www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Bassevelde-

Kaprijke-Bentille

1-3
.Vinkt B-

Vinderhoute

0-3

zondag 01/09/2019

15:00Lotenhulle-Rooigem1-1
.VS Destelbergen-

Knesselare

0-1
.

VSV.Gent B

-FCA Gent1-0
.Balgerhoeke-Ooidonck Leerne2-2
16:00VV.9000 Gent-
Jago St.Amandsberg
6-1

vrij: Middelburg

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00Rooigem-

VV.9000 Gent

0-1
19:30Vinderhoute-

Middelburg

1-3
.

Jago St.Amandsberg

-Bassevelde0-7

zondag 08/09/2019

15:00Knesselare-Vinkt B1-1
.

Kaprijke-Bentille

-VSV.Gent B2-1
.Ooidonck Leerne-

VS Destelbergen

1-2
.FCA Gent-

Balgerhoeke

3-4

vrij: Lotenhulle

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Vinkt B-

Middelburg

1-3
.

Bassevelde

-Rooigem5-1

zondag 15/09/2019

15:00VSV.Gent B-
Jago St.Amandsberg
6-0
.Balgerhoeke-

Kaprijke-Bentille

1-3
.Lotenhulle-

Vinderhoute

3-4
.VS Destelbergen-FCA Gent0-0
.

Knesselare

-Ooidonck Leerne5-1

vrij: VV.9000 Gent

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

18:00Rooigem-

VSV.Gent B

2-4
19:30

Jago St.Amandsberg

-Balgerhoeke1-5
.Vinderhoute-VV.9000 Gent0-0

zondag 22/09/2019

15:00FCA Gent-

Knesselare

1-3
.

Middelburg

-Lotenhulle5-3
.Ooidonck Leerne-

Vinkt B

1-2
.

Kaprijke-Bentille

-VS Destelbergen3-0

vrij: Bassevelde

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30VV.9000 Gent-

Middelburg

2-3
.

Bassevelde

-Vinderhoute5-2
.Vinkt B-

Lotenhulle

0-2

zondag 29/09/2019

15:00VS Destelbergen-
Jago St.Amandsberg
4-1
.Knesselare-

Kaprijke-Bentille

2-4
.Ooidonck Leerne-

FCA Gent

2-3
.

Balgerhoeke

-Rooigem3-2

vrij: VSV.Gent B

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

18:00

Rooigem

-VS Destelbergen4-0
19:30

Vinderhoute

-VSV.Gent B3-1
.

Jago St.Amandsberg

-Knesselare2-11

zondag 06/10/2019

15:00Middelburg-Bassevelde3-3
.

Lotenhulle

-VV.9000 Gent6-1
.

FCA Gent

-Vinkt B4-0
.

Kaprijke-Bentille

-Ooidonck Leerne3-1

vrij: Balgerhoeke

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Vinkt B-

VV.9000 Gent

1-5
.

Bassevelde

-Lotenhulle2-1

zondag 13/10/2019

15:00

Knesselare

-Rooigem4-0
.Ooidonck Leerne-
Jago St.Amandsberg
14-1
.FCA Gent-

Kaprijke-Bentille

1-3
.VSV.Gent B-Middelburg2-2
.Balgerhoeke-

Vinderhoute

1-4

vrij: VS Destelbergen

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

18:00Rooigem-

Ooidonck Leerne

0-4
19:30

Jago St.Amandsberg

-FCA Gent0-5
.

VV.9000 Gent

-Bassevelde1-0
.

Vinderhoute

-VS Destelbergen3-0

zondag 20/10/2019

15:00

Middelburg

-Balgerhoeke4-1
.Lotenhulle-VSV.Gent B2-2
.Kaprijke-Bentille-Vinkt B2-2

vrij: Knesselare

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Vinkt B-

Bassevelde

0-2

zondag 27/10/2019

15:00Kaprijke-Bentille-
Jago St.Amandsberg
5-0
.VS Destelbergen-Middelburg2-2
.

