www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Sp.Waasmunster B-

Tielrode

2-4
.Baasrode-

Hoogeinde

0-2
20:00PD Kruibeke-

Bosdam Beveren

2-3

zondag 01/09/2019

15:00

Doorslaar B

-Sombeke2-1
.

Daknam

-Haasdonk B2-1
.Verrebroek-

Rupelmonde

0-1

vrij: SVH.Waasmunster en Sint-Gillis-Waas

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

20:00

Bosdam Beveren

-Sint-Gillis-Waas2-1

zondag 08/09/2019

15:00Tielrode-Daknam3-3
.

Rupelmonde

-Sp.Waasmunster B5-0
.

Hoogeinde

-Doorslaar B3-1
.Sombeke-

PD Kruibeke

2-3
.SVH.Waasmunster-

Baasrode

0-1

vrij: Verrebroek en Haasdonk B

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Baasrode-

Haasdonk B

1-3

zondag 15/09/2019

15:00

Hoogeinde

-SVH.Waasmunster3-1
.

Daknam

-Rupelmonde2-0
.Verrebroek-

Bosdam Beveren

0-3
.Sint-Gillis-Waas-Sombeke1-1
16:00Doorslaar B-PD Kruibeke1-1

vrij: Tielrode en Sp.Waasmunster B

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

20:00

Bosdam Beveren

-Sp.Waasmunster B1-0
.PD Kruibeke-

Sint-Gillis-Waas

0-3

zondag 22/09/2019

15:00

SVH.Waasmunster

-Doorslaar B5-0
.Haasdonk B-

Hoogeinde

2-3
.

Sombeke

-Verrebroek3-2
.

Tielrode

-Baasrode2-1

vrij: Daknam en Rupelmonde

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Baasrode-

Rupelmonde

3-4
.

Sp.Waasmunster B

-Sombeke1-0

zondag 29/09/2019

15:00SVH.Waasmunster-Haasdonk B0-0
.Doorslaar B-

Sint-Gillis-Waas

1-4
.Hoogeinde-

Tielrode

2-3
.

Daknam

-Bosdam Beveren2-1
.

Verrebroek

-PD Kruibeke3-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

20:00PD Kruibeke-

Sp.Waasmunster B

1-3

zondag 06/10/2019

15:00Sombeke-

Daknam

3-4
.

Sint-Gillis-Waas

-Verrebroek6-0
.

Haasdonk B

-Doorslaar B5-3
.

Tielrode

-SVH.Waasmunster4-2
.

Rupelmonde

-Hoogeinde4-2

vrij: Baasrode en Bosdam Beveren

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Baasrode-

Bosdam Beveren

1-3
.Sp.Waasmunster B-

Sint-Gillis-Waas

2-3

zondag 13/10/2019

15:00SVH.Waasmunster-Rupelmonde3-3
.Haasdonk B-

Tielrode

1-5
.

Daknam

-PD Kruibeke8-0
.Doorslaar B-

Verrebroek

2-6

vrij: Sombeke en Hoogeinde

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

20:00Bosdam Beveren-Hoogeinde1-1

zondag 20/10/2019

15:00Sombeke-

Baasrode

1-2
.

Sint-Gillis-Waas

-Daknam3-1
.Verrebroek-Sp.Waasmunster B1-1
.

Tielrode

-Doorslaar B2-0
.

Rupelmonde

-Haasdonk B2-1

vrij: SVH.Waasmunster en PD Kruibeke

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Baasrode-PD Kruibeke3-3

zondag 27/10/2019

15:00Hoogeinde-Sombeke3-3
.SVH.Waasmunster-Bosdam Beveren1-1
.Tielrode-

Rupelmonde

2-3
.

Daknam

-Verrebroek3-1
.Doorslaar B-

Sp.Waasmunster B

4-7

vrij: Sint-Gillis-Waas en Haasdonk B

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30

Sp.Waasmunster B

-Daknam2-1
.Sombeke-

SVH.Waasmunster

1-4
20:00PD Kruibeke-

Hoogeinde

1-5
.

Bosdam Beveren

-Haasdonk B2-0

zondag 03/11/2019

14:30

Sint-Gillis-Waas

-Baasrode1-0
.

Rupelmonde

-Doorslaar B3-2

vrij: Tielrode en Verrebroek

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Baasrode-Verrebroek2-2

zondag 10/11/2019

14:30SVH.Waasmunster-

PD Kruibeke

1-3
.

Haasdonk B

-Sombeke2-0
.

Tielrode

-Bosdam Beveren4-1
.Doorslaar B-

Daknam

4-8
15:00Hoogeinde-

Sint-Gillis-Waas

2-3

vrij: Sp.Waasmunster B en Rupelmonde

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Sp.Waasmunster B

-Baasrode2-1
20:00PD Kruibeke-

Haasdonk B

0-2
.Bosdam Beveren-Rupelmonde0-0

zondag 17/11/2019

14:30Sombeke-

Tielrode

0-3
.

Sint-Gillis-Waas

-SVH.Waasmunster3-1
.Verrebroek-

Hoogeinde

1-3

vrij: Doorslaar B en Daknam

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Haasdonk B-

Sint-Gillis-Waas

0-1
.Baasrode-

Daknam

2-4

zondag 24/11/2019

14:30

SVH.Waasmunster

-Verrebroek2-1
.

Tielrode

-PD Kruibeke2-1
.

Rupelmonde

-Sombeke1-0
15:00

Hoogeinde

-Sp.Waasmunster B2-0

vrij: Bosdam Beveren en Doorslaar B

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

14:30PD Kruibeke-

Rupelmonde

0-3
19:30

Sp.Waasmunster B

-SVH.Waasmunster3-1

zondag 01/12/2019

14:30Sint-Gillis-Waas-

Tielrode

0-1
.Verrebroek-

Haasdonk B

0-1
.

Daknam

-Hoogeinde3-0
.Doorslaar B-

Bosdam Beveren

0-9

vrij: Baasrode en Sombeke

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Haasdonk B-

Sp.Waasmunster B

0-1
.Baasrode-

Doorslaar B

4-5
20:00

Bosdam Beveren

-Sombeke3-0

zondag 08/12/2019

14:30SVH.Waasmunster-

Daknam

1-2
.

Tielrode

-Verrebroek4-0
.Rupelmonde-Sint-Gillis-Waas3-3

vrij: PD Kruibeke en Hoogeinde

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Haasdonk B-

Daknam

2-4
20:00

Bosdam Beveren

-PD Kruibeke1-0

zondag 15/12/2019

14:30

Rupelmonde

-Verrebroek3-1
.

Tielrode

-Sp.Waasmunster B3-0
.Sombeke-

Doorslaar B

0-1
15:00

Hoogeinde

-Baasrode2-1

vrij: SVH.Waasmunster en Sint-Gillis-Waas

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30

Baasrode

-SVH.Waasmunster5-0
.Sp.Waasmunster B-

Rupelmonde

0-3

zondag 05/01/2020

14:30Doorslaar B-

Hoogeinde

3-4
.Daknam-

Tielrode

0-2
.

Sint-Gillis-Waas

-Bosdam Beveren3-2

vrijdag 10/04/2020

00:00PD Kruibeke-Sombeke-

vrij: Verrebroek en Haasdonk B

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30Sombeke-Sint-Gillis-Waas1-1
20:00

Bosdam Beveren

-Verrebroek3-0
.

PD Kruibeke

-Doorslaar B4-1

zondag 12/01/2020

14:30Haasdonk B-

Baasrode

1-3
.SVH.Waasmunster-Hoogeinde2-2
.

Rupelmonde

-Daknam2-1

vrij: Tielrode en Sp.Waasmunster B

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30Baasrode-Tielrode1-1
.

Sp.Waasmunster B

-Bosdam Beveren1-0

zondag 19/01/2020

15:00Verrebroek-

Sombeke

0-1
.

Sint-Gillis-Waas

-PD Kruibeke3-0
.Doorslaar B-

SVH.Waasmunster

0-1
.Hoogeinde-

Haasdonk B

1-3

vrij: Daknam en Rupelmonde

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

20:00Bosdam Beveren-

Daknam

1-3
.PD Kruibeke-Verrebroek2-2

zondag 26/01/2020

15:00

Rupelmonde

-Baasrode3-1
.

Tielrode

-Hoogeinde3-2
.

Haasdonk B

-SVH.Waasmunster3-1
.

Sombeke

-Sp.Waasmunster B2-1
.

Sint-Gillis-Waas

-Doorslaar B3-0

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Sp.Waasmunster B-

PD Kruibeke

1-2

zondag 02/02/2020

15:00

Daknam

-Sombeke3-0
.Verrebroek-

Sint-Gillis-Waas

0-3
.Doorslaar B-

Haasdonk B

2-8
.SVH.Waasmunster-

Tielrode

2-5
.Hoogeinde-

Rupelmonde

2-3

vrij: Baasrode en Bosdam Beveren

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

20:00Bosdam Beveren-

Baasrode

2-6
.PD Kruibeke-

Daknam

1-3

zaterdag 22/02/2020

15:00Rupelmonde-SVH.Waasmunster-

zondag 23/02/2020

15:00Verrebroek-Doorslaar B-
.Sint-Gillis-Waas-Sp.Waasmunster B-
.Tielrode-Haasdonk B-

vrij: Sombeke en Hoogeinde

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Sp.Waasmunster B-

Verrebroek

1-3
.Baasrode-

Sombeke

0-3
.Haasdonk B-

Rupelmonde

0-3

zondag 16/02/2020

15:00

Daknam

-Sint-Gillis-Waas4-1
.Doorslaar B-

Tielrode

2-10
.Hoogeinde-

Bosdam Beveren

1-2

vrij: SVH.Waasmunster en PD Kruibeke

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30Sp.Waasmunster B-Doorslaar B-
20:00PD Kruibeke-Baasrode-
.Bosdam Beveren-SVH.Waasmunster-

zondag 01/03/2020

15:00Sombeke-Hoogeinde-
.Rupelmonde-Tielrode-
.Verrebroek-Daknam-

vrij: Sint-Gillis-Waas en Haasdonk B

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Haasdonk B-Bosdam Beveren-
.Baasrode-Sint-Gillis-Waas-

zondag 08/03/2020

15:00SVH.Waasmunster-Sombeke-
.Hoogeinde-PD Kruibeke-
.Daknam-Sp.Waasmunster B-
.Doorslaar B-Rupelmonde-

vrij: Tielrode en Verrebroek

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:30Sombeke-Haasdonk B-
20:00PD Kruibeke-SVH.Waasmunster-
.Bosdam Beveren-Tielrode-

zondag 15/03/2020

15:00Verrebroek-Baasrode-
.Sint-Gillis-Waas-Hoogeinde-
.Daknam-Doorslaar B-

vrij: Sp.Waasmunster B en Rupelmonde

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30Haasdonk B-PD Kruibeke-
.Baasrode-Sp.Waasmunster B-

zondag 22/03/2020

15:00Tielrode-Sombeke-
.SVH.Waasmunster-Sint-Gillis-Waas-
.Hoogeinde-Verrebroek-
.Rupelmonde-Bosdam Beveren-

vrij: Doorslaar B en Daknam

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Daknam-Baasrode-
.Sp.Waasmunster B-Hoogeinde-
.Verrebroek-SVH.Waasmunster-
.Sint-Gillis-Waas-Haasdonk B-
.PD Kruibeke-Tielrode-
.Sombeke-Rupelmonde-

vrij: Bosdam Beveren en Doorslaar B

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Rupelmonde-PD Kruibeke-
.Tielrode-Sint-Gillis-Waas-
.Haasdonk B-Verrebroek-
.SVH.Waasmunster-Sp.Waasmunster B-
.Hoogeinde-Daknam-
.Bosdam Beveren-Doorslaar B-

vrij: Baasrode en Sombeke

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Doorslaar B-Baasrode-
.Daknam-SVH.Waasmunster-
.Sp.Waasmunster B-Haasdonk B-
.Verrebroek-Tielrode-
.Sint-Gillis-Waas-Rupelmonde-
.Sombeke-Bosdam Beveren-

vrij: PD Kruibeke en Hoogeinde

20/26

1.Tielrode*50107
2.Rupelmonde*48127
3.Daknam46126
4.Sint-Gillis-Waas*4297
5.Bosdam Beveren3636
6.Hoogeinde3006
7.Haasdonk B*2597
8.Sp.Waasmunster B*2537
9.Baasrode1846
10.SVH.Waasmunster**1648
11.Sombeke*1597
12.PD Kruibeke*1547
13.Verrebroek*1247
14.Doorslaar B1006
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

20/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Tielrode*5016+40638+2434
2.Rupelmonde*4815+26497+1123
3.Daknam4615+31617+1034
4.Sint-Gillis-Waas*4213+25466+823
5.Bosdam Beveren3611+15415+1025
6.xHoogeinde309+5455+424
7.xHaasdonk B*258+1355+919
8.xSp.Waasmunster B*258-9283-613
9.xBaasrode185-6384+216
10.xSVH.Waasmunster**164-12282-1111
11.xSombeke*154-15222-79
12.xPD Kruibeke*154-25253-1114
13.xVerrebroek*123-22232-1318
14.xDoorslaar B103-54342-1613

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Sint-Gillis-Waas8/8248+1928
2.Tielrode8/8248+1431
3.Rupelmonde9/9248+1128
4.Bosdam Beveren9/9227+1019
5.Daknam9/9217+1329
6.Hoogeinde9/9196+927
7.Sp.Waasmunster B9/9144-220
8.SVH.Waasmunster8/8113+420
9.Haasdonk B8/893-616
10.Verrebroek8/893-916
11.Baasrode9/982-813
12.Sombeke9/961-817
13.PD Kruibeke9/961-2113
14.Doorslaar B10/1041-2116

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Tielrode9/9289+2026
2.Rupelmonde8/8258+1523
3.Daknam8/8238+1431
4.Sint-Gillis-Waas9/9227+1122
5.Haasdonk B9/9176+316
6.Sp.Waasmunster B8/8155-510
7.Bosdam Beveren9/9144+1022
8.Hoogeinde9/9144-120
9.Baasrode9/992022
10.Doorslaar B8/883-2418
11.PD Kruibeke*8/982-611
12.Sombeke*8/982-94
13.SVH.Waasmunster9/982-1311
14.Verrebroek9/920-168

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Daknam3/9103+911
2.Tielrode2/972+1217
3.Rupelmonde2/972+47
4.Baasrode2/841+18
5.Sombeke2/84104
6.PD Kruibeke2/841-14
7.Bosdam Beveren2/841-45
8.Haasdonk B2/931+39
9.Sint-Gillis-Waas2/93104
10.Verrebroek2/931-13
11.Hoogeinde2/800-24
12.SVH.Waasmunster1/900-32
Sp.Waasmunster B2/900-32
14.Doorslaar B2/800-175

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing