www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Sp.Waasmunster B-

Tielrode

2-4
.Baasrode-

Hoogeinde

0-2
20:00PD Kruibeke-

Bosdam Beveren

2-3

zondag 01/09/2019

15:00

Doorslaar B

-Sombeke2-1
.

Daknam

-Haasdonk B2-1
.Verrebroek-

Rupelmonde

0-1

vrij: SVH.Waasmunster en Sint-Gillis-Waas

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

20:00

Bosdam Beveren

-Sint-Gillis-Waas2-1

zondag 08/09/2019

15:00Tielrode-Daknam3-3
.

Rupelmonde

-Sp.Waasmunster B5-0
.

Hoogeinde

-Doorslaar B3-1
.Sombeke-

PD Kruibeke

2-3
.SVH.Waasmunster-

Baasrode

0-1

vrij: Verrebroek en Haasdonk B

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Baasrode-

Haasdonk B

1-3

zondag 15/09/2019

15:00

Hoogeinde

-SVH.Waasmunster3-1
.

Daknam

-Rupelmonde2-0
.Verrebroek-

Bosdam Beveren

0-3
.Sint-Gillis-Waas-Sombeke1-1
16:00Doorslaar B-PD Kruibeke1-1

vrij: Tielrode en Sp.Waasmunster B

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

20:00

Bosdam Beveren

-Sp.Waasmunster B1-0
.PD Kruibeke-

Sint-Gillis-Waas

0-3

zondag 22/09/2019

15:00SVH.Waasmunster-Doorslaar B-
.Haasdonk B-Hoogeinde-
.Sombeke-Verrebroek-
.Tielrode-Baasrode-

vrij: Daknam en Rupelmonde

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Baasrode-Rupelmonde-
.SVH.Waasmunster-Haasdonk B-

zondag 29/09/2019

15:00Doorslaar B-Sint-Gillis-Waas-
.Hoogeinde-Tielrode-
.Daknam-Bosdam Beveren-
.Verrebroek-PD Kruibeke-
.Sp.Waasmunster B-Sombeke-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

20:00PD Kruibeke-Sp.Waasmunster B-

zondag 06/10/2019

15:00Sombeke-Daknam-
.Sint-Gillis-Waas-Verrebroek-
.Haasdonk B-Doorslaar B-
.Tielrode-SVH.Waasmunster-
.Rupelmonde-Hoogeinde-

vrij: Baasrode en Bosdam Beveren

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30SVH.Waasmunster-Rupelmonde-
.Baasrode-Bosdam Beveren-

zondag 13/10/2019

15:00Haasdonk B-Tielrode-
.Sp.Waasmunster B-Sint-Gillis-Waas-
.Daknam-PD Kruibeke-
.Doorslaar B-Verrebroek-

vrij: Sombeke en Hoogeinde

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

20:00Bosdam Beveren-Hoogeinde-

zondag 20/10/2019

15:00Sombeke-Baasrode-
.Sint-Gillis-Waas-Daknam-
.Verrebroek-Sp.Waasmunster B-
.Tielrode-Doorslaar B-
.Rupelmonde-Haasdonk B-

vrij: SVH.Waasmunster en PD Kruibeke

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Baasrode-PD Kruibeke-
.Hoogeinde-Sombeke-
.SVH.Waasmunster-Bosdam Beveren-
.Tielrode-Rupelmonde-
.Daknam-Verrebroek-
.Doorslaar B-Sp.Waasmunster B-

vrij: Sint-Gillis-Waas en Haasdonk B

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Sombeke-SVH.Waasmunster-
.PD Kruibeke-Hoogeinde-
.Sint-Gillis-Waas-Baasrode-
.Sp.Waasmunster B-Daknam-
.Rupelmonde-Doorslaar B-
.Bosdam Beveren-Haasdonk B-

vrij: Tielrode en Verrebroek

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Baasrode-Verrebroek-
.Hoogeinde-Sint-Gillis-Waas-
.SVH.Waasmunster-PD Kruibeke-
.Haasdonk B-Sombeke-
.Tielrode-Bosdam Beveren-
.Doorslaar B-Daknam-

