www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 31/10/2023
Antwerpen : 4de Provinciale B
zaterdag 28/10/2023 |
17:45 | Ternesse B | - | Mortsel B | 0
| - | 5
| F1 |
19:30 | Hove | - | Los Incas Antw. | 4
| - | 4
| |
20:00 | City Pirates B | - | Schoten | 1
| - | 5
| |
. | Deurne Pirates B | - | Oxaco-Boechout | 2
| - | 2 | |
zondag 29/10/2023 |
14:30 | Turk Sport | - | Zwijndrecht B | 5
| - | 0
| F1 |
. | Antw.Noord B | - | Warriors | 3
| - | 2
| |
. | Boechoutse | - | Wijnegem B | 3 | - | 0 | |
. | Tub.Borgerhout | - | Deurne | 14
| - | 0
| |
zaterdag 04/11/2023 |
17:45 | Ternesse B | 4 | - |
3 | Antw.Noord B | | - | |
18:30 | Deurne | 0 | - |
9 | Turk Sport | | - | |
19:30 | Mortsel B | 12 |
- | 9 | Hove | | - | |
. | Wijnegem B | 0 | - | 6 | Zwijndrecht B | | - | |
. | Los Incas Antw. | 6 | - | 3 | Deurne Pirates B | | - | |
20:00 | Oxaco-Boechout | 9 | - | 3 | City Pirates B | | - | |
zondag 05/11/2023 |
14:30 | Warriors | 6 |
- | 6 | Boechoutse | | - | |
. | Schoten | 7 | - | 9 | Tub.Borgerhout | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
Antwerpen : 4de Provinciale B --> Ternesse B
periode 1
9/10 |
| Mortsel B | 25 |
2. | Tub.Borgerhout | 21 |
3. | Schoten | 19 |
4. | Turk Sport* | 18 |
5. | Boechoutse | 18 |
6. | Hove | 16 |
7. | Oxaco-Boechout | 16 |
8. | Antw.Noord B | 15 |
9. | Warriors | 12 |
10. | City Pirates B | 12 |
11. | Deurne Pirates B | 10 |
12. | Zwijndrecht B | 9 |
13. | Los Incas Antw.* | 8 |
14. | Ternesse B | 7 |
15. | Deurne | 3 |
16. | Wijnegem B | 0 |
periode 2
0/10 |
1. | Schoten | 0 |
| Boechoutse | 0 |
| Mortsel B | 0 |
| Los Incas Antw. | 0 |
| Oxaco-Boechout | 0 |
| Ternesse B | 0 |
| Zwijndrecht B | 0 |
| Antw.Noord B | 0 |
| Tub.Borgerhout | 0 |
| Wijnegem B | 0 |
| City Pirates B | 0 |
| Warriors | 0 |
| Hove | 0 |
| Deurne | 0 |
| Deurne Pirates B | 0 |
| Turk Sport | 0 |
periode 3
0/10 |
1. | Schoten | 0 |
| Boechoutse | 0 |
| Mortsel B | 0 |
| Los Incas Antw. | 0 |
| Oxaco-Boechout | 0 |
| Ternesse B | 0 |
| Zwijndrecht B | 0 |
| Antw.Noord B | 0 |
| Tub.Borgerhout | 0 |
| Wijnegem B | 0 |
| City Pirates B | 0 |
| Warriors | 0 |
| Hove | 0 |
| Deurne | 0 |
| Deurne Pirates B | 0 |
| Turk Sport | 0 |
Ternesse B
1. | Za-02/09/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Tub.Borgerhout | 0 - | 4 | | | 0 | 0 | | 12 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Boechoutse | - | Ternesse B | 2 - | 0 | | | 0 | 0 | | 12 | |
3. | Za-16/09/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Los Incas Antw. | 3 - | 3 | | | 1 | 1 | | 12 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:30 | Deurne | - | Ternesse B | 2 - | 4 | | | 3 | 4 | | 11 | |
5. | Za-30/09/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Wijnegem B | 7 - | 1 | | | 3 | 7 | | 9 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Oxaco-Boechout | - | Ternesse B | 3 - | 0 | | | 0 | 7 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Schoten | 2 - | 7 | | | 0 | 7 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Warriors | - | Ternesse B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 7 | | 13 | |
9. | Za-28/10/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Mortsel B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 7 | | 14 | |
10. | Za-04/11/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Turk Sport | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
12. | Za-18/11/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Deurne Pirates B | - | | | | . | | | | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Hove | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
14. | Za-02/12/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Zwijndrecht B | - | | | | . | | | | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | City Pirates B | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
16. | Za-16/12/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Boechoutse | - | | | | . | | | | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Los Incas Antw. | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
18. | Za-20/01/24 | 17:45 | Ternesse B | - | Turk Sport | - | | | | . | | | | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Antw.Noord B | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
20. | Za-03/02/24 | 17:45 | Ternesse B | - | Deurne | - | | | | . | | | | |
21. | Zo-18/02/24 | 00:00 | Wijnegem B | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
22. | Zo-25/02/24 | 00:00 | Ternesse B | - | City Pirates B | - | | | | . | | | | |
23. | Zo-03/03/24 | 00:00 | Zwijndrecht B | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
24. | Zo-10/03/24 | 00:00 | Mortsel B | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
25. | Zo-17/03/24 | 00:00 | Ternesse B | - | Warriors | - | | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 00:00 | Tub.Borgerhout | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | Ternesse B | - | Hove | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Schoten | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Ternesse B | - | Oxaco-Boechout | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Deurne Pirates B | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Antw.Noord B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Antw.Noord B | - | Turk Sport | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Tub.Borgerhout | - | Antw.Noord B | 7 - | 1 | | | 0 | 0 | | 15 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Antw.Noord B | - | Hove | 5 - | 4 | | | 3 | 3 | | 11 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Zwijndrecht B | - | Antw.Noord B | 0 - | 2 | | | 3 | 6 | | 10 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Antw.Noord B | - | Deurne | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 9 | | 8 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | City Pirates B | - | Antw.Noord B | 3 - | 0 | | | 0 | 9 | | 8 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Antw.Noord B | - | Oxaco-Boechout | 4 - | 1 | | | 3 | 12 | | 8 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Mortsel B | - | Antw.Noord B | 10 - | 2 | | | 0 | 12 | | 10 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Antw.Noord B | - | Warriors | 3 - | 2 | | | 3 | 15 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 17:45 | Ternesse B | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Antw.Noord B | - | Los Incas Antw. | - | | | | . | | | | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Schoten | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Antw.Noord B | - | Wijnegem B | - | | | | . | | | | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Antw.Noord B | - | Boechoutse | - | | | | . | | | | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Oxaco-Boechout | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Antw.Noord B | - | Mortsel B | - | | | | . | | | | |
18. | Za-20/01/24 | 18:30 | Deurne | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Antw.Noord B | - | Ternesse B | - | | | | . | | | | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Los Incas Antw. | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
21. | Zo-18/02/24 | 00:00 | Antw.Noord B | - | Tub.Borgerhout | - | | | | . | | | | |
22. | Zo-25/02/24 | 00:00 | Boechoutse | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
23. | Zo-03/03/24 | 00:00 | Antw.Noord B | - | Deurne Pirates B | - | | | | . | | | | |
24. | Zo-10/03/24 | 00:00 | Turk Sport | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
25. | Zo-17/03/24 | 00:00 | Antw.Noord B | - | Schoten | - | | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 00:00 | Warriors | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | Antw.Noord B | - | City Pirates B | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Hove | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Antw.Noord B | - | Zwijndrecht B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Wijnegem B | - | Antw.Noord B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (5/15)
1 | Tub.Borgerhout | 12 | +25 |
2 | Mortsel B* | 12 | +15 |
3 | Boechoutse | 12 | +7 |
4 | Antw.Noord B | 12 | +5 |
5 | Turk Sport* | 9 | +10 |
6 | Oxaco-Boechout* | 9 | +7 |
7 | City Pirates B | 9 | -4 |
8 | Hove | 7 | +5 |
9 | Schoten * | 7 | +3 |
10 | Deurne Pirates B | 7 | 0 |
11 | Warriors* | 6 | +2 |
12 | Los Incas Antw.* | 6 | -4 |
13 | Ternesse B | 4 | -8 |
14 | Deurne* | 0 | -9 |
15 | Zwijndrecht B* | 0 | -11 |
16 | Wijnegem B* | 0 | -19 |
alle wedstrijden (9/30)
1 | Mortsel B | 25 | +26 |
2 | Tub.Borgerhout | 21 | +34 |
3 | Schoten | 19 | +16 |
4 | Turk Sport* | 18 | +27 |
5 | Boechoutse | 18 | +6 |
6 | Hove | 16 | +13 |
7 | Oxaco-Boechout | 16 | +11 |
8 | Antw.Noord B | 15 | -10 |
9 | Warriors | 12 | +1 |
10 | City Pirates B | 12 | -12 |
11 | Deurne Pirates B | 10 | -6 |
12 | Zwijndrecht B | 9 | -11 |
13 | Los Incas Antw.* | 8 | -11 |
14 | Ternesse B | 7 | -16 |
15 | Deurne | 3 | -35 |
16 | Wijnegem B | 0 | -33 |
uitwedstrijden (5/15)
1 | Mortsel B | 13 | +11 |
2 | Schoten | 12 | +13 |
3 | Turk Sport* | 9 | +17 |
4 | Tub.Borgerhout* | 9 | +9 |
5 | Hove* | 9 | +8 |
6 | Zwijndrecht B | 9 | 0 |
7 | Oxaco-Boechout | 7 | +4 |
8 | Warriors | 6 | -1 |
9 | Boechoutse* | 6 | -1 |
10 | Deurne Pirates B* | 3 | -6 |
11 | City Pirates B* | 3 | -8 |
12 | Ternesse B* | 3 | -8 |
13 | Antw.Noord B* | 3 | -15 |
14 | Deurne | 3 | -26 |
15 | Los Incas Antw.* | 2 | -7 |
16 | Wijnegem B | 0 | -14 |