www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
Nationaal : 2de klasse A
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Oostkamp | - | RC Gent | 1
| - | 3 |
. | Torhout | - | Merelbeke | 2 | - | 1 |
. | Sparta Petegem | - | U23-Cercle Brugge B | 1 | - | 2 |
20:00 | Mandel United | - | U23-Essevee B | 0 | - | 2 |
. | Ninove | - | Dikkelvenne | 1 | - | 2 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Olsa Brakel | - | Eendracht Aalst | 2
| - | 3
|
. | Gullegem | - | Zelzate | 2 | - | 0 |
. | Harelbeke | - | Oudenaarde | 2
| - | 2 |
16:00 | Voorde-Appelterre | - | Wetteren | 2
| - | 2 |
zaterdag 20/04/2024 |
18:30 | U23-Essevee B | 10 | - |
6 | Voorde-Appelterre | | - | |
19:30 | Oudenaarde | 7 | - |
5 | Torhout | | - | |
. | Dikkelvenne | 10 |
- |
5 | Mandel United | | - | |
20:00 | Merelbeke | 9 | - | 4 | Oostkamp | | - | |
. | RC Gent | 7 | - | 6 | Gullegem | | - | |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Eendracht Aalst | 6 | - | 6 | Ninove | | - | |
. | Wetteren | 1 |
- | 0 | Sparta Petegem | | - | |
. | Zelzate | 9 | - | 7 | Olsa Brakel | | - | |
. | U23-Cercle Brugge B | 7 | - | 2 | Harelbeke | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Nationaal : 2de klasse A --> Olsa Brakel
periode 1
10/10 |
| Eendracht Aalst | 20 |
2. | Gullegem | 18 |
3. | Voorde-Appelterre | 17 |
4. | Ninove | 17 |
5. | Merelbeke | 16 |
6. | Olsa Brakel | 16 |
7. | Oudenaarde | 16 |
8. | U23-Cercle Brugge B | 15 |
9. | Oostkamp | 15 |
10. | Zelzate | 14 |
11. | RC Gent | 13 |
12. | Dikkelvenne | 13 |
13. | Harelbeke | 12 |
14. | Mandel United | 11 |
15. | Wetteren | 10 |
16. | Sparta Petegem | 9 |
17. | Torhout | 8 |
18. | U23-Essevee B | 6 |
periode 2
12/12 |
| Oostkamp | 25 |
2. | U23-Essevee B | 23 |
3. | Dikkelvenne | 23 |
4. | Ninove | 20 |
5. | Eendracht Aalst | 20 |
6. | Torhout | 18 |
7. | U23-Cercle Brugge B | 17 |
8. | Mandel United | 17 |
9. | Harelbeke | 17 |
10. | Voorde-Appelterre | 17 |
11. | Sparta Petegem | 16 |
12. | Merelbeke | 15 |
13. | Oudenaarde | 15 |
14. | Olsa Brakel | 14 |
15. | RC Gent | 14 |
16. | Wetteren | 11 |
17. | Zelzate | 10 |
18. | Gullegem | 9 |
periode 3
9/12 |
1. | Eendracht Aalst | 21 | |
2. | Merelbeke | 20 | |
3. | Ninove | 18 | |
4. | U23-Essevee B | 16 | |
5. | Dikkelvenne | 16 | |
6. | Gullegem | 16 | |
7. | Zelzate | 15 | |
8. | U23-Cercle Brugge B | 15 | |
9. | Torhout | 15 | |
10. | Voorde-Appelterre | 13 | |
11. | RC Gent | 12 | x |
12. | Oudenaarde | 10 | x |
13. | Olsa Brakel | 9 | x |
14. | Mandel United | 9 | x |
15. | Wetteren | 8 | x |
16. | Sparta Petegem | 4 | x |
17. | Harelbeke | 4 | x |
18. | Oostkamp | 3 | x |
Zelzate
1. | Wo-30/08/23 | 18:30 | Wetteren | - | Zelzate | 2 - | 3 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Zelzate | - | U23-Cercle Brugge B | 1 - | 0 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Zelzate | 2 - | 4 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Zelzate | - | Voorde-Appelterre | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 2 | |
5. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Harelbeke | - | Zelzate | 1 - | 2 | | 3 | 13 | | 1 | |
6. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Zelzate | - | Gullegem | 1 - | 2 | | 0 | 13 | | 1 | |
7. | Za-07/10/23 | 19:30 | Dikkelvenne | - | Zelzate | 1 - | 1 | | 1 | 14 | | 1 | |
8. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Zelzate | - | Eendracht Aalst | 1 - | 3 | | 0 | 14 | | 4 | |
9. | Za-21/10/23 | 19:30 | Oostkamp | - | Zelzate | 2 - | 1 | | 0 | 14 | | 7 | |
10. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Zelzate | - | RC Gent | 1 - | 2 | | 0 | 14 | | 9 | |
11. | Za-04/11/23 | 19:30 | Oudenaarde | - | Zelzate | 3 - | 0 | | 0 | 14 | | 12 | |
12. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zelzate | - | Ninove | 1 - | 3 | | 0 | 14 | | 13 | |
13. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Zelzate | - | Mandel United | 1 - | 2 | | 0 | 14 | | 15 | |
14. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Zelzate | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 13 | |
15. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Merelbeke | - | Zelzate | 3 - | 0 | | 0 | 15 | | 14 | |
16. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Zelzate | - | Torhout | 1 - | 1 | | 1 | 16 | | 15 | |
17. | Za-16/12/23 | 18:30 | U23-Essevee B | - | Zelzate | 1 - | 0 | | 0 | 16 | | 16 | |
18. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Zelzate | - | Oostkamp | 4 - | 3 | | 3 | 19 | | 15 | |
19. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Zelzate | 1 - | 0 | | 0 | 19 | | 15 | |
21. | Za-27/01/24 | 20:00 | Mandel United | - | Zelzate | 0 - | 2 | | 3 | 22 | | 15 | |
22. | Za-03/02/24 | 20:00 | RC Gent | - | Zelzate | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 15 | |
23. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Zelzate | - | Dikkelvenne | 4 - | 7 | | 0 | 23 | | 17 | |
24. | Zo-18/02/24 | 15:00 | U23-Cercle Brugge B | - | Zelzate | 1 - | 4 | | 3 | 26 | | 15 | |
20. | Wo-21/02/24 | 20:00 | Zelzate | - | Harelbeke | 2 - | 2 | | 1 | 27 | | 16 | |
25. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Zelzate | - | U23-Essevee B | 3 - | 2 | | 3 | 30 | | 14 | |
26. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Zelzate | - | Merelbeke | 1 - | 2 | | 0 | 30 | | 15 | |
27. | Za-09/03/24 | 20:00 | Ninove | - | Zelzate | 2 - | 1 | | 0 | 30 | | 16 | |
28. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Zelzate | - | Sparta Petegem | 3 - | 1 | | 3 | 33 | | 15 | |
29. | Za-23/03/24 | 20:00 | Torhout | - | Zelzate | 0 - | 6 | | 3 | 36 | | 13 | |
30. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Zelzate | - | Wetteren | 6 - | 0 | | 3 | 39 | | 11 | |
31. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Gullegem | - | Zelzate | 2 - | 0 | | 0 | 39 | | 12 | |
32. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zelzate | - | Olsa Brakel | - | | | . | | | | |
33. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Voorde-Appelterre | - | Zelzate | - | | | . | | | | |
34. | Zo-05/05/24 | 15:00 | Zelzate | - | Oudenaarde | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Olsa Brakel
1. | Wo-30/08/23 | 20:00 | Olsa Brakel | - | Mandel United | 1 - | 0 | | 3 | 3 | | 7 | |
2. | Za-02/09/23 | 20:00 | RC Gent | - | Olsa Brakel | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 8 | |
3. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Zelzate | 2 - | 4 | | 0 | 3 | | 11 | |
4. | Za-16/09/23 | 18:30 | U23-Essevee B | - | Olsa Brakel | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 13 | |
5. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | U23-Cercle Brugge B | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 9 | |
6. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Voorde-Appelterre | - | Olsa Brakel | 0 - | 1 | | 3 | 9 | | 8 | |
7. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Torhout | 2 - | 0 | | 3 | 12 | | 5 | |
8. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Harelbeke | 0 - | 0 | | 1 | 13 | | 6 | |
9. | Zo-22/10/23 | 16:00 | Wetteren | - | Olsa Brakel | 1 - | 0 | | 0 | 13 | | 8 | |
10. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Dikkelvenne | 3 - | 2 | | 3 | 16 | | 5 | |
11. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Olsa Brakel | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 6 | |
12. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Sparta Petegem | 3 - | 1 | | 3 | 20 | | 5 | |
13. | Za-18/11/23 | 19:30 | Oostkamp | - | Olsa Brakel | 2 - | 1 | | 0 | 20 | | 6 | |
14. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Ninove | 3 - | 1 | | 3 | 23 | | 4 | |
15. | Vr-01/12/23 | 20:00 | Oudenaarde | - | Olsa Brakel | 0 - | 0 | | 1 | 24 | | 4 | |
16. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Gullegem | 3 - | 0 | | 3 | 27 | | 3 | |
17. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Merelbeke | - | Olsa Brakel | 2 - | 0 | | 0 | 27 | | 3 | |
18. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Olsa Brakel | - | RC Gent | 3 - | 0 | | 3 | 30 | | 3 | |
19. | Za-13/01/24 | 20:00 | Mandel United | - | Olsa Brakel | 1 - | 0 | | 0 | 30 | | 5 | |
21. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Olsa Brakel | - | U23-Essevee B | 1 - | 2 | | 0 | 30 | | 5 | |
22. | Za-03/02/24 | 19:30 | Dikkelvenne | - | Olsa Brakel | 2 - | 0 | | 0 | 30 | | 7 | |
23. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Oudenaarde | 1 - | 1 | | 1 | 31 | | 7 | |
24. | Za-17/02/24 | 19:30 | Torhout | - | Olsa Brakel | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 7 | |
20. | Wo-21/02/24 | 20:00 | Olsa Brakel | - | Oostkamp | 0 - | 2 | | 0 | 32 | | 9 | |
25. | Za-24/02/24 | 20:00 | Ninove | - | Olsa Brakel | 1 - | 0 | | 0 | 32 | | 10 | |
26. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Wetteren | 0 - | 1 | | 0 | 32 | | 12 | |
27. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Olsa Brakel | 0 - | 1 | | 3 | 35 | | 11 | |
28. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Voorde-Appelterre | 0 - | 3 | | 0 | 35 | | 13 | |
29. | Za-23/03/24 | 20:00 | Gullegem | - | Olsa Brakel | 2 - | 3 | | 3 | 38 | | 11 | |
30. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Harelbeke | - | Olsa Brakel | 1 - | 1 | | 1 | 39 | | 12 | |
31. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Eendracht Aalst | 2 - | 3 | | 0 | 39 | | 13 | |
32. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zelzate | - | Olsa Brakel | - | | | . | | | | |
33. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Merelbeke | - | | | . | | | | |
34. | Zo-05/05/24 | 15:00 | U23-Cercle Brugge B | - | Olsa Brakel | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (16/17)
1 | Ninove | 36 | +18 |
2 | Dikkelvenne* | 29 | +13 |
3 | Merelbeke* | 27 | +14 |
4 | Torhout | 27 | +1 |
5 | RC Gent* | 26 | +10 |
6 | Olsa Brakel | 26 | +6 |
7 | Oudenaarde* | 25 | +8 |
8 | Eendracht Aalst* | 25 | +6 |
9 | Voorde-Appelterre | 25 | +5 |
10 | Oostkamp | 25 | -2 |
11 | U23-Essevee B* | 24 | +6 |
12 | Gullegem | 23 | -3 |
13 | Harelbeke | 21 | +3 |
14 | Sparta Petegem | 21 | 0 |
15 | U23-Cercle Brugge B* | 20 | +7 |
16 | Zelzate* | 18 | 0 |
17 | Mandel United | 18 | -10 |
18 | Wetteren* | 13 | -9 |
alle wedstrijden (31/34)
1 | Eendracht Aalst | 61 | +25 |
2 | Ninove | 55 | +12 |
3 | Dikkelvenne | 52 | +18 |
4 | Merelbeke | 51 | +24 |
5 | U23-Cercle Brugge B | 47 | +12 |
6 | Voorde-Appelterre | 47 | -1 |
7 | U23-Essevee B | 45 | +9 |
8 | Gullegem | 43 | -7 |
9 | Oostkamp | 43 | -11 |
10 | Torhout | 41 | -16 |
11 | Oudenaarde | 41 | 0 |
12 | Zelzate | 39 | +3 |
13 | Olsa Brakel | 39 | -1 |
14 | RC Gent | 39 | -2 |
15 | Mandel United | 37 | -11 |
16 | Harelbeke | 33 | -10 |
17 | Sparta Petegem | 29 | -17 |
18 | Wetteren | 29 | -27 |
uitwedstrijden (16/17)
1 | Eendracht Aalst | 36 | +19 |
2 | U23-Cercle Brugge B | 27 | +5 |
3 | Merelbeke | 24 | +10 |
4 | Dikkelvenne | 23 | +5 |
5 | Voorde-Appelterre* | 22 | -6 |
6 | U23-Essevee B | 21 | +3 |
7 | Zelzate | 21 | +3 |
8 | Gullegem* | 20 | -4 |
9 | Mandel United* | 19 | -1 |
10 | Ninove* | 19 | -6 |
11 | Oostkamp* | 18 | -9 |
12 | Wetteren | 16 | -18 |
13 | Oudenaarde | 16 | -8 |
14 | Torhout* | 14 | -17 |
15 | Olsa Brakel* | 13 | -7 |
16 | RC Gent | 13 | -12 |
17 | Harelbeke* | 12 | -13 |
18 | Sparta Petegem* | 8 | -17 |