www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

zaterdag 21/09/2019

19:30Gullegem-Menen1-1
20:00

Temse

-Oudenaarde3 -1
.RC Gent-Zwevezele1-1
.

Ronse

-Sint-Niklaas3-0
.Mandel United-Dikkelvenne1-1

zondag 22/09/2019

15:00

Knokke

-Merelbeke3-0
.

Sparta Petegem

-Westhoek1-0
.Harelbeke-Hamme 0-0

zaterdag 28/09/2019

17:00Menen0- 4Knokke-
19:30Dikkelvenne1- 4Gullegem-
.Zwevezele1 -1Ronse-
20:00Sint-Niklaas0-4Sparta Petegem-
.Temse6-6Mandel United-
.Oudenaarde4-1Hamme -

zondag 29/09/2019

15:00Merelbeke4 -6RC Gent-
.Westhoek3-3Harelbeke-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Knokke10Wvl
2.RC Gent10Ovl
3.Mandel United8Wvl
4.Gullegem8Wvl
5.Ronse7Ovl
6.Sparta Petegem7Ovl
7.Oudenaarde7Ovl
8.Temse7Ovl
9.Dikkelvenne5Ovl
10.Harelbeke5Wvl
11.Merelbeke5Ovl
12.Westhoek3Wvl
13.Zwevezele2Wvl
14.Hamme 1Ovl
15.Menen1Wvl
16.Sint-Niklaas0Ovl

Nationaal : 2de Nationale A --> Sparta Petegem

periode 1

4/10

1.Knokke10
2.RC Gent10
3.Mandel United8
4.Gullegem8
5.Ronse7
6.Sparta Petegem7
7.Oudenaarde7
Temse7
9.Dikkelvenne5
10.Harelbeke5
Merelbeke5
12.Westhoek3
13.Zwevezele2
14.Hamme 1
15.Menen1
16.Sint-Niklaas0

periode 2

0/10

1.Oudenaarde0
Knokke0
Mandel United0
Sparta Petegem0
Temse0
RC Gent0
Ronse0
Menen0
Sint-Niklaas0
Westhoek0
Dikkelvenne0
Harelbeke0
Hamme 0
Gullegem0
Merelbeke0
Zwevezele0

periode 3

0/10

1.Oudenaarde0
Knokke0
Mandel United0
Sparta Petegem0
Temse0
RC Gent0
Ronse0
Menen0
Sint-Niklaas0
Westhoek0
Dikkelvenne0
Harelbeke0
Hamme 0
Gullegem0
Merelbeke0
Zwevezele0

Sint-Niklaas

1.Za-31/08/1920:00Sint-Niklaas-Gullegem1 -30013
2.Zo-08/09/1915:00Knokke-Sint-Niklaas2 -10014
3.Za-14/09/1920:00Sint-Niklaas-RC Gent1 -30015
4.Za-21/09/1920:00Ronse-Sint-Niklaas3 -00016-
5.Za-28/09/1920:00Sint-Niklaas-

Sparta Petegem

-.
6.Zo-06/10/1915:00Harelbeke-Sint-Niklaas -.
7.Za-12/10/1920:00Sint-Niklaas-Hamme -.
8.Zo-20/10/1915:00Westhoek-Sint-Niklaas -.
9.Zo-27/10/1900:00Oudenaarde-Sint-Niklaas -.
10.Zo-03/11/1900:00Sint-Niklaas-Zwevezele -.
11.Zo-10/11/1900:00Merelbeke-Sint-Niklaas -.
12.Zo-17/11/1900:00Sint-Niklaas-Menen -.
13.Zo-24/11/1900:00Dikkelvenne-Sint-Niklaas -.
14.Zo-01/12/1900:00Sint-Niklaas-Temse -.
15.Zo-08/12/1900:00Mandel United-Sint-Niklaas -.
16.Zo-15/12/1900:00Gullegem-Sint-Niklaas -.
17.Zo-05/01/2000:00Sint-Niklaas-Knokke -.
18.Zo-12/01/2000:00RC Gent-Sint-Niklaas -.
19.Zo-19/01/2000:00Sint-Niklaas-Ronse -.
20.Zo-02/02/2000:00

