www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 19/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E

zaterdag 14/09/2019

19:30Baasrode-

Haasdonk B

1 -3

zondag 15/09/2019

15:00

Hoogeinde

-SVH.Waasmunster3 -1
.

Daknam

-Rupelmonde2-0
.Verrebroek-

Bosdam Beveren

0-3
.Sint-Gillis-Waas-Sombeke1-1
16:00Doorslaar B-PD Kruibeke1-1

zaterdag 21/09/2019

20:00Bosdam Beveren-Sp.Waasmunster B-
.PD Kruibeke-Sint-Gillis-Waas-

zondag 22/09/2019

15:00SVH.Waasmunster-Doorslaar B-
.Haasdonk B-Hoogeinde-
.Sombeke-Verrebroek-
.Tielrode-Baasrode-

3/26

1.Hoogeinde9
2.Bosdam Beveren9
3.Daknam7
4.Rupelmonde6
5.Tielrode*4
6.PD Kruibeke4
7.Doorslaar B4
8.Haasdonk B*3
9.Baasrode3
10.Sint-Gillis-Waas*1
11.Sombeke1
12.SVH.Waasmunster*0
13.Verrebroek*0
14.Sp.Waasmunster B*0

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E --> Rupelmonde

periode 1

-/-

1.Hoogeinde3/910
2.Bosdam Beveren3/910
3.Daknam3/98
4.Rupelmonde3/97
5.Tielrode2/85
6.Haasdonk B2/84
7.PD Kruibeke3/94
8.Doorslaar B3/104
9.Baasrode3/93
10.Sint-Gillis-Waas2/81
11.Sombeke3/91
12.SVH.Waasmunster2/80
13.Verrebroek2/80
14.Sp.Waasmunster B2/90

periode 2

-/-

1.Tielrode0/90
Bosdam Beveren0/90
Rupelmonde0/80
Sint-Gillis-Waas0/90
PD Kruibeke0/90
SVH.Waasmunster0/90
Sp.Waasmunster B0/80
Haasdonk B0/90
Sombeke0/90
Hoogeinde0/90
Daknam0/80
Verrebroek0/90
Baasrode0/90
Doorslaar B0/80

periode 3

-/-

1.Tielrode0/90
Bosdam Beveren0/80
Rupelmonde0/90
Sint-Gillis-Waas0/90
PD Kruibeke0/80
SVH.Waasmunster0/90
Sp.Waasmunster B0/90
Haasdonk B0/90
Sombeke0/80
Hoogeinde0/80
Daknam0/90
Verrebroek0/90
Baasrode0/80
Doorslaar B0/80

Baasrode

1.Za-31/08/1919:30Baasrode-Hoogeinde0 -20014-
2.Zo-08/09/1915:00SVH.Waasmunster-Baasrode0 -1

3

38
3.Za-14/09/1919:30Baasrode-Haasdonk B1 -3039
4.Zo-22/09/1915:00Tielrode-Baasrode -.
5.Za-28/09/1919:30Baasrode-

Rupelmonde

-.
7.Za-12/10/1919:30Baasrode-Bosdam Beveren -.
8.Zo-20/10/1915:00Sombeke-Baasrode -.
9.Zo-27/10/1900:00Baasrode-PD Kruibeke -.
10.Zo-03/11/1900:00Sint-Gillis-Waas-Baasrode -.
11.Zo-10/11/1900:00Baasrode-Verrebroek -.
12.Zo-17/11/1900:00Sp.Waasmunster B-Baasrode -.
13.Zo-24/11/1900:00Baasrode-Daknam -.
15.Zo-08/12/1900:00Baasrode-Doorslaar B -.
16.Zo-15/12/1900:00Hoogeinde-Baasrode -.
17.Zo-05/01/2000:00Baasrode-SVH.Waasmunster -.
18.Zo-12/01/2000:00Haasdonk B-Baasrode -.
19.Zo-19/01/2000:00Baasrode-Tielrode -.
20.Zo-26/01/2000:00

