressegem

speeldag 32

periode 3

woensdag 15/04/2020

00:00Baardegem-Everbeek-
.Gijzegem-Mere-
.Hofstade-Aaigem-
.Bonanza A-Herdersem-
.

Moerbeke-G'bergen

-S.Moorsel-
.Deftinge-Sint-Antelinks A-
.Haaltert-Herzele-Ressegem-
.Doggen-Zandbergen-

vrij: Erembodegem

speeldag 33

periode 3

zondag 01/12/2019

14:30

Everbeek

-Doggen2-1

zondag 19/04/2020

00:00Erembodegem-Haaltert-
.Herzele-Ressegem-Deftinge-
.Sint-Antelinks A-
Moerbeke-G'bergen
-
.S.Moorsel-Bonanza A-
.Herdersem-Hofstade-
.Aaigem-Gijzegem-
.Mere-Baardegem-

vrij: Zandbergen

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Zandbergen-Everbeek-
.Doggen-Mere-
.Baardegem-Aaigem-
.Gijzegem-Herdersem-
.Hofstade-S.Moorsel-
.Bonanza A-Sint-Antelinks A-
.

Moerbeke-G'bergen

-Herzele-Ressegem-
.Deftinge-Erembodegem-

vrij: Haaltert

22/30

1.Hofstade*459
2.Doggen4312
3.Baardegem**4110
4.Mere387
5.Sint-Antelinks A349
6.Zandbergen*339
7.Herdersem331
8.Everbeek*314
9.Deftinge***289
10.Herzele-Ressegem*274
11.Erembodegem*242
12.Aaigem*245
13.Haaltert*213
14.Gijzegem**205
15.Bonanza A**184
16.S.Moorsel81
AMCMoerbeke-G'bergen0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

22/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Hofstade*4515+28558+1630
2.Doggen4312+17426+619
3.Baardegem**4112+29506+1829
4.Mere3811+17393+212
5.Sint-Antelinks A3411+4485+427
6.Zandbergen*3310+10483-319
7.Herdersem3310-3404-120
8.Everbeek*319+8364+111
9.Deftinge***287+3263-215
10.Herzele-Ressegem*277+2374+622
11.Erembodegem*246-12293-816
12.Aaigem*246-12244-213
13.Haaltert*216-7362-1314
14.Gijzegem**205-19322-1413
15.Bonanza A**184-16262-713
16.xS.Moorsel81-49150-267
17.xMoerbeke-G'bergen0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Baardegem8/8258+2129
2.Doggen8/8258+1124
3.Hofstade8/8238+1531
4.Mere9/9227+1119
5.Zandbergen9/9176+114
6.Everbeek9/9164+416
7.Sint-Antelinks A10/10155+118
8.Herdersem10/10155019
9.Gijzegem8/8134-1416
10.Haaltert9/9123+222
11.Bonanza A8/893-1514
12.Herzele-Ressegem10/1092-317
13.Erembodegem9/992-813
14.Aaigem9/992-1011
15.Deftinge8/891014
16.S.Moorsel10/1041-1410

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Deftinge10/10257+617
2.Hofstade11/11238+1327
3.Herdersem10/10226+519
4.Baardegem12/12216+1227
5.Herzele-Ressegem10/10206+623
6.Erembodegem10/10195+520
7.Doggen*11/12174+416
8.Sint-Antelinks A10/10165-523
9.Mere11/11164+415
10.Everbeek*10/11144+321
11.Zandbergen10/10144+126
12.Aaigem11/11143-513
13.Haaltert10/10124-516
14.Bonanza A11/11122-216
15.Gijzegem11/1181-1314
16.S.Moorsel10/1050-325

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Zandbergen2/1172+914
2.Sint-Antelinks A2/1072+813
3.Doggen3/1072+58
4.Hofstade2/1172+45
5.Everbeek2/1051+14
6.Mere2/1041+410
7.Aaigem1/1041+22
8.Gijzegem1/1131+47
9.Herzele-Ressegem1/101001
10.Baardegem0/100000
11.Deftinge1/1200-21
12.Bonanza A1/1100-20
13.Haaltert2/1100-53
14.Herdersem2/1000-86
15.S.Moorsel2/1000-101
16.Erembodegem2/1100-100

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing