www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Nationaal : 2de klasse A
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | U23-Essevee B | - | RC Gent | 1 | - | 1 |
19:30 | Torhout | - | Wetteren | 4
| - | 1
|
20:00 | Oudenaarde | - | Eendracht Aalst | 0 | - | 1 |
. | Mandel United | - | Ninove | 0 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Merelbeke | - | Dikkelvenne | 2 | - | 0 |
. | Olsa Brakel | - | Voorde-Appelterre | 0 | - | 3 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Oostkamp | 5
| - | 1
|
. | Harelbeke | - | Gullegem | 2
| - | 3
|
. | Zelzate | - | Sparta Petegem | 3
| - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Oostkamp | 5 | - |
6 | U23-Essevee B | | - | |
20:00 | Torhout | 10 | - |
7 | Zelzate | | - | |
. | RC Gent | 5 |
- |
6 | Dikkelvenne | | - | |
. | Mandel United | 4 | - | 6 | U23-Cercle Brugge B | | - | |
. | Ninove | 12 | - | 2 | Harelbeke | | - | |
. | Gullegem | 6 | - | 4 | Olsa Brakel | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Voorde-Appelterre | 7 |
- | 4 | Oudenaarde | | - | |
. | Wetteren | 4 | - | 10 | Merelbeke | | - | |
. | Sparta Petegem | 7 | - | 12 | Eendracht Aalst | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Nationaal : 2de klasse A --> Eendracht Aalst
periode 1
10/10 |
| Eendracht Aalst | 20 |
2. | Gullegem | 18 |
3. | Voorde-Appelterre | 17 |
4. | Ninove | 17 |
5. | Merelbeke | 16 |
6. | Olsa Brakel | 16 |
7. | Oudenaarde | 16 |
8. | U23-Cercle Brugge B | 15 |
9. | Oostkamp | 15 |
10. | Zelzate | 14 |
11. | RC Gent | 13 |
12. | Dikkelvenne | 13 |
13. | Harelbeke | 12 |
14. | Mandel United | 11 |
15. | Wetteren | 10 |
16. | Sparta Petegem | 9 |
17. | Torhout | 8 |
18. | U23-Essevee B | 6 |
periode 2
12/12 |
| Oostkamp | 25 |
2. | U23-Essevee B | 23 |
3. | Dikkelvenne | 23 |
4. | Ninove | 20 |
5. | Eendracht Aalst | 20 |
6. | Torhout | 18 |
7. | U23-Cercle Brugge B | 17 |
8. | Mandel United | 17 |
9. | Harelbeke | 17 |
10. | Voorde-Appelterre | 17 |
11. | Sparta Petegem | 16 |
12. | Merelbeke | 15 |
13. | Oudenaarde | 15 |
14. | Olsa Brakel | 14 |
15. | RC Gent | 14 |
16. | Wetteren | 11 |
17. | Zelzate | 10 |
18. | Gullegem | 9 |
periode 3
6/12 |
1. | Merelbeke | 14 |
2. | Gullegem | 13 |
3. | Eendracht Aalst | 12 |
4. | Ninove | 12 |
5. | Torhout | 12 |
6. | Dikkelvenne | 10 |
7. | Zelzate | 9 |
8. | U23-Cercle Brugge B | 9 |
9. | Voorde-Appelterre | 8 |
10. | Mandel United | 8 |
11. | U23-Essevee B | 7 |
12. | Oudenaarde | 7 |
13. | Wetteren | 7 |
14. | RC Gent | 6 |
15. | Olsa Brakel | 5 |
16. | Sparta Petegem | 4 |
17. | Oostkamp | 3 |
18. | Harelbeke | 2 |
Sparta Petegem
1. | Wo-30/08/23 | 20:00 | Gullegem | - | Sparta Petegem | 2 - | 0 | | 0 | 0 | | 18 | - |
2. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Wetteren | 3 - | 3 | | 1 | 1 | | 13 | |
3. | Wo-13/09/23 | 20:00 | Harelbeke | - | Sparta Petegem | 2 - | 2 | | 1 | 2 | | 14 | |
4. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Ninove | 2 - | 2 | | 1 | 3 | | 16 | |
5. | Za-23/09/23 | 20:00 | Mandel United | - | Sparta Petegem | 2 - | 0 | | 0 | 3 | | 18 | - |
6. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Sparta Petegem | - | U23-Essevee B | 2 - | 1 | | 3 | 6 | | 15 | |
7. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Sparta Petegem | 3 - | 1 | | 0 | 6 | | 17 | |
8. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Dikkelvenne | 2 - | 3 | | 0 | 6 | | 17 | |
9. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Merelbeke | - | Sparta Petegem | 5 - | 2 | | 0 | 6 | | 18 | - |
10. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Oostkamp | 3 - | 2 | | 3 | 9 | | 16 | |
11. | Za-04/11/23 | 20:00 | RC Gent | - | Sparta Petegem | 1 - | 0 | | 0 | 9 | | 17 | |
12. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Sparta Petegem | 3 - | 1 | | 0 | 9 | | 18 | - |
13. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Voorde-Appelterre | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 18 | - |
14. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Zelzate | 1 - | 1 | | 1 | 11 | | 18 | - |
15. | Za-02/12/23 | 19:30 | Torhout | - | Sparta Petegem | 0 - | 0 | | 1 | 12 | | 18 | - |
16. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Oudenaarde | 2 - | 0 | | 3 | 15 | | 16 | |
17. | Zo-17/12/23 | 15:00 | U23-Cercle Brugge B | - | Sparta Petegem | 0 - | 2 | | 3 | 18 | | 15 | |
18. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Harelbeke | 1 - | 1 | | 1 | 19 | | 16 | |
19. | Za-13/01/24 | 19:30 | Oostkamp | - | Sparta Petegem | 3 - | 1 | | 0 | 19 | | 16 | |
21. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Voorde-Appelterre | - | Sparta Petegem | 1 - | 4 | | 3 | 22 | | 16 | |
22. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Merelbeke | 0 - | 1 | | 0 | 22 | | 17 | |
23. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Torhout | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 18 | - |
24. | Za-17/02/24 | 19:30 | Oudenaarde | - | Sparta Petegem | 1 - | 0 | | 0 | 23 | | 18 | - |
20. | Wo-21/02/24 | 20:00 | Sparta Petegem | - | RC Gent | 4 - | 0 | | 3 | 26 | | 17 | |
25. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Gullegem | 2 - | 1 | | 3 | 29 | | 16 | |
26. | Za-02/03/24 | 18:30 | U23-Essevee B | - | Sparta Petegem | 4 - | 1 | | 0 | 29 | | 17 | |
27. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Olsa Brakel | 0 - | 1 | | 0 | 29 | | 17 | |
28. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Zelzate | - | Sparta Petegem | 3 - | 1 | | 0 | 29 | | 17 | |
29. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Eendracht Aalst | - | | | . | | | | |
30. | Za-30/03/24 | 20:00 | Dikkelvenne | - | Sparta Petegem | - | | | . | | | | |
31. | Za-13/04/24 | 19:30 | Sparta Petegem | - | U23-Cercle Brugge B | - | | | . | | | | |
32. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wetteren | - | Sparta Petegem | - | | | . | | | | |
33. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ninove | - | Sparta Petegem | - | | | . | | | | |
34. | Zo-05/05/24 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Mandel United | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Eendracht Aalst
2. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Oudenaarde | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 7 | |
1. | Wo-13/09/23 | 20:00 | U23-Essevee B | - | Eendracht Aalst | 0 - | 0 | | 1 | 4 | | 6 | |
4. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Mandel United | 1 - | 2 | | 0 | 4 | | 9 | |
5. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Oostkamp | - | Eendracht Aalst | 0 - | 4 | | 3 | 7 | | 6 | |
6. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Merelbeke | 1 - | 0 | | 3 | 10 | | 6 | |
7. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Sparta Petegem | 3 - | 1 | | 3 | 13 | | 2 | |
8. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Zelzate | - | Eendracht Aalst | 1 - | 3 | | 3 | 16 | | 1 | |
9. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Harelbeke | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 1 | |
10. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Voorde-Appelterre | - | Eendracht Aalst | 0 - | 1 | | 3 | 20 | | 1 | |
3. | Wo-01/11/23 | 15:00 | Ninove | - | Eendracht Aalst | 2 - | 0 | | 0 | 20 | | 1 | |
11. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Olsa Brakel | 1 - | 1 | | 1 | 21 | | 1 | |
12. | Zo-12/11/23 | 14:30 | U23-Cercle Brugge B | - | Eendracht Aalst | 0 - | 1 | | 3 | 24 | | 1 | |
13. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Wetteren | - | Eendracht Aalst | 3 - | 3 | | 1 | 25 | | 1 | |
14. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Torhout | 3 - | 1 | | 3 | 28 | | 1 | |
15. | Za-02/12/23 | 20:00 | Dikkelvenne | - | Eendracht Aalst | 1 - | 1 | | 1 | 29 | | 1 | |
16. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | RC Gent | 0 - | 0 | | 1 | 30 | | 1 | |
17. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Gullegem | - | Eendracht Aalst | 1 - | 3 | | 3 | 33 | | 1 | |
18. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Voorde-Appelterre | 1 - | 2 | | 0 | 33 | | 1 | |
19. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Zelzate | 1 - | 0 | | 3 | 36 | | 1 | |
21. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Wetteren | 0 - | 0 | | 1 | 37 | | 1 | |
22. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Torhout | - | Eendracht Aalst | 3 - | 2 | | 0 | 37 | | 3 | |
23. | Vr-09/02/24 | 20:30 | Eendracht Aalst | - | U23-Essevee B | 1 - | 0 | | 3 | 40 | | 2 | |
24. | Za-17/02/24 | 20:00 | RC Gent | - | Eendracht Aalst | 2 - | 3 | | 3 | 43 | | 1 | |
20. | Wo-21/02/24 | 20:00 | Merelbeke | - | Eendracht Aalst | 0 - | 2 | | 3 | 46 | | 1 | |
25. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Dikkelvenne | 0 - | 3 | | 0 | 46 | | 1 | |
26. | Za-02/03/24 | 20:00 | Mandel United | - | Eendracht Aalst | 0 - | 2 | | 3 | 49 | | 1 | |
27. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | U23-Cercle Brugge B | 2 - | 3 | | 0 | 49 | | 1 | |
28. | Za-16/03/24 | 20:00 | Oudenaarde | - | Eendracht Aalst | 0 - | 1 | | 3 | 52 | | 1 | |
29. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Sparta Petegem | - | Eendracht Aalst | - | | | . | | | | |
30. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Oostkamp | - | | | . | | | | |
31. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Olsa Brakel | - | Eendracht Aalst | - | | | . | | | | |
32. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Ninove | - | | | . | | | | |
33. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Harelbeke | - | Eendracht Aalst | - | | | . | | | | |
34. | Zo-05/05/24 | 15:00 | Eendracht Aalst | - | Gullegem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/17)
1 | Ninove* | 33 | +18 |
2 | Olsa Brakel | 26 | +7 |
3 | Dikkelvenne* | 26 | +11 |
4 | Oostkamp* | 25 | +4 |
5 | Merelbeke* | 24 | +10 |
6 | Oudenaarde* | 24 | +8 |
7 | Torhout* | 24 | +6 |
8 | RC Gent** | 23 | +10 |
9 | Voorde-Appelterre* | 23 | +5 |
10 | Eendracht Aalst* | 22 | +3 |
11 | Sparta Petegem* | 21 | +6 |
12 | U23-Essevee B* | 21 | +3 |
13 | U23-Cercle Brugge B* | 20 | +8 |
14 | Gullegem* | 20 | -4 |
15 | Harelbeke* | 19 | +3 |
16 | Mandel United* | 18 | -4 |
17 | Zelzate* | 15 | -6 |
18 | Wetteren* | 13 | -6 |
alle wedstrijden (28/34)
1 | Eendracht Aalst | 52 | +16 |
2 | Ninove | 49 | +11 |
3 | Dikkelvenne | 46 | +16 |
4 | Merelbeke | 45 | +18 |
5 | Oostkamp | 43 | -2 |
6 | Voorde-Appelterre | 42 | -2 |
7 | U23-Cercle Brugge B | 41 | +8 |
8 | Gullegem | 40 | -4 |
9 | Oudenaarde | 38 | 0 |
10 | Torhout | 38 | -8 |
11 | U23-Essevee B | 36 | 0 |
12 | Mandel United | 36 | -5 |
13 | Olsa Brakel | 35 | -1 |
14 | RC Gent | 33 | -4 |
15 | Zelzate | 33 | -7 |
16 | Harelbeke | 31 | -9 |
17 | Sparta Petegem | 29 | -9 |
18 | Wetteren | 28 | -18 |
uitwedstrijden (15/17)
1 | Eendracht Aalst* | 30 | +13 |
2 | Merelbeke* | 21 | +8 |
3 | U23-Cercle Brugge B* | 21 | 0 |
4 | Gullegem* | 20 | 0 |
5 | Dikkelvenne* | 20 | +5 |
6 | Voorde-Appelterre* | 19 | -7 |
7 | Zelzate* | 18 | -1 |
8 | Mandel United* | 18 | -1 |
9 | Oostkamp* | 18 | -6 |
10 | Ninove* | 16 | -7 |
11 | U23-Essevee B* | 15 | -3 |
12 | Wetteren* | 15 | -12 |
13 | Oudenaarde* | 14 | -8 |
14 | Torhout* | 14 | -14 |
15 | Harelbeke* | 12 | -12 |
16 | RC Gent | 10 | -14 |
17 | Olsa Brakel** | 9 | -8 |
18 | Sparta Petegem* | 8 | -15 |