www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 22/09/2020

vbal4

Nationaal : 2de klasse A - vv

zondag 20/09/2020

15:00Menen-Dikkelvenne2 -2
.Westhoek-

Sparta Petegem

0-2

woensdag 23/09/2020

20:00Lokeren-Temse-Harelbeke-
.Ronse-RC Gent-
.Olsa Brakel -Zelzate -
.Zwevezele-Ninove -

zaterdag 26/09/2020

19:30Dikkelvenne-Ronse-
.Ninove -Gullegem-
.Oudenaarde-Menen-
.Harelbeke-Westhoek-
20:00RC Gent-Wetteren-

zondag 27/09/2020

15:00Merelbeke-Olsa Brakel -
.Sparta Petegem-Zwevezele-
.Zelzate -Lokeren-Temse-

woensdag 30/09/2020

19:30Gullegem-Oudenaarde-
20:00Wetteren-Merelbeke-

1/30

1.Sparta Petegem3Ovl
2.Dikkelvenne1Ovl
3.Menen1Wvl
4.Ronse*0Ovl
Oudenaarde*0Ovl
RC Gent*0Ovl
Gullegem*0Wvl
Zwevezele*0Wvl
Harelbeke*0Wvl
Lokeren-Temse*0Ovl
Merelbeke*0Ovl
Zelzate *0Ovl
Ninove *0Ovl
Olsa Brakel *0Ovl
Wetteren*0Ovl
16.Westhoek0Wvl

Nationaal : 2de klasse A - vv --> Westhoek

periode 1

1/10

1.Sparta Petegem3
2.Dikkelvenne1
Menen1
4.Ronse*0
Oudenaarde*0
RC Gent*0
Gullegem*0
Zwevezele*0
Harelbeke*0
Lokeren-Temse*0
Merelbeke*0
Zelzate *0
Ninove *0
Olsa Brakel *0
Wetteren*0
16.Westhoek0

periode 2

0/10

1.Ronse0
Oudenaarde0
RC Gent0
Sparta Petegem0
Gullegem0
Zwevezele0
Harelbeke0
Dikkelvenne0
Westhoek0
Lokeren-Temse0
Menen0
Merelbeke0
Zelzate 0
Ninove 0
Olsa Brakel 0
Wetteren0

periode 3

0/10

1.Ronse0
Oudenaarde0
RC Gent0
Sparta Petegem0
Gullegem0
Zwevezele0
Harelbeke0
Dikkelvenne0
Westhoek0
Lokeren-Temse0
Menen0
Merelbeke0
Zelzate 0
Ninove 0
Olsa Brakel 0
Wetteren0