Rupelmonde

-Baasrode -.
22.Zo-09/02/2000:00Bosdam Beveren-Baasrode -.
23.Zo-16/02/2000:00Baasrode-Sombeke -.
24.Zo-01/03/2000:00PD Kruibeke-Baasrode -.
25.Zo-08/03/2000:00Baasrode-Sint-Gillis-Waas -.
26.Zo-15/03/2000:00Verrebroek-Baasrode -.
27.Zo-22/03/2000:00Baasrode-Sp.Waasmunster B -.
28.Zo-29/03/2000:00Daknam-Baasrode -.
30.Zo-26/04/2000:00Doorslaar B-Baasrode -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Rupelmonde

1.Zo-01/09/1915:00Verrebroek-

Rupelmonde

0 -1

3

36
2.Zo-08/09/1915:00

Rupelmonde

-Sp.Waasmunster B5 -0

3

61
3.Zo-15/09/1915:00Daknam-

Rupelmonde

2 -0064
5.Za-28/09/1919:30Baasrode-

Rupelmonde

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Rupelmonde

-Hoogeinde -.
7.Za-12/10/1919:30SVH.Waasmunster-

Rupelmonde

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Rupelmonde

-Haasdonk B -.
9.Zo-27/10/1900:00Tielrode-

Rupelmonde

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Rupelmonde

-Doorslaar B -.
12.Zo-17/11/1900:00Bosdam Beveren-

Rupelmonde

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Rupelmonde

-Sombeke -.
14.Zo-01/12/1900:00PD Kruibeke-

Rupelmonde

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Rupelmonde

-Sint-Gillis-Waas -.
16.Zo-15/12/1900:00

Rupelmonde

-Verrebroek -.
17.Zo-05/01/2000:00Sp.Waasmunster B-

Rupelmonde

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Rupelmonde

-Daknam -.
20.Zo-26/01/2000:00

Rupelmonde

-Baasrode -.
21.Zo-02/02/2000:00Hoogeinde-

Rupelmonde

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Rupelmonde

-SVH.Waasmunster -.
23.Zo-16/02/2000:00Haasdonk B-

Rupelmonde

-.
24.Zo-01/03/2000:00

Rupelmonde

-Tielrode -.
25.Zo-08/03/2000:00Doorslaar B-

Rupelmonde

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Rupelmonde

-Bosdam Beveren -.
28.Zo-29/03/2000:00Sombeke-

Rupelmonde

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Rupelmonde

-PD Kruibeke -.
30.Zo-26/04/2000:00Sint-Gillis-Waas-

Rupelmonde

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/13)

1Hoogeinde66:2+4
2Daknam64:1+3
3Doorslaar B43:2+1
4Rupelmonde*35:0+5
5Bosdam Beveren*32:1+1
6Tielrode*13:30
7Sint-Gillis-Waas*11:10
8Haasdonk B**00:00
9PD Kruibeke*02:3-1
.Sombeke*02:3-1
11SVH.Waasmunster*00:1-1
12Sp.Waasmunster B*02:4-2
13Baasrode01:5-4
14Verrebroek00:4-4

alle wedstrijden (3/26)

1Hoogeinde98:2+6
2Bosdam Beveren98:3+5
3Daknam77:4+3
4Rupelmonde66:2+4
5Tielrode*47:5+2
6PD Kruibeke46:60
7Doorslaar B44:5-1
8Haasdonk B*34:3+1
9Baasrode32:5-3
10Sint-Gillis-Waas*12:3-1
11Sombeke14:6-2
12SVH.Waasmunster*01:4-3
13Verrebroek*00:4-4
14Sp.Waasmunster B*02:9-7

uitwedstrijden (2/13)

1Bosdam Beveren66:2+4
2PD Kruibeke44:3+1
3Tielrode*34:2+2
4Hoogeinde*32:0+2
5Haasdonk B34:3+1
6Baasrode*31:0+1
7Rupelmonde31:2-1
8Daknam*13:30
9Sombeke12:3-1
10Verrebroek**00:00
11Sint-Gillis-Waas*01:2-1
12SVH.Waasmunster*01:3-2
.Doorslaar B*01:3-2
14Sp.Waasmunster B*00:5-5