Knesselare

-Vinderhoute3-0
.FCA Gent-

Rooigem

0-1
.VSV.Gent B-

VV.9000 Gent

1-2
.Balgerhoeke-

Lotenhulle

1-2

vrij: Ooidonck Leerne

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

17:30Rooigem-

Kaprijke-Bentille

2-7
19:30

Jago St.Amandsberg

-Vinkt B-
.

VV.9000 Gent

-Balgerhoeke1-0
.Vinderhoute-

Ooidonck Leerne

3-5
.

Bassevelde

-VSV.Gent B2-0

zondag 03/11/2019

14:30Middelburg-

Knesselare

1-3
.Lotenhulle-

VS Destelbergen

0-2

vrij: FCA Gent

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Vinkt B-VSV.Gent B2-2
.

Jago St.Amandsberg

-Rooigem-

zondag 10/11/2019

14:30

VS Destelbergen

-VV.9000 Gent4-3
.Knesselare-Lotenhulle2-2
.

Ooidonck Leerne

-Middelburg1-0
.FCA Gent-

Vinderhoute

1-4
.

Balgerhoeke

-Bassevelde3-2

vrij: Kaprijke-Bentille

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

17:30Rooigem-

Vinkt B

1-2
19:30VV.9000 Gent-

Knesselare

1-4
.Vinderhoute-

Kaprijke-Bentille

1-2

zondag 17/11/2019

14:30Middelburg-FCA Gent1-1
.

Lotenhulle

-Ooidonck Leerne1-0
.

Bassevelde

-VS Destelbergen3-0
.VSV.Gent B-

Balgerhoeke

0-4

vrij: Jago St.Amandsberg

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

Jago St.Amandsberg

-Vinderhoute-
.Vinkt B-

Balgerhoeke

1-3

zondag 24/11/2019

14:30VS Destelbergen-

VSV.Gent B

1-3
.Knesselare-

Bassevelde

0-3
.Ooidonck Leerne-VV.9000 Gent3-3
.FCA Gent-Lotenhulle2-2
.

Kaprijke-Bentille

-Middelburg3-2

vrij: Rooigem

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30VV.9000 Gent-

FCA Gent

2-4

zondag 01/12/2019

14:30Middelburg-
Jago St.Amandsberg
-
.Lotenhulle-Kaprijke-Bentille2-2
.Bassevelde-

Ooidonck Leerne

1-3
.VSV.Gent B-

Knesselare

1-5
.

Balgerhoeke

-VS Destelbergen2-1
15:00

Vinderhoute

-Rooigem3-0

vrij: Vinkt B

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

17:30Rooigem-

Middelburg

2-4
19:30

Jago St.Amandsberg

-Lotenhulle-

zondag 08/12/2019

14:30

VS Destelbergen

-Vinkt B5-4
.

Knesselare

-Balgerhoeke1-0
.

Ooidonck Leerne

-VSV.Gent B4-0
.FCA Gent-

Bassevelde

0-2
.Kaprijke-Bentille-VV.9000 Gent1-1

vrij: Vinderhoute

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

17:30Rooigem-

Lotenhulle

1-5
19:30

Jago St.Amandsberg

-VV.9000 Gent-

zondag 15/12/2019

14:30

Knesselare

-VS Destelbergen7-3
.

Kaprijke-Bentille

-Bassevelde1-0
.FCA Gent-

VSV.Gent B

0-2
.Ooidonck Leerne-

Balgerhoeke

2-5

zaterdag 22/02/2020

19:30Vinderhoute-Vinkt B-

vrij: Middelburg

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30Bassevelde-
Jago St.Amandsberg
-
.Vinkt B-

Knesselare

1-4
.

VV.9000 Gent

-Rooigem9-0

zondag 05/01/2020

14:30VSV.Gent B-

Kaprijke-Bentille

0-6
.Middelburg-

Vinderhoute

1-2
.

VS Destelbergen

-Ooidonck Leerne6-2
.

Balgerhoeke

-FCA Gent4-1

vrij: Lotenhulle

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

17:30Rooigem-

Bassevelde

1-5
19:30

Jago St.Amandsberg

-VSV.Gent B-
.Vinderhoute-

Lotenhulle

1-3

zondag 12/01/2020

14:30

FCA Gent

-VS Destelbergen3-2
.Ooidonck Leerne-

Knesselare

1-3
.

Kaprijke-Bentille

-Balgerhoeke3-1
.

Middelburg

-Vinkt B4-2

vrij: VV.9000 Gent

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30VV.9000 Gent-

Vinderhoute

0-5
.Vinkt B-

Ooidonck Leerne

0-1

zondag 19/01/2020

15:00Lotenhulle-

Middelburg

0-1
.

Knesselare

-FCA Gent1-0
.VS Destelbergen-Kaprijke-Bentille2-2
.Balgerhoeke-
Jago St.Amandsberg
-
.

VSV.Gent B

-Rooigem2-1

vrij: Bassevelde

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

18:00Rooigem-Balgerhoeke-
19:30

Jago St.Amandsberg

-VS Destelbergen-
.Vinderhoute-Bassevelde-

zondag 26/01/2020

15:00Kaprijke-Bentille-Knesselare-
.FCA Gent-Ooidonck Leerne-
.Middelburg-VV.9000 Gent-
.Lotenhulle-Vinkt B-

vrij: VSV.Gent B

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30VV.9000 Gent-Lotenhulle-
.Vinkt B-FCA Gent-

zondag 02/02/2020

00:00Knesselare-
Jago St.Amandsberg
-
15:00VSV.Gent B-Vinderhoute-
.Bassevelde-Middelburg-
.Ooidonck Leerne-Kaprijke-Bentille-
.VS Destelbergen-Rooigem-

vrij: Balgerhoeke

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:00Rooigem-Knesselare-
19:30Vinderhoute-Balgerhoeke-
.VV.9000 Gent-Vinkt B-

zondag 09/02/2020

00:00

Jago St.Amandsberg

-Ooidonck Leerne-
15:00Kaprijke-Bentille-FCA Gent-
.Lotenhulle-Bassevelde-
.Middelburg-VSV.Gent B-

vrij: VS Destelbergen

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Vinkt B-Kaprijke-Bentille-

zondag 16/02/2020

00:00FCA Gent-
Jago St.Amandsberg
-
15:00VS Destelbergen-Vinderhoute-
.Balgerhoeke-Middelburg-
.VSV.Gent B-Lotenhulle-
.Bassevelde-VV.9000 Gent-
.Ooidonck Leerne-Rooigem-

vrij: Knesselare

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Middelburg-VS Destelbergen-
.Vinderhoute-Knesselare-
.Rooigem-FCA Gent-
.

Jago St.Amandsberg

-Kaprijke-Bentille-
.VV.9000 Gent-VSV.Gent B-
.Lotenhulle-Balgerhoeke-
.Bassevelde-Vinkt B-

vrij: Ooidonck Leerne

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Ooidonck Leerne-Vinderhoute-
.Knesselare-Middelburg-
.VS Destelbergen-Lotenhulle-
.Balgerhoeke-VV.9000 Gent-
.VSV.Gent B-Bassevelde-
.Vinkt B-
Jago St.Amandsberg
-
.Kaprijke-Bentille-Rooigem-

vrij: FCA Gent

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00VV.9000 Gent-VS Destelbergen-
.Lotenhulle-Knesselare-
.Middelburg-Ooidonck Leerne-
.Vinderhoute-FCA Gent-
.Rooigem-
Jago St.Amandsberg
-
.Bassevelde-Balgerhoeke-
.VSV.Gent B-Vinkt B-

vrij: Kaprijke-Bentille

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Kaprijke-Bentille-Vinderhoute-
.FCA Gent-Middelburg-
.Ooidonck Leerne-Lotenhulle-
.Knesselare-VV.9000 Gent-
.VS Destelbergen-Bassevelde-
.Balgerhoeke-VSV.Gent B-
.Vinkt B-Rooigem-

vrij: Jago St.Amandsberg

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00VSV.Gent B-VS Destelbergen-
.Bassevelde-Knesselare-
.VV.9000 Gent-Ooidonck Leerne-
.Lotenhulle-FCA Gent-
.Middelburg-Kaprijke-Bentille-
.Vinderhoute-
Jago St.Amandsberg
-
.Balgerhoeke-Vinkt B-

vrij: Rooigem

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Rooigem-Vinderhoute-
.