vrij: Sp.Waasmunster B en Rupelmonde

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Sombeke-Tielrode-
.PD Kruibeke-Haasdonk B-
.Sint-Gillis-Waas-SVH.Waasmunster-
.Verrebroek-Hoogeinde-
.Sp.Waasmunster B-Baasrode-
.Bosdam Beveren-Rupelmonde-

vrij: Doorslaar B en Daknam

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Baasrode-Daknam-
.Hoogeinde-Sp.Waasmunster B-
.SVH.Waasmunster-Verrebroek-
.Haasdonk B-Sint-Gillis-Waas-
.Tielrode-PD Kruibeke-
.Rupelmonde-Sombeke-

vrij: Bosdam Beveren en Doorslaar B

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00PD Kruibeke-Rupelmonde-
.Sint-Gillis-Waas-Tielrode-
.Verrebroek-Haasdonk B-
.Sp.Waasmunster B-SVH.Waasmunster-
.Daknam-Hoogeinde-
.Doorslaar B-Bosdam Beveren-

vrij: Baasrode en Sombeke

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Baasrode-Doorslaar B-
.SVH.Waasmunster-Daknam-
.Haasdonk B-Sp.Waasmunster B-
.Tielrode-Verrebroek-
.Rupelmonde-Sint-Gillis-Waas-
.Bosdam Beveren-Sombeke-

vrij: PD Kruibeke en Hoogeinde

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Hoogeinde-Baasrode-
.Bosdam Beveren-PD Kruibeke-
.Rupelmonde-Verrebroek-
.Tielrode-Sp.Waasmunster B-
.Haasdonk B-Daknam-
.Sombeke-Doorslaar B-

vrij: SVH.Waasmunster en Sint-Gillis-Waas

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00PD Kruibeke-Sombeke-
.Doorslaar B-Hoogeinde-
.Baasrode-SVH.Waasmunster-
.Daknam-Tielrode-
.Sp.Waasmunster B-Rupelmonde-
.Sint-Gillis-Waas-Bosdam Beveren-

vrij: Verrebroek en Haasdonk B

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Haasdonk B-Baasrode-
.SVH.Waasmunster-Hoogeinde-
.Sombeke-Sint-Gillis-Waas-
.Bosdam Beveren-Verrebroek-
.Rupelmonde-Daknam-
.PD Kruibeke-Doorslaar B-

vrij: Tielrode en Sp.Waasmunster B

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Verrebroek-Sombeke-
.Sint-Gillis-Waas-PD Kruibeke-
.Doorslaar B-SVH.Waasmunster-
.Hoogeinde-Haasdonk B-
.Baasrode-Tielrode-
.Sp.Waasmunster B-Bosdam Beveren-

vrij: Daknam en Rupelmonde

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Rupelmonde-Baasrode-
.Tielrode-Hoogeinde-
.Haasdonk B-SVH.Waasmunster-
.PD Kruibeke-Verrebroek-
.Sombeke-Sp.Waasmunster B-
.Bosdam Beveren-Daknam-
.Sint-Gillis-Waas-Doorslaar B-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Daknam-Sombeke-
.Sp.Waasmunster B-PD Kruibeke-
.Verrebroek-Sint-Gillis-Waas-
.Doorslaar B-Haasdonk B-
.SVH.Waasmunster-Tielrode-
.Hoogeinde-Rupelmonde-

vrij: Baasrode en Bosdam Beveren

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Bosdam Beveren-Baasrode-
.Rupelmonde-SVH.Waasmunster-
.Tielrode-Haasdonk B-
.Sint-Gillis-Waas-Sp.Waasmunster B-
.PD Kruibeke-Daknam-
.Verrebroek-Doorslaar B-

vrij: Sombeke en Hoogeinde

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Baasrode-Sombeke-
.Daknam-Sint-Gillis-Waas-
.Sp.Waasmunster B-Verrebroek-
.Doorslaar B-Tielrode-
.Haasdonk B-Rupelmonde-
.Hoogeinde-Bosdam Beveren-

vrij: SVH.Waasmunster en PD Kruibeke

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00PD Kruibeke-Baasrode-
.Sombeke-Hoogeinde-
.Bosdam Beveren-SVH.Waasmunster-
.Rupelmonde-Tielrode-
.Verrebroek-Daknam-
.Sp.Waasmunster B-Doorslaar B-

