www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Eendr.Zele | - | Massemen B | 2
| - | 3
|
19:30 | Schelde B | - | Vos Reinaert | 7
| - | 3
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Tielrode | - | St-Pauwels | 4
| - | 3
|
. | Destelbergen B | - | Laarne-Kalken B | 5
| - | 0
|
. | Edeboys B | - | PD Kruibeke | 1
| - | 3 |
maandag 01/04/2024 |
15:00 | Vos Reinaert | 7 | - | 12 | Daknam | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
19:00 | Eendr.Zele | 6 | - | 3 | Destelbergen B | | - | |
19:30 | Massemen B | 7 |
- | 3 | Edeboys B | | - | |
. | Schelde B | 7 | - | 4 | Tielrode | | - | |
zondag 07/04/2024 |
14:30 | Vos Reinaert | 7 | - | 3 | Heusden Sp B | | - | |
15:00 | Laarne-Kalken B | 7 | - | 10 | SVH Waasmunster | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E --> PD Kruibeke
periode 1
13/14 |
| Daknam | 34 |
2. | SVH Waasmunster | 34 |
3. | St-Pauwels | 31 |
4. | Destelbergen B | 23 |
5. | PD Kruibeke | 23 |
6. | Massemen B | 21 |
7. | Edeboys B | 18 |
8. | Tielrode | 17 |
9. | Heusden Sp B | 15 |
10. | Laarne-Kalken B | 14 |
11. | Eendr.Zele | 14 |
12. | Schelde B | 9 |
13. | Vos Reinaert | 4 |
periode 2
10/14 |
1. | Daknam** | 22 | |
2. | PD Kruibeke* | 20 | |
3. | SVH Waasmunster** | 19 | |
4. | Tielrode* | 17 | |
5. | Massemen B* | 15 | |
6. | Laarne-Kalken B* | 12 | x |
7. | Edeboys B* | 10 | x |
8. | St-Pauwels | 10 | x |
9. | Schelde B** | 8 | x |
10. | Destelbergen B** | 8 | x |
11. | Heusden Sp B* | 7 | x |
12. | Eendr.Zele | 7 | x |
13. | Vos Reinaert** | 5 | x |
PD Kruibeke
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Edeboys B | 2 - | 1 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Zo-10/09/23 | 14:30 | Vos Reinaert | - | PD Kruibeke | 0 - | 4 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:00 | Eendr.Zele | - | PD Kruibeke | 0 - | 1 | | 3 | 9 | | 2 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | St-Pauwels | - | PD Kruibeke | 2 - | 1 | | 0 | 9 | | 5 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Heusden Sp B | 1 - | 0 | | 3 | 12 | | 5 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Tielrode | - | PD Kruibeke | 2 - | 1 | | 0 | 12 | | 5 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Destelbergen B | 2 - | 2 | | 1 | 13 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Laarne-Kalken B | - | PD Kruibeke | 1 - | 3 | | 3 | 16 | | 5 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Daknam | 0 - | 3 | | 0 | 16 | | 5 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | PD Kruibeke | - | SVH Waasmunster | 2 - | 1 | | 3 | 19 | | 5 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Schelde B | - | PD Kruibeke | 1 - | 3 | | 3 | 22 | | 4 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Massemen B | 0 - | 1 | | 0 | 22 | | 4 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Heusden Sp B | - | PD Kruibeke | 0 - | 2 | | 3 | 25 | | 4 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Eendr.Zele | 2 - | 1 | | 3 | 28 | | 3 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Destelbergen B | - | PD Kruibeke | 2 - | 2 | | 1 | 29 | | 4 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Schelde B | 4 - | 1 | | 3 | 32 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Massemen B | - | PD Kruibeke | 6 - | 4 | | 0 | 32 | | 3 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Laarne-Kalken B | 3 - | 0 | | 3 | 35 | | 3 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | SVH Waasmunster | - | PD Kruibeke | 1 - | 2 | | 3 | 38 | | 3 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Tielrode | 1 - | 1 | | 1 | 39 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Edeboys B | - | PD Kruibeke | 1 - | 3 | | 3 | 42 | | 3 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | PD Kruibeke | - | St-Pauwels | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Daknam | - | PD Kruibeke | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | PD Kruibeke | - | Vos Reinaert | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
St-Pauwels
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | St-Pauwels | - | Massemen B | 3 - | 2 | | | 3 | 3 | | 6 | |
3. | Zo-17/09/23 | 14:30 | Vos Reinaert | - | St-Pauwels | 2 - | 5 | | | 3 | 6 | | 4 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | St-Pauwels | - | Eendr.Zele | 2 - | 0 | | | 3 | 9 | | 3 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | St-Pauwels | - | PD Kruibeke | 2 - | 1 | | | 3 | 12 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Daknam | - | St-Pauwels | 4 - | 1 | | | 0 | 12 | | 2 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | St-Pauwels | - | Tielrode | 1 - | 0 | | | 3 | 15 | | 2 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | St-Pauwels | - | Heusden Sp B | 2 - | 0 | | | 3 | 18 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | SVH Waasmunster | - | St-Pauwels | 2 - | 1 | | | 0 | 18 | | 3 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | St-Pauwels | - | Destelbergen B | 2 - | 0 | | | 3 | 21 | | 3 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Schelde B | - | St-Pauwels | 2 - | 2 | | | 1 | 22 | | 3 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | St-Pauwels | - | Laarne-Kalken B | 2 - | 1 | | | 3 | 25 | | 3 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | St-Pauwels | - | Edeboys B | 2 - | 0 | | | 3 | 28 | | 3 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Massemen B | - | St-Pauwels | 3 - | 0 | | | 0 | 28 | | 3 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | St-Pauwels | - | Daknam | 2 - | 3 | | | 0 | 28 | | 4 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Heusden Sp B | - | St-Pauwels | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 28 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | St-Pauwels | - | SVH Waasmunster | 0 - | 2 | | | 0 | 28 | | 4 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:00 | Eendr.Zele | - | St-Pauwels | 1 - | 2 | | | 3 | 31 | | 3 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Edeboys B | - | St-Pauwels | 1 - | 0 | | | 0 | 31 | | 4 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | St-Pauwels | - | Vos Reinaert | 4 - | 1 | | | 3 | 34 | | 4 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Laarne-Kalken B | - | St-Pauwels | 2 - | 2 | | | 1 | 35 | | 4 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | St-Pauwels | - | Schelde B | 2 - | 1 | | | 3 | 38 | | 4 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Tielrode | - | St-Pauwels | 4 - | 3 | | | 0 | 38 | | 4 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | PD Kruibeke | - | St-Pauwels | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Destelbergen B | - | St-Pauwels | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (12/12)
1 | St-Pauwels | 30 | +13 |
2 | Daknam* | 26 | +29 |
3 | SVH Waasmunster** | 25 | +19 |
4 | PD Kruibeke** | 20 | +6 |
5 | Edeboys B* | 19 | +11 |
6 | Tielrode** | 18 | +5 |
7 | Massemen B** | 16 | 0 |
8 | Destelbergen B** | 15 | +4 |
9 | Eendr.Zele* | 13 | -3 |
10 | Heusden Sp B* | 13 | -10 |
11 | Laarne-Kalken B** | 11 | +1 |
12 | Schelde B** | 9 | -2 |
13 | Vos Reinaert*** | 5 | -18 |
alle wedstrijden (22/24)
1 | Daknam** | 53 | +57 |
2 | SVH Waasmunster** | 50 | +39 |
3 | PD Kruibeke* | 42 | +16 |
4 | St-Pauwels | 38 | +3 |
5 | Massemen B* | 33 | +8 |
6 | Tielrode* | 31 | +5 |
7 | Edeboys B* | 28 | +6 |
8 | Destelbergen B** | 28 | 0 |
9 | Laarne-Kalken B* | 23 | -10 |
10 | Heusden Sp B* | 19 | -22 |
11 | Eendr.Zele | 18 | -24 |
12 | Schelde B** | 14 | -28 |
13 | Vos Reinaert** | 6 | -50 |
uitwedstrijden (12/12)
1 | Daknam** | 27 | +28 |
2 | SVH Waasmunster* | 25 | +20 |
3 | PD Kruibeke | 22 | +10 |
4 | Massemen B | 17 | +8 |
5 | Destelbergen B* | 13 | -4 |
6 | Tielrode | 13 | 0 |
7 | Laarne-Kalken B | 12 | -11 |
8 | Edeboys B* | 9 | -5 |
9 | St-Pauwels* | 8 | -10 |
10 | Heusden Sp B* | 6 | -12 |
11 | Eendr.Zele | 5 | -21 |
12 | Schelde B* | 5 | -26 |
13 | Vos Reinaert | 1 | -32 |