Sparta Petegem

-Sint-Niklaas -.
21.Zo-09/02/2000:00Sint-Niklaas-Harelbeke -.
22.Zo-16/02/2000:00Hamme -Sint-Niklaas -.
23.Zo-23/02/2000:00Sint-Niklaas-Westhoek -.
24.Zo-08/03/2000:00Sint-Niklaas-Oudenaarde -.
25.Zo-15/03/2000:00Zwevezele-Sint-Niklaas -.
26.Zo-22/03/2000:00Sint-Niklaas-Merelbeke -.
27.Zo-29/03/2000:00Menen-Sint-Niklaas -.
28.Zo-05/04/2000:00Sint-Niklaas-Dikkelvenne -.
29.Zo-19/04/2000:00Temse-Sint-Niklaas -.
30.Zo-26/04/2000:00Sint-Niklaas-Mandel United -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Sparta Petegem

1.Za-31/08/1919:30Oudenaarde-

Sparta Petegem

1 -1119
2.Zo-08/09/1915:00

Sparta Petegem

-Harelbeke1 -20111
3.Zo-15/09/1915:00Hamme -

Sparta Petegem

1 -3

3

47
4.Zo-22/09/1915:00

Sparta Petegem

-Westhoek1 -0

3

76
5.Za-28/09/1920:00Sint-Niklaas-

Sparta Petegem

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Sparta Petegem

-Zwevezele -.
7.Zo-13/10/1915:00Merelbeke-

Sparta Petegem

-.
8.Za-19/10/1919:30

Sparta Petegem

-Menen -.
9.Zo-27/10/1900:00Dikkelvenne-

Sparta Petegem

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Sparta Petegem

-Temse -.
11.Zo-10/11/1900:00Mandel United-

Sparta Petegem

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Sparta Petegem

-Gullegem -.
13.Zo-24/11/1900:00Knokke-

Sparta Petegem

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Sparta Petegem

-RC Gent -.
15.Zo-08/12/1900:00Ronse-

Sparta Petegem

-.
16.Zo-15/12/1900:00

Sparta Petegem

-Oudenaarde -.
17.Zo-05/01/2000:00Harelbeke-

Sparta Petegem

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Sparta Petegem

-Hamme -.
19.Zo-19/01/2000:00Westhoek-

Sparta Petegem

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Sparta Petegem

-Sint-Niklaas -.
21.Zo-09/02/2000:00Zwevezele-

Sparta Petegem

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Sparta Petegem

-Merelbeke -.
23.Zo-23/02/2000:00Menen-

Sparta Petegem

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Sparta Petegem

-Dikkelvenne -.
25.Zo-15/03/2000:00Temse-

Sparta Petegem

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Sparta Petegem

-Mandel United -.
27.Zo-29/03/2000:00Gullegem-

Sparta Petegem

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Sparta Petegem

-Knokke -.
29.Zo-19/04/2000:00RC Gent-

Sparta Petegem

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Sparta Petegem

-Ronse -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Knokke65:1+4
.Ronse65:1+4
3Temse64:1+3
4Oudenaarde44:2+2
5RC Gent43:1+2
6Merelbeke42:0+2
7Gullegem43:2+1
8Sparta Petegem32:20
9Westhoek33:5-2
10Mandel United23:30
11Harelbeke22:20
12Dikkelvenne11:2-1
13Zwevezele11:3-2
14Hamme 02:5-3
15Sint-Niklaas02:6-4
16Menen02:7-5

alle wedstrijden (4/30)

1Knokke1010:3+7
2RC Gent108:3+5
3Mandel United810:4+6
4Gullegem86:3+3
5Ronse78:5+3
6Sparta Petegem76:4+2
7Oudenaarde76:5+1
8Temse75:4+1
9Dikkelvenne54:40
10Harelbeke55:6-1
11Merelbeke54:5-1
12Westhoek33:8-5
13Zwevezele23:6-3
14Hamme 13:7-4
15Menen13:9-6
16Sint-Niklaas03:11-8

uitwedstrijden (2/15)

1Mandel United67:1+6
2RC Gent65:2+3
3Knokke45:2+3
4Sparta Petegem44:2+2
5Gullegem43:1+2
6Dikkelvenne43:2+1
7Harelbeke33:4-1
8Oudenaarde32:3-1
9Ronse13:4-1
10Zwevezele12:3-1
11Menen11:2-1
.Hamme 11:2-1
13Temse11:3-2
14Merelbeke12:5-3
15Westhoek00:3-3
16Sint-Niklaas01:5-4