vrij: Sint-Gillis-Waas en Haasdonk B

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00SVH.Waasmunster-Sombeke-
.Hoogeinde-PD Kruibeke-
.Baasrode-Sint-Gillis-Waas-
.Daknam-Sp.Waasmunster B-
.Doorslaar B-Rupelmonde-
.Haasdonk B-Bosdam Beveren-

vrij: Tielrode en Verrebroek

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Verrebroek-Baasrode-
.Sint-Gillis-Waas-Hoogeinde-
.PD Kruibeke-SVH.Waasmunster-
.Sombeke-Haasdonk B-
.Bosdam Beveren-Tielrode-
.Daknam-Doorslaar B-

vrij: Sp.Waasmunster B en Rupelmonde

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Tielrode-Sombeke-
.Haasdonk B-PD Kruibeke-
.SVH.Waasmunster-Sint-Gillis-Waas-
.Hoogeinde-Verrebroek-
.Baasrode-Sp.Waasmunster B-
.Rupelmonde-Bosdam Beveren-

vrij: Doorslaar B en Daknam

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Daknam-Baasrode-
.Sp.Waasmunster B-Hoogeinde-
.Verrebroek-SVH.Waasmunster-
.Sint-Gillis-Waas-Haasdonk B-
.PD Kruibeke-Tielrode-
.Sombeke-Rupelmonde-

vrij: Bosdam Beveren en Doorslaar B

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Rupelmonde-PD Kruibeke-
.Tielrode-Sint-Gillis-Waas-
.Haasdonk B-Verrebroek-
.SVH.Waasmunster-Sp.Waasmunster B-
.Hoogeinde-Daknam-
.Bosdam Beveren-Doorslaar B-

vrij: Baasrode en Sombeke

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Doorslaar B-Baasrode-
.Daknam-SVH.Waasmunster-
.Sp.Waasmunster B-Haasdonk B-
.Verrebroek-Tielrode-
.Sint-Gillis-Waas-Rupelmonde-
.Sombeke-Bosdam Beveren-

vrij: PD Kruibeke en Hoogeinde

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

4/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Bosdam Beveren124+692+46
2.Hoogeinde*93+681+22
3.Daknam*72+37003
4.Rupelmonde*62+461-11
5.Tielrode**41+271+24
6.Sint-Gillis-Waas*41+251+24
7.Doorslaar B*41-140-21
8.PD Kruibeke41-361+14
9.Haasdonk B**31+141+14
10.Baasrode*31-321+11
11.Sombeke*10-240-12
12.SVH.Waasmunster**00-310-21
13.Verrebroek**00-40000
14.Sp.Waasmunster B*00-820-60

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Bosdam Beveren4/9134+710
2.Hoogeinde3/9103+79
3.Daknam3/982+38
4.Rupelmonde3/972+47
5.Tielrode2/851+39
6.Sint-Gillis-Waas3/851+36
7.Haasdonk B2/841+15
8.Doorslaar B3/1041-14
9.PD Kruibeke4/941-37
10.Baasrode3/931-32
11.Sombeke3/910-24
12.SVH.Waasmunster2/800-41
13.Verrebroek2/800-50
14.Sp.Waasmunster B3/900-92

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Tielrode0/90000
Bosdam Beveren0/90000
Rupelmonde0/80000
Sint-Gillis-Waas0/90000
PD Kruibeke0/90000
SVH.Waasmunster0/90000
Sp.Waasmunster B0/80000
Haasdonk B0/90000
Sombeke0/90000
Hoogeinde0/90000
Daknam0/80000
Verrebroek0/90000
Baasrode0/90000
Doorslaar B0/80000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Tielrode0/90000
Bosdam Beveren0/80000
Rupelmonde0/90000
Sint-Gillis-Waas0/90000
PD Kruibeke0/80000
SVH.Waasmunster0/90000
Sp.Waasmunster B0/90000
Haasdonk B0/90000
Sombeke0/80000
Hoogeinde0/80000
Daknam0/90000
Verrebroek0/90000
Baasrode0/80000
Doorslaar B0/80000