www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 25/04/2024
Antwerpen : 4de Provinciale B
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Antw.Noord B | - | Zwijndrecht B | 5
| - | 0
| F1 |
. | Deurne | - | City Pirates B | 5
| - | 0
| F1 |
. | Tub.Borgerhout | - | Deurne Pirates B | 2
| - | 2 | |
. | Mortsel B | - | Schoten | 1
| - | 4
| |
. | Turk Sport | - | Warriors | 3
| - | 1 | |
. | Hove | - | Wijnegem B | 4
| - | 0 | |
. | Boechoutse | - | Los Incas Antw. | 2
| - | 2 | |
zaterdag 27/04/2024 |
19:30 | Wijnegem B | 6 | - |
0 | Antw.Noord B | | - | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Schoten | 10 | - | 6 | Boechoutse | | - | |
. | Zwijndrecht B | 4 |
- | 5 | Hove | | - | |
. | City Pirates B | 0 | - | 10 | Turk Sport | | - | |
. | Oxaco-Boechout | 8 | - | 3 | Mortsel B | | - | |
. | Los Incas Antw. | 3 | - | 7 | Tub.Borgerhout | | - | |
. | Warriors | 6 |
- | 1 | Deurne | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale B --> Deurne Pirates B
periode 1
-/- |
| Turk Sport | 10/10 | 24 |
2. | Mortsel B | 9/9 | 24 |
3. | Schoten | 9/9 | 21 |
4. | Tub.Borgerhout | 9/9 | 20 |
5. | Boechoutse | 9/9 | 20 |
6. | Hove | 10/10 | 19 |
7. | Oxaco-Boechout | 9/9 | 18 |
8. | Antw.Noord B | 9/9 | 17 |
9. | City Pirates B | 10/10 | 12 |
10. | Los Incas Antw. | 9/9 | 11 |
11. | Warriors | 9/9 | 10 |
12. | Deurne Pirates B | 10/10 | 10 |
13. | Zwijndrecht B | 10/10 | 9 |
14. | Wijnegem B | 9/9 | 3 |
15. | Deurne | 9/9 | 3 |
periode 2
-/- |
| Turk Sport | 8/8 | 26 |
2. | Boechoutse | 9/9 | 26 |
3. | Schoten | 10/10 | 21 |
4. | Hove | 9/9 | 19 |
5. | Tub.Borgerhout | 10/10 | 19 |
6. | Deurne | 9/9 | 17 |
7. | Mortsel B | 10/10 | 13 |
8. | Los Incas Antw. | 9/9 | 13 |
9. | Deurne Pirates B | 9/9 | 13 |
10. | Oxaco-Boechout | 10/10 | 11 |
11. | City Pirates B | 9/9 | 11 |
12. | Warriors | 10/10 | 10 |
13. | Zwijndrecht B | 9/9 | 7 |
14. | Wijnegem B | 10/10 | 4 |
15. | Antw.Noord B | 9/9 | 4 |
periode 3
-/- |
1. | Schoten | 8/9 | 24 | |
2. | Turk Sport | 9/10 | 23 | |
3. | Hove | 8/9 | 21 | |
4. | Boechoutse | 9/10 | 16 | x |
5. | Deurne | 9/10 | 13 | x |
6. | Oxaco-Boechout | 8/9 | 13 | x |
7. | Tub.Borgerhout | 8/9 | 13 | x |
8. | Deurne Pirates B | 9/9 | 12 | x |
9. | Warriors | 8/9 | 11 | x |
10. | Mortsel B | 8/9 | 10 | x |
11. | Los Incas Antw. | 9/10 | 10 | x |
12. | Zwijndrecht B | 8/9 | 8 | x |
13. | Wijnegem B | 8/9 | 7 | x |
14. | Antw.Noord B | 9/10 | 3 | x |
15. | City Pirates B | 8/9 | 0 | x |
Deurne Pirates B
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Boechoutse | 4 - | 2 | | | 3 | 3 | | 6 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Hove | - | Deurne Pirates B | 6 - | 3 | | | 0 | 3 | | 9 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Zwijndrecht B | 0 - | 4 | | | 0 | 3 | | 10 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | City Pirates B | - | Deurne Pirates B | 3 - | 1 | | | 0 | 3 | | 12 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Warriors | 4 - | 0 | | | 3 | 6 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Schoten | - | Deurne Pirates B | 3 - | 1 | | | 0 | 6 | | 10 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Mortsel B | 2 - | 4 | | | 0 | 6 | | 12 | |
8. | Za-21/10/23 | 18:30 | Deurne | - | Deurne Pirates B | 1 - | 2 | | | 3 | 9 | | 12 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Oxaco-Boechout | 2 - | 2 | | | 1 | 10 | | 10 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Los Incas Antw. | - | Deurne Pirates B | 5 - | 2 | | | 0 | 10 | | 10 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Wijnegem B | 1 - | 1 | | | 1 | 11 | | 12 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Tub.Borgerhout | 2 - | 4 | | | 0 | 11 | | 12 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Antw.Noord B | 0 - | 1 | | | 0 | 11 | | 13 