Westhoek

1.Zo-06/09/2015:00

Westhoek

-Oudenaarde -PP.1-
2.Za-12/09/2019:30Ninove -

Westhoek

-PP.1-
3.Zo-20/09/2015:00

Westhoek

-Sparta Petegem0 -20016-
4.Za-26/09/2019:30Harelbeke-

Westhoek

-.
5.Zo-04/10/2015:00

Westhoek

-Zelzate -.
6.Zo-11/10/2015:00Merelbeke-

Westhoek

-.
7.Za-17/10/2019:30

Westhoek

-Olsa Brakel -.
8.Zo-08/05/2200:00Lokeren-Temse-

Westhoek

-.
9.Ma-09/05/2200:00Wetteren-

Westhoek

-.
10.Di-10/05/2200:00

Westhoek

-Zwevezele -.
11.Wo-11/05/2200:00Gullegem-

Westhoek

-.
12.Do-12/05/2200:00

Westhoek

-Menen -.
13.Vr-13/05/2200:00Ronse-

Westhoek

-.
14.Za-14/05/2200:00

Westhoek

-RC Gent -.
15.Zo-15/05/2200:00Dikkelvenne-

Westhoek

-.
16.Ma-16/05/2200:00Oudenaarde-

Westhoek

-.
17.Di-17/05/2200:00

Westhoek

-Ninove -.
18.Wo-18/05/2200:00Sparta Petegem-

Westhoek

-.
19.Do-19/05/2200:00

Westhoek

-Harelbeke -.
20.Vr-20/05/2200:00Zelzate -

Westhoek

-.
21.Za-21/05/2200:00

Westhoek

-Merelbeke -.
22.Zo-22/05/2200:00Olsa Brakel -

Westhoek

-.
23.Ma-23/05/2200:00

Westhoek

-Lokeren-Temse -.
24.Di-24/05/2200:00

Westhoek

-Wetteren -.
25.Wo-25/05/2200:00Zwevezele-

Westhoek

-.
26.Do-26/05/2200:00

Westhoek

-Gullegem -.
27.Vr-27/05/2200:00Menen-

Westhoek

-.
28.Za-28/05/2200:00

Westhoek

-Ronse -.
29.Zo-29/05/2200:00RC Gent-

Westhoek

-.
30.Ma-30/05/2200:00

Westhoek

-Dikkelvenne -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Oudenaarde

1.Zo-06/09/2015:00

Westhoek

-Oudenaarde -PP.1-
2.Za-12/09/2019:30Oudenaarde-Zwevezele -PP.1-
4.Za-26/09/2019:30Oudenaarde-Menen -.
3.Wo-30/09/2019:30Gullegem-Oudenaarde -.
5.Za-03/10/2020:00Ronse-Oudenaarde -.
6.Za-10/10/2019:30Oudenaarde-RC Gent -.
7.Za-17/10/2019:30Dikkelvenne-Oudenaarde -.
8.Zo-08/05/2200:00Oudenaarde-Wetteren -.
9.Ma-09/05/2200:00Oudenaarde-Ninove -.
10.Di-10/05/2200:00Sparta Petegem-Oudenaarde -.
11.Wo-11/05/2200:00Oudenaarde-Harelbeke -.
12.Do-12/05/2200:00Zelzate -Oudenaarde -.
13.Vr-13/05/2200:00Oudenaarde-Merelbeke -.
14.Za-14/05/2200:00Olsa Brakel -Oudenaarde -.
15.Zo-15/05/2200:00Oudenaarde-Lokeren-Temse -.
16.Ma-16/05/2200:00Oudenaarde-

Westhoek

-.
17.Di-17/05/2200:00Zwevezele-Oudenaarde -.
18.Wo-18/05/2200:00Oudenaarde-Gullegem -.
19.Do-19/05/2200:00Menen-Oudenaarde -.
20.Vr-20/05/2200:00Oudenaarde-Ronse -.
21.Za-21/05/2200:00RC Gent-Oudenaarde -.
22.Zo-22/05/2200:00Oudenaarde-Dikkelvenne -.
23.Ma-23/05/2200:00Wetteren-Oudenaarde -.
24.Di-24/05/2200:00Ninove -Oudenaarde -.
25.Wo-25/05/2200:00Oudenaarde-Sparta Petegem -.
26.Do-26/05/2200:00Harelbeke-Oudenaarde -.
27.Vr-27/05/2200:00Oudenaarde-Zelzate -.
28.Za-28/05/2200:00Merelbeke-Oudenaarde -.
29.Zo-29/05/2200:00Oudenaarde-Olsa Brakel -.
30.Ma-30/05/2200:00Lokeren-Temse-Oudenaarde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (1/15)

1Menen10
2Ronse*00
.Oudenaarde*00
.RC Gent*00
.Sparta Petegem*00
.Gullegem*00
.Zwevezele*00
.Harelbeke*00
.Dikkelvenne*00
.Lokeren-Temse*00
.Merelbeke*00
.Zelzate *00
.Ninove *00
.Olsa Brakel *00
.Wetteren*00
16Westhoek0-2

alle wedstrijden (1/30)

1Sparta Petegem3+2
2Dikkelvenne10
3Menen10
4Ronse*00
.Oudenaarde*00
.RC Gent*00
.Gullegem*00
.Zwevezele*00
.Harelbeke*00
.Lokeren-Temse*00
.Merelbeke*00
.Zelzate *00
.Ninove *00
.Olsa Brakel *00
.Wetteren*00
16Westhoek0-2

uitwedstrijden (1/15)

1Sparta Petegem3+2
2Dikkelvenne10
3Ronse*00
.Oudenaarde*00
.RC Gent*00
.Gullegem*00
.Zwevezele*00
.Harelbeke*00
.Westhoek*00
.Lokeren-Temse*00
.Menen*00
.Merelbeke*00
.Zelzate *00
.Ninove *00
.Olsa Brakel *00
.Wetteren*00