Jago St.Amandsberg

-Middelburg-
.Kaprijke-Bentille-Lotenhulle-
.FCA Gent-VV.9000 Gent-
.Ooidonck Leerne-Bassevelde-
.Knesselare-VSV.Gent B-
.VS Destelbergen-Balgerhoeke-

vrij: Vinkt B

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Vinkt B-VS Destelbergen-
.Balgerhoeke-Knesselare-
.VSV.Gent B-Ooidonck Leerne-
.Bassevelde-FCA Gent-
.VV.9000 Gent-Kaprijke-Bentille-
.Lotenhulle-
Jago St.Amandsberg
-
.Middelburg-Rooigem-

vrij: Vinderhoute

17/26

1.Kaprijke-Bentille4310
2.Knesselare4112
3.Bassevelde**286
4.Vinderhoute*289
5.Middelburg*289
6.Balgerhoeke*256
7.Lotenhulle*237
8.VV.9000 Gent**214
9.Ooidonck Leerne203
10.VS Destelbergen184
11.VSV.Gent B*186
12.FCA Gent153
13.Vinkt B*90
14.Rooigem70
AMCJago St.Amandsberg0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

17/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Kaprijke-Bentille4313+30507+2032
2.Knesselare4113+29497+1723
3.Bassevelde**289+17364+817
4.Vinderhoute*289+11396+1024
5.Middelburg*288+10395+620
6.Balgerhoeke*258+3354+318
7.Lotenhulle*236+8354+620
8.VV.9000 Gent**2160323016
9.Ooidonck Leerne206-5344-219
10.VS Destelbergen185-13302-1610
11.VSV.Gent B*185-16223-315
12.xFCA Gent154-10242-29
13.xVinkt B*92-24192-513
14.xRooigem72-40191-216
15.xJago St.Amandsberg0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Kaprijke-Bentille9/9289+2133
2.Knesselare8/8248+1828
3.Bassevelde8/8206+1125
4.Middelburg9/9206+929
5.VV.9000 Gent8/8206+316
6.Vinderhoute10/10165+223
7.Lotenhulle9/9123+222
8.VSV.Gent B8/8103-415
9.VS Destelbergen8/8103-108
10.FCA Gent8/893-215
11.Ooidonck Leerne8/893-421
12.Balgerhoeke8/893-1016
13.Rooigem10/1072-1613
14.Vinkt B9/961-188

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Knesselare9/10227+1527
2.Balgerhoeke8/9207+1224
3.Kaprijke-Bentillex8/9206+1222
4.Vinderhoute6/8155+1120
5.Basseveldex7/8155+1020
6.Lotenhullex7/8154+819
7.Middelburgx7/8134+316
8.Ooidonck Leernex9/10134-217
9.VSV.Gent Bx8/8134-1613
10.VS Destelbergenx9/9113-627
11.FCA Gentx9/1082-812
12.VV.9000 Gentx7/861-224
13.Vinkt Bx7/941-913
14.Rooigemx7/800-308

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Bassevelde0/100000
Vinderhoute0/80000
Knesselare0/80000
Kaprijke-Bentille0/80000
VV.9000 Gent0/100000
Lotenhulle0/90000
Middelburg0/90000
FCA Gent0/80000
Ooidonck Leerne0/80000
Balgerhoeke0/90000
VS Destelbergen0/90000
Vinkt B0/80000
VSV.Gent B0/100000
Rooigem0/80000