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Turk Sport | - | Deurne Pirates B | 2 - | 1 | | | 0 | 11 | | 13 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Mortsel B | - | Deurne Pirates B | 1 - | 1 | | | 1 | 12 | | 13 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Schoten | 4 - | 2 | | | 3 | 15 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Warriors | - | Deurne Pirates B | 1 - | 1 | | | 1 | 16 | | 12 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | City Pirates B | 4 - | 2 | | | 3 | 19 | | 12 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Wijnegem B | - | Deurne Pirates B | 1 - | 2 | | | 3 | 22 | | 9 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Zwijndrecht B | - | Deurne Pirates B | 2 - | 2 | | | 1 | 23 | | 8 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Los Incas Antw. | - | | F2 | | 0 | 23 | | 8 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Antw.Noord B | - | Deurne Pirates B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 26 | | 8 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Hove | 1 - | 0 | | | 3 | 29 | | 8 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Oxaco-Boechout | - | Deurne Pirates B | 3 - | 3 | | | 1 | 30 | | 8 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Deurne | 2 - | 2 | | | 1 | 31 | | 8 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Deurne Pirates B | 4 - | 0 | | | 0 | 31 | | 8 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Turk Sport | 1 - | 1 | | | 1 | 32 | | 8 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Tub.Borgerhout | - | Deurne Pirates B | 2 - | 2 | | | 1 | 33 | | 8 | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
hoeveel dagen stond Deurne Pirates B op plaats ...
op plaats | 1 | stond het | 0 | dag(en) |
. | 2 | . | 0 | . |
. | 3 | . | 0 | . |
. | 4 | . | 0 | . |
. | 5 | . | 1 | . |
. | 6 | . | 6 | . |
. | 7 | . | 0 | . |
. | 8 | . | 68 | . |
. | 9 | . | 17 | . |
. | 10 | . | 34 | . |
. | 11 | . | 2 | . |
. | 12 | . | 66 | . |
. | 13 | . | 43 | . |
. | 14 | . | 0 | . |
. | 15 | . | 0 | . |
. | 16 | . | 0 | . |
hoeveel punten haalde Deurne Pirates B tegen elke ploeg afzonderlijk
Turk Sport | 1 |
Schoten | 3 |
Boechoutse | 3 |
Hove | 3 |
Tub.Borgerhout | 1 |
Mortsel B | 1 |
Oxaco-Boechout | 2 |
Los Incas Antw. | 0 |
Deurne | 4 |
Warriors | 4 |
City Pirates B | 3 |
Zwijndrecht B | 1 |
Antw.Noord B | 3 |
Wijnegem B | 4 |
thuiswedstrijden (14/14)
1 | Turk Sport | 37 | +37 |
2 | Boechoutse | 34 | +32 |
3 | Hove | 32 | +37 |
4 | Schoten * | 32 | +26 |
5 | Tub.Borgerhout | 27 | +35 |
6 | Mortsel B | 25 | +22 |
7 | Oxaco-Boechout* | 25 | +16 |
8 | Deurne | 21 | +5 |
9 | Deurne Pirates B | 19 | -3 |
10 | Los Incas Antw.* | 17 | -10 |
11 | City Pirates B* | 15 | -16 |
12 | Antw.Noord B | 15 | -22 |
13 | Warriors* | 13 | -16 |
14 | Wijnegem B* | 9 | -24 |
15 | Zwijndrecht B* | 7 | -31 |
alle wedstrijden (28/28)
1 | Turk Sport* | 68 | +81 |
2 | Schoten * | 62 | +48 |
3 | Boechoutse* | 57 | +40 |
4 | Hove* | 55 | +47 |
5 | Tub.Borgerhout* | 49 | +48 |
6 | Mortsel B* | 44 | +26 |
7 | Oxaco-Boechout* | 39 | +21 |
8 | Deurne Pirates B | 33 | -11 |
9 | Los Incas Antw.* | 32 | -21 |
10 | Deurne* | 31 | -34 |
11 | Warriors* | 29 | -33 |
12 | City Pirates B* | 22 | -55 |
13 | Zwijndrecht B* | 22 | -59 |
14 | Antw.Noord B* | 22 | -64 |
15 | Wijnegem B* | 13 | -54 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | Turk Sport* | 31 | +44 |
2 | Schoten | 30 | +22 |
3 | Hove* | 23 | +10 |
4 | Boechoutse* | 23 | +8 |
5 | Tub.Borgerhout* | 22 | +13 |
6 | Mortsel B* | 19 | +4 |
7 | Warriors | 16 | -17 |
8 | Zwijndrecht B | 15 | -28 |
9 | Los Incas Antw. | 15 | -11 |
10 | Oxaco-Boechout | 14 | +5 |
11 | Deurne Pirates B | 14 | -8 |
12 | Deurne* | 10 | -39 |
13 | City Pirates B | 7 | -39 |
14 | Antw.Noord B* | 7 | -42 |
15 | Wijnegem B | 4 | -30 |